MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 49 » Ocenění » Účastníci ze SR

Ocenění účastníci ze SR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci

Mateřské školy

Malé Uherce - MŠ, Rázdolie 191/10
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní školy

Častkovce - ZŠ a MŠ, Častkovce 157
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Diviaky nad Nitricou - ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Fričovce - ZŠ, Fričovce 21
Malba, kresba

Čestné uznání

Prešov - ZŠ, Kúpeľná 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vorobelová Hana [ 1 | 2 ], 15 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Sereď - ZŠ J. A. Komenského, Komenského 1227/8
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Bratislava - ZUŠ Eugena Suchoňa, Batkova 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Bratislava - ZUŠ Ľ. Rajtera, Sklenárova 5
Malba, kresba

Medaile

Dunajská Lužná - ZUŠ, Školská 257
Výtvarné objekty

Medaile

Heľpa - ZUŠ, Školská 590
Malba, kresba

Čestné uznání

Martin - Súkromná ZUŠ, M. Haľamovej 21
Výtvarné objekty

Medaile

Myjava - ZUŠ, Partizánska 290/17
Malba, kresba

Čestné uznání

Partizánske - ZUŠ, Nám. SNP 211/32
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Poprad - ZUŠ, Štefánikova 99/72
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Ružomberok - Súkromná ZUŠ Jánoš, Mostová 4
Fotografie

Čestné uznání

Smižany - ZUŠ, Nám. M. Pajdušáka 2
Film

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Stará Ľubovňa - ZUŠ Jána Melkoviča, Okružná 9
Malba, kresba

Čestné uznání

Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Trenčín - ZUŠ K. Pádivého, Nám. SNP 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Žarnovica - ZUŠ, Dolná 25
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Bratislava - SOŠ Koceľova, Koceľova 26
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Bratislava - art SLNEČNICE, o. z., Narcisová 8
Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

↑ Nahoru

Střední školy

Košice - SŠUP filmová, Petzvalova 2
Grafika

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Trnava
Fotografie

Čestné uznání

  • Roy Sebastian [ 1 | 2 ], 7 let

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus