MDVV Lidice


Ocenění zahraniční účastníci

Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Brunej, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Ekvádor, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Francie, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonézie, Írán, Itálie, Izrael, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, Keňa, Korejská republika, Kosovo, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Pákistán, Palestina, Peru, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Singapur, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Tunisko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, Uruguay, USA, Uzbekistán, Venezuela, Vietnam, Zimbabwe

Albánie

Tirana - Group Gezimi i Syrit
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Argentina

General Villegas - La Fragua - Taller Escuela gratuito de niños pintores
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Arménie

Dilizhan - Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kapan - Detskaia khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Nerqin Getashen - Srednaia shkola No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - Art School studio Vardges Gulikyan
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Austrálie

Canberra - Canberra Grammar School
Malba, kresba

Čestné uznání

Melbourne - Czech School Melbourne
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Artlife Azerbaijan group Masterkids
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Gimnazium of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Sumgait - Sumgait art school named after Bulbul
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bahrajn

Abu Saiba - Al Wisam International School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Belgie

Shape - Szkolny Punkt Konsultacyjny w Mons
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bělorusko

Dzerzhinsk - Shkola iskusstv
Malba, kresba

Medaile

  • Ershov Nikita [ 1 | 2 ], 6 let
Gomel - Children's Art School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Gomel - GUO Tsentr tvorchestva detei i molodozhi
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Krasnaja Sloboda - Krasnaia Sloboda School Art
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Logoysk - GUO Logoyskaia detskaia shkola isskustv
Malba, kresba

Medaile

Fotografie

Medaile

  • Deynor Anna [ 1 | 2 ], 15 let
Minsk - GUO Detskaia khudozhestvennaia shkola iskusstv No. 1 im. V.K. Tsvirko
Malba, kresba

Čestné uznání

Mozyr - Masterskaia Olgi S. Sukhonitskoi
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - Gymnasiia No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Telekhany - Detskaia shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Art Studio Nef, GUO CTDiM Pervomaisk
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Gimnaziia No. 3 im. A. S. Pushkina
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vitebsk - Vitebsk Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Vlasenica - Primary school Vuk Karadžić
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brazílie

São Paulo - Colégio Santo Ivo
Film

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brunej

Bandar Seri Begawan - Seri Mulia Sarjana School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Dobrič - Atelje Stela i Dara
Malba, kresba

Čestné uznání

Nova Zagora - Art Studio DUGA
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevlievo - Art Center Vidima
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevlievo - Nursery school CDG Radost 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevlievo - School of Fine Arts Razvitie 1870
Malba, kresba

Čestné uznání

Sofia - Art studio Prikazen svjat
Sofia - Studio of Fine Arts
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Targovishte - Arts school Arteya
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Targovishte - United Children's Complex, Fine Arts School
Malba, kresba

Medaile

Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

↑ Nahoru

Černá Hora

Nikšić - Primary School Mileva Lajović-Lalatović
Malba, kresba

Čestné uznání

Rožaje - OŠ 25. Maj Rožaje
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Čína

Guangzhou - Kid's World Art
Malba, kresba

Medaile

  • Lu Anji [ 1 | 2 ], 16 let
Heilongjiang - Harbin Normal University of Academy of Fine Arts
Grafika

Čestné uznání

Hong Kong - Cuckoo Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Kids Palette Creative Art Workshop
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Hong Kong - Picasso Creative Arts Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - Small Kids Big Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Taipei - Taiwan; 10F-4, No. 30, Chongqing N. Rd, Sec. 1, Datong Distr.
Malba, kresba

Čestné uznání

Taipei - Taiwan; 11F, No. 73, Yumin 2nd Rd, Beitou Distr.
Malba, kresba

Medaile

Taipei - Taiwan; 1F, 17, 447 Land, Gi Lin Road
Malba, kresba

Medaile

Taipei - Taiwan; 4F-3, No. 21, Chongqing South. Road, Sec. 2
Malba, kresba

Medaile

Xi Shan - The Four Seasons of Fairy Fine Arts Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Alexandria Sporting Club - Children Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Cairo - The art room
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ekvádor

Quito - Instituto de Investigación, Educación y Promoción Popular del Ecuador
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Pärnu - Männi 17
Malba, kresba

Čestné uznání

Tallinn - Tallinna Tähekese lastead
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Etiopie

Addis Abeba - Beteseb Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Filipíny

Manila - 1857-A Luis Guerrero st.
Malba, kresba

Čestné uznání

Manila - St. Stephen's High School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Francie

Paris - Art Studija Vaivorykste
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Gruzie

Tbilisi - Building 9 - F, Social Dwelling, Varketili
Fotografie

Medaile

Tbilisi - Art School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - Children's Art Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - Painting Art School No. 1 of Soliko Virsaladze
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chile

Santiago - Instituto Hebreo Dr. Chaim Weizmann
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chorvatsko

Belišće - OŠ Ivana Kukuljevića
Fotografie

Čestné uznání

Valpovo - Fotoklub Valpovo
Fotografie

Čestné uznání

Zagreb - Hrvatski Fotosavez
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Zagreb - OŠ Julija Klovića
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Zagreb - Privatna Umjetnička Gymnazija s pravom javnosti
Fotografie

Medaile

  • Pavetić Kranjčec Petra [ 1 | 2 ], 16 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indie

Ahmedabad - Hobby Center For Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Baroda - Hobby Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Hyderabad - Young Envoys International
Grafika

Medaile

  • Vardhan B. Vishnu [ 1 | 2 ], 13 let

Medaile škole za kolekci grafiky

Navi Mumbai - Bankim Memorial Child Art Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Vadodara - Kanti Rana´s Hobby centre
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indonézie

Bandung - Ananda Visual Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik - SD Muhammadiyah GKB 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik - SMP Muhammadiyah 12 GKB
Fotografie

Čestné uznání

  • Endra Athaya Arif [ 1 | 2 ], 14 let

↑ Nahoru

Írán

Kerman - Shahid Mahdavi School
Film

Čestné uznání

Kermanshah - Khaneh Khorshid Art Institute
Malba, kresba

Čestné uznání

Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Itálie

Novellara - Arcobaleno preschool

↑ Nahoru

Izrael

Iksal Village - Kindergarten Al - Baraem
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Kindergarten Al - Hikma
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Kindergarten Al - Ikhlas
Malba, kresba

Čestné uznání

Jerusalem - Studio of Art - Ruta Kreitser
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Jihoafrická republika

Johanesburg - 14 Rosebank Rd Rosebank
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Albarudi Noor Majida [ 1 | 2 ], 16 let

↑ Nahoru

Kanada

Kitchener - SheepDog Animation School
Malba, kresba

Čestné uznání

Film

Medaile

↑ Nahoru

Kazachstán

Almaty - Shedevr
Malba, kresba

Čestné uznání

Ekibastuz - Shkola izobrazitelnogo iskusstva Art-Biuro
Malba, kresba

Čestné uznání

Kostanai - GKKP Khudozhestvennaia shkola im. A. I. Nikiforova, otdela obrazovaniia Akimata
Malba, kresba

Čestné uznání

Pavlodar - Children's Art School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Petropavlovsk - KGU Komplex Kolledzh iskusstv - Shkola odarennih detei muzikalno-esteticheskoho profiliia
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Petropavlovsk - Khudozhestvennyi licei, Club UNESCO
Malba, kresba

Čestné uznání

Ust-Kamenogorsk - KGKP Detskaia khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Keňa

Nairobi - Private Studio of Mary Muringi Aurilia
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Korejská republika

Gimpo-si - Gimpo Haneulbit Elementary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Gyeonggi-do - Ban Soek Elementary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Seoul - Ongok Elementary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kosovo

Kaçanik - Primary school Emin Duraku
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kyrgyzstán

Bishkek - Respublikanskii utchebno-metodichestkii tsentr esteticheskoho vospitaniia Balazhan
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Endriejavas - Endriejavas Basic School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Klaipeda - Klaipeda Adomas Brakas Art School
Grafika

Čestné uznání

Marijampole - Marijampoles Kindergarden Ruta
Malba, kresba

Čestné uznání

Panevezys - Panevezys Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Trakai - Art school of Trakai
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

↑ Nahoru

Lotyšsko

Adazi - Art and Music School of Adazi
Malba, kresba

Čestné uznání

Aloja - Alojas Muzikas un Makslas skola
Malba, kresba

Čestné uznání

Balvi - Teatra 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Césis - Césu BJC
Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Daugavpils - Daugavpils BJC Jaunība
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Daugavpils - DDMV "Saules skola" Bērnu mākslas skola
Malba, kresba

Čestné uznání

Dobele - Dobeles Makslas Skola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Engure - Engures Muzikas un makslas skola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Ikškile - Music and Art school of Ikskile
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Jelgava - BJC Junda
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Jelgava - Jelgavas Makslas Skola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Jūrmala - Art school Jūrmala
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Kandava - Vanes Pamatskola
Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Kekava - Kekava Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Līvāni - Lívánu BJC
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Malta - Maltas BJC
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Riga - BJC Daugmale
Výtvarné objekty

Medaile

Riga - BJC Mīlgrāvis
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Riga - BJC Rigas Skolenu Pils
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - Center of Creative Learning Annas 2
Malba, kresba

Medaile

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Riga - Riga Center Primary School of Applied Arts
Grafika

Čestné uznání

Riga - Rigas Juglas Vidusskola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Spogi - Spogu Mūzikas un Mākslas Skola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Tukums - Tukums Art School
Grafika

Čestné uznání

Vangaži - Inčukalna novada muzikas un makslas skola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lucembursko

Waldbredimus - Atelier Iva
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maďarsko

Kozármisleny - Kozármislenyi Alapfokú Müvészeti Iskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Magyarpolány - Alapfokú Müvészeti Iskola
Grafika

Medaile

↑ Nahoru

Makedonie

Bitola - Children's Art Studio St. Cyril and Methodi
Malba, kresba

Čestné uznání

Bitola - Elpida Karamandi
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - OOU Dimitar Miladinov
Fotografie

Čestné uznání

Skopje - SUGS Gimnazia Nikola Karev
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Malajsie

Georgetown - SJK(C) Perempuan China
Malba, kresba

Čestné uznání

Ulu Kelang - Lot: 3394, Bukit Antarabangsa, Jalan Wangsa 1
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maroko

Rabat - AMSAT - Centre Son Altesse Royale le Prince Moulay Rachid
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Mexiko

Ciudad de México (Mexico City) - Colegio Montessori San Jerónimo
Malba, kresba

Čestné uznání

Ciudad de México (Mexico City) - Taller la Imagen del Rinoceronte
Grafika

Čestné uznání

Tultitlan - Secundaria General Federalizada No. 72 "Prezidente Juárez"
Film

Medaile

↑ Nahoru

Moldavsko

Chisinau - Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mongolsko

Ulaanbaatar - Flat 48, house 22, 17th horoo
Malba, kresba

Čestné uznání

Ulaanbaatar - Mongolian Children's Palace
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Myanmar

Dagon - No. 2 Basic Education High School
Malba, kresba

Čestné uznání

Yangon - Myanmar International School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Berlin - Mateřídouška Berlín e. V.
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Dortmund - Kunststudio Kopffüssler
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Krefeld - Livigral
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Pákistán

Muzaffarabad - The City School, Muzaffarabad Campus
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Palestina

Jerusalem - The Four Homes of Mercy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Peru

Lima - Grupo de pintura infantil de verano
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Nowy Targ - Powiatove centrum kultury
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury - Art Studio GiR-a
Grafika

Čestné uznání

Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio"
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Toruń - Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Zamość - Osiedlowy Dom Kultury Okraglak
Malba, kresba

Čestné uznání

Zamość - Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rakousko

Wien - Bilinguales Realgymnasium Komensky
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rumunsko

Bucharest - Lieceul de arte plastice Nicolae Tonitza
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Focsani - M'arta Children's Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Sfanta Elena - Scoala gimnazială
Fotografie

Čestné uznání

Tansa - The art workshop Atelierul din Foişor
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rusko

Arzamas - MOU DOD Detskaia khudozhestvennaia shkola im. A.V. Stupina
Grafika

Čestné uznání

Birobidjan - MAOUDOD Tsentr detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Borzia - MBOUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Cherepovets - MBOU SOSH No. 9 with profound studying of separate subjects
Malba, kresba

Čestné uznání

Kazan - Fotoshkola Tsentra detskogo tvorchestva
Fotografie

Čestné uznání

Lesnoi - MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv
Grafika

Čestné uznání

Lesosibirsk - MBUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Moscow - GBOU School No. 1955
Cena poroty 2017
Malba, kresba

Medaile

  • Murashko Yaroslava [ 1 | 2 ], 16 let
  • Zapolskiy Ilia [ 1 | 2 ], 15 let

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Moscow - Izopark children's art gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

Moscow - Vremya Peremen
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - BOU DOD Dvorets detskogo tvorchestva
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Omsk - BOUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. Saninykh
Grafika

Čestné uznání

Omsk - BOUDO DSHI No. 18 Shkolnye gody
Malba, kresba

Čestné uznání

Penza - MBOUDOD Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Sankt Peterburg - GBOU DOD Tsentr detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Sankt Peterburg - GBOU SO shkola No. 463
Fotografie

Čestné uznání

Saratov - SGOO Detskaia studiia izobrazitelnykh iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Selo Rozhdestvo - Ul. Poroshina, d. 11, v. 1
Film

Medaile

Severodvinsk - MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2
Grafika

Medaile

Sukhoi Log - MBUDO Sukholozhskaia shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Tobolsk - Detskaia Khudozhestvennaia Shkola A.A. Aliabeva - Khudozh. otdelenie im. V. G. Perova
Malba, kresba

Čestné uznání

Torzhok - Khudozhestvenaya shkola Master i Ia
Malba, kresba

Čestné uznání

Tula - Karakozova 65, kv. 6
Grafika

Čestné uznání

Ufa - Detskiy sad No. 130
Malba, kresba

Medaile

Ufa - Khudozhestvennaia shkola Khudozka
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Ufa - MBOU DOD Detskaia khudozhestvenaia shkola No. 2
Grafika

Čestné uznání

Vladikavkaz - Republic Liceum of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Zheleznogorsk - MBUDO Children's Art School
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Řecko

Thessaloniki - Česká školička v Řecku Pierias
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Marsiling Secondary School
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Singapore - South View Primary School
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Slovinsko

Ajdovščina - OŠ Danila Lokarja
Grafika

Čestné uznání

Cankova - Osnovna šola
Grafika

Čestné uznání

Dutovlje - Osnovna šola
Fotografie

Čestné uznání

Ptuj - OŠ Ljudski Vrt
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

↑ Nahoru

Spojené arabské emiráty

Al-Nahda 2, Dubai - Pristine Private School
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srbsko

Beograd - Children's Cultural Center Belgrade
Malba, kresba

Čestné uznání

Beograd - Privatna OŠ Plavi krug
Malba, kresba

Čestné uznání

Kula - OŠ Petefi brigada
Fotografie

Čestné uznání

  • Džudžar Anastasija [ 1 | 2 ], 13 let
Novi Sad - Likovna Radionica Mali Crtači
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Novi Sad - PU Radosno Detinjstvo - Kindergarten Čuperak
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Novi Sad - PU Radosno detinjstvo - Vrtić Novosadjanče
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Odžaci - PU Poletarac
Malba, kresba

Čestné uznání

Subotica - Workshop EmART
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srí Lanka

Kandy - No. 94, Galpoththawala, Gallellagama
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Kandy - Mahamaya Girls College
Malba, kresba

Čestné uznání

Padukka - Siththaraneni Art Institute

↑ Nahoru

Španělsko

Orihuela - Detskaya tvorcheskaya masterskaya
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švýcarsko

Wettingen - Bildungszentrum für Kinder "Umka"
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Tádžikistán

Khujand - Children's art school
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Thajsko

Nakhonratchasima - Bannonmunted School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Wangsaphong - Hrh. Princess Sirindhorn Art Center
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Wattana - Wattana Wittaya Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Tunisko

Tunis - Ecole Privée Jeanne d´Arc
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Ankara - Talia-Yasar Bakdur Ilkokulu
Malba, kresba

Čestné uznání

Izmir-Narlidere - M.E.B. Özel Cocuk Sanat Atolyesi
Malba, kresba

Čestné uznání

Kocaeli - Bahcesehir Okullari Kocaeli
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Samsun - Meryem Cavga Sanat Evi
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turkmenistán

Ashgabat - Children Arts School named after B. Nurali
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ukrajina

Dnepr - Dnepropetroskii oblastnoi detsko-iunoshevskii kinotsentr "Vesnianka"
Film

Medaile

Dobropolye - Narodnaya studiya izobrazitelnogo iskusstva Fantaziya
Malba, kresba

Čestné uznání

Donetsk - Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Fotografie

Čestné uznání

Kharkiv - Lyceum of Arts No. 133
Grafika

Čestné uznání

Kherson - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kiev - Children's Art School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Krivoj Rog - Visual Art Center
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Lviv - Centre for Child and Youth Creativity, Art studio "Bee"
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Lviv - Children School of Folk Arts
Film

Čestné uznání

Lviv - Lviv State Children's Art School No. 10
Malba, kresba

Čestné uznání

Nikolaev - Detskaya khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Nikolaev - MSUT Gorodskaya stantsiia Iunnych technikov, Children's photo studio PhotoKrok
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Odessa - Art school Kostandi No. 1
Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Odessa - Samotsvit - Centre Children and Youth Creative
Malba, kresba

Čestné uznání

Shostka - Detskaia Shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Sumy - Centr NTTM, Photostudio My
Fotografie

Čestné uznání

Ternopil - Stantsiya yunykh tekhnikiv
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uruguay

Canelones - Juan Zorrilla de San Martín
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

USA

Evansville - 1212 E Boonville New Harmony Rd.
Fotografie

Čestné uznání

Keller - 2009 Lazy Ln
Malba, kresba

Čestné uznání

La Mesa - 5365 Aztec Dr. 39
Grafika

Čestné uznání

  • Gazdošová Aneta [ 1 | 2 ], 7 let
Rancho Santa Fe - Česká škola San Diego
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Tashkent - Republic Specialized Academic Licey of music and art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Venezuela

Caracas - Taller de Expresion Artística TEA
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Vietnam

Hanoi - SaoMai art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Zimbabwe

Harare - Lusitania Primary School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění