MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 50 » Ocenění » Účastníci ze SR

Ocenění účastníci ze SR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Individuální účastníci

Mateřské školy

Bratislava - Galileo School, Dudvážská 6
Malba, kresba

Čestné uznání

Nitra - MŠ Dobšinského, Dobšinského 2885/5
Malba, kresba

Čestné uznání

Skalité - MŠ, Skalité – Ústredie 632
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní školy

Bratislava - ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Gröslingová 48
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Diviaky nad Nitricou - ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121
Malba, kresba

Čestné uznání

Holíč - ZŠ, Školská 2
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Michalovce - ZŠ, J. Švermu 6
Malba, kresba

Čestné uznání

Prešov - ZŠ, Šmeralova 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Žilina - ZŠ Jarná, Jarná 20
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Banská Bystrica - Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Okružná 2
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Bratislava - ZUŠ Radlinského, Radlinského 53
Grafika

Čestné uznání

Dolný Kubín - ZUŠ P. M. Bohúňa, Matúškova 1632/5
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kežmarok - ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova 12
Malba, kresba

Čestné uznání

Košice - ZUŠ, Kováčska 43
Grafika

Čestné uznání

Liptovský Hrádok - ZUŠ, J. D. Matejovie 591
Grafika

Čestné uznání

Lozorno - Súkromná ZUŠ, Zvončínska 190/3
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Martin - ZUŠ, P. Mudroňa 6
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Myjava - ZUŠ, Partizánska 290/17
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Nitra - Súkromná ZUŠ Tralaškola, Ďurková 18
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Považská Bystrica - ZUŠ I. W. Kráľa, Jesenského 246/10
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Fotografie

Čestné uznání

  • Kolumberová Magdaléna [ 1 | 2 ], 11 let
Rajec - ZUŠ, 1. mája 412/1
Grafika

Čestné uznání

Smižany - ZUŠ, Nám. M. Pajdušáka 2
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Spišská Belá - ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Zimná 12
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Svätý Jur - ZUŠ, Kollárova 2
Grafika

Medaile

Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Trenčín - ZUŠ K. Pádivého, Nám. SNP 2
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Žilina - ZUŠ Ferka Špániho, Martinská 19
Malba, kresba

Čestné uznání

Žilina - ZUŠ L. Árvaya, Dolný val 12
Grafika

Čestné uznání

Žilina - ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Gaštanová 8327/56 A
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Bytča - Spojená škola internátna, Mičurova 364/1
Malba, kresba

Čestné uznání

Piešťany - Spojená škola, Valova 40
Malba, kresba

Čestné uznání

Prešov - Autistické centrum Mariah, Levočská 97
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Topoľčany - Spojená škola – Špeciálna škola, Pod kalváriou 941
Malba, kresba

Čestné uznání

Trebišov - Spojená škola internátna, Pol'ná 1
Grafika

Čestné uznání

Trnava - Denný stacionár Naše stacko, Kalinčiakova 45
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Bratislava - art SLNEČNICE, o. z., Narcisová 8
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů

Prievidza - Centrum voľného času, Novackého 14
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Individuální účastníci

Trnava
Fotografie

Čestné uznání

  • Roy Sebastian [ 1 | 2 ], 8 let

↑ Nahoru

« Ocenění

© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus