» Archiv ročníků » Ročník 39 » Ocenění » Účastníci z ČR
Ocenění účastníci z ČR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci
Mateřské školy
Bělčice - MŠ a ZŠ, nám. J. Kučery 69
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Hroník Petr, 4 roky
- Šlehubrová Jana, 6 let
- Tintěrová Adriana, 5 let
- Urban Vojta, 6 let
Benešov nad Ploučnicí - ZŠ a MŠ, Opletalova 699
Čestné uznání
- Štechrová Adéla, 6 let
Beroun - MŠ, Vrchlického 63
Čestné uznání
- Raffay Martin, 5 let
Dolní Cerekev - MŠ, Dolní Cerekev 26
Čestné uznání
- Jahoda Daniel, 6 let
- Paúrová Tereza, 4 roky
Čestné uznání
- Růžičková Vendula, 6 let
- Skálová Tereza, 6 let
- Veselá Pavla, 6 let
Hradec Králové - MŠ, Kampanova 1488/1
Čestné uznání
- Jägerova Sophie, 3 roky
Jablonec nad Nisou - MŠ, Jugoslávská 13
Čestné uznání
- Atanasova Hristiana, 6 let
- Kavková Dora, 6 let
Jesenice - Osnice - MŠ a ZŠ Sunny Canadian, Straková 522
Čestné uznání
- Andresová Karolína, 5 let
- Blažková Klára, 5 let
- Rousková Eliška, 5 let
Kácov - ZŠ a MŠ, Nádražní 216
Čestné uznání
- Handšuch Daniel, 6 let
Kladno 2 - MŠ, Vrchlického 2337
Čestné uznání
- Košnářová Markéta, 4 roky
Koloveč - MŠ Koloveč, pracoviště Těšovice, Těšovice 10
Čestné uznání
- Bártová Veronika, 4 roky
Krupka - Masarykova ZŠ a MŠ, Masarykova 461
Čestné uznání
- Appelltová Tereza, 4 roky
Lidice - MŠ, Tokajická 160
Čestné uznání
- Svobodová Kateřina, 5 let
- Tyrová Barbora, 5 let
Lišov - MŠ, Nová 611
Medaile
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Filipová Jiřina, 4 roky
- Klečková Michaela [ 1 | 2 ], 5 let
- Pavlík Jakub, 4 roky
- Přibylová Vanessa, 5 let
- Šimková Barbora, 4 roky
Litoměřice - MŠ Paletka, Eliášova 1
Čestné uznání
- Fišerová Andulka, 3 roky
Osek - MŠ, Hrdlovská 661
Čestné uznání
- Landová Eliška, 6 let
Praha 8 - MŠ, Korycanská 14
Čestné uznání
- Stříbrná Viktorka, 5 let
- Vlach Filip, 5 let
Praha 9 - Újezd nad Lesy - MŠ Rohožník, Žárovická 1653
Čestné uznání
- Bláha Michal, 3 roky
Praha 10 - Uhříněves - MŠ, Za Nadýmačem 927
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Moje Uhříněves, 5 - 6 let
Šluknov - MŠ, Svojsíkova 352
Čestné uznání
- Zvěřinová Adélka, 4 roky
Týnec nad Sázavou - MŠ, Komenského 278
Varnsdorf - 14. MŠ Čtyřlístek, Nezvalova 2024
Čestné uznání
- Bursík Jiří, 5 let
Velké Němčice - MŠ, Školní 550
Čestné uznání
- Šardický Adam, 5 let
Základní školy
Buštěhrad - ZŠ Oty Pavla, Tyršova 77/110
Medaile
- Heráková Kristýna, 7 let
- Lavigne Helena, 7 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Dvořáková Lucie, 7 let
- Flodr Jakub, 13 let
- Hanzlík Martin, 7 let
- Horák Daniel, 14 let
- Kasalická Johana, 7 let
Černošice - ZŠ, Pod školou 447
Čestné uznání
- Košťák Matěj, 11 let
České Budějovice - ZŠ, L. Kuby 48
Čestné uznání
- Leyerová Jaroslava, 14 let
- Štojdlová Martina, 14 let
Dolní Životice - ZŠ a MŠ, Hlavní 15
Čestné uznání
- Režnarová Lucie, 10 let
Dvůr Králové nad Labem - ZŠ Podharť, Máchova 884
Medaile
- Heřmanová Barbora, 7 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Holmanová Markéta, 9 let
- Křivánková Nela, 8 let
- Šedivá Anna, 7 let
- Teichmanová Hana, 7 let
Frýdek Místek - 8. ZŠ, Československé armády 570
Čestné uznání
- Celivodová Monika, 13 let
- Stříž Dominik, 10 let
Hořovice - 2. ZŠ, Jiráskova 617
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Chloupek Jan, 12 let
- Rogos Jan, 12 let
- Šlosarová Markéta, 12 let
- Veselý Kevin, 12 let
Hranice - ZŠ a MŠ, Struhlovsko 1795
Čestné uznání
- Gnidová Zuzana, 14 let
Huslenky - ZŠ, Bařiny 290
Čestné uznání
- Ivanova Pavla, 9 let
Javorník - ZŠ, Školní 72
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Moje město v noci, 7 - 8 let
Kostelec nad Orlicí - Dětský domov a ZŠ, Tyršova 7
Čestné uznání
- Glac David, 14 let
- Hejcmanová Žaneta, 14 let
Louny - ZŠ, Prokopa Holého 2632
Čestné uznání
- Kučera Tomáš, 16 let
- Matouchová Radka, 14 let
- Vydra Aleš, 15 let
Merklín - ZŠ, Školní 249
Čestné uznání
- Hoangová Thi Thanh Huen, 14 let
- Hruška Jiří, 13 let
Most - 11. ZŠ, Obránců míru 2944
Čestné uznání
- Vondrák Martin, 7 let
Opava - Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Čestné uznání
- Exner David, 12 let
- Fišer Dominik, 15 let
- Moravcová Michaela, 10 let
Opava - Vávrovice - ZŠ a MŠ, Chmelová 2
Medaile
- Ondruchová Zuzana, 8 let
Ostrava - Poruba - ZŠ, A. Hrdličky 1638
Čestné uznání
- Komínková Tereza, 14 let
Plzeň - 2. ZŠ, Schwarzova 20
Čestné uznání
- Tauerová Adéla, 7 let
Plzeň - 20. ZŠ, Brojova 13
Čestné uznání
- Marxová Klaudie, 6 let
Plzeň - 28. ZŠ, Rodinná 39
Čestné uznání
- Kopal Vítek, 7 let
- Šedivec Jakub, 7 let
Plzeň - Skvrňany - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Medaile
- Langmajerová Jana, 8 let
- Rozsíval Dan, 11 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Králík Jakub, 12 let
- Papounová Miroslava, 12 let
- Radová Adéla, 11 let
- Reiserová Kristýna, 12 let
- Stašková Aneta, 12 let
Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Čestné uznání
- Akopyan Denis, 13 let
- Kopčuk Igor, 13 let
- Nováková Radka, 14 let
Medaile
- Balažovičová Diana, 14 let
Praha 2 - ZŠ, Na Smetance 1
Čestné uznání
- Štécová Míša, 10 let
Praha 6 - ZŠ Hanspaulka, Sušická 29
Čestné uznání
- Cepek Matouš, 9 let
- Piskač Petr, 10 let
Praha 10 - ZŠ, V Rybníčkách 31/1980
Čestné uznání
- Hrůzová Veronika, 10 let
Praha 10 - Vršovice - ZŠ, U Roháčových kasáren 19/1381
Čestné uznání
- Drazdík Filip, 15 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Pod Skalkou, Bezručova 293
Čestné uznání
- Půlová Aneta, 7 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Medaile škole za kolekci grafiky
- Brzobohatá Laura, 11 let
- Faldýnová Věra, 7 let
- Kozlovský Vladimír, 12 let
- Krajča Vojtěch, 12 let
- Křištofová Anna, 13 let
- Mynář Matouš, 12 let
- Sobotková Anna, 12 let
- Stiborová Dorota, 13 let
- Stiborová Klára, 11 let
- Vašenka Jan, 9 let
Čestné uznání
- Holá Monika, 12 let
- Chumchalová Kamila, 14 let
- Kozlovská Anežka, 13 let
- Mynář Matouš, 12 let
- Polášková Štěpánka, 14 let
- Porubová Andrea, 13 let
- Štorek Matěj, 13 let
- Válková Irena, 14 let
Říčany - ZŠ Magic Hill, Žižkova 233
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Světlo domova, 9 - 11 let
Slaný - 3. ZŠ, Rabasova 821
Čestné uznání
- Cink Jan, 9 let
- Dolejšová Nikol, 9 let
- Husák Jan, 10 let
- Roll Patrik, 11 let
Studená - ZŠ a MŠ, Komenského 446
Medaile škole za kolekci grafiky
- Fiala Tomáš, 13 let
- Jandová Simona, 12 let
- Molzerová Hana, 13 let
- Říhová Veronika, 13 let
- Šteflová Nikola, 13 let
Čestné uznání
- Kubeš Martin, 12 let
Šternberk - ZŠ, Svatoplukova 7
Čestné uznání
- Bílek Matouš, 11 let
Vlašim - ZŠ, Sídliště 968
Čestné uznání
- Kříženecká Vendula, 15 let
Vsetín - ZŠ, Ohrada 1876
Čestné uznání
- Matyášová Dominika, 14 let
- Strnadlová Alena, 14 let
Základní umělecké školy
Beroun - ZUŠ Václava Talicha, Husovo náměstí 77
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Berounské náměstí, 7 - 14 let
Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4
Medaile
- Skolková Tereza, 10 let
Čestné uznání
- Hartmanová Tereza, 13 let
- Lexa Kryštof, 7 let
- Šimůnková Kateřina, 13 let
- Vávrová Vanesa, 7 let
- Bobková Kateřina, 9 let
- Fiala Zbyněk, 9 let
- Horynová Monika, 11 let
- Chvátal Lukáš, 9 let
- Pojer Vojtěch, 7 let
- Ředinová Sára, 10 let
- Sekáčová Klára, 9 let
- Šedivá Kristýna, 9 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Album, 7 - 14 let
- Pícha Štěpán, 9 let
- Podlešák Jan, 12 let
- Řehoř Antonín, 10 let
- Šulcová Anna, 9 let
Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Medaile škole za kolekci grafiky
- Henych Jakub [ 1 | 2 ], 15 let
- Laudátová Lucie, 13 let
- Nesládková Klára, 11 let
Čestné uznání
- Henych Jakub, 15 let
- Pruner Václav [ 1 | 2 ], 14 let
Český Krumlov - ZUŠ, Kostelní 162
Medaile škole za kolekci keramiky
- Dolejšová Adéla, 9 let
- Chavíková Mariana, 10 let
- Janotová Eliška, 9 let
- Klosse Victoria, 11 let
- Paloudová Karolína, 9 let
- Průchová Anežka, 10 let
Duchcov - ZUŠ Ivana Kawaciuka, Kubicových 2
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Medaile
- Aronová Anna, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Aronová Anna, 7 let
- Lhotská Alexandra [ 1 | 2 ], 10 let
- Pavelková Lucie, 14 let
- Samková Tereza, 14 let
- Urbaníková Eva, 8 let
Čestné uznání
- Blažej Jan, 11 let
- Dvornická Petra, 13 let
- Hájková Aneta, 5 let
- Kalužová Klára, 8 let
- Lyková Anežka, 8 let
- Pavelková Lucie, 14 let
Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Medaile
- Hrudíková Natálie, 10 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Doleželová Aneta, 13 let
- Klapilová Veronika, 10 let
- Lavičková Kateřina, 10 let
- Vinklárková Kristýna, 13 let
- Zapletalová Martina, 12 let
Humpolec - ZUŠ G. Mahlera, Školní 701
Medaile
- Krtek Jaromír, 10 let
Jeseník - Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Alšova 243/2
Medaile
Medaile škole za kolekci grafiky
- Lačňáková Alžběta, 16 let
- Mišun Michal, 6 let
- Štěpán Adam, 10 let
Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Čestné uznání
- Maňura Josef, 4 roky
Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Medaile
- Jírovská Veronika, 10 let
- Novotný Marek, 9 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Domečky, 5 - 6 let
- Buldrová Lucie, 13 let
- Cermanová Kamila, 6 let
- Höfner Vojtěch, 7 let
Medaile
- Platzer Martin, 10 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Dostálová Markéta, 14 let
- Hůla Josef, 11 let
- Kasanová Jana, 13 let
- Korbel Štěpán, 13 let
- Kukalová Tereza, 7 let
- Neuman Pavel, 12 let
- Pekař Adam, 13 let
- Přívratský Jindra, 12 let
- Tichá Karolína, 10 let
- Toms Tomáš, 12 let
- Vejsada Matěj, 9 let
- Zámečník Marek, 15 let
Kravaře - ZUŠ Ivo Žídka, Ivana Kubince 5
Čestné uznání
- Turazová Karima, 11 let
- Turková Tereza, 10 let
- Žemlička Richard, 9 let
Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Medaile
- Uvírová Aneta, 6 let
Čestné uznání
- Niklasch Ondřej, 7 let
- Petrůjová Anna, 8 let
- Stejskalová Anna, 6 let
Krnov - ZUŠ s.r.o., Dvořákův okruh 21
Medaile
- Studničková Veronika, 8 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Baronová Veronika, 8 let
- Rys Dominik, 7 let
- Slováčková Adriana, 7 let
- Spargelová Sára, 7 let
- Volný Filip, 8 let
Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Čestné uznání
- Čalová Nikol, 11 let
- Kučeříková Jana, 13 let
- Pekařová Dominika, 8 let
- Zapletalová Adéla, 6 let
Lanškroun - ZUŠ J. Pravečka, A. Jiráska 3
Čestné uznání
- Kolomá Karolína, 10 let
Libochovice - ZUŠ, Riegerova 64
Čestné uznání
- Čapková Anežka, 8 let
- Procházková Silvie, 13 let
- Tlustý Vít, 9 let
Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Čestné uznání
- Klíma Václav, 11 let
Louny - ZUŠ, Poděbradova 610
Čestné uznání
- Myšák Jan, 9 let
- Šedivý Matěj, 7 let
Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Čestné uznání
- Tancmanová Kateřina, 10 let
- Zavadilová Marie, 8 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Šperky pro moji maminku, 6-9 let
- Kolektivní práce dětí Je to mezi vámi, 12 - 15 let
- Bartošová Lucie, 7 let
- Rýdl Rudolf, 4 roky
- Tišer Marek, 9 let
- Vacková Hana, 7 let
- Veselá Kačka, 8 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Pexeso Škoda, 10 - 16 let
- Svárovská Eva, 9 let
- Šonská Eva, 7 let
- Vacková Hana, 7 let
Moravský Beroun - ZUŠ, Dvořákova 349
Čestné uznání
- Bouzek František, 5 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13
Medaile
- Abraham Tomáš, 9 let
- Ebrlová Kateřina, 8 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Benešová Karolína, 12 let
- Bíbová Veronika, 7 let
- Brychta Kryštof, 6 let
- Dobiášová Anna, 5 let
- Fux Marek, 11 let
- Hošek Vojta, 6 let
- Kalášková Ivana, 10 let
- Kirschová Edita, 11 let
- Krejzová Eliška, 12 let
- Krencová Ema, 5 let
- Mareš Ondra, 9 let
- Martinková Adéla, 6 let
- Polanská Anna, 7 let
- Psotová Barbora, 10 let
- Smitka Matěj, 9 let
- Valtová Hana, 11 let
- Vojtelová Kristýna, 8 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Andrtová Alexandra [ 1 | 2 ], 14 let
- Bauerová Alexandra, 9 let
- Benešová Karolína, 12 let
- Beránková Adéla, 10 let
- Bernasová Michaela, 13 let
- Cáder David, 9 let
- Fux David, 11 let
- Fux Marek, 11 let
- Krejzová Ella, 12 let
- Kubalík Adam, 8 let
- Mareš Ondřej, 9 let
- Nachtigalová Markéta, 12 let
- Psotová Barbora, 10 let
- Tomíčková Tereza, 11 let
Most - ZUŠ F.L. Gassmanna, Obránců míru 2364
Čestné uznání
- Vejlupek Oliver, 5 let
Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Kolektivní práce dětí Věž s postavami, 7 - 8 let
- Kolektivní práce dětí Naše město, 11 let
- Kolektivní práce dětí Věž, 11 - 14 let
Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Čestné uznání
- Hoová Karolína, 11 let
- Husáková Žofie, 8 let
Čestné uznání
- Trpáková Kristýna, 13 let
Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Čestné uznání
- Kotyk Vojtěch, 6 let
Nymburk - ZUŠ B. M. Černohorského, Palackého třída 574/62
Medaile škole za kolekci fotografií
- Běhounková Hana, 11 let
- Riegerová Alžběta, 14 let
- Severa Václav, 13 let
- Stehlíková Barbora, 14 let
Olomouc - ZUŠ M.Stibora-výtvar.obor, Pionýrská 4/474
Medaile
- Zdařil Alexandr, 6 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Crhová Eliška, 14 let
- Čech Lukáš [ 1 | 2 | 3 | 4 ], 12 let
- Herzogová Andrea, 14 let
- Kubíčková Barbora, 14 let
Čestné uznání
- Coufalová Anežka, 8 let
- Heda Jiří, 6 let
Čestné uznání
- Gbelec Jiří, 11 let
- Gottwald Sebastián, 12 let
- Janka Marek, 13 let
Ostrava - Muglinov - ZUŠ, U Jezu 4
Čestné uznání
- Viencková Simona, 10 let
- Vinická Romana, 9 let
Pečky - ZUŠ, Barákova 700
Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Medaile škole za kolekci keramiky
- Boháček Daniel, 10 let
- Dalíková Natálie, 13 let
- Horák Milan, 14 let
- Horáková Nikola, 12 let
- Konečný Ondřej, 10 let
- Macáková Martina, 14 let
Čestné uznání
- Bártů Tomáš, 11 let
- Novotný Aleš, 10 let
- Vondráčková Jana, 10 let
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Šrámkova 131
Medaile
- Krajíc Vojta, 11 let
- Maryška Lukáš, 11 let
Čestné uznání
- Feit Štěpán, 9 let
- Hrdlička Štěpán, 6 let
- Kabourková Lucie, 16 let
Plasy - ZUŠ, Konvent
Čestné uznání
- Dudková Denisa, 7 let
Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Medaile
- Gabriel Lukáš, 9 let
- Višňovský Adam, 6 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kolektivní práce dětí Unesco v Česku, 10 - 13 let
- Benkovská Nikola, 7 let
- Bílá Pavla, 9 let
- Cílová Mahulena, 9 let
- Černý David, 6 let
- Komzák Štěpán, 6 let
- Koňařík Jakub, 6 let
- Kormoš Jan, 11 let
- Němečková Andrea, 12 let
- Pelešková Barbora, 7 let
- Pitrmanová Tereza, 9 let
- Synáčová Leontýna, 5 let
- Šindelář Vojtěch, 9 let
- Vojtová Karolína, 8 let
- Weberová Tereza, 9 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Černý Filip, 7 let
- Hájek David, 11 let
- Hanc Jakub, 8 let
- Kaiser Samuel, 6 let
- Pelešková Barbora, 6 let
- Vojtěch Ondřej, 7 let
Praha 5 - Zbraslav - ZUŠ, Opata Konráda 1196
Čestné uznání
- Brázdová Magdalena, 9 let
Praha 6 - ZUŠ, Nad Alejí 28
Čestné uznání
- Hanušková Klára, 9 let
- Horvátová Ester, 8 let
- Kašparová Markéta, 12 let
- Otáhal Jan, 9 let
Praha 6 - Břevnov - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Čestné uznání
- Ayemi David, 8 let
- Polertová Ema, 7 let
Praha 8 - ZUŠ, Klapkova 25
Čestné uznání
- Cerhová Petra, 8 let
- Jaklová Verunka, 7 let
- Soejonová Aneta, 7 let
- Škvařil Jakub, 8 let
- Šlapáková Kateřina, 14 let
Praha 9 - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Čestné uznání
- Hantáková Anna, 12 let
- Kolevová Sofie, 6 let
- Petříkovová Tamara, 14 let
- Ston Ondřej, 8 let
- Stonová Kateřina, 10 let
Praha 9 - Čakovice - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Čestné uznání
- Doležalová Eliška, 8 let
- Fenclová Kateřina, 10 let
- Vágnerová Lea, 9 let
Praha 9 - Horní Počernice - ZUŠ, Ratibořická 30
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova ul. 14
Medaile
- Sovíček Filip, 9 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Balog David, 11 let
- Bedřichová Noemi, 11 let
- Burešová Adéla, 13 let
- Chalánková Veronika, 14 let
- Kleinerová Tereza, 16 let
- Linhartová Soňa, 6 let
- Májková Magdaléna, 9 let
- Popelářová Martina, 13 let
- Studená Zdenka, 14 let
- Taberyová Karolína, 11 let
- Vítková Nicole, 11 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Kolektivní práce dětí Můj pokojíček, 8 - 14 let
- Balog David, 11 let
- Dubravová Tereza, 10 let
- Opavská Veronika, 11 let
- Sovíček Filip, 9 let
- Taberyová Karolína, 12 let
- Vítková Nicole, 11 let
- Zadrapová Vanesa, 10 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Dům umění pro děti, 9 - 11 let
Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Medaile
- Čížek David, 12 let
- Hess Aleš, 7 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Čížek David, 12 let
- Dubová Eva, 15 let
- Formánková Martina, 14 let
- Fribertová Lucie, 10 let
- Chvosta Šimon, 11 let
- Kostěncová Kateřina, 13 let
- Kůtová Kamila, 8 let
- Loudová Nikola, 7 let
- Lukačevičová Emma [ 1 | 2 ], 10 let
- Nguyenová Hana, 10 let
- Ředina Petr, 8 let
- Tůmová Barbora, 10 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Umístění soch ve městě, 9 - 13 let
Medaile
- Bílková Lucie, 16 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Burjaková Barbora, 9 let
- Červenková Tereza, 7 let
- Hřebíček Martin, 6 let
- Hřídelová Tereza, 9 let
- Hřídelová Zuzana, 7 let
- Kostěncová Kateřina, 13 let
- Kostěncová Veronika, 13 let
- Loudová Nikola, 7 let
- Schmidová Anna, 11 let
- Vlasáková Karolína, 13 let
Stříbro - ZUŠ, Kostelní 106
Čestné uznání
- Boušková Clara Simone, 11 let
- Dostalová Eliška, 12 let
- Jarolímová Lucie, 13 let
- Karlíková Dominika, 8 let
- Märcová Lucie, 9 let
- Matulková Veronika, 14 let
- Mundilová Veronika, 15 let
- Nový Adam, 8 let
- Pomyjová Eliška, 16 let
- Součková Zuzana, 15 let
- Špetová Kateřina, 15 let
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Medaile škole za kolekci grafiky
- Opichalová Kateřina, 9 let
- Pastorek Jindřich, 10 let
- Rec Matyáš, 9 let
- Ševčíková Veronika, 9 let
Telč - ZUŠ, Nám. Zachariáše z Hradce 71
Čestné uznání
- Florian František, 9 let
- Nosek Jakub, 11 let
Velké Popovice - ZUŠ, Komenského 198
Čestné uznání
- Bečanová Ivana, 14 let
- Hrubý David, 13 let
Vodňany - ZUŠ, Nám. Svobody 14
Čestné uznání
- Lexová Tereza, 8 let
Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868
Medaile
- Manďák Jiří, 12 let
Čestné uznání
- Antošová Andrea, 12 let
- Drobenková Iveta, 7 let
- Kahoun Ondřej, 7 let
- Maňáková Zuzana, 12 let
- Menša Jakub, 7 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Břeclav - MŠ, ZŠ a Praktická škola, Herbenova 4
Čestné uznání
- Michlovská Veronika, 15 let
- Moravčíková Barbora, 15 let
České Budějovice - MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., U Hvízdala 9
Medaile
- Průšová Naděje, 16 let
- Sedláčková Barbora, 8 let
Český Krumlov - ZŠ, Kaplická 151
Čestné uznání
- Cínová Karolína, 14 let
- Horváth Rostislav, 16 let
- Musil Zdeněk, 14 let
Dobruška - Zvláštní ZŠ, Opočenská 115
Čestné uznání
- Žiga Patrik, bez udání věku
Janské Lázně - ZŠ a MŠ při dětské léčebně, Horní promenáda 268
Čestné uznání
- Budík Jiří, 11 let
- Pilnaj Jakub, 11 let
- Pluskal Michael, 11 let
Jihlava - MŠ a spec. pedagog. centrum, Demlova 28
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Hartmanová Stella, 5 let
- Rožňáková Kristýna, 6 let
- Rutschová Kateřina, 5 let
- Šustrová Terezie, 6 let
Čestné uznání
- Živná Aneta, 6 let
Jilemnice - ZŠ speciální a MŠ speciální, Roztocká 994
Čestné uznání
- Rousková Nikola, 13 let
Kladno - Rozdělov - MŠ speciální, Moskevská 3083
Čestné uznání
- Vagerová Nella, 4 roky
Kladno 2 - ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Pařížská 2199
Čestné uznání
- Mizer Zdeněk, 15 let
Liberec - ZŠ praktická, Gollova 394/4
Čestné uznání
- Bajzová Andrea, 13 let
Písek - Denní a týdenní stacionář Duha, Mukařovského 2309
Medaile
- Anděl Vladimír, bez udání věku
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Anděl Vladimír [ 1 | 2 | 3 ], bez udání věku
- Kleistnerová Andrea, bez udání věku
- Rotová Jitka, bez udání věku
- Sup Pavel, bez udání věku
Prachatice - ZŠ, Zlatá stezka 387
Čestné uznání
- Mareš Pavel, bez udání věku
- Vozábal Pavel, bez udání věku
Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Čestné uznání
- Holkupová Markéta, bez udání věku
- Javorská Lenka, bez udání věku
- Kuboušková Eva, bez udání věku
- Slavíková Eva, bez udání věku
- Trtková Štěpánka, bez udání věku
Raspenava - Domov, Fučíkova 432
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Čejkovská Kateřina [ 1 | 2 ], bez udání věku
- Jiskrová Radka, bez udání věku
- Podlesná Věra, bez udání věku
- Preislerová Jana, bez udání věku
- Široká Dana, bez udání věku
Čestné uznání
- Jermář Tomáš, 11 let
- Preislerová Jana, bez udání věku
- Štefan Miroslav, bez udání věku
Slaný - MŠ speciální, P. Hrubého 1676
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Kostřáb David, 7 let
- Vaněk Jiří, 7 let
- Vítová Bára, 7 let
Strakonice - Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek 1
Čestné uznání
- Karba Viktor, bez udání věku
Čestné uznání
- Holcman Horst, bez udání věku
- Jansa Zdeněk, bez udání věku
- Kadlec Jaroslav, bez udání věku
Uničov - ZŠ praktická, Šternberská 35
Čestné uznání
- Gazdíková Darina, 16 let
- Machač David, 14 let
Čestné uznání
- Kučerák Pavel, 15 let
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Blatná - MC Kapřík, ZŠ Holečkova 1060
Medaile
- Kupar Matěj, 4 roky
Čestné uznání
- Beneš Martin, 4 roky
- Bulka Vojtěch, 5 let
- Šilhavá Eliška, 3 roky
Česká Skalice - SVČ Bájo, Husovo nám. 3
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Kolektivní práce dětí Leporelo - malý průvodce po Husově náměstí, 7 - 15 let
- Halada Kryštof, 12 let
- Horká Anna [ 1 | 2 ], 10 let
- Horká Magdalena Dorotea, 8 let
- Horký Matyáš, 12 let
- Sedláčková Martina, 11 let
Český Krumlov - Plešivec - DDM, Linecká 67
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Krumlovské pověsti, 7 - 15 let
Čestné uznání
- Hrubešová Lucie, 9 let
- Kottová Leona, 8 let
- Záhořová Kateřina, 7 let
Dvůr Králové nad Labem - Výtvarný kroužek Hankův dům, nám. Václava Hanky 299
Čestné uznání
- Filip Jakub, 5 let
Jičín - K-klub - středisko volného času, Valdštejnovo nám. 99
Čestné uznání
- Králová Jitka, 13 let
Kladno - Výtvarný kroužek Zdeňka, J. Kociána 2392
Čestné uznání
- Kuška Ondra, 13 let
- Pokojová Kristýna, 16 let
- Suldovská Eliška, 11 let
Kohoutov p. Dvůr Králové n.L. - Místní knihovna, Kohoutov 65
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kolektivní práce dětí Kalendář, 8 - 16 let
Němčice nad Hanou - DDM Orion, Tyršova 360
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Naše domky, 7 - 10 let
Olomouc - Studio Experiment o.s., KD Žerotín, Slovenská 5
Čestné uznání
- Procházka Vojtěch, 8 let
Plzeň - Galerie Paletka, Husova 2
Medaile
- Hejlová Tereza, 3 roky
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Černá Nikol, 4 roky
- Eckhardt Jan, 5 let
- Pechová Karolína, 4 roky
Praha 2 - DDM Praha 2, US STV Vyšehrad, Vratislavova 15
Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Medaile
- Fous Petr, 6 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Dominiková Angelika, 7 let
- Dominiková Berenika [ 1 | 2 ], 10 let
- Dominiková Norika, 9 let
- Hrušková Kateřina, 8 let
- Růžičková Adélka, 6 let
- Špitálský Michael, 10 let
- Vítková Klárka, 7 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí Pražské nábřeží, 3 - 6 let
Praha 3 - Žižkov - Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 100
Medaile
- Kohoutová Daniela, 12 let
- Římalová Barbora, 10 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Bortlová Agáta, 12 let
- Hlaváčková Lucie, 11 let
- Kocourková Kristýna, 11 let
- Kolářová Veronika, 15 let
- Šafka Martin, 13 let
Praha 5 - Smíchov - Výtvarný spolek Hruška, Janáčkovo nábřeží 47
Čestné uznání
- Čechová Julie, 3 roky
- Červenková Mariana, 7 let
- Koťátková Bára, 5 let
Praha 9 - Prosek - DDM Praha 9, Měšická 720
Medaile
- Mrkáčková Klára, 12 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Gaďurek Vít, 11 let
- Kubíková Martina, 13 let
- Macek Vojtěch, 11 let
- Radoňská Valentýna, 12 let
- Svátková Michaela, 11 let
Prostějov - Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Čestné uznání
- Opravil Petr, 15 let
Přeštice - DDM, Rebcova 499
Čestné uznání
- Kratochvílová Lucie, 8 let
Řevnice - Keramická dílna Lacigovky, B. Němcové 447
Medaile
- Lacigová Kristýna, 11 let
Sibřina - Výtv.dílna Pastelka se sídlem v MŠ, Sibřina 100
Čestné uznání
- Ovčáčková Agátka, 5 let
Slaný - DDM Ostrov, Třebízského 163
Čestné uznání
- Kašpárková Klárka, 6 let
- Saifrtová Terezka, 4 roky
Slatinice - Agentura MADAMI Helena Kostelníková, Slatinice 65
Čestné uznání
- Khýr Jan, 5 let
Střední školy
Brno - Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55
Čestné uznání
- Geržová Yvona, 16 let
- Zelenáková Pavla, 16 let
Holešov - Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524
Čestné uznání
- Drozdek Libor, 15 let
Jindřichův Hradec - Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II.
Čestné uznání
- Buková Anna Marie, 15 let
Karviná - Nové město - Gymnázium, Mírová 1442
Čestné uznání
- Mechúrová Barbora, 15 let
Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Čestné uznání
- Kališová Dominika, 12 let
- Kurnická Veronika, 16 let
- Šantrůčková Lucie, 16 let
Ostrava - Poruba - Wichterlovo gymnázium, Čs. Exilu 669
Čestné uznání
- Pustějovská Kristýna, 13 let
- Raška Martin, 11 let
Praha 9 - Gymnázium, Českolipská 373
Čestné uznání
- Novák Jakub, 16 let
Prostějov - Reálné gymnázium a ZŠ, Studentská ul. 2
Čestné uznání
- Šustrová Pavlína, 14 let
Individuální účastníci
Praha 3, Bořivojova
Medaile
- Prosová Ema, 12 let
Týn nad Vltavou, Čihovice
Medaile
- Šestáková Anna, 7 let