MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 50 » Exponáty » Evropa » Česká republika

Exponáty - Česká republika

Medaile: Podveská Barbora (13 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Medaile:
Podveská Barbora (13 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Medaile: Mrkvička Adam (11 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Medaile:
Mrkvička Adam (11 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Medaile: Bokrová Anna (7 let), Výtvarná dílnička, Dobřany, Česká republika

Medaile:
Bokrová Anna (7 let), Výtvarná dílnička, Dobřany, Česká republika

Medaile: Krejčová Anna (7 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile:
Krejčová Anna (7 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile: Knedlíková Eliška (15 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile:
Knedlíková Eliška (15 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile: Repiščák Patrik (13 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile:
Repiščák Patrik (13 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika


Medaile: Kubíčková Kateřina (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Medaile:
Kubíčková Kateřina (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Medaile: Dostálková Ema (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile:
Dostálková Ema (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile: Hofmannová Stella (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile:
Hofmannová Stella (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile: Centrichová Ema (11 let), Křištofová Zuzana (11 let), Wetterová Barbora (12 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Medaile:
Centrichová Ema (11 let), Křištofová Zuzana (11 let), Wetterová Barbora (12 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Medaile: Macková Sofie (6 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Medaile:
Macková Sofie (6 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Medaile: Trhlíková Eliška (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Medaile:
Trhlíková Eliška (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Medaile: Muthný Martin (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile:
Muthný Martin (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile: Filipčík Constancia (5 let), A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, Česká republika

Medaile:
Filipčík Constancia (5 let), A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, Česká republika

Medaile: Grygová Antonie (7 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile:
Grygová Antonie (7 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile: Fišera Radovan (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile:
Fišera Radovan (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile: Pacholíková Andrea (16 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile:
Pacholíková Andrea (16 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile: Hanilcová Anna (12 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Medaile:
Hanilcová Anna (12 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Medaile: Marek Dominik (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile:
Marek Dominik (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile: Bartoňová Anna (11 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Medaile:
Bartoňová Anna (11 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Medaile: Kučera David (13 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Medaile:
Kučera David (13 let), DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Česká republika

Medaile: Habrovcová Ema (12 let), Moravany, Česká republika

Medaile:
Habrovcová Ema (12 let), Moravany, Česká republika

Medaile: Fišerová Kateřina (16 let), Nguyen Yen Linh (14 let), 11. ZŠ, Most, Česká republika

Medaile:
Fišerová Kateřina (16 let), Nguyen Yen Linh (14 let), 11. ZŠ, Most, Česká republika

Medaile: Machutková Viktorie (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Machutková Viktorie (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Palička Patrik (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile:
Palička Patrik (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile: Víchová Anežka (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile:
Víchová Anežka (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile: Doktorová Veronika (13 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile:
Doktorová Veronika (13 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile: Kočišová Štěpánka (8 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile:
Kočišová Štěpánka (8 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile: Pudelová Aneta (15 let), Olomouc - Samotišky, Česká republika

Medaile:
Pudelová Aneta (15 let), Olomouc - Samotišky, Česká republika

Medaile: Bejdáková Natálie (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile:
Bejdáková Natálie (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile: Hopjan Robert (15 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile:
Hopjan Robert (15 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile: Kuča Matěj (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile:
Kuča Matěj (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile: Satke Vanda (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile:
Satke Vanda (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile: Mičík Šimon (9 let), Ostrava, Česká republika

Medaile:
Mičík Šimon (9 let), Ostrava, Česká republika

Medaile: Gavlovská Nela (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile:
Gavlovská Nela (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile: Svobodová Ellen (8 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile:
Svobodová Ellen (8 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile: Rosmanová Tamara (13 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Medaile:
Rosmanová Tamara (13 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Medaile: Kučerová Jana (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile:
Kučerová Jana (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile: Pavlíčková Darja (6 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile:
Pavlíčková Darja (6 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile: Knoflíčková Rozárie (7 let), 28. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Knoflíčková Rozárie (7 let), 28. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Medaile: Hupač Karel (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Hupač Karel (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile: Buldra Vojtěch (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Buldra Vojtěch (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile: Čardová Melánie (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Čardová Melánie (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile: Hejlová Markéta (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Hejlová Markéta (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile: Šimková Mojmíra (5 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Šimková Mojmíra (5 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile: Polanská Anděla (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Polanská Anděla (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile: Prynych Antonín (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile:
Prynych Antonín (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile: Hlaváčová Karolína (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile:
Hlaváčová Karolína (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile: Licková Bára (12 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile:
Licková Bára (12 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile: Burešová Anna Marie (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Medaile:
Burešová Anna Marie (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Medaile:
Kronová Michaela (13 let), Shaw Ella (13 let), ZŠ a MŠ Na Smetance, Praha 2, Česká republika

Medaile: Bartyzal David (9 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Medaile:
Bartyzal David (9 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Medaile: Vodňanský Jáchym (16 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Medaile:
Vodňanský Jáchym (16 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Medaile: Malcová Agáta (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile:
Malcová Agáta (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile: Richterová Kateřina (10 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Medaile:
Richterová Kateřina (10 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Medaile: Dostálová Viktorie (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Dostálová Viktorie (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Holkupová Klára (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Holkupová Klára (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Pašková Kateřina (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Pašková Kateřina (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Zavoralová Alena (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile:
Zavoralová Alena (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile: Bitalová Adéla (16 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile:
Bitalová Adéla (16 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile: Machová Radka (13 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile:
Machová Radka (13 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile: Šimoník Jakub (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile:
Šimoník Jakub (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile: Pražák Vojtěch (7 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Medaile:
Pražák Vojtěch (7 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Luca Mihaela (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Luca Mihaela (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nesnídalová Taťána (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nesnídalová Taťána (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Rein Vojtěch (6 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Rein Vojtěch (6 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sirová Rozárie (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sirová Rozárie (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sopková Sandra (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sopková Sandra (9 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šnebergerová Michaela (8 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šnebergerová Michaela (8 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vozárová Veronika (10 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vozárová Veronika (10 let), ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Boučková Johana (12 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Boučková Johana (12 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Gründlová Ennie (8 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Gründlová Ennie (8 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hanžlová Alexandra (14 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hanžlová Alexandra (14 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hrbáčková Denisa (6 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hrbáčková Denisa (6 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Knedlíková Eliška (15 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Knedlíková Eliška (15 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Pitříková Sofie (12 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Pitříková Sofie (12 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Pleva Jakub (9 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Pleva Jakub (9 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Plevová Anna (15 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Plevová Anna (15 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Repiščák Patrik (13 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Repiščák Patrik (13 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Repiščák Patrik (13 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Repiščák Patrik (13 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sainerová Michaela (16 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sainerová Michaela (16 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sainerová Michaela (16 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sainerová Michaela (16 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Bielková Barbora (6 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bielková Barbora (6 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořák Jakub (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořák Jakub (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořáková Veronika (9 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořáková Veronika (9 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hamplová Laura (13 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hamplová Laura (13 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kramná Jindřiška (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kramná Jindřiška (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kubicová Vanessa (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kubicová Vanessa (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Mareth Marián (7 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mareth Marián (7 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Marethová Julie (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Marethová Julie (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Miketa Antonín (6 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Miketa Antonín (6 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Stašková Andrea (13 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Stašková Andrea (13 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Štěpánová Vendula (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Štěpánová Vendula (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Štrychová Linda (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Štrychová Linda (10 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Borysiuk Viktoria (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Borysiuk Viktoria (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Brutarová Dominika (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Brutarová Dominika (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Chrtek Matyáš (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chrtek Matyáš (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Chrtek Matyáš (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chrtek Matyáš (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Jedličková Beáta (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jedličková Beáta (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Macková Adléta (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Macková Adléta (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Muthný Martin (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Muthný Martin (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Pojmanová Laura (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pojmanová Laura (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Ulbert Tobiáš (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ulbert Tobiáš (6 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Ziklová Johana (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ziklová Johana (5 let), MŠ Kampanova, Hradec Králové, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Bašová Tereza Marie (7 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bašová Tereza Marie (7 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jati František (7 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jati František (7 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jezerský Teodor (8 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jezerský Teodor (8 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Marcinová Sofie (11 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Marcinová Sofie (11 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Stránská Anežka (12 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Stránská Anežka (12 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Žáková Viktorie (11 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Žáková Viktorie (11 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Brožíková Barbora (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Brožíková Barbora (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořák Jiří (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořák Jiří (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořáková Alžběta (13 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořáková Alžběta (13 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Fišera Jaroslav (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Fišera Jaroslav (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jindrová Barbora (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jindrová Barbora (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kynčlová Eliška (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kynčlová Eliška (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kynčlová Marie (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kynčlová Marie (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šimůnek Dalibor (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šimůnek Dalibor (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dohnal Vojtěch (12 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dohnal Vojtěch (12 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Drössler Vojtěch (15 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Drössler Vojtěch (15 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jonáš Viktor (13 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jonáš Viktor (13 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Juřinová Julie (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Juřinová Julie (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kročilová Marie (13 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kročilová Marie (13 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Machálková Tereza (15 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Machálková Tereza (15 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Martínková Eva (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Martínková Eva (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pavlíková Anna (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pavlíková Anna (11 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Tihlařík Jiří (13 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Tihlařík Jiří (13 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Ulmanová Tereza (16 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Ulmanová Tereza (16 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vašek Sebastián (12 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vašek Sebastián (12 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vlčková Eva (12 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vlčková Eva (12 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Zuzaníková Kateřina (14 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Zuzaníková Kateřina (14 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Jurošková Marina Hanna (11 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jurošková Marina Hanna (11 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Naci Melina (10 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Naci Melina (10 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Paterová Anna (10 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Paterová Anna (10 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Pedacková Marie (10 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pedacková Marie (10 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Prokopová Kateřina (13 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Prokopová Kateřina (13 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: kolektivní práce dětí „Sbírka pazourků“ (11–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
kolektivní práce dětí „Sbírka pazourků“ (11–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Filippi Lambert Farren (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Filippi Lambert Farren (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Horčic Tadeáš (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Horčic Tadeáš (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Krátký Hugo (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Krátký Hugo (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nezbedová Tereza (8 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nezbedová Tereza (8 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Ulčová Karolína (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Ulčová Karolína (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Cina Dušan (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Cina Dušan (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Dančová Helena (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Dančová Helena (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Fikr Stanislav (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Fikr Stanislav (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Gažiová Žaneta (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Gažiová Žaneta (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hanáková Lucie (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hanáková Lucie (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Pánková Anna (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pánková Anna (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Pechnáč Jiří (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pechnáč Jiří (14 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Proch Petr (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Proch Petr (12 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Říhová Karolína (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Říhová Karolína (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Tomíček Adam (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tomíček Adam (13 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Babuci Viktor (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Babuci Viktor (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Brezováková Monika (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Brezováková Monika (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hakrová Hana (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hakrová Hana (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hakrová Markéta (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hakrová Markéta (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Henclová Adéla (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Henclová Adéla (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Himmelová Zoe (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Himmelová Zoe (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Koňaříková Tereza (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Koňaříková Tereza (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Slováčková Eliška (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Slováčková Eliška (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Šimková Ella (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Šimková Ella (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Turská Marie (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Turská Marie (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Brožová Pavla (16 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Brožová Pavla (16 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Doktorová Veronika (13 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Doktorová Veronika (13 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Konhefrová Ema (13 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Konhefrová Ema (13 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Kovářová Ester (14 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Kovářová Ester (14 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Macák Martin (12 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Macák Martin (12 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Malá Agáta (15 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Malá Agáta (15 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Mikulecká Adéla (16 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Mikulecká Adéla (16 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Podhorský Martin (12 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Podhorský Martin (12 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií: Škaroubková Karolína (14 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci fotografií:
Škaroubková Karolína (14 let), ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Borůvková Tereza (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Borůvková Tereza (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Dubravová Eliška (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Dubravová Eliška (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Falesová Kristýna (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Falesová Kristýna (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Gajdoszová René Amy (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Gajdoszová René Amy (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hradilík Jáchym (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hradilík Jáchym (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Hradilová Kateřina (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Hradilová Kateřina (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kauerová Ella (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kauerová Ella (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Klívarová Sára (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Klívarová Sára (10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Krejčí Karolína (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Krejčí Karolína (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kupková Michaela (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kupková Michaela (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Malá Kristýna (16 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Malá Kristýna (16 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Tichá Beáta Miriam (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Tichá Beáta Miriam (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vaculková Johana (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vaculková Johana (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vítovská Amálie (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vítovská Amálie (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Zemanová Petra (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Zemanová Petra (11 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Bubeníková Sofie (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Bubeníková Sofie (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Dopirjaková Gabriela (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Dopirjaková Gabriela (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Dušková Tereza (13 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Dušková Tereza (13 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Chytrý Tomáš (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chytrý Tomáš (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Ihn Marek (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ihn Marek (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Kabajová Ema (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kabajová Ema (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Krečmer Pavel (13 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Krečmer Pavel (13 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Urbášková Viktorie (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Urbášková Viktorie (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Václavková Markéta (14 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Václavková Markéta (14 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Holubcová Hana (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Holubcová Hana (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Holubcová Hana (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Holubcová Hana (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Chmelová Eliška (13 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Chmelová Eliška (13 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Paulická Marie (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Paulická Marie (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Prodajová Tereza (13 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Prodajová Tereza (13 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šťávová Karolína (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šťávová Karolína (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Gajdošíková Aneta (9 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Gajdošíková Aneta (9 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hermannová Eliška (13 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hermannová Eliška (13 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Honusová Karolína (13 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Honusová Karolína (13 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Horníková Alice (12 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Horníková Alice (12 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šalková Ida (9 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šalková Ida (9 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Válková Julie (16 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Válková Julie (16 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Růžička Vít (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Růžička Vít (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Růžička Vít (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Růžička Vít (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Říhová Ludmila (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Říhová Ludmila (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Schmied Radek (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Schmied Radek (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Smolová Jaroslava (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Smolová Jaroslava (bez udání věku), Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Ettlerová Ema (10 let), Hrdličková Lucie (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Ettlerová Ema (10 let), Hrdličková Lucie (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Lískovec Matěj (9 let), Marshall Alan (11 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lískovec Matěj (9 let), Marshall Alan (11 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Rybář Jan (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Rybář Jan (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šašková Radana (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šašková Radana (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Závorková Matylda (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Závorková Matylda (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Bezděk David (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Bezděk David (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Císařová Agáta (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Císařová Agáta (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hnát Samuel Bradley (11 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hnát Samuel Bradley (11 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Honomichl Matěj (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Honomichl Matěj (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Horák Tomáš (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Horák Tomáš (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Chalupa Jakub (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Chalupa Jakub (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kremláčková Aneta (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kremláčková Aneta (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kůsová Barbora (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kůsová Barbora (12 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Marek František (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Marek František (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Míka David (11 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Míka David (11 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Vlk Josef (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Vlk Josef (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Žemličková Petra (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Žemličková Petra (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Bečvářová Justýna (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bečvářová Justýna (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Charvátová Daniela (5 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Charvátová Daniela (5 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kopáček Kryštof (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kopáček Kryštof (7 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kubičková Kristýna (5 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kubičková Kristýna (5 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Syka Karel (6 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Syka Karel (6 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Syka Karel (6 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Syka Karel (6 let), Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Buldra Tobiáš (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Buldra Tobiáš (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Buldra Tobiáš (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Buldra Tobiáš (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Flanderová Julie (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Flanderová Julie (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Holá Kristýna (9 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Holá Kristýna (9 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Holá Žaneta (16 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Holá Žaneta (16 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Janáková Aneta (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Janáková Aneta (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Kopřivová Rozárie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kopřivová Rozárie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kopřivová Rozárie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kopřivová Rozárie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Krištofová Gabriela (9 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Krištofová Gabriela (9 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Křížová Zuzana (14 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Křížová Zuzana (14 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nágrová Ema (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nágrová Ema (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nováčková Karolína (16 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nováčková Karolína (16 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Proniv Iryna (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Proniv Iryna (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Proniv Iryna (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Proniv Iryna (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Součková Tereza (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Součková Tereza (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šípová Lucie (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šípová Lucie (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Tengler Robin (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tengler Robin (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Tengler Robin (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Tengler Robin (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vaculík Ondřej (14 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vaculík Ondřej (14 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Bláhová Dominika (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bláhová Dominika (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Bláhová Justýna (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Bláhová Justýna (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Blecha Alex (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Blecha Alex (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Brunnerová Štěpánka (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Brunnerová Štěpánka (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Bulíčková Magdalena (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bulíčková Magdalena (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Fialová Denisa (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Fialová Denisa (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Habrychová Marie (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Habrychová Marie (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Hüblerová Jiřina (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Hüblerová Jiřina (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hüblerová Soňa (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hüblerová Soňa (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Hüblerová Soňa (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Hüblerová Soňa (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hüblerová Soňa (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hüblerová Soňa (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Janková Alena (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Janková Alena (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Jirásková Monika (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Jirásková Monika (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kasik Zuzanna (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kasik Zuzanna (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kazecká Adina (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kazecká Adina (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Klapková Anežka (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Klapková Anežka (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kokošková Sára (16 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kokošková Sára (16 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Laiblová Tereza (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Laiblová Tereza (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Lukešová Julie (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lukešová Julie (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Martínková Dominika (11 let), Peštová Veronika (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Martínková Dominika (11 let), Peštová Veronika (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Martínková Kateřina (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Martínková Kateřina (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Matasová Antonie (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Matasová Antonie (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Michálková Sofie (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Michálková Sofie (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Michálková Sofie (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Michálková Sofie (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Nováková Julie (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Nováková Julie (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pejšová Anna (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pejšová Anna (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pejšová Zuzana (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pejšová Zuzana (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Peštová Doubravka (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Peštová Doubravka (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Poláčková Veronika (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Poláčková Veronika (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Prynychová Barbora (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Prynychová Barbora (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Soukup Jan (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Soukup Jan (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Sterlyová Adéla (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Sterlyová Adéla (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Straka Daniel (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Straka Daniel (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Suková Petra (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Suková Petra (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Šafková Kateřina (6 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Šafková Kateřina (6 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Šafková Natálie (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Šafková Natálie (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Šafková Natálie (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Šafková Natálie (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šimková Klára (10 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šimková Klára (10 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Šmídovcová Magdalena (6 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Šmídovcová Magdalena (6 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Tacinecová Laura (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Tacinecová Laura (9 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Ha Phung Thao (8 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Ha Phung Thao (8 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Kalousek Matěj (13 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Kalousek Matěj (13 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Kintner Matěj (13 let), Kratochvílová Kamila (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Kintner Matěj (13 let), Kratochvílová Kamila (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Kotorová Karolína (11 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Kotorová Karolína (11 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Petřivalská Ivana (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Petřivalská Ivana (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Zakouřilová Petra (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Zakouřilová Petra (14 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Doubrava Elmar (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Doubrava Elmar (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Fexa Theodor (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Fexa Theodor (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jiřička Egon (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jiřička Egon (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Klípová Denisa (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Klípová Denisa (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Lacková Mariana (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lacková Mariana (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pertold Lukáš (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pertold Lukáš (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Repasky Ivan (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Repasky Ivan (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šašek Štěpán (9 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šašek Štěpán (9 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Koštejnová Veronika (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Koštejnová Veronika (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kracíková Johanka (13 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kracíková Johanka (13 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nováková Terezie (11 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nováková Terezie (11 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sommerová Sofie (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sommerová Sofie (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šoltysová Dora (12 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šoltysová Dora (12 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Zapletalová Anežka (9 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Zapletalová Anežka (9 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Boušková Anežka (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Boušková Anežka (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Čadíková Hedvika (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Čadíková Hedvika (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jandová Lucie (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jandová Lucie (11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Letková Natálie (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Letková Natálie (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Liu Chengxi (13 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Liu Chengxi (13 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Mi Anna (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mi Anna (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Rajdlová Viola (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Rajdlová Viola (12 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Bartoňová Františka (12 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Bartoňová Františka (12 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Citrónová Karolína (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Citrónová Karolína (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hromasová Ella (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hromasová Ella (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Charvát František (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Charvát František (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kotoučková Marie (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kotoučková Marie (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kozáková Nela (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kozáková Nela (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kůs Sebastian (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kůs Sebastian (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Oktábec Nicolas (13 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Oktábec Nicolas (13 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Veselá Magdaléna (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Veselá Magdaléna (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Baumann Tomáš (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Beran David (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Beran David (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Matásková Nikola (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Matásková Nikola (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Švejda Ladislav (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Švejda Ladislav (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Trtková Štěpánka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Trtková Štěpánka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Trtková Štěpánka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Trtková Štěpánka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Benešová Kateřina (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Benešová Kateřina (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Blažková Nella (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Blažková Nella (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Čejková Hana (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Čejková Hana (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Čejková Veronika (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Čejková Veronika (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Čížková Johana (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Čížková Johana (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Čuřín Tomáš (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Čuřín Tomáš (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Dobeš Štěpán (7 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Dobeš Štěpán (7 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Hlaváčová Renata (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hlaváčová Renata (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Jeništová Klára (6 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Jeništová Klára (6 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Jeništová Klára (6 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jeništová Klára (6 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kalová Petra (6 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kalová Petra (6 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Koubková Anna Marie (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Koubková Anna Marie (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Králová Kristýna (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Králová Kristýna (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Králová Markéta (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Králová Markéta (13 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Kristková Agnes (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kristková Agnes (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Kunclová Markéta (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Kunclová Markéta (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Marková Kateřina (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Marková Kateřina (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Němejcová Kristýna (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Němejcová Kristýna (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Pešek Ondřej (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pešek Ondřej (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Poulíčková Barbora (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Poulíčková Barbora (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Sámel Richard (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Sámel Richard (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sámelová Rozálie (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sámelová Rozálie (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Sellnerová Zuzana (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Sellnerová Zuzana (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Školníková Alexandra (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Školníková Alexandra (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Vaňková Zdeňka (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vaňková Zdeňka (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Vaňková Zdeňka (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vaňková Zdeňka (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Vlasáková Nataly (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vlasáková Nataly (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Zavoralová Alena (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Zavoralová Alena (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Dvořáková Anna (15 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvořáková Anna (15 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Kalhousová Dorota (15 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kalhousová Dorota (15 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nováková Stella (10 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nováková Stella (10 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Nováková Veronika (14 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Nováková Veronika (14 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Opluštilová Tereza (12 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Opluštilová Tereza (12 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pustka František (7 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pustka František (7 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Šindelářová Adéla (11 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Šindelářová Adéla (11 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vaca Ondřej (9 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vaca Ondřej (9 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Vrtalová Elena (11 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vrtalová Elena (11 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Bambuch Martin (12 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Bambuch Martin (12 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Galda Timotej (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Galda Timotej (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Hromadová Ludmila (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Hromadová Ludmila (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Krumpolcová Tereza (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Krumpolcová Tereza (13 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky: Pechálová Soňa (14 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Pechálová Soňa (14 let), ZŠ Ohrada, Vsetín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Gajdůšek Petr (8 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Gajdůšek Petr (8 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Greguš Šimon (8 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Greguš Šimon (8 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Hruban Martin (5 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Hruban Martin (5 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Juřík Dominik (5 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Juřík Dominik (5 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Lacinová Nikola (6 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lacinová Nikola (6 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pavlíková Petra (8 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pavlíková Petra (8 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Pučalíková Libuše (6 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Pučalíková Libuše (6 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky: Řezníčková Nela (6 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile škole za kolekci grafiky:
Řezníčková Nela (6 let), ZUŠ Morava, Zlín, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Muzeum v Dačicích“ (11–14 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Muzeum v Dačicích“ (11–14 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Ze světa starožitností“ (11–15 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Ze světa starožitností“ (11–15 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Věž brouků“ (12–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Věž brouků“ (12–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Chrastící kameny“ (8–10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Chrastící kameny“ (8–10 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Terakotová armáda“ (8–10 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Terakotová armáda“ (8–10 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Katalog k výstavě v Čakovickém psím muzeu“ (7 - 9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Katalog k výstavě v Čakovickém psím muzeu“ (7 - 9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Prabrouk Satalice 2022“ (8 - 14 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Prabrouk Satalice 2022“ (8 - 14 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí: kolektivní práce dětí „Korunovační klenoty“ (9 - 10 let), ZŠ, Valašské Meziříčí, Česká republika

Medaile za kolektivní práci dětí:
kolektivní práce dětí „Korunovační klenoty“ (9 - 10 let), ZŠ, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Palyusiková Marie (bez udání věku), MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Palyusiková Marie (bez udání věku), MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Palyusiková Marie (bez udání věku), MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Palyusiková Marie (bez udání věku), MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Bukajová Nikola (bez udání věku), ZŠ a praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Bukajová Nikola (bez udání věku), ZŠ a praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Hugyárová Sára (bez udání věku), ZŠ a praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Hugyárová Sára (bez udání věku), ZŠ a praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Kotková Nikola (bez udání věku), ZŠ a praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Kotková Nikola (bez udání věku), ZŠ a praktická škola, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Polášková Barbora (11 let), ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Polášková Barbora (11 let), ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Česalová Vendula (9 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Česalová Vendula (9 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Janálová Erika (9 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Janálová Erika (9 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Krejčí Pavel (7 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Krejčí Pavel (7 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Kružíková Barbora (14 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání:
Kružíková Barbora (14 let), ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Česká republika

Čestné uznání: Novotná Stela (8 let), ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání:
Novotná Stela (8 let), ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Pravěké jeskynní malby“ (8-10 let), ZUŠ, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Pravěké jeskynní malby“ (8-10 let), ZUŠ, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání: Šimečková Adéla (10 let), ZUŠ, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání:
Šimečková Adéla (10 let), ZUŠ, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání: Šťovíčková Magdaléna (10 let), ZUŠ, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání:
Šťovíčková Magdaléna (10 let), ZUŠ, Buštěhrad, Česká republika

Čestné uznání: Dvořáková Ella (7 let), ZUŠ Bystré, Bystré, Česká republika

Čestné uznání:
Dvořáková Ella (7 let), ZUŠ Bystré, Bystré, Česká republika

Čestné uznání: Marek Jan (15 let), ZUŠ Bystré, Bystré, Česká republika

Čestné uznání:
Marek Jan (15 let), ZUŠ Bystré, Bystré, Česká republika

Čestné uznání: Porubyaková Ester Naomi (10 let), ZUŠ Bystré, Bystré, Česká republika

Čestné uznání:
Porubyaková Ester Naomi (10 let), ZUŠ Bystré, Bystré, Česká republika

Čestné uznání: Gallistl Teodor (10 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání:
Gallistl Teodor (10 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání: Holeček Jakub (11 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání:
Holeček Jakub (11 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání: Křížová Nela (13 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání:
Křížová Nela (13 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání: Soulek Štěpán (12 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání:
Soulek Štěpán (12 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání: Vrtišková Magdalena (10 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání:
Vrtišková Magdalena (10 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika

Čestné uznání: Flašková Tereza (11 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání:
Flašková Tereza (11 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání: Hanetšlegerová Laura (12 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání:
Hanetšlegerová Laura (12 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání: Jiroutová Žofie (12 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání:
Jiroutová Žofie (12 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání: Sladká Nikola (13 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání:
Sladká Nikola (13 let), Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Česká republika

Čestné uznání: Mačejná Vanesa (8 let), Schandl Albert (8 let), DDM, Český Krumlov, Česká republika

Čestné uznání:
Mačejná Vanesa (8 let), Schandl Albert (8 let), DDM, Český Krumlov, Česká republika

Čestné uznání: Červeňáková Martina (15 let), ZŠ – Praktická škola, Český Krumlov, Česká republika

Čestné uznání:
Červeňáková Martina (15 let), ZŠ – Praktická škola, Český Krumlov, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Rokokové účesy“ (10–12 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Rokokové účesy“ (10–12 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Čestné uznání: Koudelka Jan (11 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Čestné uznání:
Koudelka Jan (11 let), ZUŠ, Dačice, Česká republika

Čestné uznání: Plevová Hana (16 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Čestné uznání:
Plevová Hana (16 let), ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Česká republika

Čestné uznání: Friedová Veronika (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Friedová Veronika (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Schrötterová Kristýna (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Schrötterová Kristýna (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Špaček Antonín (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Špaček Antonín (16 let), Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Munzarová Nikola (11 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Munzarová Nikola (11 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Nedvědová Martina (12 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Nedvědová Martina (12 let), Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Sbírka brouků“ (12–13 let), Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Sbírka brouků“ (12–13 let), Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Čapková Lenka (15 let), Gymnázium, Frýdlant, Česká republika

Čestné uznání:
Čapková Lenka (15 let), Gymnázium, Frýdlant, Česká republika

Čestné uznání: Donátová Štěpánka (15 let), Gymnázium, Frýdlant, Česká republika

Čestné uznání:
Donátová Štěpánka (15 let), Gymnázium, Frýdlant, Česká republika

Čestné uznání: Špaček Vít (15 let), Gymnázium, Frýdlant, Česká republika

Čestné uznání:
Špaček Vít (15 let), Gymnázium, Frýdlant, Česká republika

Čestné uznání: Lukášová Eva (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Lukášová Eva (5 let), MŠ, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Brunclík Vojtěch (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Brunclík Vojtěch (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Čermáková Sofie (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Čermáková Sofie (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Honzírek Martin (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Honzírek Martin (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Kaspříková Barbora (7 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Kaspříková Barbora (7 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Matějová Helena (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Matějová Helena (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Špánek Radek (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Špánek Radek (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Vindiš David (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání:
Vindiš David (8 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika

Čestné uznání: Chlebová Alžběta (12 let), Chromcová Pavlína (12 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Čestné uznání:
Chlebová Alžběta (12 let), Chromcová Pavlína (12 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Čestné uznání: Cholewová Laura (13 let), Stanková Stela (13 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Čestné uznání:
Cholewová Laura (13 let), Stanková Stela (13 let), ZŠ, Havířov, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Jsme, jací jsme“ (bez udání věku), SŠ, Havířov-Prostřední Suchá, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Jsme, jací jsme“ (bez udání věku), SŠ, Havířov-Prostřední Suchá, Česká republika

Čestné uznání: Kotulová Izabela (14 let), ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, Česká republika

Čestné uznání:
Kotulová Izabela (14 let), ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, Česká republika

Čestné uznání: Drábek Ladislav (8 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Drábek Ladislav (8 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Hodoušová Anna (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Hodoušová Anna (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Houdek Jakub (8 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Houdek Jakub (8 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Kratochvílová Eliška (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Kratochvílová Eliška (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Kučera Josef (10 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Kučera Josef (10 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Mirynská Tereza (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Mirynská Tereza (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Novotná Karolína (12 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Novotná Karolína (12 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Odstrčilík Hynek (9 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Odstrčilík Hynek (9 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Podhajská Anna Ela (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Podhajská Anna Ela (14 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Rygálová Tereza (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Rygálová Tereza (13 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Šlapáková Simona (11 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Šlapáková Simona (11 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Vedrová Karolína (16 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání:
Vedrová Karolína (16 let), ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Česká republika

Čestné uznání: Dostálová Ariadné (9 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání:
Dostálová Ariadné (9 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání: Řeháková Anna (8 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání:
Řeháková Anna (8 let), Biskupské gymnázium, MŠ a ZŠ, Hradec Králové, Česká republika

Čestné uznání: Binarová Karolína (10 let), ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Česká republika

Čestné uznání:
Binarová Karolína (10 let), ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Česká republika

Čestné uznání: Blažková Klaudie (7 let), ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Česká republika

Čestné uznání:
Blažková Klaudie (7 let), ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Česká republika

Čestné uznání: Horáčková Veronika (12 let), ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Česká republika

Čestné uznání:
Horáčková Veronika (12 let), ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Česká republika

Čestné uznání: Březík Šimon (7 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání:
Březík Šimon (7 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání: Hrazánková Estel (12 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání:
Hrazánková Estel (12 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání: Jarošová Nela (12 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání:
Jarošová Nela (12 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání: Kakosová Rozárka (8 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání:
Kakosová Rozárka (8 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání: Krajíček František (13 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání:
Krajíček František (13 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání: Vápeníková Barbora (8 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání:
Vápeníková Barbora (8 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Česká republika

Čestné uznání: Svobodová Silva (11 let), ZUŠ Jablunkov, Jablunkov, Česká republika

Čestné uznání:
Svobodová Silva (11 let), ZUŠ Jablunkov, Jablunkov, Česká republika

Čestné uznání: Novák Vojtěch (11 let), ZUŠ, Jihlava, Česká republika

Čestné uznání:
Novák Vojtěch (11 let), ZUŠ, Jihlava, Česká republika

Čestné uznání: Dvořáková Alžběta (13 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Dvořáková Alžběta (13 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Fišera Jaroslav (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Fišera Jaroslav (12 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Hančová Anna (9 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Hančová Anna (9 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Horáček Dalibor (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Horáček Dalibor (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Jiroušová Ela (9 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Jiroušová Ela (9 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Novák Rostislav (9 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Novák Rostislav (9 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Zapadlo Filip (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Zapadlo Filip (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: Zapadlová Zora (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání:
Zapadlová Zora (11 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Sbírka hmyzu“ (13–15 let), Speciální základní škola a Mateřská škola, Kladno, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Sbírka hmyzu“ (13–15 let), Speciální základní škola a Mateřská škola, Kladno, Česká republika

Čestné uznání: Vondráček Tomáš (10 let), ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Česká republika

Čestné uznání:
Vondráček Tomáš (10 let), ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Česká republika

Čestné uznání: Hamanaka Sofia (11 let), ZŠ a MŠ, Kluky, Česká republika

Čestné uznání:
Hamanaka Sofia (11 let), ZŠ a MŠ, Kluky, Česká republika

Čestné uznání: Šuranská Zuzana (15 let), Kněžpole, Česká republika

Čestné uznání:
Šuranská Zuzana (15 let), Kněžpole, Česká republika

Čestné uznání: Fajglová Michaela (12 let), ZŠ, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání:
Fajglová Michaela (12 let), ZŠ, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání: Hanáková Simona (14 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání:
Hanáková Simona (14 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání: Hanilcová Anna (12 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání:
Hanilcová Anna (12 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání: Melicharová Kristýna (13 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání:
Melicharová Kristýna (13 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání: Valuš Jakub (15 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání:
Valuš Jakub (15 let), ZŠ praktická, Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Čestné uznání: Buřt Adam (15 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Buřt Adam (15 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Červinková Sabina (16 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Červinková Sabina (16 let), Gymnázium, Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Frydrychová Anna (12 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Frydrychová Anna (12 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Klementová Klára (10 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Klementová Klára (10 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Pavlíková Anna (12 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Pavlíková Anna (12 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Rácová Sandra (11 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání:
Rácová Sandra (11 let), ZUŠ, s. r. o., Krnov, Česká republika

Čestné uznání: Alfery Kryštof (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Alfery Kryštof (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Duspivová Valérie (12 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Duspivová Valérie (12 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Kliment Matyáš (13 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Kliment Matyáš (13 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Knoblochová Lucie (13 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Knoblochová Lucie (13 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Kraidl Tomáš (8 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Kraidl Tomáš (8 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Myslivečková Marta (8 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Myslivečková Marta (8 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Nosková Barbora (8 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Nosková Barbora (8 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Vrbová Amálka (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání:
Vrbová Amálka (10 let), Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Česká republika

Čestné uznání: Beneš Matyáš (12 let), ZŠ, Litoměřice, Česká republika

Čestné uznání:
Beneš Matyáš (12 let), ZŠ, Litoměřice, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Když se zhasne“ (10–12 let), ZUŠ, Litvínov, Česká republika

Čestné uznání: Chmelařová Anna (10 let), ZUŠ, Lovosice, Česká republika

Čestné uznání:
Chmelařová Anna (10 let), ZUŠ, Lovosice, Česká republika

Čestné uznání: Rakocziová Monika (13 let), ZUŠ, Lovosice, Česká republika

Čestné uznání:
Rakocziová Monika (13 let), ZUŠ, Lovosice, Česká republika

Čestné uznání: Heršálková Anna (12 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika

Čestné uznání:
Heršálková Anna (12 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika

Čestné uznání: Habrovcová Ema (12 let), Moravany, Česká republika

Čestné uznání:
Habrovcová Ema (12 let), Moravany, Česká republika

Čestné uznání: Kučerová Nela (12 let), 11. ZŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Kučerová Nela (12 let), 11. ZŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Beránková Sofie (5 let), 3. mateřská škola, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Beránková Sofie (5 let), 3. mateřská škola, Most, Česká republika

Čestné uznání: Krištová Melody (5 let), 3. mateřská škola, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Krištová Melody (5 let), 3. mateřská škola, Most, Česká republika

Čestné uznání: Pimpl Kryštof (5 let), 3. mateřská škola, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Pimpl Kryštof (5 let), 3. mateřská škola, Most, Česká republika

Čestné uznání: Burda Sophie (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Burda Sophie (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Hälbigová Markéta (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Hälbigová Markéta (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Kučerová Kateřina (11 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Kučerová Kateřina (11 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Najmonová Jitka (10 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Najmonová Jitka (10 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Spiroch Jan (11 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Spiroch Jan (11 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Staňková Jana (16 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Staňková Jana (16 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: Vaňková Amálie (13 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Vaňková Amálie (13 let), ZUŠ, Most, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Mostecká sbírka“ (7–12 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Mostecká sbírka“ (7–12 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání: Beránková Ema (13 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Beránková Ema (13 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání: Blínová Barbora (15 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Blínová Barbora (15 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání: Tesárková Tereza (14 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Tesárková Tereza (14 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání: Váňová Veronika (8 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání:
Váňová Veronika (8 let), ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Sbírka brouků“ (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Sbírka brouků“ (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Brouci“ (9 - 12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Brouci“ (9 - 12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Sbírka naší kočky“ (7–9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Sbírka naší kočky“ (7–9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Sbírka slovesnosti“ (10–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Sbírka slovesnosti“ (10–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Sbírka klíčů“ (12–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Sbírka klíčů“ (12–14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Sbírka paklíčů“ (9–11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Sbírka paklíčů“ (9–11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Brožová Beata (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Brožová Beata (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Dvořáková Karolína (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Dvořáková Karolína (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Floriánová Ema (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Floriánová Ema (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Frková Anna (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Frková Anna (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Hlavatá Eliška (16 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Hlavatá Štěpánka (13 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Holečková Elena (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Holečková Elena (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Horký Michal (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Horký Michal (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Kindlová Anna (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Kindlová Anna (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Merta Mikuláš (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Merta Mikuláš (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Nekudová Nikola (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Nekudová Nikola (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Nová Klára (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Nová Klára (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Šmída Matěj (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Šmída Matěj (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Šolcová Viktorie (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Šolcová Viktorie (11 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Tlustá Tereza (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Tlustá Tereza (12 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Uhl Natálie (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Uhl Natálie (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Vaisová Lenka (15 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Vaisová Lenka (15 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Vránová Natálie (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Vránová Natálie (10 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Wolfová Nelly (14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání:
Wolfová Nelly (14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika

Čestné uznání: Štěpánková Inna (12 let), ZUŠ, Němčice nad Hanou, Česká republika

Čestné uznání:
Štěpánková Inna (12 let), ZUŠ, Němčice nad Hanou, Česká republika

Čestné uznání: Cúthová Markéta (7 let), ZUŠ, Neratovice, Česká republika

Čestné uznání:
Cúthová Markéta (7 let), ZUŠ, Neratovice, Česká republika

Čestné uznání: Šloserová Tereza (11 let), ZUŠ, Neratovice, Česká republika

Čestné uznání:
Šloserová Tereza (11 let), ZUŠ, Neratovice, Česká republika

Čestné uznání: Bauchová Michaela (11 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání:
Bauchová Michaela (11 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání: Hospodářová Tereza (9 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání:
Hospodářová Tereza (9 let), ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Česká republika

Čestné uznání: Balogová Alexandra (9 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Balogová Alexandra (9 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Kavurová Kristýna (10 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Kavurová Kristýna (10 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Šándor Tomáš (6 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Šándor Tomáš (6 let), ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Engelmannová Kateřina (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Engelmannová Kateřina (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Honzejková Anna (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Honzejková Anna (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Honzejková Anna (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Honzejková Anna (15 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Kušnier Jaroslav (12 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Kušnier Jaroslav (12 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Matějková Madeleine (16 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Matějková Madeleine (16 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Melicharová Andrea (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Melicharová Andrea (10 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Pejcharová Sofie (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Pejcharová Sofie (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Slováčková Eliška (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Slováčková Eliška (14 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Stable Adelaide (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Stable Adelaide (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Šimková Ella (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Šimková Ella (9 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Škaredová Natálie (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Škaredová Natálie (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Víchová Anežka (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání:
Víchová Anežka (13 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika

Čestné uznání: Moravec Jakub (8 let), Dětská skupina Oranžový čáp, Nový Knín, Česká republika

Čestné uznání:
Moravec Jakub (8 let), Dětská skupina Oranžový čáp, Nový Knín, Česká republika

Čestné uznání: Himmer Petr (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání:
Himmer Petr (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání: Krhovská Michaela (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání:
Krhovská Michaela (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání: Pudelová Aneta (15 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání:
Pudelová Aneta (15 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání: Sova Mikuláš (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání:
Sova Mikuláš (12 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání: Švarcová Anna (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání:
Švarcová Anna (13 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání: Vařeka Patrik (9 let), Zedníček Adam (8 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání:
Vařeka Patrik (9 let), Zedníček Adam (8 let), ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Česká republika

Čestné uznání: Hajková Klára (13 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Hajková Klára (13 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání: Marečková Eliška (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Marečková Eliška (11 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání: Richlá Anna (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Richlá Anna (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání: Švrčinová Zuzana (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Švrčinová Zuzana (12 let), ZŠ, Opava, Česká republika

Čestné uznání: Badajová Amálie (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Badajová Amálie (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Čestné uznání: Pleváková Barbora (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Pleváková Barbora (14 let), ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Česká republika

Čestné uznání: Rinková Viktorie (8 let), ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Rinková Viktorie (8 let), ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Česká republika

Čestné uznání: Stanjura Kryštof (7 let), ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Stanjura Kryštof (7 let), ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Česká republika

Čestné uznání: Stanjura Kryštof (7 let), ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Česká republika

Čestné uznání:
Stanjura Kryštof (7 let), ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Česká republika

Čestné uznání: Mičík Šimon (9 let), Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Mičík Šimon (9 let), Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Botanické listy“ (bez udání věku), Slezská diakonie, Duhový dům, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Botanické listy“ (bez udání věku), Slezská diakonie, Duhový dům, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Kovářová Julie (12 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Kovářová Julie (12 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Kubicová Lucie (9 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Kubicová Lucie (9 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Papírníková Barbora (12 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Papírníková Barbora (12 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Plačková Klaudie (11 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Plačková Klaudie (11 let), SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Matuszková Isabella (10 let), ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Matuszková Isabella (10 let), ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Mezníková Terezie (10 let), ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Mezníková Terezie (10 let), ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Orlitová Lucie (12 let), ZUŠ, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Orlitová Lucie (12 let), ZUŠ, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Ermis Jakub (15 let), ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Ermis Jakub (15 let), ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Klegová Tereza (13 let), ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Klegová Tereza (13 let), ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Platošová Emma (10 let), ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Platošová Emma (10 let), ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Friedlová Barbora (14 let), ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Friedlová Barbora (14 let), ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Grygarová Ela (9 let), ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Grygarová Ela (9 let), ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Kotásková Tereza (15 let), ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Kotásková Tereza (15 let), ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Adámek Filip (12 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Adámek Filip (12 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Dubytska Amaliia (7 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Dubytska Amaliia (7 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Greňová Leontýna Sofie (11 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Greňová Leontýna Sofie (11 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Jarošová Nikol (9 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Jarošová Nikol (9 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Mleczková Adéla (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání:
Mleczková Adéla (14 let), ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, Česká republika

Čestné uznání: Jašurková Julie (5 let), Otice, Česká republika

Čestné uznání:
Jašurková Julie (5 let), Otice, Česká republika

Čestné uznání: Skořepová Tereza (15 let), ZUŠ, Pardubice, Česká republika

Čestné uznání:
Skořepová Tereza (15 let), ZUŠ, Pardubice, Česká republika

Čestné uznání: Cífková Zuzana (14 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Cífková Zuzana (14 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Dvořák Matouš (11 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Dvořák Matouš (11 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Kampe Kristián (9 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Kampe Kristián (9 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Kmoch Jonáš (8 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Kmoch Jonáš (8 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Kučkovský Matěj (15 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Kučkovský Matěj (15 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Kučkovský Matěj (15 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Kučkovský Matěj (15 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Mácová Marie (10 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Mácová Marie (10 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Melmuková Magdaléna (15 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Melmuková Magdaléna (15 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Svobodová Karolína (12 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Svobodová Karolína (12 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Šetková Eva (14 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání:
Šetková Eva (14 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika

Čestné uznání: Bechyňová Eliška (10 let), Činátlová Ema (10 let), Holubová Kristýna (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Bechyňová Eliška (10 let), Činátlová Ema (10 let), Holubová Kristýna (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Blažková Amálie (12 let), Šimíková Anna (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Blažková Amálie (12 let), Šimíková Anna (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Foučková Hana (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Foučková Hana (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Glücková Sandra (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Glücková Sandra (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Hemala Samuel (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Hemala Samuel (13 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Chvátal David (15 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Chvátal David (15 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Kuchtíková Anna (14 let), Šimíková Anna (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Kuchtíková Anna (14 let), Šimíková Anna (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Pavlíčková Darja (6 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Pavlíčková Darja (6 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Picková Tina (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Picková Tina (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Pumprová Rozálie (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Pumprová Rozálie (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Putnová Dorota (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Putnová Dorota (16 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Růžičková Veronika (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Růžičková Veronika (14 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Řeřábková Veronika (12 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Řeřábková Veronika (12 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Šilhan Viktor (10 let), Zachová Alžběta (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání:
Šilhan Viktor (10 let), Zachová Alžběta (10 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika

Čestné uznání: Mauleová Lucie (15 let), 28. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Mauleová Lucie (15 let), 28. ZŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Náš hmyz“ (14–15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Náš hmyz“ (14–15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Honomichl Matěj (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Honomichl Matěj (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Korčák Šimon (16 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Korčák Šimon (16 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Kozák Matěj (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Kozák Matěj (15 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Luhový Matěj (14 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Luhový Matěj (14 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Šimsa Vojtěch (16 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Šimsa Vojtěch (16 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Vít Jakub (14 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Vít Jakub (14 let), Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Frontzová Klára (9 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Frontzová Klára (9 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Prochásková Sonja (13 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Prochásková Sonja (13 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Špetová Eliška (15 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Špetová Eliška (15 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Buldra Tobiáš (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Buldra Tobiáš (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Flanderová Julie (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Flanderová Julie (11 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Holá Barbora (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Holá Barbora (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Hrádková Natálie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Hrádková Natálie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Hrušková Magdalena (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Hrušková Magdalena (13 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Klementová Tereza (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Klementová Tereza (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Kotlyar Alexandra (9 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Kotlyar Alexandra (9 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Kozlová Karolína (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Kozlová Karolína (8 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Popovská Linda (14 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Popovská Linda (14 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Strnadová Ema (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Strnadová Ema (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Strnadová Ema (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Strnadová Ema (12 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Vyškovská Terezie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Vyškovská Terezie (10 let), ZUŠ T. Brzkové 33, pracoviště Jagellonská, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Bárta Vojtěch (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Bárta Vojtěch (11 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Cau Chau Mia-Minhch (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Cau Chau Mia-Minhch (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Herczeghová Nathalie (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Herczeghová Nathalie (15 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Janský Adam (8 let), Jeníček David (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Janský Adam (8 let), Jeníček David (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Jaramilo Gomez Julie (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Jaramilo Gomez Julie (12 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Jimenez Mariana (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Jimenez Mariana (8 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Kunová Viktorie (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Kunová Viktorie (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Peckert David (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Peckert David (14 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Peštová Doubravka (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Peštová Doubravka (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Suková Petra (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání:
Suková Petra (13 let), ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Česká republika

Čestné uznání: Báčová Marie (6 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Báčová Marie (6 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Dolejší Anna (10 let), Konrádová Anna (11 let), Růžičková Kateřina (12 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Dolejší Anna (10 let), Konrádová Anna (11 let), Růžičková Kateřina (12 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Holý Matyáš (5 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Holý Matyáš (5 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Kaderková Bára (13 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Kaderková Bára (13 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání: Luhanová Magda (8 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Luhanová Magda (8 let), ZUŠ, Postoloprty, Česká republika

Čestné uznání:
Zlesová Lucie (14 let), Praha, Česká republika

Čestné uznání: Hanzová Eliška (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Hanzová Eliška (14 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Mullins Julia (12 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání:
Mullins Julia (12 let), ZŠ Vodičkova, Praha 1, Česká republika

Čestné uznání: Lukáš Sebastian (9 let), Česká tábornická unie, z.s., Praha 10, Česká republika

Čestné uznání:
Lukáš Sebastian (9 let), Česká tábornická unie, z.s., Praha 10, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Archeologický nález“ (11–14 let), ZŠ Břečťanová, Praha 10, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Archeologický nález“ (11–14 let), ZŠ Břečťanová, Praha 10, Česká republika

Čestné uznání: Ivánková Tereza (12 let), ZŠ Břečťanová, Praha 10, Česká republika

Čestné uznání:
Ivánková Tereza (12 let), ZŠ Břečťanová, Praha 10, Česká republika

Čestné uznání: Míšková Barbora (12 let), ZŠ Parentes, Praha 13, Česká republika

Čestné uznání:
Míšková Barbora (12 let), ZŠ Parentes, Praha 13, Česká republika

Čestné uznání: Hoang Do Ba Ngoc (14 let), ZŠ Praha - Radotín, Praha 16, Česká republika

Čestné uznání:
Hoang Do Ba Ngoc (14 let), ZŠ Praha - Radotín, Praha 16, Česká republika

Čestné uznání: Baková Viktorie (9 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Baková Viktorie (9 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Havlíková Adéla (13 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Havlíková Adéla (13 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Holeček Maxmilián (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Holeček Maxmilián (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Hronek Jiří (7 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Hronek Jiří (7 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Matásek Eduard (7 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Matásek Eduard (7 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Nováková Anežka (15 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Nováková Anežka (15 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Novotný Patrik (14 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Novotný Patrik (14 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Perkins Julie (8 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Perkins Julie (8 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Poštová Mia (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Poštová Mia (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Rauschertová Julie (12 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Rauschertová Julie (12 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Ševčíková Stella (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Ševčíková Stella (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Ševčíková Stella (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Ševčíková Stella (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Tafij Lea (12 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Tafij Lea (12 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Uhrová Linda (8 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Uhrová Linda (8 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Urbanová Žofie (9 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Urbanová Žofie (9 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Zelenková Rozárie (8 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Zelenková Rozárie (8 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Zen Isabella (11 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Zen Isabella (11 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Pexeso parafrází“ (9–14 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Pexeso parafrází“ (9–14 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Boušková Veronika (9 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Boušková Veronika (9 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Peterková Violeta (11 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Peterková Violeta (11 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Peterková Violeta (11 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Peterková Violeta (11 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Runkas Šimon Jan (10 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání:
Runkas Šimon Jan (10 let), ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Česká republika

Čestné uznání: Veis Samuel (12 let), ZŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Veis Samuel (12 let), ZŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Baková Viktorie (9 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Baková Viktorie (9 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Bondarenko Kateřina (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Bondarenko Kateřina (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Del Risco Maria (13 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Del Risco Maria (13 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Halousková Emma Marie (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Halousková Emma Marie (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Hynek Bartoloměj (9 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Hynek Bartoloměj (9 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Kadlčík David (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Kadlčík David (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Kříž Eduard (5 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Kříž Eduard (5 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Maštalířová Stella (13 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Maštalířová Stella (13 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Nohejlová Eliška (10 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Nohejlová Eliška (10 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Novotná Emma Elisabeth (14 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Novotná Emma Elisabeth (14 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Peringrová Viola (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Peringrová Viola (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Procházková Lada (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Procházková Lada (8 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Sládková Barbora (11 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Sládková Barbora (11 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Šorm Jonáš (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Šorm Jonáš (7 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Vodňanská Nela (16 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Vodňanská Nela (16 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Vodňanský Jonáš (10 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání:
Vodňanský Jonáš (10 let), ZUŠ, Praha 3, Česká republika

Čestné uznání: Prudík Cyril (13 let), ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4, Česká republika

Čestné uznání:
Prudík Cyril (13 let), ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4, Česká republika

Čestné uznání: Ille Klára (9 let), Jäger Bernard (10 let), Macáková Nina (9 let), Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Ille Klára (9 let), Jäger Bernard (10 let), Macáková Nina (9 let), Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Barrandovský nález“ (14–15 let), ZŠ a MŠ Barrandov, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Barrandovský nález“ (14–15 let), ZŠ a MŠ Barrandov, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Kuhnová Magdalena (12 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Kuhnová Magdalena (12 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Neplechová Helena (8 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Neplechová Helena (8 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Rizaeva Mariam (7 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Rizaeva Mariam (7 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Souček Elisabeth (11 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Souček Elisabeth (11 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Tybus Jonáš (14 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Tybus Jonáš (14 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Václavik Vanessa (11 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Václavik Vanessa (11 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Vrtílek Adam (12 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání:
Vrtílek Adam (12 let), ZUŠ, Praha 5, Česká republika

Čestné uznání: Kuráňová Eliška (15 let), Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Kuráňová Eliška (15 let), Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Bidrmanová Ella (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Bidrmanová Ella (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Cicmanová Naďa (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Cicmanová Naďa (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Korovičev Timotey (10 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Korovičev Timotey (10 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Kreisingerová Barbora (8 let), Tutr Josef (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Kreisingerová Barbora (8 let), Tutr Josef (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Lacková Mariana (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Lacková Mariana (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Podkorytov Semjon (9 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Podkorytov Semjon (9 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Přikrylová Alžběta (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Přikrylová Alžběta (7 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Repasky Ivan (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Repasky Ivan (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Soejonová Dora (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Soejonová Dora (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Tycar Vilém (10 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Tycar Vilém (10 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Zemanová Amálie (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Zemanová Amálie (8 let), ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Karásková Barbora (13 let), ZŠ Věry Čáslavské, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Karásková Barbora (13 let), ZŠ Věry Čáslavské, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Grecová Johana (10 let), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Grecová Johana (10 let), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Mázl Ondřej (11 let), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Mázl Ondřej (11 let), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Suchanová Nelly (16 let), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Suchanová Nelly (16 let), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Charamzová Nina (14 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Charamzová Nina (14 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Kuna Tomáš (15 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Kuna Tomáš (15 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Piperková Joana (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Piperková Joana (10 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Wawroszová Anna (11 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání:
Wawroszová Anna (11 let), ZUŠ Petřiny, Praha 6, Česká republika

Čestné uznání: Barna Alina (14 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání:
Barna Alina (14 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání: Bendl Šimon (15 let), Hasník Adam (15 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání:
Bendl Šimon (15 let), Hasník Adam (15 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání: Rosická Josefína (7 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání:
Rosická Josefína (7 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání: Třešňáková Sofie (14 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání:
Třešňáková Sofie (14 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika

Čestné uznání: Bláhová Vendula (12 let), Kosourová Emma (13 let), Wolfová Manuela (13 let), ZŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Bláhová Vendula (12 let), Kosourová Emma (13 let), Wolfová Manuela (13 let), ZŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Muzeum potmě“ (10–14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Muzeum potmě“ (10–14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Artefakty muzea roku 2032“ (10–11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Artefakty muzea roku 2032“ (10–11 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Dušková Veronika (13 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Dušková Veronika (13 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Hantáková Julie (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Hantáková Julie (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Jechová Linda (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Jechová Linda (14 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Mančalová Marie (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Mančalová Marie (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Mi Anna (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Mi Anna (9 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Tonarová Zuzana (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Tonarová Zuzana (10 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Vosecká Natálie (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Vosecká Natálie (15 let), ZUŠ, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Pabrouk - Čeleď Ořechovitá“ (10 - 13 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Pabrouk - Čeleď Ořechovitá“ (10 - 13 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Antošová Kristýna (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Antošová Kristýna (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Cimpová Markéta (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Cimpová Markéta (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Hartychová Barbora (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Hartychová Barbora (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Hartychová Tereza (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Hartychová Tereza (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Jelínková Beáta (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Jelínková Beáta (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Kotoučková Marie (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Kotoučková Marie (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Novotná Lucie (10 let), Štyglerová Sarah (11 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Novotná Lucie (10 let), Štyglerová Sarah (11 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Oktábcová Nathalie (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Oktábcová Nathalie (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Punčochářová Jolana (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Punčochářová Jolana (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Sidorenko Valeria (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Sidorenko Valeria (10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Solotchi Simona (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Solotchi Simona (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Souček Jura (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Souček Jura (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Souček Jura (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Souček Jura (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Spousta Jáchym (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Spousta Jáchym (8 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Švácha Antonín (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Švácha Antonín (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Šverová Markéta (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Šverová Markéta (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Závodná Eliška (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání:
Závodná Eliška (7 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Česká republika

Čestné uznání: Bartková Alexandra (9 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání:
Bartková Alexandra (9 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání: Dostálová Kateřina (10 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání:
Dostálová Kateřina (10 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání: Navrátil Vojtěch (15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání:
Navrátil Vojtěch (15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání: Novosadová Julie (15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání:
Novosadová Julie (15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání: Šidliaková Kateřina (15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání:
Šidliaková Kateřina (15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika

Čestné uznání: Jáchim Pavel (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Čestné uznání:
Jáchim Pavel (bez udání věku), Domov Raspenava, Raspenava, Česká republika

Čestné uznání: Levinská Amálie (14 let), ZŠ, Ronov nad Doubravou, Česká republika

Čestné uznání:
Levinská Amálie (14 let), ZŠ, Ronov nad Doubravou, Česká republika

Čestné uznání: Enkhmaa Daniel (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Enkhmaa Daniel (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Havryščuk Dominik (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Havryščuk Dominik (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Jindráček Samuel (6 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Jindráček Samuel (6 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Růžičková Eliška (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Růžičková Eliška (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Sharha Mariia (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Sharha Mariia (5 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Flégrová Lilian (10 let), ZUŠ Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Flégrová Lilian (10 let), ZUŠ Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Šulcová Barbora (7 let), ZUŠ Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání:
Šulcová Barbora (7 let), ZUŠ Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem, Česká republika

Čestné uznání: Dohnálková Julie (12 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Dohnálková Julie (12 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Pšenica Ondřej (14 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání:
Pšenica Ondřej (14 let), ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Čestné uznání: Martiška Filip (13 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání:
Martiška Filip (13 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika

Čestné uznání: Březka Johan (12 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Březka Johan (12 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Jahelková Eliška (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Jahelková Eliška (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Kamenišťáková Laura (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Kamenišťáková Laura (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Kašparovská Rozálie (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Kašparovská Rozálie (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Klvaňová Rozálie (13 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Klvaňová Rozálie (13 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Klvaňová Rozálie (13 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Klvaňová Rozálie (13 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Mládková Aneta (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Mládková Aneta (7 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Šíma Marek (10 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Šíma Marek (10 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Trpálek Jakub (12 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Trpálek Jakub (12 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Vacek Marek (5 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Vacek Marek (5 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Vaughanová Sára (14 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Vaughanová Sára (14 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Vaughanová Sára (14 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Vaughanová Sára (14 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Zavadilová Marina (14 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání:
Zavadilová Marina (14 let), ZUŠ, Říčany, Česká republika

Čestné uznání: Dračka Jáchym (15 let), DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání:
Dračka Jáchym (15 let), DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání: Dračková Lajla (12 let), DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání:
Dračková Lajla (12 let), DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání: Hrušková Anna (13 let), DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání:
Hrušková Anna (13 let), DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Česká republika

Čestné uznání: Manová Adéla (10 let), ZUŠ, Starý Plzenec, Česká republika

Čestné uznání:
Manová Adéla (10 let), ZUŠ, Starý Plzenec, Česká republika

Čestné uznání: Panák Lukáš (11 let), ZUŠ, Starý Plzenec, Česká republika

Čestné uznání:
Panák Lukáš (11 let), ZUŠ, Starý Plzenec, Česká republika

Čestné uznání: Rybáková Elen (9 let), ZUŠ, Starý Plzenec, Česká republika

Čestné uznání:
Rybáková Elen (9 let), ZUŠ, Starý Plzenec, Česká republika

Čestné uznání: Sámel Richard (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Sámel Richard (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Sámelová Rozálie (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Sámelová Rozálie (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Zahradník Jaroslav (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání:
Zahradník Jaroslav (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika

Čestné uznání: Kvetková Sofia (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání:
Kvetková Sofia (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání: Macek Jiří (11 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání:
Macek Jiří (11 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání: Peckertová Ema (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání:
Peckertová Ema (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání: Štíchová Sára (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání:
Štíchová Sára (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání: Zíková Týna (14 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání:
Zíková Týna (14 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání: Zoubek Roman (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání:
Zoubek Roman (10 let), ZUŠ, Stříbro, Česká republika

Čestné uznání: Janoušková Tereza (10 let), DDM, Tábor, Česká republika

Čestné uznání:
Janoušková Tereza (10 let), DDM, Tábor, Česká republika

Čestné uznání: Hegedüšová Alice (12 let), ZUŠ, Tachov, Česká republika

Čestné uznání:
Hegedüšová Alice (12 let), ZUŠ, Tachov, Česká republika

Čestné uznání: Kostrounová Veronika (11 let), ZUŠ, Tachov, Česká republika

Čestné uznání:
Kostrounová Veronika (11 let), ZUŠ, Tachov, Česká republika

Čestné uznání: Majorová Nikola (10 let), ZUŠ, Tachov, Česká republika

Čestné uznání:
Majorová Nikola (10 let), ZUŠ, Tachov, Česká republika

Čestné uznání: Hamplová Monika (12 let), ZUŠ, Uničov, Česká republika

Čestné uznání:
Hamplová Monika (12 let), ZUŠ, Uničov, Česká republika

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Bílokarpatská entomologická sbírka“ (14–16 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Bílokarpatská entomologická sbírka“ (14–16 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Andrýsková Natálie (15 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Andrýsková Natálie (15 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Galetka Bedřich (16 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Galetka Bedřich (16 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Kemlar Marek (16 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Kemlar Marek (16 let), MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Porubová Anna (15 let), SUPŠ sklářská, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Porubová Anna (15 let), SUPŠ sklářská, Valašské Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Císař Richard (8 let), ZUŠ Velešín, Velešín, Česká republika

Čestné uznání:
Císař Richard (8 let), ZUŠ Velešín, Velešín, Česká republika

Čestné uznání: Kukolíková Božena (10 let), ZUŠ Velešín, Velešín, Česká republika

Čestné uznání:
Kukolíková Božena (10 let), ZUŠ Velešín, Velešín, Česká republika

Čestné uznání: Hamplová Dita (10 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Hamplová Dita (10 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Pyszaková Klára (6 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Pyszaková Klára (6 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Sedmíková Natálie (13 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Sedmíková Natálie (13 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Sedmíková Natálie (13 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání:
Sedmíková Natálie (13 let), ZUŠ, Velké Meziříčí, Česká republika

Čestné uznání: Vykoukal Aleš (8 let), ZŠ, Veltruby, Česká republika

Čestné uznání:
Vykoukal Aleš (8 let), ZŠ, Veltruby, Česká republika

Čestné uznání: Hazuková Veronika (9 let), Kukačková Michaela (16 let), Půbalová Adéla (12 let), ZUŠ, Vimperk, Česká republika

Čestné uznání:
Hazuková Veronika (9 let), Kukačková Michaela (16 let), Půbalová Adéla (12 let), ZUŠ, Vimperk, Česká republika

Čestné uznání: Kmetková Adéla (9 let), Sichingerová Justina (12 let), Sichingerová Salma (10 let), ZUŠ, Vimperk, Česká republika

Čestné uznání:
Kmetková Adéla (9 let), Sichingerová Justina (12 let), Sichingerová Salma (10 let), ZUŠ, Vimperk, Česká republika

Čestné uznání: Szavka Mihaly (6 let), MŠ Puškinova, Vyškov, Česká republika

Čestné uznání:
Szavka Mihaly (6 let), MŠ Puškinova, Vyškov, Česká republika

Čestné uznání: Brožíková Dominika (12 let), ZUŠ Václava Vačkáře, Zbiroh, Česká republika

Čestné uznání:
Brožíková Dominika (12 let), ZUŠ Václava Vačkáře, Zbiroh, Česká republika

Čestné uznání: Cafourek Jan (12 let), Fenclová Tereza (12 let), Ličíková Magdaléna (13 let), ZUŠ Václava Vačkáře, Zbiroh, Česká republika

Čestné uznání:
Cafourek Jan (12 let), Fenclová Tereza (12 let), Ličíková Magdaléna (13 let), ZUŠ Václava Vačkáře, Zbiroh, Česká republika

Čestné uznání: Krahulcová Helena (14 let), ZUŠ, Zlín - Malenovice, Česká republika

Čestné uznání:
Krahulcová Helena (14 let), ZUŠ, Zlín - Malenovice, Česká republika


© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus