MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 50 » Exponáty » Evropa » Bělorusko

Exponáty - Bělorusko

Medaile: Bartosh Xenia (14 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Medaile:
Bartosh Xenia (14 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Medaile: Bartosh Xenia (14 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Medaile:
Bartosh Xenia (14 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Čestné uznání: Zhukevich Maryan (13 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Čestné uznání:
Zhukevich Maryan (13 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Čestné uznání: Kudlash Polina (14 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Čestné uznání:
Kudlash Polina (14 let), Children's Art School, Grodno, Bělorusko

Čestné uznání: Vakulskaya Kseniya (8 let), GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Vakulskaya Kseniya (8 let), GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Kovzun Kirill (9 let), GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Kovzun Kirill (9 let), GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Bělorusko


Čestné uznání: Levchenko Arina (13 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Levchenko Arina (13 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Magazinnikova Polina (13 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Magazinnikova Polina (13 let), Vitebsk Children's Art School, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Yurgevich Maria (9 let), Art Studio Nef, GUO  Vitebskii gorodskoi CTDiM, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Yurgevich Maria (9 let), Art Studio Nef, GUO Vitebskii gorodskoi CTDiM, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Smolyakova Milana (10 let), Vitebsk City Center for Additional Education for Children and Youth, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Smolyakova Milana (10 let), Vitebsk City Center for Additional Education for Children and Youth, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: El-lafi Daniel (11 let), Vitebsk City Center for Additional Education for Children and Youth, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání:
El-lafi Daniel (11 let), Vitebsk City Center for Additional Education for Children and Youth, Vitebsk, Bělorusko

Čestné uznání: Naumenko Taisiya (10 let), GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2, Zhlobin, Bělorusko

Čestné uznání:
Naumenko Taisiya (10 let), GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2, Zhlobin, Bělorusko

Čestné uznání: Adotik Elizaveta (15 let), Gymnasium No. 3, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Adotik Elizaveta (15 let), Gymnasium No. 3, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání: Novik Vera (4 roky),

Čestné uznání:
Novik Vera (4 roky), "ART" Centre of Children and Youth Additional Education, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání: Chabatyuk Victoria (4 roky),

Čestné uznání:
Chabatyuk Victoria (4 roky), "ART" Centre of Children and Youth Additional Education, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání: Labachenia Koscia (6 let), National Center for Artistic Creativity of Children and Youth, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Labachenia Koscia (6 let), National Center for Artistic Creativity of Children and Youth, Minsk, Bělorusko

Čestné uznání: Ermolenko Eugene (15 let), GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv, Novoelnaya, Bělorusko

Čestné uznání:
Ermolenko Eugene (15 let), GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv, Novoelnaya, Bělorusko

Čestné uznání: Zharskaya Alina (10 let), Children and Youth Creativity Center, Soligorsk, Bělorusko

Čestné uznání:
Zharskaya Alina (10 let), Children and Youth Creativity Center, Soligorsk, Bělorusko


© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus