MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Evropa

Albánie »

Čestné uznání: Hoxha Orges (12 let), National Cultural Children Centre, Tirane, Albánie

Čestné uznání:
Hoxha Orges (12 let), National Cultural Children Centre, Tirane, Albánie

Belgie »

Čestné uznání: Kolouch Mikuláš (10 let), Česká škola bez hranic Brusel, Bruxelles, Belgie

Čestné uznání:
Kolouch Mikuláš (10 let), Česká škola bez hranic Brusel, Bruxelles, Belgie

Bělorusko »

Medaile: Kostenko Anastasia (9 let), Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka, Vitebsk, Bělorusko

Medaile:
Kostenko Anastasia (9 let), Vitebsk City Center for Children and Youth, Malyavanka, Vitebsk, Bělorusko

Bosna a Hercegovina »

Čestné uznání: Vujinović Luna (12 let), Organization UDAS, Banja Luka, Bosna a Hercegovina

Čestné uznání:
Vujinović Luna (12 let), Organization UDAS, Banja Luka, Bosna a Hercegovina

Bulharsko »

Medaile: Mirtchev Maks (5 let), Art Studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko

Medaile:
Mirtchev Maks (5 let), Art Studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko

Černá Hora »

Medaile: Milatović Anastasija (bez udání věku), Gymnazija Slobodan Škerović, Podgorica, Černá Hora

Medaile:
Milatović Anastasija (bez udání věku), Gymnazija Slobodan Škerović, Podgorica, Černá Hora


Česká republika »

Medaile: Krejčí Pavel (6 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Medaile:
Krejčí Pavel (6 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Estonsko »

Medaile: Saks Sofia (13 let), Tallinn, Estonsko

Medaile:
Saks Sofia (13 let), Tallinn, Estonsko

Francie »

Čestné uznání: Loszycer Sasha (12 let), Art Studio Vaivorykste, Paris, Francie

Čestné uznání:
Loszycer Sasha (12 let), Art Studio Vaivorykste, Paris, Francie

Chorvatsko »

Medaile: Magaš Nora (15 let), Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci, Rijeka, Chorvatsko

Medaile:
Magaš Nora (15 let), Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci, Rijeka, Chorvatsko

Itálie »

Čestné uznání: Dilena Eva (11 let), Česká škola Milán, Milano, Itálie

Čestné uznání:
Dilena Eva (11 let), Česká škola Milán, Milano, Itálie

Kosovo »

Čestné uznání: Michaud Augy (6 let), ILG School, Prishtina, Kosovo

Čestné uznání:
Michaud Augy (6 let), ILG School, Prishtina, Kosovo

Kypr »

Čestné uznání: Osmolovskaya Anna (15 let), American International School in Cyprus, Nicosia, Kypr

Čestné uznání:
Osmolovskaya Anna (15 let), American International School in Cyprus, Nicosia, Kypr

Litva »

Medaile: Adomavičiūtė Augustė (10 let), Trakai Art School, Trakai, Litva

Medaile:
Adomavičiūtė Augustė (10 let), Trakai Art School, Trakai, Litva

Lotyšsko »

Medaile: Puriņa Nellija (9 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Medaile:
Puriņa Nellija (9 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Lucembursko »

Čestné uznání: Garcias Kamy (11 let), Art à l'école de Hespérange, Hespérange, Lucembursko

Čestné uznání:
Garcias Kamy (11 let), Art à l'école de Hespérange, Hespérange, Lucembursko

Maďarsko »

Medaile: Török Zsigmond András (11 let), Debreceni Kazinczy F. Általános Iskola és AMI, Debrecen, Maďarsko

Medaile:
Török Zsigmond András (11 let), Debreceni Kazinczy F. Általános Iskola és AMI, Debrecen, Maďarsko

Moldavsko »

Medaile: Banu Andrea (15 let), Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru, Chisinau, Moldavsko

Medaile:
Banu Andrea (15 let), Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru, Chisinau, Moldavsko

Německo »

Čestné uznání: Nittka Sascha (15 let), Frankfurt am Main, Německo

Čestné uznání:
Nittka Sascha (15 let), Frankfurt am Main, Německo

Nizozemsko »

Čestné uznání: Rajan Iniha Janarthana (9 let), Hilversum, Nizozemsko

Čestné uznání:
Rajan Iniha Janarthana (9 let), Hilversum, Nizozemsko

Polsko »

Medaile: Tatarczuk Michalina (11 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Medaile:
Tatarczuk Michalina (11 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Portugalsko »

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Marco: A Car Factory Robot“ (8 let), Colégio Valsassina, Lisabon, Portugalsko

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Marco: A Car Factory Robot“ (8 let), Colégio Valsassina, Lisabon, Portugalsko

Rakousko »

Čestné uznání: Jirout Adam (11 let), Bilinguales Realgymnasium Komensky, Wien, Rakousko

Čestné uznání:
Jirout Adam (11 let), Bilinguales Realgymnasium Komensky, Wien, Rakousko

Rumunsko »

Čestné uznání: Miclăuș Tereza (16 let), Colegiul National de Arta, Iasi, Rumunsko

Čestné uznání:
Miclăuș Tereza (16 let), Colegiul National de Arta, Iasi, Rumunsko

Rusko »

Medaile: Brezgin Vyacheslav (11 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile:
Brezgin Vyacheslav (11 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Severní Makedonie »

Medaile: Barakovski Aleksandar (16 let), SUGS Nikola Karev, Skopje, Severní Makedonie

Medaile:
Barakovski Aleksandar (16 let), SUGS Nikola Karev, Skopje, Severní Makedonie

Slovenská republika »

Medaile: Šimkovičová Anna (11 let), ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Slovenská republika

Medaile:
Šimkovičová Anna (11 let), ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Slovenská republika

Slovinsko »

Medaile: Štor Karin (14 let), OŠ Dobravlje, Dobravlje, Slovinsko

Medaile:
Štor Karin (14 let), OŠ Dobravlje, Dobravlje, Slovinsko

Srbsko »

Medaile: Pavković Maša (16 let), Artino Art Studio, Belgrade, Srbsko

Medaile:
Pavković Maša (16 let), Artino Art Studio, Belgrade, Srbsko

Španělsko »

Čestné uznání: Hernández Randazzo Gabriela (15 let), Sabadell, Španělsko

Čestné uznání:
Hernández Randazzo Gabriela (15 let), Sabadell, Španělsko

Švédsko »

Čestné uznání: Suresh Swastik (14 let), Akruti Art, Stockholm, Švédsko

Čestné uznání:
Suresh Swastik (14 let), Akruti Art, Stockholm, Švédsko

Švýcarsko »

Čestné uznání: Nilsson Nora (4 roky), Zanna Demcenko Art Studio, Obersiggenthal, Švýcarsko

Čestné uznání:
Nilsson Nora (4 roky), Zanna Demcenko Art Studio, Obersiggenthal, Švýcarsko

Turecko »

Čestné uznání: Tiftikcioglu Erol Arda (4 roky), Özel Istanbul Koleji, Istanbul, Turecko

Čestné uznání:
Tiftikcioglu Erol Arda (4 roky), Özel Istanbul Koleji, Istanbul, Turecko

Ukrajina »

Medaile: Syborskaya Mariya (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Syborskaya Mariya (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Velká Británie »

Čestné uznání: Chorlton Sophia (13 let), County Upper School, Bury St Edmunds, Velká Británie

Čestné uznání:
Chorlton Sophia (13 let), County Upper School, Bury St Edmunds, Velká Británie


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus