MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Asie

Arménie »

Medaile: Tovmasyan Vahram (9 let), Dilijan Art School, Dilijan, Arménie

Medaile:
Tovmasyan Vahram (9 let), Dilijan Art School, Dilijan, Arménie

Ázerbájdžán »

Čestné uznání: Amirli Gulkhanim (16 let), Children and Youth Development Center No. 3, Baku, Ázerbájdžán

Čestné uznání:
Amirli Gulkhanim (16 let), Children and Youth Development Center No. 3, Baku, Ázerbájdžán

Bangladéš »

Čestné uznání: Kazi Rishona Fatema Shareen (5 let), Dhaka, Bangladéš

Čestné uznání:
Kazi Rishona Fatema Shareen (5 let), Dhaka, Bangladéš

Čína »

Medaile: Chung Pak Kiu Javen (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Medaile:
Chung Pak Kiu Javen (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína

Filipíny »

Čestné uznání: Pinzon Isagani Javier (16 let), Lourdes School of Mandaluyong, Mandaluyong, Filipíny

Čestné uznání:
Pinzon Isagani Javier (16 let), Lourdes School of Mandaluyong, Mandaluyong, Filipíny

Gruzie »

Čestné uznání: Sheklashvili Vaso (15 let), Sachkhere's Art School nam. of Soso Tsereteli, Sachkhere, Gruzie

Čestné uznání:
Sheklashvili Vaso (15 let), Sachkhere's Art School nam. of Soso Tsereteli, Sachkhere, Gruzie


Indie »

Medaile: More Vedant (15 let), K. K. Wagh Universal School, Nashik, Indie

Medaile:
More Vedant (15 let), K. K. Wagh Universal School, Nashik, Indie

Indonésie »

Čestné uznání: Hadinata Kennard Alvaro (12 let), Nirvana Visual School, Surabaya, Indonésie

Čestné uznání:
Hadinata Kennard Alvaro (12 let), Nirvana Visual School, Surabaya, Indonésie

Írán »

Čestné uznání: Hosseini Seyyed Amirreza (7 let), Bojnurd, Írán

Čestné uznání:
Hosseini Seyyed Amirreza (7 let), Bojnurd, Írán

Izrael »

Čestné uznání: Habashi Nadia (5 let), Preschool Al-Malaika, Iksal Village, Izrael

Čestné uznání:
Habashi Nadia (5 let), Preschool Al-Malaika, Iksal Village, Izrael

Kambodža »

Čestné uznání: Meang Sry Sotheareach (9 let), Yamada School of Art, Phnom Penh, Kambodža

Čestné uznání:
Meang Sry Sotheareach (9 let), Yamada School of Art, Phnom Penh, Kambodža

Kazachstán »

Čestné uznání: Aglanbekova Umit (14 let), KGKP Children's Art School Zhuldyz, Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

Čestné uznání:
Aglanbekova Umit (14 let), KGKP Children's Art School Zhuldyz, Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

Korejská republika »

Medaile: Park Seo yun (13 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Medaile:
Park Seo yun (13 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Libanon »

Čestné uznání: Ghorayeb Yann (7 let), Beirut, Libanon

Čestné uznání:
Ghorayeb Yann (7 let), Beirut, Libanon

Mongolsko »

Čestné uznání: Bayartogtokh Oyundari (9 let), Ulaanbaatar, Mongolsko

Čestné uznání:
Bayartogtokh Oyundari (9 let), Ulaanbaatar, Mongolsko

Myanmar »

Čestné uznání: Thij Aye Nyein Nyein (15 let), No. 2 Basic Education High School Sanchaung, Yangon, Myanmar

Čestné uznání:
Thij Aye Nyein Nyein (15 let), No. 2 Basic Education High School Sanchaung, Yangon, Myanmar

Singapur »

Čestné uznání: Poh Wei Xian Andrea (15 let), Marsiling Secondary School, Singapore, Singapur

Čestné uznání:
Poh Wei Xian Andrea (15 let), Marsiling Secondary School, Singapore, Singapur

Spojené arabské emiráty »

Čestné uznání: Hithanadurage Anthony (13 let), Pristine Private School, Dubai, Spojené arabské emiráty

Čestné uznání:
Hithanadurage Anthony (13 let), Pristine Private School, Dubai, Spojené arabské emiráty

Thajsko »

Medaile: Praklang Arisa (9 let), Banlongtong School, Nakhon Ratchasima, Thajsko

Medaile:
Praklang Arisa (9 let), Banlongtong School, Nakhon Ratchasima, Thajsko

Uzbekistán »

Čestné uznání: Xolboboyeva Fotima (14 let), Specialized Boarding Art School of Kashkadarya, Shahrisabz, Uzbekistán

Čestné uznání:
Xolboboyeva Fotima (14 let), Specialized Boarding Art School of Kashkadarya, Shahrisabz, Uzbekistán


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus