MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 48 » Ocenění » Účastníci z ČR

Ocenění účastníci z ČR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci

Mateřské školy

Benešov nad Černou - MŠ Pohorská Ves, Benešov nad Černou 100
Malba, kresba

Medaile

Háj ve Slezsku - MŠ, Školní 48
Malba, kresba

Čestné uznání

Herálec - MŠ, Herálec 246
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Hradec Králové - MŠ, Kampanova 1488/1
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Jablonec nad Nisou - MŠ, Jugoslávská 13
Jesenice – Osnice - Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Straková 522
Malba, kresba

Čestné uznání

Koloveč - MŠ Koloveč, Těšovice 30
Malba, kresba

Medaile

Kyjovice - ZŠ a MŠ, Kyjovice 101
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lišov - MŠ, Nová 611
Malba, kresba

Čestné uznání

Lišov - MŠ Velechvín, Nová 611
Malba, kresba

Čestné uznání

Mikulov - MŠ Zelený ráj, Habánská 82
Malba, kresba

Čestné uznání

Mšeno - MŠ, Havlíčkova 273
Malba, kresba

Čestné uznání

Plzeň - 91. MŠ, Jesenická 11
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 7 - Fakultní MŠ při PedF UK, Na Výšinách 3/1075
Malba, kresba

Čestné uznání

Roudnice nad Labem - MŠ Sluníčko, Školní 1805
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní školy

Dolní Třebonín - ZŠ a MŠ, Dolní Třebonín 81
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Dřevohostice - ZŠ, Školní 355
Malba, kresba

Čestné uznání

Frýdek-Místek - 8. ZŠ, Československé armády 570
Malba, kresba

Čestné uznání

Kralupy nad Vltavou - ZŠ, Komenského nám. 198
Malba, kresba

Čestné uznání

Litoměřice - Masarykova ZŠ, Svojsíkova 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Litoměřice - ZŠ, Ladova 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Louny - ZŠ, Prokopa Holého 2632
Malba, kresba

Čestné uznání

Lukavec - ZŠ a MŠ, Na Podskalí 282
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Melč - Masarykova ZŠ a MŠ, Melč 192
Malba, kresba

Čestné uznání

Most - 11. ZŠ, Obránců míru 2944
Fotografie

Čestné uznání

Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Fotografie

Čestné uznání

Nové Město pod Smrkem - ZŠ, Tylova 694
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Obecnice - Masarykova ZŠ, Obecnice 255
Malba, kresba

Čestné uznání

Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Grafika

Čestné uznání

Opava - ZŠ, U Hřiště 4
Grafika

Čestné uznání

Opava - ZŠ T. G. Masaryka, Riegrova 13
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Ostrava - ZŠ, Porubská 832/12
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - 28. ZŠ, Rodinná 39
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 2 - ZŠ, Na Smetance 505/1
Praha 3 - ZŠ, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 4 - ZŠ, Jižní IV. 1750/10
Grafika

Čestné uznání

Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Bezručova 293
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Uničov - ZŠ, Pionýrů 685
Malba, kresba

Čestné uznání

Valašské Meziříčí - ZŠ, Žerotínova 376
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vsetín - ZŠ Ohrada, Nad Školou 1876
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Brno - ZUŠ Pavla Křížkovského, Kristenova 27
Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Bystřice pod Hostýnem - ZUŠ, Masarykovo náměstí 133
Grafika

Čestné uznání

Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Grafika

Čestné uznání

Černošice - ZUŠ, Střední 403
Malba, kresba

Čestné uznání

Dačice - ZUŠ, Antonínská 93/II
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika
Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Čestné uznání

Dobruška - ZUŠ, Kostelní 428
Malba, kresba

Čestné uznání

Dobřany - ZUŠ J. S. Bacha, Stromořadí 439
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Duchcov - ZUŠ Ivana Kawaciuka, Kubicových 2/692
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Hlučín - ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, U Bašty 613/4
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Holešov - ZUŠ F. X. Richtera, Bezručova 675
Grafika

Medaile

Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Kaplice - ZUŠ, Linecká 2
Grafika

Čestné uznání

Karlovy Vary - ZUŠ A. Dvořáka, Šmeralova 32
Grafika

Čestné uznání

Kladno - ZUŠ, 5. května 1870
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kolín - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Cena poroty 2020
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Krnov - ZUŠ, s. r. o., Dvořákův okruh 21
Grafika

Čestné uznání

Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Most - ZUŠ, Moskevská 13
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Most - ZUŠ F. L. Gassmanna, Pod Šibeníkem 2364
Malba, kresba

Čestné uznání

Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika
Fotografie

Medaile

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile za kolektivní práci dětí

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Čestné uznání

Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Malba, kresba

Čestné uznání

Olomouc - ZUŠ Miloslava Stibora, Pionýrská 4/474
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Čestné uznání

Opava - ZUŠ, Opava, p. o., Nádražní okruh 674/11
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Ostrava - ZUŠ, Sologubova 3039/9A, Ostrava-Zábřeh
Grafika

Čestné uznání

Ostrava - ZUŠ Dobroslava Lidmily, Bílovecká 1/27
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Ostrava - ZUŠ Eduarda Marhuly, Hudební 596/6
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Ostrava - ZUŠ Heleny Salichové, 1. května 330, Ostrava – Polanka n. Odrou
Malba, kresba

Čestné uznání

Ostrava - ZUŠ Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4413
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Nádražní 1032
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

  • Stejskalová Barbora [ 1 | 2 ], 16 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Film

Medaile za kolektivní práci dětí

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Polička - ZUŠ Bohuslava Martinů, Čsl. armády 347
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Film

Medaile za kolektivní práci dětí

Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Praha 3 - ZUŠ, Štítného 520/5
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 4 - ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 6 - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 6 - ZUŠ Petřiny, Nad Alejí 28
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Praha 8 - ZUŠ, Klapkova 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ, Ratibořická 30
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Praha 9 - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Čestné uznání

Praha 9 - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Výtvarné objekty
Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Čestné uznání

Říčany - ZUŠ, Masarykovo nám. 57
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Starý Plzenec - ZUŠ, Raisova 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Strakonice - ZUŠ, Zámek 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Čestné uznání

Stříbro - ZUŠ, Kostelní 106
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Velké Meziříčí - ZUŠ, Poříčí 808/7
Grafika

Čestné uznání

Vrané nad Vltavou - ZUŠ Vrané n. Vlt. - o. p. Jílové u Prahy, Nádražní 14
Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Zbiroh - ZUŠ Václava Vačkáře, Muchova 554
Malba, kresba

Čestné uznání

Zdounky - ZUŠ, Náměstí 23
Grafika

Čestné uznání

Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Brno - MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Ibsenova 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Brno - MŠ, ZŠ a Praktická škola, Vídeňská 244/26
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

České Budějovice - MŠ, ZŠ a Praktická škola při centru ARPIDA, o. p. s., U Hvízdala 9
Grafika

Čestné uznání

Chelčice - Chelčický domov sv. Linharta, o. p. s., Chelčice 1, p. Vodňany
Malba, kresba

Čestné uznání

Jihlava - ZŠ speciální a Praktická škola, Březinova 31
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Olomouc - SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Kosmonautů 881/4, Hodolany
Malba, kresba

Čestné uznání

Ostrava - Slezská diakonie, Duhový dům, Klostermannova 1586/25
Výtvarné objekty

Medaile

Písek - Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Mukařovského 2309
Grafika

Čestné uznání

Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Strakonice - Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek 1
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Česká Skalice - Středisko volného času Bájo, Husovo nám. 3
České Budějovice - Vipart – výtvarný ateliér, Žižkova 309/12, 5. patro
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Jeseník - A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, nám. Svobody 832/25
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Kaplice - DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Linecká 67
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Liteň - Česká tábornická unie – Záskalák, Sadová 387
Louny - Klub elementární fantazie, Maroldova 1738
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Mladá Boleslav - DDM Na Výstavišti, Husova 201
Grafika

Čestné uznání

Ostrava - SVČ Korunka, přísp. org., Korunní 49
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Plzeň - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Jagellonská 14
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 920/21
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile

Čestné uznání

Soběslav - DDM Tábor, pobočka Soběslav, Na Pršíně 27
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Střední školy

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668
Malba, kresba

Čestné uznání

Dvůr Králové nad Labem - Gymnázium, nám. Odboje 304
Grafika

Čestné uznání

Kladno - 1. KŠPA Kladno, s. r. o., Holandská 2531
Fotografie

Čestné uznání

Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Mělník - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421
Malba, kresba

Čestné uznání

Poděbrady - Ekogymnázium a SOŠ Multimediálních studií, Na Hrázi 64
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 7 - VOŠ oděvního návrhářství a SPŠ oděvní, Jablonského 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Prostějov - Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ, Komenského 17
Grafika

Čestné uznání

Teplice - SŠ obchodu a služeb, Alejní 880/12
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Holešov
Fotografie

Čestné uznání

Kanice
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Praha 10
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Praha 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2020, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus