MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Asie

Arménie »

Čestné uznání: Asryan Raphael (11 let), Detskaia khudozhestvennaia shkola, Kapan, Arménie

Čestné uznání:
Asryan Raphael (11 let), Detskaia khudozhestvennaia shkola, Kapan, Arménie

Ázerbájdžán »

Čestné uznání: Imashova Reyhane (14 let), Children and Youth Development Center No. 3, Baku, Ázerbájdžán

Čestné uznání:
Imashova Reyhane (14 let), Children and Youth Development Center No. 3, Baku, Ázerbájdžán

Čína »

Medaile: Lee On Lap (4 roky), Hong Kong, Čína

Medaile:
Lee On Lap (4 roky), Hong Kong, Čína

Filipíny »

Čestné uznání: Del Rio Pliny Judea (16 let), Lucena, Filipíny

Čestné uznání:
Del Rio Pliny Judea (16 let), Lucena, Filipíny

Gruzie »

Čestné uznání: Kenkadze Saba (15 let), Art School, Tkibuli, Gruzie

Čestné uznání:
Kenkadze Saba (15 let), Art School, Tkibuli, Gruzie

Indie »

Medaile: Dane Snehal (15 let), International Royal Art School, Nashik, Indie

Medaile:
Dane Snehal (15 let), International Royal Art School, Nashik, Indie


Indonésie »

Čestné uznání: Valeska Saybia (14 let), Linda Art School, Jakarta, Indonésie

Čestné uznání:
Valeska Saybia (14 let), Linda Art School, Jakarta, Indonésie

Írán »

Čestné uznání: Panahandeh Rozhin (16 let), KANOON - Institute for the Intellectual Development of Children and Young Adults, Tehran, Írán

Čestné uznání:
Panahandeh Rozhin (16 let), KANOON - Institute for the Intellectual Development of Children and Young Adults, Tehran, Írán

Izrael »

Čestné uznání: Habashi Majd (5 let), Preschool Al-Alwan, Iksal Village, Izrael

Čestné uznání:
Habashi Majd (5 let), Preschool Al-Alwan, Iksal Village, Izrael

Japonsko »

Čestné uznání: Saito Shota (13 let), Japonská škola v Praze – Japanese School in Prague, Praha, Japonsko

Čestné uznání:
Saito Shota (13 let), Japonská škola v Praze – Japanese School in Prague, Praha, Japonsko

Kambodža »

Čestné uznání: Horng Thidarithyrath (8 let), Yamada School of Art, Phnom Penh, Kambodža

Čestné uznání:
Horng Thidarithyrath (8 let), Yamada School of Art, Phnom Penh, Kambodža

Kazachstán »

Čestné uznání: Pereverzina Valeria (16 let), KGKP Children's Art School Zhuldyz, Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

Čestné uznání:
Pereverzina Valeria (16 let), KGKP Children's Art School Zhuldyz, Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

Korejská republika »

Medaile: Lee Ha-eun (10 let), Korea Art Education Association (KAEA), Seoul, Korejská republika

Medaile:
Lee Ha-eun (10 let), Korea Art Education Association (KAEA), Seoul, Korejská republika

Libanon »

Čestné uznání: Kravchenko Ihor (10 let), Bsalim, Libanon

Čestné uznání:
Kravchenko Ihor (10 let), Bsalim, Libanon

Malajsie »

Čestné uznání: Wong Zi Ning Josephine (16 let), Sibu, Malajsie

Čestné uznání:
Wong Zi Ning Josephine (16 let), Sibu, Malajsie

Mongolsko »

Čestné uznání: Bat-Erdene Sainzaya (13 let), Ho-Shi-Min's 14th School, Ulaanbaatar, Mongolsko

Čestné uznání:
Bat-Erdene Sainzaya (13 let), Ho-Shi-Min's 14th School, Ulaanbaatar, Mongolsko

Myanmar »

Čestné uznání: Tint Harry (11 let), Yangon, Myanmar

Čestné uznání:
Tint Harry (11 let), Yangon, Myanmar

Pákistán »

Čestné uznání: Zeeshan Zartasha (13 let), Lahore Grammar School, Lahore, Pákistán

Čestné uznání:
Zeeshan Zartasha (13 let), Lahore Grammar School, Lahore, Pákistán

Palestina »

Čestné uznání: Asad Bisan (14 let), Visual Arts Forum, Ramallah, Palestina

Čestné uznání:
Asad Bisan (14 let), Visual Arts Forum, Ramallah, Palestina

Singapur »

Čestné uznání: Wang Junn Hwa Meyson (15 let), Woodlands Ring Secondary School, Singapore, Singapur

Čestné uznání:
Wang Junn Hwa Meyson (15 let), Woodlands Ring Secondary School, Singapore, Singapur

Tádžikistán »

Čestné uznání: Oripova Safiya (14 let), Children's Art School, Khujand, Tádžikistán

Čestné uznání:
Oripova Safiya (14 let), Children's Art School, Khujand, Tádžikistán

Thajsko »

Medaile: Losvas Naprawee (7 let), Anuban Nakhonsawan School, Nakhonsawan, Thajsko

Medaile:
Losvas Naprawee (7 let), Anuban Nakhonsawan School, Nakhonsawan, Thajsko

Uzbekistán »

Medaile: Abdirashidova Yulduz (14 let), Zangiota District School No. 22, Tashkent, Uzbekistán

Medaile:
Abdirashidova Yulduz (14 let), Zangiota District School No. 22, Tashkent, Uzbekistán

Vietnam »

Čestné uznání: Nguyen Thuy Linh (12 let), CLB Hands, Hanoi, Vietnam

Čestné uznání:
Nguyen Thuy Linh (12 let), CLB Hands, Hanoi, Vietnam


© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus