MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Zaregistrované práce - Bělorusko

Zde si můžete ověřit, kdy jsme zaslané práce Vaší školy / organizace / jednotlivce v Lidicích fyzicky obdrželi a zaregistrovali tak do 47. ročníku MDVV 2019.

Zkontrolujte, zda jsou údaje o škole (název, adresa) uvedeny správně, v případě nesrovnalostí nás kontaktujte na: children@lidice-memorial.cz.

Pozor!
Nezasílejte, prosím, dotazy ohledně doručení konkrétních zásilek. Vyčkejte, až bude Vaše zásilka zapsána, zápis probíhá postupně.

Zápis probíhá od druhého lednového týdne až do zahájení 1. kola poroty soutěže, tj. do 14. 3. 2019.

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
GUO DSHI No.3 Orsha, Baran, Pervomayskaia 10 A, PSČ 211011 8 0 0 0 8 1. 3. 2019
GUO Berezovskaia detskaia shkola iskusstv, Berezovka, Lenina 3/a, PSČ 231306 4 0 0 0 4 28. 2. 2019
Children's Art School, Gomel, Telegina 4 A, PSČ 246028 7 0 0 0 7 21. 2. 2019
GUO Krasnenskaya DShI, Gomel, Gomelskaya A 1, Krasnoe, PSČ 247021 5 0 0 0 5 6. 2. 2019
Center of children and youth creativity, Grodno, Shishkina 22/1-1, PSČ 230003 1 0 1 0 2 5. 3. 2019
GOU Detskaya khudozhestvennaya shkola iskusstv g. Grodno, Grodno, Sotsialisticheskaya 19, PSČ 230025 6 0 0 0 6 22. 2. 2019
Study 10, Kolodychy, Minskaya 90, PSČ 223050 10 0 0 0 10 30. 1. 2019
GUO Lidskaia Detskaia Khudohzestvenaia Shkola Iskusstv, Lida, Pobedy 10, PSČ 231300 7 0 0 0 7 26. 2. 2019
GUO Logoyskaya detskaya shkola isskustv, Logoysk, Sovetskaya 18, PSČ 223141 12 13 0 0 25 8. 3. 2019
GUO Srednyaya shkola No. 1 g. Logoyska, Logoysk, Ul. Proletarskaya 7, PSČ 223141 5 7 0 0 12 8. 3. 2019
Detskaya shkola iskusstv, Machulishchi, Parkovaya 1, PSČ 223012 11 0 0 0 11 7. 2. 2019
CDODiM Mayak, Minsk, Per. Polevoy 2a, PSČ 220006 9 8 0 0 17 8. 3. 2019
Centre children's and youth Art Minsk, Minsk, Ostroshytskaya 9, PSČ 220125 5 0 0 0 5 22. 2. 2019
GUO Detskaia khudozhestvennaia shkola iskusstv No. 1 im. V.K. Tsvirko, Minsk, Volodarskogo 21, PSČ 220030 10 0 0 0 10 19. 2. 2019
GUO Detskaya shkola iskusstv No. 1 g. Minska, Minsk, Alibegova 44, PSČ 220116 6 0 0 0 6 25. 2. 2019
GUO Tsentr tekhnicheskogo i khudozhestvennogo tvorchestva Zorka, Minsk, Odintsova 10, PSČ 220018 11 0 0 0 11 19. 2. 2019
National Center of Art Creativity of Children and Youth - Art-studio WOSTRAU, Minsk, Kirova 16, PSČ 220030 25 0 0 0 25 7. 2. 2019
GUO Srednyaya Shkola No. 40, Mogilev, Kashtanovaya 14, PSČ 212008 2 0 0 0 2 28. 2. 2019
Detskiy tsentr kultury "Rostok", Molodechno, K. Buylo 1, PSČ 222310 3 0 0 0 3 11. 1. 2019
Molodechno Children school of arts, Molodechno, Drozdovicha 5, PSČ 222310 11 0 0 0 11 6. 2. 2019
GUO Detskaya shkola iskusstv goroda Kirovska, Myshkovichi, Orlovskogo 5-2, PSČ 213944 3 0 0 0 3 6. 2. 2019
GUO Detskaya shkola iskusstv, Nesvizh, Leninskaya 1, PSČ 222603 5 0 0 0 5 11. 2. 2019
GUO Novoelnianskaia detskaia shkola iskusstv, Novoelnaia, Novogrudskaia 4, PSČ 231470 6 0 0 0 6 27. 2. 2019
Novogrudok Children's Art School, Novogrudok, Mickiewicz 9, PSČ 231400 11 0 0 0 11 21. 2. 2019
Detskaya khudozhestvennaya shkola im. I. F.Khrutskogo, Novopolotsk, Molodezhnaya 77, PSČ 211440 9 1 0 0 10 7. 2. 2019
GUO Detskaya Shkola Iskusstv, Pleshchenitsy, Gastello 2 A, PSČ 223130 4 0 0 0 4 10. 1. 2019
GUDO Polotskiy raionnyi tsentr detey i molodezhi, Polotsk, Frantsiska Skoriny 8, PSČ 211400 2 0 0 0 2 1. 3. 2019
Art Studio Magic World, Skoki, Zheleznodorozhnaya 16, PSČ 225039 11 0 0 0 11 21. 1. 2019
GUO Sluzkii Tsentr detskogo tvorchestava, Slutsk, Lenina 140, PSČ 223609 4 0 0 5 9 28. 1. 2019
Center of creativity of children and youth nam. aft. H. Soutin, Smilovichi, , PSČ  3 0 0 0 3 30. 1. 2019
GUO Detskaya khudozhestvennaya shkola iskusstv, Soligorsk, Lenina 57, PSČ 223710 20 0 0 0 20 30. 1. 2019
Gymnasiya No. 3, Soligorsk, Parkovaya 2, PSČ 223706 8 0 0 0 8 21. 2. 2019
Tsentr tvorchestva detey i molodozhi, Soligorsk, Lenina 57, PSČ 223710 15 0 0 0 15 30. 1. 2019
GUO Detskaya shkola iskusstv, Starobin, Partizanskaya 4, PSČ 223730 6 0 0 0 6 6. 2. 2019
Art Studio Nef, GUO Vitebskii gorodskoi CTDiM, Vitebsk, M. Gorkogo 59 B, PSČ 210002 4 0 0 0 4 8. 3. 2019
GUDO Vitebskiy oblastnoy dvorets detey i molodozhi, Vitebsk, Shcherbakova-Naberezhnaya 8, PSČ 210015 9 0 0 0 9 8. 3. 2019
GUO DSHI No. 3 Maladik, Vitebsk, Vojinov Internatsionalistov 19, PSČ 210041 29 0 0 0 29 5. 2. 2019
GUO Srednyaya shkola No. 25, Vitebsk, Chkalov 22, PSČ 210022 3 0 0 0 3 21. 2. 2019
SSH No. 5, Vitebsk, Gagarina 85, PSČ  2 0 0 0 2 21. 2. 2019
Strana Chydotvorie, Vitebsk, Kosmonavtov 2, PSČ 210001 2 0 0 0 2 20. 2. 2019
Vitebsk regional palace of children and youth, Vitebsk, Frunze 94, PSČ 210015 0 4 0 0 4 6. 3. 2019
GUO Zaslavskaia detskaia shkola iskusstv, Zaslavl, Sovetskaia 26, PSČ 223036 29 0 0 0 29 26. 2. 2019
Children's Art School, Zhilichi, Mira 5, PSČ 213948 4 0 0 0 4 11. 2. 2019
GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2, Zhlobin, Mikroraion 16, dom 7a, PSČ 247195 17 25 0 0 42 19. 2. 2019

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Polvakovich Milana, Logoysk 0 2 0 0 2 8. 3. 2019
Cernuhevich Angelina, Logoysk 1 0 0 0 1 8. 3. 2019
Moroz Maria, Logoysk 1 0 0 0 1 8. 3. 2019
Tikhonovich Yuliva, Logoysk 1 0 0 0 1 8. 3. 2019
Yepishina Dina, Logoysk 1 0 0 0 1 8. 3. 2019
Kovetckaya Anna, Minsk 1 0 0 0 1 27. 2. 2019

Zpět

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2019, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus