MDVV Lidice


Ocenění zahraniční účastníci

Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Bělorusko, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Finsko, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonézie, Írán, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, Korejská republika, Kuba, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nizozemsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam

Albánie

Tirana - Group Gezimi i Syrit
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Argentina

General Villegas - La Fragua - Taller Escuela gratuito de niños pintores
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Arménie

Dilizhan - Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Yerevan - Art School studio Vardges Gulikyan
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - Gasparyan Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - Luys Ashkharh School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Haroyan Mari, 6 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum

↑ Nahoru

Austrálie

Glenside - E. K. Art Class
Malba, kresba

Čestné uznání

Melbourne - Czech School Melbourne
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Child-Yunior Development Centre No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Detskaia shkola iskusstv No. 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Fine Arts Gallery of the Child-Youth Development Center No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bangladéš

Dhaka - Painting for Children School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Bělorusko

Grodno - GOU Detskaia khudozhestvennaia shkola iskusstv g. Grodno
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Logoysk - GUO Logoyskaia detskaia shkola isskustv
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Gruzd Nikita, 15 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
  • Chernushevich Angelina, 14 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
  • Vashkevich Maksim [ 1 | 2 ], 15 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum

Čestné uznání

Marina Gorka - Marinogorskaya detskaya shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Minsk - CDODiM Mayak
Malba, kresba

Čestné uznání

Mozyr - Khudozhestvennaia masterskaia
Malba, kresba

Čestné uznání

Novoelnaia - GUO Novoelnianskaia detskaia shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zaiats Alena, 13 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Soligorsk - Gymnasiia No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - Tsentr tvorchestva detei i molodozhi
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Art Studio Nef, GUO Vitebskii gorodskoi CTDiM
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vitebsk - GUO Srednyaya shkola No. 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Vitebsk Children Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Vitebsk - Vitebsk city center of additional education, Malyavanka
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brazílie

Curitiba - Centro Juvenil de Artes Plásticas
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Nova Zagora - Art Studio DUGA
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevlievo - Art Center Vidima
Malba, kresba

Čestné uznání

Sofia
Fotografie

Čestné uznání

Sofia - Art studio Prikazen svjat
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Sofia - Studio of Fine Arts
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Targovishte - Arts school Arteya
Malba, kresba

Čestné uznání

Targovishte - United Children's Complex, Fine Arts School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Varna - Children's Art School Svetlik
Fotografie

Medaile

↑ Nahoru

Černá Hora

Cetinje - JPU Zagorka Ivanović
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Cetinje - JU Srednja Likovna Škola Petar Lubarda
Malba, kresba

Čestné uznání

Nikšić - OŠ Ratko Žarič
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Čína

Hong Kong
Film

Medaile

Hong Kong - Artin Creative Workshop
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kwok Kelly, 4 roky
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Cuckoo Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Enrich at Fingertips
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lee Shum Yue, 6 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Find Arts Studio (Mid-Level Campus)
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - GooArtLand
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Kids Palette Creative Art Workshop
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - Picasso Creative Arts Gallery (Hang Hau)
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Play Art Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Wong Ka Hei, 5 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Ping Quan - Bu Mianmian Children art base
Grafika

Čestné uznání

  • Xiaxining, 9 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Taiwan, New Taipei
Malba, kresba

Medaile

Taiwan, New Taipei - Sunlight Art Group
Malba, kresba

Čestné uznání

Taiwan, Taipei
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Park Junseo, 11 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Children Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Tallinn - Art School "DAK Stuudio "
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Tallinn - Kollaaž Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Tallinn - Tallinna Vanalinna Erakunstikeskus
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Etiopie

Dire Dawa - Notre Dame School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Filipíny

Mandaluyong - Lourdes School of Mandaluyong
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Finsko

Tampere - Tammela school
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Gruzie

Tbilisi
Fotografie

Čestné uznání

Tbilisi - Art School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - Children's Art Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chile

Santiago - Instituto Hebreo Dr. Chaim Weizmann
Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chorvatsko

Čakovec - Gimnazija Josipa Slavenskog
Malba, kresba

Čestné uznání

Mala Subotica - OŠ Tomaša Goričanca
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Rijeka - Dom učenika Sušak
Fotografie

Medaile

Valpovo - Fotoklub Valpovo
Fotografie

Čestné uznání

  • Pohižek Nea, 13 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Varaždin - Vocational High School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bošnjak Tea, 16 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Velika Gorica - OŠ E. Kumičića
Fotografie

Čestné uznání

Vukovar - Gimnazija
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Zagreb - Dječji Vrtič Gajnice
Malba, kresba

Čestné uznání

Zagreb - Dječji Vrtič Pčelica
Malba, kresba

Čestné uznání

Zagreb - Hrvatski Fotosavez /Croatian Photographic Union
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Zagreb - OŠ Stjepana Bencekovića
Grafika

Čestné uznání

Zagreb - Privatna Umjetnička Gymnazija s pravom javnosti
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

  • Kocijan Hana, 15 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indie

Ahmedabad - Krishna Kala Kalam
Malba, kresba

Čestné uznání

Bhavnagar - Tulika for Child Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Hyderabad - Davincik Art Academy
Grafika

Čestné uznání

Hyderabad - Young Envoys International
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Mumbai - Udayachal Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Navi Mumbai - Bankim Memorial Child Art Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Vadodara - Hobby Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indonézie

Bandung - Ananda Visual Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik - SD Muhammadiyah GKB 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik - SMA Muhammadiyah 10 GKB Gresik
Fotografie

Čestné uznání

Jakarta Utara - Linda Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Surabaya - Nirvana Visual School
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Írán

Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Čestné uznání

↑ Nahoru

Itálie

Firenze - Istituto Comprensivo Verdi
Kombinovaná technika

Medaile

↑ Nahoru

Izrael

Iksal Village - Preschool Al - Asafeer
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Preschool Al - Malaika
Malba, kresba

Čestné uznání

Jerusalem - Studio of Art - Ruta Kreitser
Fotografie

Medaile

↑ Nahoru

Japonsko

Praha 6 - Japonská škola v Praze - Japanese School in Prague
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Jihoafrická republika

Johannesburg - St. Stithians Girls College
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Porril Gemma [ 1 | 2 ], 16 let

↑ Nahoru

Kanada

Waterloo - SheepDog Animation School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Film

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kazachstán

Aksai - Art studio "Art room"
Malba, kresba

Čestné uznání

Almaty - Shedevr
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kostanai - GKKP Khudozhestvennaia shkola im. A. I. Nikiforova otdela obrazovaniia akimata
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Utevova Dana, 14 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Lisakovsk - KGKP Detskaia khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Pavlodar - Children's art school No. 1 UNESCO club
Malba, kresba

Čestné uznání

Pavlodar - Children's Art School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Petropavlovsk - KGU Komplex Kolledzh iskusstv - Shkola odarennih detei muzikalno-esteticheskoho profiliia
Malba, kresba

Čestné uznání

Ust-Kamenogorsk - KGKP Detskaia khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Busan Middle School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Seoul - Gye-Sang Elementary School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kim Hee-yeon, 13 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Seoul - KidJob
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Han Seohyeon, 5 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Seoul - Korea Art Education Association (KAEA)
Malba, kresba

Čestné uznání

Suwon
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Back Seoyon, 14 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum

↑ Nahoru

Kuba

Vertientes - Estudio de Arte
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kypr

Nicosia - American International School in Cyprus
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Panevezys - Panevezys Art School
Malba, kresba

Medaile

  • Zickute Ugne, 14 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum

Čestné uznání

Šiauliai - Art studio Daile Namai
Malba, kresba

Čestné uznání

Trakai - Art school of Trakai
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Viekšniai - Viekšniai Kindergarten Liepaite
Malba, kresba

Čestné uznání

Vilnius - Justinas Vienoziskis Art School
Grafika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos gymnasium
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

↑ Nahoru

Lotyšsko

Broceni - Brocenu vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Césis - Césu BJC
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Bukša Una, 13 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Engure - Engures Muzikas un makslas skola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Jurmala - Jurmala's Art School
Grafika

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Kekava - Kekava Art School
Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Liepaja - Liepajas BJC
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Hritankovs Maksims [ 1 | 2 ], 15 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Līvāni - J. Graubina Lívánu Muzikas un Makslas Skola
Grafika

Čestné uznání

Olaine - Olaines 1. Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Preili - Preilu novada BJC
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - BJC Bolderaja
Fotografie

Čestné uznání

Riga - BJC Laimite
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Riga - Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop
Grafika

Čestné uznání

Riga - Janis Rozental's Art School
Malba, kresba

Medaile

Riga - Rīgas Jauno Tehniķu centrs
Grafika

Čestné uznání

Sigulda
Fotografie

Čestné uznání

  • Dārta Raudzepa [ 1 | 2 ], 15 let
Talsi - Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Tukums - Tukums Art School
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Tumes Pagasts - Tumes Vidusskola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Ventspils - Popes pamatskola
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lucembursko

Hespérange - Art à l'école
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maďarsko

Berettyóújfalu - Igazgyöngy Alapfokú Müvészeti Iskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Budapest - Elementary School for Low Vision Children
Film

Čestné uznání

Budapest - Srednaia obsheobrazovatelnaia shkola při Posolstve Rossii v Vengrii
Fotografie

Čestné uznání

Debrecen - Debreceni Kazinczy F. Alt. és AMI
Grafika

Čestné uznání

Magyarpolány - Müvészeti Iskola
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Martonvásár - SPR Müvészeti Csport
Grafika

Čestné uznání

Szombathely - Váci Mihály Általános Iskola és Ami
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Makedonie

Bitola - Children's Art Studio St. Cyril and Methodi
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - OOU Dimitar Miladinov
Fotografie

Medaile

Skopje - OOU Naum Naumovski Borce
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - OOU Risto Krle
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - SUGS Gimnazia Nikola Karev
Fotografie

Čestné uznání

  • Kolikj Shejla, 16 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
  • Petkovski Jovan [ 1 | 2 ], 16 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum

↑ Nahoru

Malajsie

Georgetown - Chung Ling High School
Malba, kresba

Čestné uznání

Pasir Gudang - Malaysia Art School of Johor
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maroko

Temara - Atelier Arts pour tous
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mexiko

Ciudad de Mexico (Mexico City)
Grafika

Čestné uznání

Ciudad de México (Mexico City) - Colegio Montessori San Jerónimo
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Moldavsko

Cahul - Scoala de arte plastice
Malba, kresba

Čestné uznání

Chisinau - Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru
Malba, kresba

Čestné uznání

Falesti - School of Fine Art Gheorghe Vrabie
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mongolsko

Ulaanbaatar - Mongolian Children's Palace
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Myanmar

Yangon - Myanmar International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Dortmund - Kunststudio Kopffüssler
Malba, kresba

Čestné uznání

Eppelborn - Gems Eppelborn
Fotografie

Čestné uznání

Markkleeberg - Rudolf-Hildebrand-Schule
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Nizozemsko

Groningen - Studio Schell
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio"
Grafika

Čestné uznání

Stanislawow - Szkola Podstawowa im. H. Sienkiewicza
Grafika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Toruń - Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka
Malba, kresba

Čestné uznání

Zabrze - Klub Pastel Zabrzanskiej Spóldzielni Mieszkaniowej
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

↑ Nahoru

Rakousko

Wien - Bilinguales Realgymnasium Komensky
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Hulíková Barbora [ 1 | 2 ], 13 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum

↑ Nahoru

Rumunsko

Bucharest - High School Constantin Brancoveanu
Malba, kresba

Čestné uznání

Focsani - M'arta Children's Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Piatra Neamt - Asociata Culturala Arte.ro
Fotografie

Čestné uznání

Tansa - The art workshop Atelierul din Foişor
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rusko

Apatity - Detskaya shkola iskusstv MBU DO DSHI
Grafika

Čestné uznání

Birobidjan - MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kazan - Fotoshkola Tsentra detskogo tvorchestva
Fotografie

Čestné uznání

Kazanskaya - MBOU DOD Detskaia khudozhestvennaia shkola
Kombinovaná technika

Medaile

Lesnoy - MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lesosibirsk - Center of additional education of children
Malba, kresba

Čestné uznání

Lesosibirsk - MBOU DOD Novoeniseiskaia detskaya khudozhestvennaia shkola
Grafika

Čestné uznání

Moscow - GBOU School No. 1955
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Moscow - GBOU Shkola No. 996
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Nizhnevartovsk - Children's art school No. 1
Film

Medaile za kolektivní práci dětí

Oktyabrskoe - MBOU DOD Detskaia khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Medaile

Omsk - BOU DO Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 3 im. E. V. Gurova
Grafika

Čestné uznání

Omsk - BOU DO DSHI No12
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - BOU DOD Dvorets detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Medaile

Grafika

Čestné uznání

Omsk - BOUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. Saninykh
Grafika

Čestné uznání

Saratov - Irbis SPO Dekorativno-prikladnoe iskusstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

Saratov - SGOO Detskaia studiia izobrazitelnykh iskusstv
Malba, kresba

Medaile

Shatsk - MBUK KDO filial Shatskiy KF Obektiv
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Verkhnaia Salda
Film

Čestné uznání

Vladikavkaz - Republic Liceum of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Yoshkar-Ola - MBUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Řecko

Amaliada - Papachristopoulios Municipal Library of Amaliada
Malba, kresba

Čestné uznání

Athens - Michelangelo Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - South View Primary School

↑ Nahoru

Slovinsko

Ajdovščina - OŠ Danila Lokarja
Grafika

Čestné uznání

Ankaran - OŠ Dr. Aleš Bebler-Primož
Malba, kresba

Čestné uznání

Dutovlje - Osnovna šola
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Ljubljana - Elementary school Bičevje
Malba, kresba

Čestné uznání

Malečnik - OŠ Malečnik
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Maribor
Kombinovaná technika

Medaile

Maribor - OŠ Toneta Čufarja
Grafika

Čestné uznání

Ptuj - OŠ Ljudski Vrt
Grafika

Čestné uznání

Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Cena poroty 2018
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Solkan - OŠ Solkan
Grafika

Čestné uznání

Voličina - OŠ Voličina
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srbsko

Beograd - Children's Cultural Center Belgrade
Malba, kresba

Čestné uznání

Gornji Breg - Stevan Sremac Primary School, Čokonai Virtez Mihhalj Outscirt
Malba, kresba

Čestné uznání

Hajdukovo - OŠ Petöfi Sándor
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kula - OŠ Petefi brigada
Fotografie

Čestné uznání

  • Džudžar Anastasija [ 1 | 2 ], 14 let
Novi Sad - PU Radosno detinjstvo - Vrtić Novosadjanče
Malba, kresba

Čestné uznání

Subotica - O.S. J.J.ZMAJ
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Subotica - Workshop EmART
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srí Lanka

Kirulapona
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švédsko

Halmstad - Kulturskolan
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Stockholm
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švýcarsko

Zürich - Art studio Zanna Demcenko
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Tádžikistán

Khujand - Children's art school
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Thajsko

Bangkok - Demonstration School of Saun Sunandha Rajabhat University
Malba, kresba

Čestné uznání

Bangkok - Sarasas Wited Thonburi School
Malba, kresba

Čestné uznání

Bangkok - Watphasee School
Malba, kresba

Čestné uznání

Nakhonratchasima - Watbannongkok School
Malba, kresba

Čestné uznání

Songkhla - Mahavajiravudh Songkhla School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Istanbul - Ted Istanbul Koleji
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Kocaeli - Özel Kocaeli Bahcesehir Koleji
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turkmenistán

Ashgabat - Children Arts School named after B. Nurali
Malba, kresba

Čestné uznání

Dashoguz - Children´s School of Art
Malba, kresba

Medaile

Mary - Children´s Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Yoloten - Childrens Art School of Yoloten distr.
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ukrajina

Banilov-Podgornyi - Banilovo-Podgornovskaia gymnaziia
Fotografie

Čestné uznání

Chernivtsy - Gorodskoi klub iunykh tekhnikov Kvarts - Fotostudiia Vzgliad
Fotografie

Čestné uznání

Dnipro - Dnepropetroskii oblastnoi detsko-iunoshevskii kinotsentr "Vesnianka"
Film

Medaile za kolektivní práci dětí

Čestné uznání

Dobropolye - Narodnaya studiya izobrazitelnogo iskusstva Fantaziya
Fotografie

Čestné uznání

Donetsk - Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Fotografie

Čestné uznání

Drogobych - Children's Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kiev - Detskaya shkola iskusstv No. 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Krivoj Rog - Visual Art Center
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Lugansk - GU LUVO Akademiia detstva
Film

Medaile

Nikolaev - MSUT Gorodskaya stantsiia Iunnych technikov, Children's photo studio PhotoKrok
Fotografie

Čestné uznání

Nizhyn - School of Arts at KVNZ Nizhyn Collegeof Culture and Arts nam. aft. Maria Zankovetska
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Galata Eva, 6 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Odessa - Art school Kostandi No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - Kostandi Children's Art School No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Putyla - Putilskii Raionnii Tsentr Detskovo i iuiusheskogo tvorchestva
Fotografie

Čestné uznání

Sumy - Centr NTTM, Photostudio My
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

  • Baranov Illia [ 1 | 2 ], 8 let
Zaporozhe - Art Workshop Best Friends
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

USA

Milton - The Czech School of Atlanta
Fotografie

Čestné uznání

  • Mohwish Annabelle [ 1 | 2 ], 14 let
    Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Nashville - Tennessee School for the Blind
Film

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Tashkent - Republic Specialized Academic Licey of music and art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Velká Británie

Thetford - Thetford Grammar School
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Venezuela

Baruta - Tdalle de Expresión Artistica
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Vietnam

Hanoi - CLB Hands Am nhac va My thuat cho tre em

↑ Nahoru

« Ocenění