MDVV Lidice


Exponáty - Evropa

Albánie »

Čestné uznání: Kurti Shelin (14 let), Group Gezimi i Syrit, Tirana, Albánie [nové okno]

Čestné uznání:
Kurti Shelin (14 let), Group Gezimi i Syrit, Tirana, Albánie

Belgie »

Čestné uznání: Balicka Julia (7 let), Szkolny Punkt Konsultacyjny w Mons, Shape, Belgie [nové okno]

Čestné uznání:
Balicka Julia (7 let), Szkolny Punkt Konsultacyjny w Mons, Shape, Belgie

Bělorusko »

Medaile: Lebedeva Christina (10 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko [nové okno]

Medaile:
Lebedeva Christina (10 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko

Bosna a Hercegovina »

Čestné uznání: Durić Sergej (13 let), Primary school Vuk Karadžić, Vlasenica, Bosna a Hercegovina [nové okno]

Čestné uznání:
Durić Sergej (13 let), Primary school Vuk Karadžić, Vlasenica, Bosna a Hercegovina

Bulharsko »

Medaile: Boneva Tsvetiana Boncheva (8 let), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko [nové okno]

Medaile:
Boneva Tsvetiana Boncheva (8 let), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko

Černá Hora »

Čestné uznání: Muratović Selma (13 let), OŠ 25. Maj Rožaje, Rožaje, Černá Hora [nové okno]

Čestné uznání:
Muratović Selma (13 let), OŠ 25. Maj Rožaje, Rožaje, Černá Hora


Česká republika »

Medaile: Gajdoš David (bez udání věku), Domov OZP, Bernartice, Česká republika [nové okno]

Medaile:
Gajdoš David (bez udání věku), Domov OZP, Bernartice, Česká republika

Estonsko »

Medaile: Fokina Arina (6 let), Tallinna Tähekese lastead, Tallinn, Estonsko [nové okno]

Medaile:
Fokina Arina (6 let), Tallinna Tähekese lastead, Tallinn, Estonsko

Francie »

Čestné uznání: Briginskaya Agata (7 let), Art Studija Vaivorykste, Paris, Francie [nové okno]

Čestné uznání:
Briginskaya Agata (7 let), Art Studija Vaivorykste, Paris, Francie

Chorvatsko »

Medaile: Stanić Nina (13 let), Hrvatski Fotosavez, Zagreb, Chorvatsko [nové okno]

Medaile:
Stanić Nina (13 let), Hrvatski Fotosavez, Zagreb, Chorvatsko

Itálie »

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Transport on the water“ (5 - 6 let), Arcobaleno preschool, Novellara, Itálie [nové okno]

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Transport on the water“ (5 - 6 let), Arcobaleno preschool, Novellara, Itálie

Kosovo »

Čestné uznání: Dituri Kodra (14 let), Primary school Emin Duraku, Kaçanik, Kosovo [nové okno]

Čestné uznání:
Dituri Kodra (14 let), Primary school Emin Duraku, Kaçanik, Kosovo

Litva »

Medaile: Puodžiūnas Julius (11 let), Art school of Trakai, Trakai, Litva [nové okno]

Medaile:
Puodžiūnas Julius (11 let), Art school of Trakai, Trakai, Litva

Lotyšsko »

Medaile: Kustovs Regnārs (6 let), Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop, Riga, Lotyšsko [nové okno]

Medaile:
Kustovs Regnārs (6 let), Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop, Riga, Lotyšsko

Lucembursko »

Čestné uznání: Kodym Matyáš (4 roky), Atelier Iva, Waldbredimus, Lucembursko [nové okno]

Čestné uznání:
Kodym Matyáš (4 roky), Atelier Iva, Waldbredimus, Lucembursko

Maďarsko »

Medaile: Daragó Zsófia (14 let), Alapfokú Müvészeti Iskola, Magyarpolány, Maďarsko [nové okno]

Medaile:
Daragó Zsófia (14 let), Alapfokú Müvészeti Iskola, Magyarpolány, Maďarsko

Makedonie »

Čestné uznání: Kitanovska Anastazija (14 let), OOU Dimitar Miladinov, Skopje, Makedonie [nové okno]

Čestné uznání:
Kitanovska Anastazija (14 let), OOU Dimitar Miladinov, Skopje, Makedonie

Moldavsko »

Medaile: Fostica Natalia (16 let), Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru, Chisinau, Moldavsko [nové okno]

Medaile:
Fostica Natalia (16 let), Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru, Chisinau, Moldavsko

Německo »

Čestné uznání: Fedotova Alexandra (11 let), Livigral, Krefeld, Německo [nové okno]

Čestné uznání:
Fedotova Alexandra (11 let), Livigral, Krefeld, Německo

Polsko »

Medaile: Kaziród Paulina (14 let), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Medaile:
Kaziród Paulina (14 let), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Polsko

Rakousko »

Čestné uznání: Šebková Ema (12 let), Bilinguales Realgymnasium Komensky, Wien, Rakousko [nové okno]

Čestné uznání:
Šebková Ema (12 let), Bilinguales Realgymnasium Komensky, Wien, Rakousko

Rumunsko »

Medaile: Chioibas Constantin (16 let), Lieceul de arte plastice Nicolae Tonitza, Bucharest, Rumunsko [nové okno]

Medaile:
Chioibas Constantin (16 let), Lieceul de arte plastice Nicolae Tonitza, Bucharest, Rumunsko

Rusko »

Medaile:
Fedorova Karina (9 let), Selo Rozhdestvo, Rusko

Řecko »

Čestné uznání: Bountona Ioanna (15 let), Česká školička v Řecku Pierias, Thessaloniki, Řecko [nové okno]

Čestné uznání:
Bountona Ioanna (15 let), Česká školička v Řecku Pierias, Thessaloniki, Řecko

Slovenská republika »

Medaile: Vakrčková Rebeka (15 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika [nové okno]

Medaile:
Vakrčková Rebeka (15 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika

Slovinsko »

Medaile: Kuzmič Noah (14 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko [nové okno]

Medaile:
Kuzmič Noah (14 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Srbsko »

Medaile: Ranisavljević Biljana (6 let), PU Radosno Detinjstvo - Kindergarten Čuperak, Novi Sad, Srbsko [nové okno]

Medaile:
Ranisavljević Biljana (6 let), PU Radosno Detinjstvo - Kindergarten Čuperak, Novi Sad, Srbsko

Španělsko »

Čestné uznání: Ilaschuk Kristina (7 let), Detskaya tvorcheskaya masterskaya, Orihuela, Španělsko [nové okno]

Čestné uznání:
Ilaschuk Kristina (7 let), Detskaya tvorcheskaya masterskaya, Orihuela, Španělsko

Švýcarsko »

Čestné uznání: Frenkel Tais (14 let), Bildungszentrum für Kinder

Čestné uznání:
Frenkel Tais (14 let), Bildungszentrum für Kinder "Umka", Wettingen, Švýcarsko

Turecko »

Medaile: Yildiz Duru Bade (9 let), Bahcesehir Okullari Kocaeli, Kocaeli, Turecko [nové okno]

Medaile:
Yildiz Duru Bade (9 let), Bahcesehir Okullari Kocaeli, Kocaeli, Turecko

Ukrajina »

Medaile:
Gorb Viktoriia (11 let), Dnepropetroskii oblastnoi detsko-iunoshevskii kinotsentr "Vesnianka", Dnepr, Ukrajina