MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 50 » Exponáty » Evropa » Lotyšsko

Exponáty - Lotyšsko

Medaile: Bogdane Olesja (14 let), Daugavpils 16. vidusskola, Daugavpils, Lotyšsko

Medaile:
Bogdane Olesja (14 let), Daugavpils 16. vidusskola, Daugavpils, Lotyšsko

Medaile: Ezeriņa Ance Ērika (12 let), Bauska Music & Art School, Bauska, Lotyšsko

Medaile:
Ezeriņa Ance Ērika (12 let), Bauska Music & Art School, Bauska, Lotyšsko

Medaile: Maksimova Aļina (9 let), BJC Jaunība, Daugavpils, Lotyšsko

Medaile:
Maksimova Aļina (9 let), BJC Jaunība, Daugavpils, Lotyšsko

Medaile: Auzarējs-Auzers Robins (6 let), Centre of Creative Learning Annas 2, Riga, Lotyšsko

Medaile:
Auzarējs-Auzers Robins (6 let), Centre of Creative Learning Annas 2, Riga, Lotyšsko

Medaile: Miglans Martins (16 let), Ikšķile Music and Art School, Ikšķile, Lotyšsko

Medaile:
Miglans Martins (16 let), Ikšķile Music and Art School, Ikšķile, Lotyšsko

Medaile: Ieviņa Madara Evelīna (15 let), Rīgas Hanzas Vidusskola, Riga, Lotyšsko

Medaile:
Ieviņa Madara Evelīna (15 let), Rīgas Hanzas Vidusskola, Riga, Lotyšsko


Medaile: Laškovs Ralfs (6 let), Riga, Lotyšsko

Medaile:
Laškovs Ralfs (6 let), Riga, Lotyšsko

Medaile: Kabanovs Danils (14 let), Ventspils Jaunrades Nams, Ventspils, Lotyšsko

Medaile:
Kabanovs Danils (14 let), Ventspils Jaunrades Nams, Ventspils, Lotyšsko

Medaile: Aleksejeva Aleksandra (10 let), Olaines 1. vidusskola, Olaine, Lotyšsko

Medaile:
Aleksejeva Aleksandra (10 let), Olaines 1. vidusskola, Olaine, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Artejevs Renars (14 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Artejevs Renars (14 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Mochalova Krista (14 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mochalova Krista (14 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Mikelsons Daniels (15 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mikelsons Daniels (15 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Skorohodova Larisa (16 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Skorohodova Larisa (16 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Vilchinskis Toms (13 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vilchinskis Toms (13 let), State Social Care Center TEIKA Branch, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Kiškele Anastasija (14 let), BJC Jaunība, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání:
Kiškele Anastasija (14 let), BJC Jaunība, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání: Gabrena Violeta (10 let), BJC Jaunība, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání:
Gabrena Violeta (10 let), BJC Jaunība, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání: Larionovs Alberts (4 roky), Grafikas darbnīca un mākslas studija Galerijā Centrs, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Larionovs Alberts (4 roky), Grafikas darbnīca un mākslas studija Galerijā Centrs, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Konošonoka Madara (12 let), Riga Center Primary School of Applied Arts, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Konošonoka Madara (12 let), Riga Center Primary School of Applied Arts, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Dziedātāja Katrīna (12 let), Riga Center Primary School of Applied Arts, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Dziedātāja Katrīna (12 let), Riga Center Primary School of Applied Arts, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Voroņuka Elza Estere (13 let), Music and Art School of Mālpils, Mālpils, Lotyšsko

Čestné uznání:
Voroņuka Elza Estere (13 let), Music and Art School of Mālpils, Mālpils, Lotyšsko

Čestné uznání: Bogdans Matīss (13 let), Music and Art School of Mālpils, Mālpils, Lotyšsko

Čestné uznání:
Bogdans Matīss (13 let), Music and Art School of Mālpils, Mālpils, Lotyšsko

Čestné uznání: Matule Liva (13 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Matule Liva (13 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Babica Dzulija (13 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Babica Dzulija (13 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Matule Liva (13 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Matule Liva (13 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Gine Anete (12 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Gine Anete (12 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Beinaroviča Laura (13 let), Daugavpils High School of Art and Design, Saules skola, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání:
Beinaroviča Laura (13 let), Daugavpils High School of Art and Design, Saules skola, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání: Beņuša Adele (7 let), Bauska Music & Art School, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání:
Beņuša Adele (7 let), Bauska Music & Art School, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání: Beņuša Estere (7 let), Bauska Music & Art School, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání:
Beņuša Estere (7 let), Bauska Music & Art School, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání: Saveljeva Darja (13 let), Daugavpils 10. vidusskola, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání:
Saveljeva Darja (13 let), Daugavpils 10. vidusskola, Daugavpils, Lotyšsko

Čestné uznání: Brasliņa Lāsma Patrīcija (16 let), Rīgas Hanzas Vidusskola, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Brasliņa Lāsma Patrīcija (16 let), Rīgas Hanzas Vidusskola, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Sosnāre Dana (15 let), Krāslava BJC, Krāslava, Lotyšsko

Čestné uznání:
Sosnāre Dana (15 let), Krāslava BJC, Krāslava, Lotyšsko

Čestné uznání: Freiberga Selina Paula (10 let), Ikšķile Music and Art School, Ikšķile, Lotyšsko

Čestné uznání:
Freiberga Selina Paula (10 let), Ikšķile Music and Art School, Ikšķile, Lotyšsko

Čestné uznání: Griķe Amēlija (8 let), Engures Mūzikas un mākslas skola, Engure, Lotyšsko

Čestné uznání:
Griķe Amēlija (8 let), Engures Mūzikas un mākslas skola, Engure, Lotyšsko

Čestné uznání: Kokneviča Grēta (8 let), Pamatskola Ridze, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Kokneviča Grēta (8 let), Pamatskola Ridze, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Čerņa Alekss (14 let), Olaines 2. vidusskola, Olaine, Lotyšsko

Čestné uznání:
Čerņa Alekss (14 let), Olaines 2. vidusskola, Olaine, Lotyšsko

Čestné uznání: Lūsīte Rēzija (13 let), O. Kalpaks Riga Folk Art Primary School, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Lūsīte Rēzija (13 let), O. Kalpaks Riga Folk Art Primary School, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Ādmine Anita (15 let), Jūrmala Art School, Jūrmala, Lotyšsko

Čestné uznání:
Ādmine Anita (15 let), Jūrmala Art School, Jūrmala, Lotyšsko

Čestné uznání: Straume Sandra (8 let), Pamatskola Ridze, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Straume Sandra (8 let), Pamatskola Ridze, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Skrūzmane Arina (16 let), Rudzātu vidusskola, Rudzāti, Lotyšsko

Čestné uznání:
Skrūzmane Arina (16 let), Rudzātu vidusskola, Rudzāti, Lotyšsko

Čestné uznání:
Posipaiko Katrīna Lote (10 let), MJC Praktiskās estētikas skola, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Lavnikoviča Vivita (13 let), Krāslava BJC, Krāslava, Lotyšsko

Čestné uznání:
Lavnikoviča Vivita (13 let), Krāslava BJC, Krāslava, Lotyšsko

Čestné uznání: Kurzemniece Keita (11 let), BJC Daugmale, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Kurzemniece Keita (11 let), BJC Daugmale, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Petryshyn Yuliya (9 let), BJC Daugmale, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Petryshyn Yuliya (9 let), BJC Daugmale, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Cīrule Sofija Rita (11 let), BJC Daugmale, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání:
Cīrule Sofija Rita (11 let), BJC Daugmale, Riga, Lotyšsko

Čestné uznání: Černova Valērija (14 let), Jūrmala Art School, Jūrmala, Lotyšsko

Čestné uznání:
Černova Valērija (14 let), Jūrmala Art School, Jūrmala, Lotyšsko

Čestné uznání: Kampuse Estere (14 let), Bauskas BJC, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání:
Kampuse Estere (14 let), Bauskas BJC, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání: Kalniņa Monta (9 let), Bauskas BJC, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání:
Kalniņa Monta (9 let), Bauskas BJC, Bauska, Lotyšsko

Čestné uznání: Atorins Arsenijs (14 let), Bajarūns Dmitrijs (14 let), Ventspils Jaunrades Nams, Ventspils, Lotyšsko

Čestné uznání:
Atorins Arsenijs (14 let), Bajarūns Dmitrijs (14 let), Ventspils Jaunrades Nams, Ventspils, Lotyšsko

Čestné uznání: Pudure Marta (11 let), Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla, Talsi, Lotyšsko

Čestné uznání:
Pudure Marta (11 let), Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla, Talsi, Lotyšsko

Čestné uznání: Šabanova Laura (13 let), Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla, Talsi, Lotyšsko

Čestné uznání:
Šabanova Laura (13 let), Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla, Talsi, Lotyšsko

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „In the collections of the Ethnographic Museum“ (8–13 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „In the collections of the Ethnographic Museum“ (8–13 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Čestné uznání: Blumbega Kate (10 let), Daukša Reinis (10 let), Grīnberga Marta (10 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Čestné uznání:
Blumbega Kate (10 let), Daukša Reinis (10 let), Grīnberga Marta (10 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Čestné uznání: Sirmais Henrijs (15 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Sirmais Henrijs (15 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Lasmane Elīna (15 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Lasmane Elīna (15 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Liepiņa Patrīcija (14 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Liepiņa Patrīcija (14 let), Ogre Music and Art School, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Smaļs Iļja (16 let), Līvānu BJC, Līvāni, Lotyšsko

Čestné uznání:
Smaļs Iļja (16 let), Līvānu BJC, Līvāni, Lotyšsko

Čestné uznání: Alksnīte Margarita (16 let), Olaines 2. vidusskola, Olaine, Lotyšsko

Čestné uznání:
Alksnīte Margarita (16 let), Olaines 2. vidusskola, Olaine, Lotyšsko

Čestné uznání: Mertens Ričards (11 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko

Čestné uznání:
Mertens Ričards (11 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko

Čestné uznání: Zelčs Rūdis (14 let), Ligatnes muzikas un makslas skola, Ligatne, Lotyšsko

Čestné uznání:
Zelčs Rūdis (14 let), Ligatnes muzikas un makslas skola, Ligatne, Lotyšsko

Čestné uznání: Falinejeva Anastasija (13 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko

Čestné uznání:
Falinejeva Anastasija (13 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko

Čestné uznání: Panovs Iļja (13 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko

Čestné uznání:
Panovs Iļja (13 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko

Čestné uznání: Zelčs Rūdis (14 let), Ligatnes muzikas un makslas skola, Ligatne, Lotyšsko

Čestné uznání:
Zelčs Rūdis (14 let), Ligatnes muzikas un makslas skola, Ligatne, Lotyšsko

Čestné uznání: Veide Kristiāns (11 let), Ogre District Education Administration, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Veide Kristiāns (11 let), Ogre District Education Administration, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: Pauliņa Marita (12 let), Ogre District Education Administration, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání:
Pauliņa Marita (12 let), Ogre District Education Administration, Ogre, Lotyšsko

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Puzuris“ (8–11 let), Irlavas pamatskola, Irlava, Lotyšsko

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Puzuris“ (8–11 let), Irlavas pamatskola, Irlava, Lotyšsko

Čestné uznání: Leilande Anna (13 let), Ligatnes muzikas un makslas skola, Ligatne, Lotyšsko

Čestné uznání:
Leilande Anna (13 let), Ligatnes muzikas un makslas skola, Ligatne, Lotyšsko

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Guardians of the Legacy“ (7–10 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Guardians of the Legacy“ (7–10 let), Cēsu BJC, Cēsis, Lotyšsko

Čestné uznání: Andronovs Grigory (11 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko

Čestné uznání:
Andronovs Grigory (11 let), Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola, Garkalne, Lotyšsko


© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus