MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 47 » Ocenění » Účastníci z ČR

Ocenění účastníci z ČR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci

Mateřské školy

Dolní Cerekev - ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev 26
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Holcová Lucie, 4 roky
  • Kolář Michal, 4 roky
Háj ve Slezsku - MŠ, Školní 48
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Brusová Hana, 6 let
  • Lukášová Ema, 5 let
Hradec Králové - MŠ, Kampanova 1488/1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Řádková Vanda, 4 roky
Mšeno - MŠ, Havlíčkova 273
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Holuška Josef, 5 let
  • Štrojsová Marie, 5 let
Grafika

Čestné uznání

  • Horáková Tereza, 5 let
Pohorská Ves - MŠ, Pohorská Ves 31
Malba, kresba

Medaile

  • Meluš Jan, 6 let

Čestné uznání

  • Svárovská Sandra, 5 let
Turnov - MŠ, Alešova 1140
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Komárek Mikuláš, 5 let
  • Pomrhoncová Emilie, 5 let

↑ Nahoru

Základní školy

Červené Pečky - ZŠ, Kutnohorská 181
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Šťastná Tereza, 11 let
Dolní Třebonín - ZŠ a MŠ, Dolní Třebonín 81
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Bažantová Barbora, 9 let
  • Jakůbková Veronika, 9 let
Havířov - ZŠ, F. Hrubína 5
Malba, kresba

Medaile

  • Klouda Adam, 13 let

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Bambulová Dorota, 12 let
  • Křibíková Dominika, 14 let
  • Petrák Matěj, 13 let
  • Stloukalová Patricie, 15 let
  • Suranovská Klára [ ], 13 let
  • Zedníková Veronika, 11 let
Hradec nad Moravicí - ZŠ, Opavská 217
Grafika

Čestné uznání

  • Beinhauerová Nela, 9 let
  • Drozd Daniel, 9 let
  • Janečková Katka, 12 let
  • Rychlý Martin, 9 let
Jihlava - ZŠ, Demlova 32
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Palovčík Šimon, 13 let
Kombinovaná technika

Medaile

  • Palovčík Šimon, 13 let
Klecany - ZŠ a MŠ Klecany, Klecany 375
Malba, kresba

Medaile

  • Divišová Daniela Anna [ ], 12 let
Kolín - ZŠ, Lipanská 420
Fotografie

Čestné uznání

  • Vančurová Kristýna, 13 let
Kralupy nad Vltavou - ZŠ, Komenského nám. 198
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Drahozalová Anastasie, 14 let
  • Krupičková Dana, 13 let
Litoměřice - ZŠ Ladova, Ladova 5
Malba, kresba

Medaile

  • Krulichová Kateřina, 12 let
Lukavec - ZŠ a MŠ Lukavec, Na Podskalí 282
Fotografie

Čestné uznání

  • Javorská Anna, 14 let
Němčice nad Hanou - ZŠ, Tyršova 360
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vrbová Jolana, 15 let
Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Fotografie

Medaile

  • Roštlapilová Tereza [ ], 14 let

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Cohornová Sofie, 9 let
  • Horáková Barbora [ ], 9 let
  • Kolářová Bára, 9 let
  • Šotola Jan, 9 let
Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Grafika

Medaile

  • Hopjanová Jana, 15 let
  • Strojná Bára, 11 let

Čestné uznání

  • Hopjan Robert [ ], 12 let
Opava - ZŠ T.G. Masaryka, Riegrova 13
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Hanslik Kryštof, 13 let
  • Jurglová Natálie, 13 let
  • Konečná Markéta, 12 let
  • Tomanová Daniela, 12 let
  • Zavadilová Hana, 13 let
Grafika

Medaile

  • Křížkovský Viktor, 15 let
  • Plovucha Matěj, 15 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Balcárek Matěj, 14 let
  • Bilík Jan, 15 let
  • Bubíková Kateřina, 14 let
  • Dudová Lucie, 14 let
  • Frank Adam, 13 let
  • Horáková Nicola, 15 let
  • Kolovratová Hana, 13 let
  • Kuhnová Natálie, 14 let
  • Mapp Mia Krystýna, 13 let
  • Moravec David, 13 let
  • Mynařík Matyáš, 15 let
  • Pika Maxmilián, 14 let
  • Satke Ester, 14 let
  • Stoniš Ondřej, 15 let
  • Svrček Matyáš, 14 let
  • Šťávová Kateřina, 15 let
  • Štenclová Nikola, 15 let
  • Zavadilová Klára, 15 let
Fotografie

Medaile

  • Šindlerová Klára, 15 let

Čestné uznání

  • Šindlerová Klára, 15 let
  • Zavadilová Klára [ ], 15 let
Opava-Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Grafika

Čestné uznání

  • Foltýnová Karolína, 11 let
  • Vaňková Eliška, 12 let
Ostrava - Základní škola, Porubská 832/12
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hass Jakub, 8 let
Peruc - ZŠ, Komenského 193
Fotografie

Čestné uznání

  • Psotová Karolína, 15 let
Plzeň - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hanzlíková Viktorie, 15 let
  • Vít František, 8 let
Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ridajová Gabriela, 14 let
  • Švecová Adina Lota, 13 let
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Jurajda Daniel, 12 let
  • Lorenc Vít, 12 let
  • Stejskalová Marie Sára, 12 let
  • Špindler Kryštof, 12 let
  • Šulík Jakub, 11 let
  • Ventová Juliana, 12 let
Praha 2 - ZŠ, Na Smetance 505/1
Fotografie

Čestné uznání

  • John Norah [ ], 12 let
  • Šelepová Bára, 12 let
Praha 3 - ZŠ, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kozelková Eliška, 15 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Jalůvková Emma, 9 let
  • Karafiát Natan, 8 let
  • Kovářová Marie, 10 let
  • Lajšnerová Dita, 10 let
  • Maléř Kryštof, 7 let
  • Orságová Jolana, 9 let
  • Parma Albert, 7 let
  • Posadová Sára, 8 let
  • Sedláková Nela, 9 let
  • Válková Dorota, 9 let
  • Veselka Štěpán, 8 let
  • Zajícová Michaela, 9 let
Kombinovaná technika

Medaile

  • Sumcová Kristýna, 15 let

Čestné uznání

  • Lajšnerová Dita, 10 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Proměna kvazikrystalu“, 8 - 9 let
Valašské Meziříčí - ZŠ, Žerotínova 376
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Čípová Adélka, 7 let
  • Drlíková Adélka, 8 let
Vodňany - ZŠ, Alešova 50
Grafika

Čestné uznání

  • Kapustová Klára, 11 let
  • Szabóvá Adéla, 11 let
Vsetín - ZŠ Ohrada, Nad školou 1876
Grafika

Čestné uznání

  • Hromada Jan, 8 let
  • Kříž Šimon, 11 let
  • Metelková Vanesa, 7 let

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Řanda Martin, 12 let
  • Trunečková Apolena, 7 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Tůma Martin, 9 let
Brno - ZUŠ Ant. Doležala, Trnkova 1784/81
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Nečas Jáchym, 7 let
Brno - ZUŠ Jaroslava Kvapila, tř. Kpt. Jaroše 24
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Rusínová Tereza, 8 let
  • Zelinková Klára, 14 let
Brno - ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gatialová Andrea, 6 let
Březnice - ZUŠ Březnice, Náměstí 2
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Atlas vzorců“, 5 - 13 let
Černošice - ZUŠ, Střední 403
Fotografie

Medaile

  • Cejnarová Eliška, 16 let

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Drahokoupil Jakub, 15 let
  • Günsberger Viktoria, 16 let
  • Kušnírová Elén, 9 let
  • Patera Daniel, 15 let
  • Pech Michal, 13 let
České Budějovice - ZUŠ, Piaristické nám. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jandová Linda, 10 let
  • Slepičková Lucie, 11 let
Dačice - ZUŠ Dačice, Antonínská 93/II
Malba, kresba

Medaile

  • Štruplová Klára, 12 let

Čestné uznání

  • Kříž Přemysl, 15 let
  • Lajtkepová Kateřina, 12 let
Grafika

Čestné uznání

  • Novotný Vojtěch, 13 let
  • Řezáčová Eliška, 10 let
  • Uhríková Magdaléna, 9 let
Dobruška - ZUŠ Dobruška, Kostelní 428
Grafika

Čestné uznání

  • Kárníková Anna, 15 let
Dobřany - ZUŠ J.S. Bacha Dobřany, Stromořadí 439
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Rubášová Julie, 6 let
  • Vinterová Nikol, 9 let
Duchcov - ZUŠ Ivana Kawaciuka, Kubicových 2/692
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Druzhinina Olesga, 15 let
  • Hub Kryštof, 14 let
  • Voleš Adam, 10 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Kofroňová Terezie, 13 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Hub Kryštof, 14 let
  • Philippová Nicole, 14 let
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Grafika

Medaile

  • Dostálková Ema, 8 let
  • Hájková Aneta, 13 let
  • Tulisová Dominika, 12 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Brablecová Rozálie, 13 let
  • Galová Eliška, 9 let
  • Gebauerová Kateřina, 13 let
  • Hájková Aneta, 13 let
  • Hašková Alžběta, 10 let
  • Hlaváč Matouš, 8 let
  • Chytil Tomáš, 12 let
  • Chytilová Lucie, 8 let
  • Matějová Helena [ ], 9 let
  • Matějová Julie [ ], 11 let
  • Račáková Tereza, 7 let
  • Stašková Alexandra, 12 let
  • Špánková Natálie, 13 let
  • Vonglárová Klára, 11 let
  • Židková Andrea, 14 let
Výtvarné objekty

Medaile

  • Chytil Tomáš, 12 let
Hlučín - ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, U Bašty 613/4
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Burianová Marie, 11 let
  • Gilar René, 8 let
  • Kašová Nela, 8 let
  • Švrčková Viktorie, 6 let
  • Vitásková Vendula, 8 let
Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Cena poroty 2019
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Odstrčilík Ondřej, 10 let
  • Trhlíková Eliška, 11 let
Grafika

Medaile

  • Hanáková Michaela, 11 let
  • Macková Aneta, 7 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Bílek Ondřej, 8 let
  • Galatíková Veronika, 14 let
  • Hodoušová Anna, 11 let
  • Hodoušová Ema, 13 let
  • Kašpárková Eliška, 15 let
  • Kučerová Štěpánka, 13 let
  • Pohančeníková Karolína, 11 let
  • Sklenářová Julie, 9 let
  • Straková Markéta, 10 let
  • Zemanová Sabina, 10 let
  • Zicha Karel, 13 let
Hrotovice - ZUŠ, F. B. Zvěřiny 212
Grafika

Čestné uznání

  • Moravcová Aneta [ ], 14 let
Humpolec - ZUŠ G. Mahlera, Školní 701
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tománková Žaneta, 10 let
  • Vinšová Nikol, 9 let
Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Malba, kresba

Medaile

  • Worm Jáchym, 6 let
Grafika

Čestné uznání

  • Lukáčová Liliana, 13 let
Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Čadanová Justýna, 16 let
Grafika

Medaile

  • Morkesová Sabrina, 11 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Čermák Adam, 11 let
  • Dvořáková Alžběta, 10 let
  • Kollerová Evelína, 9 let
  • Richter Jakub, 10 let
  • Roučková Alžběta, 11 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Chemie“, 7 - 9 let
Kladno - ZUŠ, 5. května 1870
Malba, kresba

Medaile

  • Čihák Josef, 14 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Rejhonová Magdaléna, 12 let
Kolín - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Malba, kresba

Medaile

  • Cermanová Kamila, 15 let

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Lodlová Amálie, 12 let
  • Nekolová Karolína, 11 let
  • Straka Martin, 10 let
  • Štolová Adéla, 15 let
  • Vraný Michael, 14 let
Grafika

Čestné uznání

  • Čermáková Miroslava, 6 let
Fotografie

Medaile

  • Cermanová Kamila, 15 let
  • Vinduška Vít, 14 let
Kopřivnice - ZUŠ Zdeňka Buriana, Štramberská 294/1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Přadková Faustina, 13 let
Kralupy nad Vltavou - ZUŠ Kralupy nad Vltavou, Riegrova 181
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Periodická tabulka prvků“, 8 - 12 let
Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Doleželová Julie, 9 let
  • Kubaníková Viola, 9 let
  • Vašek Sebastián, 10 let
Grafika

Medaile

  • Gřešková Leona, 15 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Bok Mikuláš, 14 let
  • Krčová Karolína, 11 let
  • Smékalová Eliška, 11 let
  • Svatoš Antonín, 13 let
  • Svatoš Maxmilián, 9 let
Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Grafika

Čestné uznání

  • Kytlicová Markéta, 11 let
  • Nováková Nela, 12 let
  • Žáčková Amélie, 12 let
Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vítková Charlotta, 7 let
Grafika

Čestné uznání

  • Bajtová Zuzana, 16 let
Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Grafika

Čestné uznání

  • Kristlová Barbora, 15 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Maradová Kristýna, 12 let
  • Nosková Kristýna, 8 let
  • Pažoutová Jaroslava, 15 let
  • Stehlík Jiří, 12 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Fleischmannová Lucie, 12 let
  • Fousek Radek, 10 let
  • Pospíšil Dominik, 8 let
  • Rálišová Eliška, 9 let
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Čermáková Lucie, 13 let
  • Pospíšil Jáchym, 6 let

Čestné uznání

  • Novotná Vendula, 14 let
  • Šejstal Ondra, 14 let
Kombinovaná technika

Medaile

  • Vaňková Amálie, 11 let
Výtvarné objekty

Medaile

  • Čermák Petr, 10 let
  • Špiroch Petr, 11 let

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

  • Čermák Petr, 10 let
  • Herodesová Barbora, 15 let
  • Jandová Magdalena, 15 let
  • Kalibová Karolina, 7 let
  • Kalibová Kateřina, 13 let
  • Kynclová Emma, 9 let
  • Renč Matěj, 10 let
  • Špiroch Jan, 9 let
  • Trčka Jakub, 9 let
  • Vaníček Matyáš, 16 let
  • Zusková Veronika, 14 let
Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Cybulská Natálie Laura, 8 let
  • Krejčová Veronika, 13 let
  • Minaříková Alžběta, 14 let
Grafika

Medaile

  • Redrová Kateřina, 11 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Boháčová Amálie, 13 let
  • Dorážková Denisa, 8 let
  • Fajglová Anna, 8 let
  • Hanušová Kristýna, 12 let
  • Plecitá Anna, 11 let
  • Šimková Anežka, 9 let
  • Wlochová Antonie, 8 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Alchymie“, 8 - 11 let
Fotografie

Medaile

  • Hlavatá Štěpánka, 11 let
  • Ostaševski Sára, 15 let

Čestné uznání

  • Hlavatá Štěpánka, 11 let
  • Wolfová Natálie [ ], 12 let
Výtvarné objekty

Medaile

  • Větrovcová Klára, 12 let

Medaile za kolektivní práci dětí

  • Kolektivní práce dětí „Alchymie českého skla“, 9 - 14 let

Čestné uznání

  • Bedoui Adam, 12 let
  • Hujslová Barbora, 11 let
  • Kočí Johana Marie, 13 let
  • Lukášová Anna, 15 let
  • Plicková Berta, 12 let
  • Procházková Barbora, 13 let
  • Tichota Filip, 12 let
  • Tříska David, 11 let
Nové Město nad Metují - ZUŠ B. Smetany, Husovo nám. 1209
Grafika

Čestné uznání

  • Stolinová Anežka, 12 let
Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Malba, kresba

Medaile

  • Slováčková Eliška, 11 let

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Bruská Ester [ ], 14 let
  • Hakrová Marie, 15 let
  • Koňaříková Tereza, 11 let
  • Matějková Madeleine, 13 let
  • Svěrčinová Alžběta, 16 let
  • Svěrčinová Josefína, 14 let
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Bruská Ester, 14 let
  • Diškantová Eliška, 11 let
  • Hakrová Jiřina [ ], 13 let
  • Honzejková Anna, 12 let
  • Kawulyczová Anežka, 9 let
  • Prokešová Gabriela, 15 let
  • Stable Adeleine, 6 let
  • Víchová Anežka, 10 let
Kombinovaná technika

Medaile

  • Matějková Madeleine, 13 let
Fotografie

Medaile

  • Prokešová Gabriela [ ], 15 let
Olomouc - ZUŠ Miloslava Stibora, Pionýrská 4/474
Malba, kresba

Medaile

  • Zavadilová Emma, 10 let

Čestné uznání

  • Hrdinová Adéla, 12 let
  • Nemrava Štěpán, 10 let
Grafika

Medaile

  • Svobodová Martina, 13 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Bartoňková Sára [ ], 14 let
  • Mentlíková Denisa, 15 let
  • Mišta Matouš, 12 let
  • Pávková Markéta, 12 let
  • Povýšil Martin, 11 let
  • Staňková Hana, 11 let
Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

  • Kolektivní práce dětí „Nový prvek nalezen!“, 11 - 12 let

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

  • Drmolová Adéla, 12 let
  • Florianová Hana, 12 let
  • Gasta Vít, 11 let
  • Skoumalová Lucie, 11 let
  • Vortel Jakub, 12 let

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Nové prvky nalezeny“, 11 - 12 let
Opava - ZUŠ, Solná 417/8
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Carbol Matyáš, 11 let
  • Tenglerová Ester, 10 let
Ostrava - ZUŠ, J. Valčíka 4413
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gálová Klára, 15 let
Grafika

Čestné uznání

  • Fialová Veronika, 14 let
  • Severéni Valentína [ ], 14 let
Fotografie

Medaile

  • Vašková Emma [ ], 13 let

Čestné uznání

  • Trojková Gabriela, 15 let
Ostrava - ZUŠ, Sologubova 3039 / 9A
Grafika

Čestné uznání

  • Juchelka Ondřej, 9 let
  • Pechlátová Barbora, 11 let
Ostrava - ZUŠ Dobroslava Lidmily, Bílovecká 1/27
Grafika

Medaile

  • Klegová Tereza, 10 let

Čestné uznání

  • Bogdalíková Šarlota, 10 let
  • Ciencalová Anna, 9 let
  • Janošcová Magdalena, 13 let
  • Stupková Eliška, 13 let
Ostrava - ZUŠ Eduarda Marhuly, Hudební 6
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Besta Tomáš, 8 let
Grafika

Čestné uznání

  • Cisovská Markéta, 12 let
Ostrov - ZUŠ, Masarykova 717
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Appeltauerová Kateřina, 14 let
  • Vlašímská Bára, 13 let
Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925
Grafika

Čestné uznání

  • Šimon Jakub, 6 let
Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dalíková Kateřina, 14 let
  • Hajná Simona, 13 let
  • Palánová Michaela, 10 let
  • Urbanová Šárka, 13 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Bulant Lukáš, 7 let
  • Víková Barbora, 15 let
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Nádražní 1032
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Marshal Alan, 8 let
Grafika

Medaile

  • Pumprová Barbora, 10 let

Čestné uznání

  • Kantorová Anežka, 16 let
  • Kovář Matěj, 13 let
  • Lopatová Nikola, 7 let
  • Průšová Eliška, 13 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Průšová Eliška, 13 let
  • Růžičková Veronika, 11 let
Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Malba, kresba

Medaile

  • Davídková Adéla, 9 let
  • Hanzlíčková Ema, 6 let

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Bočková Viktorie, 6 let
  • Bořík Petr, 10 let
  • Holá Barbora, 9 let
  • Kunešová Klára, 11 let
  • Lebiš Denis, 8 let
  • Stejskalová Barbora, 15 let
  • Zdeňková Nikol, 8 let
Grafika

Medaile

  • Krištofová Gabriela, 6 let
  • Výška Antonín, 11 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Buldra Matouš, 10 let
  • Buldra Tobiáš, 8 let
  • Černá Kristýna, 12 let
  • Faitová Tereza, 14 let
  • Hraničková Barbora, 8 let
  • Hrušková Magdalena, 10 let
  • Kofroňová Viktorie, 10 let
  • Machová Leontýna, 14 let
  • Mrcková Tereza, 15 let
  • Součková Kateřina, 7 let
  • Tengler Robin, 10 let
  • Vildová Adéla, 13 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Borečková Kateřina, 11 let
  • Hejnová Barbora, 13 let
  • Kučera Jan, 10 let
  • Šabková Hana, 10 let
  • Šabková Marie, 13 let
Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Grafika

Medaile

  • Havel Vít, 9 let
  • Hejlová Markéta, 9 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Bulíčková Magdalena [ ], 6 let
  • Hejlová Tereza, 11 let
  • Heryč Serafyma, 10 let
  • Houšková Barbora, 8 let
  • Lukešová Jůlie, 8 let
  • Pejšová Zuzana, 8 let
  • Regentíková Nela, 10 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Hesová Eliška, 9 let
  • Martínková Eliška, 9 let
  • Peštová Veronika, 8 let
Film

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Knoftomy a Knoflíkuly - objev století“, 6 -13 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Hřebejková Alex, 8 let
Polička - ZUŠ Bohuslava Martinů, Čsl. Armády 347
Grafika

Čestné uznání

  • Benešová Barbora, 8 let
Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Grafika

Čestné uznání

  • Blážová Michaela, 8 let
  • Kotorová Karolína, 9 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Filípek Tomáš, 10 let
  • Filípková Karolína, 7 let
  • Kintner Matěj, 10 let
  • Řapková Eliška, 13 let
  • Slachová Johana, 11 let
Praha 2 - ZUŠ Ilji Hurníka, Slezská 21
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Plášť“, 9 - 11 let
Praha 3 - ZUŠ, Štítného 520/5
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Diósi Adam, 8 let
  • Durdilová Františka, 11 let
Praha 4 - ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dočkal Radek, 10 let
  • Khomenko Sofie, 8 let
Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Grafika

Čestné uznání

  • Juráková Emma, 13 let
  • Kovalová Kristýna, 13 let
Fotografie

Medaile

  • Najmanová Barbora [ ], 13 let

Čestné uznání

  • Manek Jakub, 12 let
  • Martincová Ema, 12 let
Praha 6 - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Grafika

Čestné uznání

  • Marcinova Nina, 13 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Minxová Karolína, 10 let
  • Tůmová Ellen, 8 let
Praha 6 - ZUŠ Petřiny, Nad Alejí 28
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ibl Jan Nepomuk, 13 let
  • Matoušková Kamila, 12 let
Praha 7 - ZUŠ, Šimáčkova 16
Grafika

Čestné uznání

  • Gincul Adelia, 8 let
  • Hroňková Adéla, 12 let
  • Jarosilová Nella, 12 let
Praha 9 - ZUŠ, Ratibořická 30
Malba, kresba

Medaile

  • Flašková Kateřina, 12 let

Čestné uznání

  • Slifková Tereza, 9 let
Kombinovaná technika

Medaile

  • Šašková Barbora, 15 let
Praha 9 - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Císařová Agáta, 16 let
  • Janatová Beata, 14 let
  • Kolevová Sofie, 14 let
  • Škarda Jan Timotej, 15 let
  • Táborská Marie, 14 let
  • Vosecká Natálie, 12 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Chemické objevy: Střelný prach!!!“, 12 - 15 let
Fotografie

Medaile

  • Leschtinová Tereza, 15 let

Čestné uznání

  • Neshytaya Amina, 14 let
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vilímová Hana, 14 let
Grafika

Medaile

  • Jiříčková Alice, 11 let
  • Kotupasová Sofie, 11 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Lešanská Natálie, 11 let
  • Marciánová Lucie, 11 let
  • Melicherová Tereza, 9 let
  • Novotný Daniel, 10 let
  • Tesaříková Klára, 11 let
  • Zatloukal Tomáš, 10 let
  • Zůvalová Natálie, 12 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Spáčil Jakub, 13 let
Roudnice nad Labem - ZUŠ Roudnice nad Labem, Rvačov 112
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Koublová Adéla, 15 let
  • Vachková Veronika, 12 let
Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Film

Medaile

  • Leinweberová Šárka, 14 let
  • Nebřenská Alžběta, 11 let
  • Slovenčíková Julie, 14 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Gürtnerová Alice, 10 let
  • Hrubá Adéla, 10 let
Říčany - ZUŠ, Masarykovo nám. 57
Grafika

Čestné uznání

  • Froněk Hugo, 9 let
  • Rozehnal Lukáš, 12 let
Staňkov - ZUŠ Staňkov, Komenského 196
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ursová Adéla, 12 let
Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Čampulková Vendula, 16 let
  • Kovářová Alice, 6 let
  • Němejcová Kristýna, 14 let
  • Přibová Magdalena, 6 let
  • Růžička Patrik, 11 let
  • Vilánek Jan, 7 let
Grafika

Medaile

  • Vilánek Jan, 8 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Honzíková Markéta, 7 let
  • Lišková Magdaléna, 9 let
  • Sámel Richard, 6 let
  • Vaňková Zdeňka, 12 let
  • Zdráhalová Vendula, 13 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Červenková Tereza, 14 let
Výtvarné objekty

Medaile

  • Blažková Nella, 10 let

Čestné uznání

  • Králová Markéta, 11 let
  • Zahradník Jaroslav, 14 let
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Grafika

Medaile

  • Bitalová Adéla, 14 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Buchtová Julie, 9 let
  • Čechová Bedřiška, 9 let
  • Čermáková Anežka, 14 let
  • Černocký Patrik, 12 let
  • Genčur Marek, 8 let
  • Havránek Jan, 8 let
  • Kalhousová Dorota, 12 let
  • Kochová Ema, 13 let
  • Krasulová Jolana, 10 let
  • Kříž Matouš, 11 let
  • Recová Michaela, 15 let
  • Šrámkova Julie, 15 let
Uničov - ZUŠ, Litovelská 190
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kurajová Natálie, 12 let
  • Salvetová Nela, 12 let
  • Spurný Miroslav, 13 let
  • Zatloukalová Lenka, 14 let
Velešín - ZUŠ, U Hřiště 527
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hulíková Iva, 10 let
Velké Popovice - ZUŠ, Husova 198
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Falcová Jolana, 9 let
  • Tůmová Eliška, 7 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Kumsta Filip, 11 let
Zdounky - ZUŠ, Náměstí 23
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zrnová Martina, 12 let
Grafika

Medaile

  • Slámová Kristýna, 8 let
Kombinovaná technika

Medaile

  • Štěpánková Laura, 6 let

Čestné uznání

  • Klučková Kamila, 8 let
  • Prchal Tadeáš, 11 let
  • Symerská Jana, 6 let
Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Horňáková Lucie, 7 let
  • Kadlčíková Sofie, 8 let
  • Lacinová Simona, 6 let
  • Polanská Kamila, 7 let
  • Rachůnková Jana, 7 let
  • Vlček Ondřej, 6 let
Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Adamčíková Karolína, 7 let
  • Fojtů Karolína, 9 let
  • Petříková Elen, 7 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Pastyříková Nikol, 15 let
  • Pavlů Michal, 13 let
Zruč nad Sázavou - ZUŠ, Na Pohoří 575
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fajmanová Julie, 13 let

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Brno - MŠ spec. ZŠ spec. a Prakt. škola, Ibsenova 1
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Morávek Vojtěch, bez udání věku
Český Krumlov - ZŠ - Praktická škola, Kaplická 151
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bandyová Sára, bez udání věku
Chelčice p. Vodňany - Chelčický domov sv. Linharta, Chelčice 1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chromá Pavlína, bez udání věku
  • Zderadičková Andrea, bez udání věku
Jihlava - ZŠS speciální a Praktická škola Jihlava, Březinova 31
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pospíšil Milan, bez udání věku
Kladno - ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Pařížská 2199
Grafika

Čestné uznání

  • Godla Marek, bez udání věku
Olomouc - SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Kosmonautů 881/4, Hodolany
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hadová Lucie, bez udání věku
Písek - Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Mukařovského 2309
Grafika

Medaile

  • Anděl Vladimír, bez udání věku

Čestné uznání

  • Anděl Vladimír, bez udání věku
Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Grafika

Čestné uznání

  • Matásková Nikola, bez udání věku
  • Rotová Jitka, bez udání věku
Raspenava - Domov Raspenava, Fučíkova 432
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dvořáková Kristýna, bez udání věku
  • Hrabčák Milan, bez udání věku
  • Ježek Rudolf, bez udání věku
  • Petráková Simona, bez udání věku
Grafika

Medaile

  • Petráková Simona, bez udání věku

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Dvořáková Kristýna, bez udání věku
  • Folda Jakub, bez udání věku
  • Jáchim Pavel, bez udání věku
  • Karalová Nikola, bez udání věku
  • Miková Alžběta, bez udání věku
Výtvarné objekty

Medaile za kolektivní práci dětí

  • Kolektivní práce dětí „Baňky a křivule“, bez udání věku

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

České Budějovice - Výtvarný ateliér Vipart, Žižkova 309/12, 5. patro
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Faschingová Lenka, 12 let
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Paulovičová Barbora, 11 let
  • Pětivlasová Linda Bára, 13 let
  • Šauerová Tereza, 15 let
  • Šlechtová Helena, 14 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Šmakal Jindra, 9 let
Dobřany - Výtvarná dílnička, Školní 48
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vesecká Tereza, 10 let
Dvůr Králové nad Labem - Výtvarný kroužek Hankův dům, nám. Václava Hanky 299
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Doubic Matouš, 5 let
  • Marková Marie, 6 let
Jeseník - Kroužek Dany Akritidisové, Nám. Svobody 832/25
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Kocábová Dorota, 7 let
  • Sopuchová Madla, 7 let
  • Vyhnánek Damian, 10 let
  • Zechová Anežka, 6 let
  • Zechová Karolína, 4 roky
Kaplice - DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Omlenická 436
Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

  • Balogová Katrin, 11 let
  • Kuthejlová Marie, 13 let
  • Maláková Veronika, 12 let
  • Schwarzová Monika, 13 let
  • Šulková Karolína, 11 let
  • Václavíková Jana, 13 let
Liteň - Česká tábornická unie - Záskalák, Sadová 387
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Kolektivní práce dětí „Chemická laboratoř“, 7 - 10 let
Olomouc - Studio Experiment z.s., KD Žerotín, Slovenská 5
Fotografie

Čestné uznání

  • Hilšerová Barbora, 13 let
  • Padevětová Věra, 14 let
  • Špannerová Lenka, 16 let
Ostrava - SVČ Korunka, přísp. org., Korunní 49
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Dostálová Klára, 12 let
  • Strnadová Natálie, 8 let
Plzeň - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Jagellonská 14
Grafika

Čestné uznání

  • Bečvářová Justýna, 4 roky
  • Mrázová Elena, 5 let
  • Syka Karel, 4 roky
Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Petržilka Jan, 8 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Vejražková Jana, 13 let
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Novotný Patrik, 11 let
Praha 3 - Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 2866/17a
Fotografie

Čestné uznání

  • Šnajdrová Anna, 16 let
  • Taxová Barbora, 12 let
  • Vlček Jakub, 12 let
Soběslav - DDM Tábor, pobočka Soběslav, Na Pršíně 27
Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Dračka Jáchym, 12 let

↑ Nahoru

Střední školy

Brno - Gymnázium Brno, Slovanské nám. 1804/7
Grafika

Čestné uznání

  • Hlaváčková Eliška, 15 let
Dvůr Králové nad Labem - Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304
Grafika

Medaile

  • Malich Marek, 16 let

Čestné uznání

  • Hrubá Eliška, 16 let
Frýdlant - Gymnázium Frýdlant, Mládeže 884
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Holanová Alexandra, 14 let
Karlovy Vary - SPgŠ,G a VOŠ, Lidická 40
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Macháčková Karolína, 16 let
  • Zemanová Barbora, 15 let
Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Grafika

Medaile

  • Šuly Dominik, 11 let

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Brisuda Vilém, 12 let
  • Hnízda Matouš, 12 let
  • Kalinowski Josef, 12 let
  • Rybníčková Tereza, 12 let
  • Říhová Barbora, 14 let
Kroměříž - Arcibiskupské gymnázium, Pilařova 3
Grafika

Čestné uznání

  • Čevelová Barbora, 15 let
  • Pekárková Zuzana, 16 let
Kutná Hora - Církevní gymnázium, Jiřího z Poděbrad 288
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vocl Michal, 13 let
Nový Bor - VOŠ sklářská a SŠ, Wolkerova 316
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Pokorná Julie, 15 let
Prostějov - Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ, Komenského 17
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Smýkalová Barbora, 14 let
Teplice - SŠ obchodu a služeb, Alejní 880/12
Grafika

Čestné uznání

  • Král Adam, 16 let
  • Ludvarová Daniela, 16 let

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Dobrovice
Fotografie

Čestné uznání

  • Matějíčková Hana, 8 let
Hradec nad Moravicí
Fotografie

Čestné uznání

  • Toman Víťa [ ], 10 let
Krnov
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Perdulová Nela, 7 let
Ostrava - Poruba
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mičík Šimon, 5 let

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2019, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus