MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 50 » Exponáty » Evropa » Slovinsko

Exponáty - Slovinsko

Medaile: Kosmač Taj (14 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko

Medaile:
Kosmač Taj (14 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko

Medaile: Kosmač Taj (14 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko

Medaile:
Kosmač Taj (14 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko

Medaile: Štuhec Marina (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Medaile:
Štuhec Marina (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Medaile: Kosednar Sara Sofia (14 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile:
Kosednar Sara Sofia (14 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile: Vidonja Ratej Mia (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile:
Vidonja Ratej Mia (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile:
kolektivní práce dětí „Andriena Šimotová: Encounter. Touch and Imprint.“ (9–14 let), MGLC – Mednarodni grafični likovni center, Ljubljana, Slovinsko


Medaile škole za kolekci grafiky: Horvat Jure (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Horvat Jure (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Vidonja Kranjec Ela (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Vidonja Kranjec Ela (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Slekovec David (13 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Slekovec David (13 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Horvat Jakob (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Horvat Jakob (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky: Holsedl Isabela (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Holsedl Isabela (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Čestné uznání: Beriša Sevedžan (bez udání věku), Center Gustava Šiliha, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Beriša Sevedžan (bez udání věku), Center Gustava Šiliha, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Holer Žan (13 let), Center Gustava Šiliha, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Holer Žan (13 let), Center Gustava Šiliha, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Inspired by...“ (13-14 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Inspired by...“ (13-14 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „Inspired by...“ (13-14 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Inspired by...“ (13-14 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Malgaj Nina (bez udání věku), OŠ Roje, Domžale, Slovinsko

Čestné uznání:
Malgaj Nina (bez udání věku), OŠ Roje, Domžale, Slovinsko

Čestné uznání: Duraković Šubelj Ina (5 let), Vrtec Tezno, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Duraković Šubelj Ina (5 let), Vrtec Tezno, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Pratnemer Philip (6 let), Vrtec Tezno, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Pratnemer Philip (6 let), Vrtec Tezno, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Lempič Aleksej (6 let), OŠ Janka Padežnika, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Lempič Aleksej (6 let), OŠ Janka Padežnika, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Fazil Ahmed (6 let), OŠ Janka Padežnika, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Fazil Ahmed (6 let), OŠ Janka Padežnika, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Avbreht Miha (10 let), OŠ Livada, Velenje, Slovinsko

Čestné uznání:
Avbreht Miha (10 let), OŠ Livada, Velenje, Slovinsko

Čestné uznání: Pipan Nuša (10 let), OŠ Livada, Velenje, Slovinsko

Čestné uznání:
Pipan Nuša (10 let), OŠ Livada, Velenje, Slovinsko

Čestné uznání: Rajšp Lana (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Čestné uznání:
Rajšp Lana (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Čestné uznání: Tomažin Adrian (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Čestné uznání:
Tomažin Adrian (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Čestné uznání: Karlo Julija (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Čestné uznání:
Karlo Julija (10 let), Osnovna šola, Sveti Jurij ob Ščavnici, Slovinsko

Čestné uznání: Ribo Alisa (13 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Ribo Alisa (13 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Hajdinjak Svit (13 let), Osnovna šola, Kuzma, Slovinsko

Čestné uznání:
Hajdinjak Svit (13 let), Osnovna šola, Kuzma, Slovinsko

Čestné uznání: Recek Avrelij (13 let), Osnovna šola, Kuzma, Slovinsko

Čestné uznání:
Recek Avrelij (13 let), Osnovna šola, Kuzma, Slovinsko

Čestné uznání: Režek Leon (8 let), OŠ Gradec, Litija, Slovinsko

Čestné uznání:
Režek Leon (8 let), OŠ Gradec, Litija, Slovinsko

Čestné uznání: Žarić Valentina (8 let), OŠ Gradec, Litija, Slovinsko

Čestné uznání:
Žarić Valentina (8 let), OŠ Gradec, Litija, Slovinsko

Čestné uznání: kolektivní práce dětí „The Slovenian Venus“ (12–14 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „The Slovenian Venus“ (12–14 let), OŠ Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání: Menard Klemenčič Zarja (11 let), OŠ Vič, Ljubljana, Slovinsko

Čestné uznání:
Menard Klemenčič Zarja (11 let), OŠ Vič, Ljubljana, Slovinsko

Čestné uznání: Sever Urban (10 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko

Čestné uznání:
Sever Urban (10 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko

Čestné uznání: Zalar Martin (10 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko

Čestné uznání:
Zalar Martin (10 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko


© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus