MDVV Lidice


Ocenění účastníci z ČR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci

Mateřské školy

Dolní Cerekev - ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev 26
Malba, kresba

Čestné uznání

Kladno - Církevní MŠ Radost, Bulharská 2331
Malba, kresba

Čestné uznání

Kyjovice - ZŠ a MŠ Kyjovice, Kyjovice 101
Malba, kresba

Čestné uznání

Lišov - MŠ, Nová 664
Malba, kresba

Čestné uznání

Most - MŠ Pastelka, Hutnická 2938
Grafika

Čestné uznání

Mšeno - MŠ, Havlíčkova 273
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Plzeň - 91. MŠ, Jesenická 11
Uherské Hradiště - MŠ Husova, Husova 838
Malba, kresba

Čestné uznání

Velechvín p. Lišov - MŠ Velechvín, Velechvín 31
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Šímová Anežka [ 1 | 2 ], 6 let
Větrný Jeníkov - MŠ, Větrný Jeníkov 171
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Základní školy

Bludov - ZŠ Karla st. ze Žerotína, Nová Dědina 368
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Břeclav - ZŠ Slovácká, Slovácká 40
Malba, kresba

Čestné uznání

Červené Pečky - ZŠ, Kutnohorská 181
Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Hranice - ZŠ a MŠ, Struhlovsko 1795
Malba, kresba

Čestné uznání

Chabařovice - ZŠ, Masarykova 559
Malba, kresba

Čestné uznání

Litoměřice - ZŠ Ladova, Ladova 5
Grafika

Čestné uznání

Luká p. Slavětín - ZŠ a MŠ Luká, Luká 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Štorková Veronika [ 1 | 2 ], 12 let
Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Nový Jičín - ZŠ, Komenského 571/66
Malba, kresba

Čestné uznání

Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Grafika

Medaile

  • Hopjanová Jana [ 1 | 2 ], 13 let

Čestné uznání

Opava - ZŠ T.G.Masaryka, Riegrova 13
Malba, kresba

Medaile

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Medaile

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Opava-Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Ostrava - ZŠ Ostrava, Porubská 832/12
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Plzeň - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Fotografie

Medaile

  • Jančová Natálie [ 1 | 2 ], 14 let
  • Krajinová Natálie [ 1 | 2 ], 14 let

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Sobotka - ZŠ, Jičínská 136

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Brno - ZUŠ, Veveří 133
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Brno - ZUŠ Ant. Doležala, Trnkova 1784/81
Malba, kresba

Čestné uznání

Brno - ZUŠ Pavla Křížkovského, Kristenova 27
Grafika

Čestné uznání

Bystré - ZUŠ Bystré, nám. Na podkově 59
Fotografie

Čestné uznání

  • Musilová Magdaléna [ 1 | 2 ], 9 let
Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Malba, kresba

Čestné uznání

Černošice - ZUŠ, Střední 403
Fotografie

Čestné uznání

Český Krumlov - ZUŠ, Kostelní 163
Dobřany - ZUŠ J.S. Bacha Dobřany, Stromořadí 439
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Duchcov - ZUŠ Ivana Kawaciuka, Kubicových 2/692
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Hlinsko - ZUŠ, Poděbradovo nám. 305
Grafika

Čestné uznání

Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kaplice - ZUŠ, Linecká 2
Grafika

Čestné uznání

Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Fotografie

Medaile

  • Krymláková Andrea [ 1 | 2 ], 15 let

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile za kolektivní práci dětí

Čestné uznání

Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Malba, kresba

Čestné uznání

Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lanškroun - ZUŠ J. Pravečka, A. Jiráska 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

  • Nováková Lucie [ 1 | 2 ], 13 let

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Most - ZUŠ, Moskevská 13
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

  • Ostaševski Sára [ 1 | 2 ], 13 let

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Cena poroty 2017
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika
Výtvarné objekty
Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Fotografie

Medaile

Nový Jičín - ZUŠ, Derkova 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Olomouc - ZUŠ Miloslava Stibora, Pionýrská 4/474
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Opava - ZUŠ, Solná 417/8
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Ostrava - Mariánské Hory - ZUŠ Eduarda Marhuly, Hudební 6
Fotografie

Čestné uznání

Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Malba, kresba

Čestné uznání

Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Nádražní 1032
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Film
Polička - ZUŠ Bohuslava Martinů, Čsl. Armády 347
Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Praha 1 - ZUŠ, Biskupská 12
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 3 - ZUŠ, Štítného 520/5
Grafika

Čestné uznání

Praha 4 - ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 5 - Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Na Vrchu 304/22
Grafika

Čestné uznání

Praha 5 - ZUŠ, Opata Konráda 1196
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Grafika

Čestné uznání

Praha 6 - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6 - ZUŠ Petřiny, Nad Alejí 28
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Praha 8 - ZUŠ, Klapkova 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ, Ratibořická 30
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 9 - Prosek - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Čestné uznání

Roudnice nad Labem - ZUŠ Roudnice nad Labem, Rvačov 112
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Film

Medaile

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile za kolektivní práci dětí

Čestné uznání

Říčany - ZUŠ Říčany, Masarykovo nám. 57
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Sedlčany - ZUŠ, Šafaříkova 428
Malba, kresba

Čestné uznání

Starý Plzenec - ZUŠ, Raisova 2
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Malba, kresba
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Uničov - ZUŠ, Litovelská 190
Grafika

Čestné uznání

Velešín - ZUŠ, U Hřiště 527
Grafika

Čestné uznání

Velké Popovice - ZUŠ, Husova 198
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Mádlíková Lucie [ 1 | 2 ], 13 let
Votice - ZUŠ, Malé náměstí 362
Grafika

Čestné uznání

Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Zruč nad Sázavou - ZUŠ, Na Pohoří 575
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Bernartice - Domov OZP, Zběšičky 23
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Brno - MŠ spec. ZŠ spec. a Prakt. škola, Ibsenova 1
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Brno - ZŠ, Praktická škola a Dětský domov, Vídeňská 26/28
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

České Budějovice - MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., U Hvízdala 9
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Český Krumlov - ZŠ - Praktická škola, Kaplická 151
Malba, kresba

Čestné uznání

Jihlava - ZŠ speciální a Prakt. škola, Březinova 31
Malba, kresba

Čestné uznání

Kladno - ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Pařížská 2199
Malba, kresba

Čestné uznání

Opava - ZŠ se speciálními potřebami, Havlíčkova 520/1
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 1 - ZŠ praktická a Praktická škola K. Herforta, Josefská 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Raspenava - Domov Raspenava, Fučíkova 432
Malba, kresba

Medaile

  • Čejkovská Kateřina [ 1 | 2 ], bez udání věku

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Medaile

  • Sedláček Adam [ 1 | 2 ], bez udání věku

Medaile škole za kolekci grafiky

Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Rokycany - ZŠ speciální, Čechova 40
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Česká Skalice - SVČ Bájo, Husovo nám. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Jeseník - Kroužek Dany Akritidisové, Nám. Svobody 832/25
Grafika

Čestné uznání

Kladno - Výtvarný kroužek Zdeňka, J. Kociána 2392
Malba, kresba

Čestné uznání

Krásná Hora nad Vltavou - Výtvarný kroužek při Ochraně fauny ČR, Hrachov 13
Olomouc - Studio Experiment z.s., KD Žerotín, Slovenská 5
Ostrava - SVČ Korunka, přísp. org., Korunní 49
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Praha 5 - Výtvarný spolek Hruška, Janáčkovo nábřeží 47
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6 - DDM Praha 6, U Boroviček 1
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Roztoky - Sdružení Roztoč, Čechova 564
Grafika

Čestné uznání

Soběslav - DDM Tábor, pobočka Soběslav, Na Pršíně 27
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Střední školy

Kladno - Sportovní gymnázium, Plzeňská 3103
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Malba, kresba

Medaile

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Buštěhrad
Fotografie

Čestné uznání

Film

Čestné uznání

České Budějovice
Malba, kresba

Čestné uznání

Horažďovice
Malba, kresba

Čestné uznání

Hradec nad Moravicí
Fotografie

Čestné uznání

Opava
Malba, kresba

Medaile

Praha 6
Praha 8
Grafika

Čestné uznání

Praha 10
Fotografie

Čestné uznání

Rožnov p. Radhoštěm
Fotografie

Medaile

  • Kovářová Bára [ 1 | 2 ], 15 let
Stará Boleslav
Fotografie

Čestné uznání

Zadní Třebáň
Fotografie

Medaile

↑ Nahoru

« Ocenění