MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Polsko

Medaile: Dryszel Dominika (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile:
Dryszel Dominika (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile: Plucińska Magdalena (15 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile:
Plucińska Magdalena (15 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile: Stelmach Zuzanna (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile:
Stelmach Zuzanna (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile: Anusiak Olga (8 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile:
Anusiak Olga (8 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Malinowska Gabriela (10 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Malinowska Gabriela (10 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Żuchowska Martyna (11 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Żuchowska Martyna (11 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko


Medaile škole za kolekci grafiky: Gajewska Jagoda (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Gajewska Jagoda (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Wojtulska Agata (14 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Wojtulska Agata (14 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Żywica Krystian (12 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Żywica Krystian (12 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Czyżewska Lena (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Czyżewska Lena (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Szymecka Beata (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Szymecka Beata (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Zielińska Zuzanna (12 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Zielińska Zuzanna (12 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Čestné uznání: Jaworska Agata (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Čestné uznání:
Jaworska Agata (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Čestné uznání: Surmiak Amelia (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Čestné uznání:
Surmiak Amelia (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko

Čestné uznání: Stajer Karolina (12 let), Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio, Rybnik, Polsko

Čestné uznání:
Stajer Karolina (12 let), Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio, Rybnik, Polsko

Čestné uznání: Dorobis Anna (16 let), Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio, Rybnik, Polsko

Čestné uznání:
Dorobis Anna (16 let), Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio, Rybnik, Polsko

Čestné uznání: Sychta Julia (12 let), Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio, Rybnik, Polsko

Čestné uznání:
Sychta Julia (12 let), Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio, Rybnik, Polsko

Čestné uznání: Marzec Marzena (15 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání:
Marzec Marzena (15 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání: Matysiak Oliwia (14 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání:
Matysiak Oliwia (14 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání: Kubica Hanna (13 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání:
Kubica Hanna (13 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání: Orzechowski Jan (10 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání:
Orzechowski Jan (10 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání: Staszewski Xawery (6 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání:
Staszewski Xawery (6 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání: Mader Zuzanna (16 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání:
Mader Zuzanna (16 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání: Bernaczek Dominika (6 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání:
Bernaczek Dominika (6 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko

Čestné uznání: Mroczkowska Martyna (13 let), Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera, Tomaszóv Lubelski, Polsko

Čestné uznání:
Mroczkowska Martyna (13 let), Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera, Tomaszóv Lubelski, Polsko

Čestné uznání: Lal Jan (13 let), Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera, Tomaszóv Lubelski, Polsko

Čestné uznání:
Lal Jan (13 let), Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera, Tomaszóv Lubelski, Polsko

Čestné uznání: Kurzępa Karol (13 let), Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera, Tomaszóv Lubelski, Polsko

Čestné uznání:
Kurzępa Karol (13 let), Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera, Tomaszóv Lubelski, Polsko


© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus