MDVV Lidice


Ocenění účastníci z ČR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci

Mateřské školy

Hradec Králové - MŠ, Kampanova 1488/1
Malba, kresba

Čestné uznání

Chomutov - MŠ Abeceda, Blatenská 4879
Malba, kresba

Čestné uznání

Chomutov - MŠ Radost, Palackého 4057
Malba, kresba

Čestné uznání

Kladno - Církevní MŠ Radost, Bulharská 2331
Malba, kresba

Čestné uznání

Lišov - MŠ, Nová 611
Malba, kresba

Čestné uznání

Louňovice - MŠ Louňovice, Na Hořičkách 163
Malba, kresba

Čestné uznání

Most - MŠ Pastelka, Hutnická 2938
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Čestné uznání

Mšeno - MŠ, Havlíčkova 273
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Ostrava - MŠ Zdraví s.r.o., Na Nivách 311/33
Malba, kresba

Čestné uznání

Písek - ZŠ T. G. Masaryka a MŠ, 3. MŠ, Pražská 230
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6 - MŠ Na Dlouhém Lánu, Nechanského 3/589
Keramika

Medaile

Čestné uznání

Roudnice nad Labem - MŠ Sluníčko, Školní 1805
Malba, kresba

Čestné uznání

Větrný Jeníkov - MŠ Větrný Jeníkov, Větrný Jeníkov 171
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní školy

Bludov - ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov, Nová Dědina 368
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Buštěhrad - ZŠ a MŠ Donum Felix s.r.o., Revoluční 109/13
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Červené Pečky - ZŠ, Kutnohorská 181
Keramika

Medaile

Medaile škole za kolekci keramiky

Klatovy - Základní škola Klatovy, Plánická 194
Malba, kresba

Čestné uznání

Litoměřice - ZŠ Ladova, Ladova 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Most - 11. ZŠ, Obránců míru 2944
Keramika

Medaile škole za kolekci keramiky

Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Fotografie

Medaile

  • Valášková Denisa [ 1 | 2 ], 14 let

Čestné uznání

Nový Jičín - ZŠ, Komenského 571/66
Malba, kresba

Čestné uznání

Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Opava - ZŠ T.G.Masaryka, Riegrova 13
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Opava-Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Opava-Vávrovice - ZŠ a MŠ, Chmelová 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Ostrava - ZŠ Ostrava, Porubská 832/12
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Malba, kresba

Čestné uznání

Plzeň - 28. ZŠ, Rodinná 39
Praha 1 - ZŠ, Nám. Curieových 2
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Čestné uznání

Praha 4 - ZŠ, Školní 700
Malba, kresba

Čestné uznání

Prakšice - ZŠ a MŠ, Prakšice 100
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Ronov nad Doubravou - ZŠ, Chittussiho náměstí 153
Malba, kresba

Čestné uznání

Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Cena poroty 2016
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Keramika

Medaile škole za kolekci keramiky

Kombinovaná technika
Slaný - 3. ZŠ, Rabasova 821
Malba, kresba

Čestné uznání

Sobotka - ZŠ, Jičínská 136
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Blansko - ZUŠ, Zámek 3
Grafika

Čestné uznání

Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Brno - ZUŠ Ant. Doležala, Trnkova 1784/81
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Brno - ZUŠ Pavla Křížkovského, Kristenova 27
Malba, kresba

Čestné uznání

Břeclav - ZUŠ Břeclav, Křížkovského 4
Fotografie

Čestné uznání

Březnice - ZUŠ Březnice, Náměstí 2
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Bučovice - ZUŠ Arthura Nikische, Vyškovská 486
Grafika

Čestné uznání

Buštěhrad - ZUŠ, Hradní 3
Keramika

Čestné uznání

Bystré - ZUŠ Bystré, nám. Na podkově 59
Fotografie

Čestné uznání

Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Kombinovaná technika

Čestné uznání

České Budějovice - ZUŠ, Piaristické nám. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Český Krumlov - ZUŠ, Kostelní 163
Keramika

Čestné uznání

Dačice - ZUŠ Dačice, Antonínská 93/II
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Čestné uznání

Dobřany - ZUŠ J.S. Bacha Dobřany, Stromořadí 439
Malba, kresba

Čestné uznání

Dubí - ZUŠ Dubí II, Dlouhá 134
Malba, kresba

Čestné uznání

Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Hradec Králové - ZUŠ, Habrmanova 130
Malba, kresba

Čestné uznání

Hradec nad Moravicí - ZUŠ, Zámecká 313
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Jesenice - ZŠ, MŠ, ZUŠ, K Rybníku 800
Keramika

Medaile

Jeseník - Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Alšova 243/2
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Grafika

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Čestné uznání

Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Líbeznice - ZUŠ a ZŠ, Měšická 322
Grafika

Čestné uznání

Lipník nad Bečvou - ZUŠ Antonína Dvořáka, Havlíčkova 634
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Most - ZUŠ, Moskevská 13
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Keramika

Medaile škole za kolekci keramiky

Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Most - ZUŠ F.L. Gassmanna, Obránců míru 2364
Grafika

Čestné uznání

Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Nový Jičín - ZUŠ, Derkova 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Olomouc - ZUŠ M. Stibora, Pionýrská 4/474
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Medaile

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

  • Kudělová Petra [ 1 | 2 ], 15 let

Čestné uznání

Keramika

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika
Opava - ZUŠ, Solná 417/8
Malba, kresba

Čestné uznání

Ostrava - ZUŠ Eduarda Marhuly, Hudební 6
Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925
Malba, kresba

Čestné uznání

Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Nádražní 1032
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile za kolektivní práci dětí

Medaile škole za kolekci grafiky

Keramika

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Plzeň - ZUŠ B. Smetany, Revoluční 100
Grafika

Čestné uznání

Polička - ZUŠ B. Martinů, Čsl. Armády 347
Grafika

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Praha 2 - ZUŠ Ilji Hurníka, Slezská 21
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 3 - ZUŠ, Štítného 520/5
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 6 - ZUŠ, Nad Alejí 28
Grafika

Čestné uznání

Praha 6 - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Praha 9 - ZUŠ, Ratibořická 30
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Malba, kresba
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Keramika

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 10 - ZUŠ, Olešská 2295/16
Grafika

Čestné uznání

Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Keramika
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Fotografie

Medaile

  • Vaněk Petr [ 1 | 2 ], 16 let

Čestné uznání

Sedlčany - ZUŠ, Šafaříkova 428
Keramika

Čestné uznání

Staňkov - ZUŠ Staňkov, Komenského 196
Grafika

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Starý Plzenec - ZUŠ, Raisova 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Malba, kresba

Medaile

  • Dubská Jana [ 1 | 2 ], 11 let
  • Kovářová Nikola [ 1 | 2 ], 7 let

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Keramika
Kombinovaná technika

Medaile

  • Hrdina Jan [ 1 | 2 ], 14 let

Čestné uznání

Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Uničov - ZUŠ, Litovelská 190
Malba, kresba

Čestné uznání

Velešín - ZUŠ, U Hřiště 527
Keramika

Čestné uznání

Velké Popovice - ZUŠ, Husova 198
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868
Keramika

Medaile

Medaile škole za kolekci keramiky

Zruč nad Sázavou - ZUŠ, Na Pohoří 575
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Bernartice - Domov OZP, Zběšičky 23
Grafika

Čestné uznání

Brno - MŠ spec. ZŠ spec. a prakt. škola, Ibsenova 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Brno - ZŠ, Praktická škola a Dětský domov, Vídeňská 26/28
Malba, kresba

Čestné uznání

České Budějovice - MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., U Hvízdala 9
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Český Krumlov - ZŠ, Kaplická 151
Malba, kresba

Čestné uznání

Chelčice - Chelčický domov sv. Linharta, Chelčice 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Jihlava - ZŠ speciální a Prakt. škola, Březinova 31
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Čestné uznání

Kladno - ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, H. Malířové 1802
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Kladno 4 - MŠ speciální, Moskevská 3083
Malba, kresba

Čestné uznání

Olomouc - SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Kosmonautů 881/4, Hodolany
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 1 - ZŠ praktická a Praktická škola K. Herforta, Josefská 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Grafika

Čestné uznání

Raspenava - Domov Raspenava, Fučíkova 432
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Medaile

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Strakonice - Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek 1
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Česká Skalice - SVČ Bájo, Husovo nám. 3
Český Krumlov - DDM, Linecká 67
Keramika

Čestné uznání

Hořovice - ADT - TVOŘIVÝ RÁJ, Pražská 376
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Jeseník - Kroužek Dany Akritidisové, Nám. Svobody 832/25
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kaplice - DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Omlenická 436
Keramika

Čestné uznání

Krásná Hora nad Vltavou - Výtvarný kroužek při Ochraně fauny ČR, Hrachov 13
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Ostrava - SVČ Korunka, přísp. org., Korunní 49
Keramika

Čestné uznání

Plzeň - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Jagellonská 14
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Keramika

Medaile škole za kolekci keramiky

Praha 5 - Výtvarný spolek Hruška, Janáčkovo nábřeží 47
Grafika

Čestné uznání

Praha 6 - Atelier Kaštan, Bělohorská 150
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6 - DDM Praha 6, U Boroviček 1
Keramika

Čestné uznání

Roztoky - Sdružení Roztoč, Čechova 564
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Soběslav - DDM Tábor, pobočka Soběslav, Na Pršíně 27
Keramika

Čestné uznání

Šumperk - Středisko volného času DORIS, Komenského 9
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Střední školy

Frýdlant - Gymnázium Frýdlant, Mládeže 884
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kroměříž - Arcibiskupské gymnázium, Pilařova 3
Grafika

Čestné uznání

Rakovník - Gymnázium Z. Wintra, Nám. Jana Žižky 186
Malba, kresba

Čestné uznání

Rychnov nad Kněžnou - Gymnázium F.M. Pelcla, Hrdinů odboje 36
Malba, kresba

Čestné uznání

Valašské Meziříčí - Gymnázium Fr. Palackého, Husova 146
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Horažďovice
Grafika

Čestné uznání

Praha 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6
Grafika

Čestné uznání

Příbram
Malba, kresba

Čestné uznání

Řevnice
Fotografie

Medaile

↑ Nahoru

« Ocenění