MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Zaregistrované práce - Ukrajina

Zde si můžete ověřit, kdy jsme zaslané práce Vaší školy / organizace / jednotlivce v Lidicích fyzicky obdrželi a zaregistrovali tak do 47. ročníku MDVV 2019.

Zkontrolujte, zda jsou údaje o škole (název, adresa) uvedeny správně, v případě nesrovnalostí nás kontaktujte na: children@lidice-memorial.cz.

Pozor!
Nezasílejte, prosím, dotazy ohledně doručení konkrétních zásilek. Vyčkejte, až bude Vaše zásilka zapsána, zápis probíhá postupně.

Zápis probíhá od druhého lednového týdne až do zahájení 1. kola poroty soutěže, tj. do 14. 3. 2019.

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Banilovo-Podgornovskaia gymnaziia, Banilov-Podgornyi, , PSČ 59020 0 10 0 0 10 7. 2. 2019
Chernovitskiy centr yunuh tehnikov im. L.K. Kadenuka- Fotostudiia Vzgliad, Chernivtsy, Golovna 220, PSČ 58032 0 8 0 0 8 6. 2. 2019
Dnepropetroskiy oblastnoy detsko-iunoshevskiy kinotsentr "Vesnianka", Dnipro, Prospekt D. Iavornitskogo 32, PSČ 49106 0 0 2 0 2 14. 3. 2019
Halyna Shevtsova's Art School, Dnipro, Heroiv Maydanu 1/243, PSČ 49000 3 0 0 0 3 21. 2. 2019
Khudozhstvennya shkola No. 1, Dnipro, prosp.O Polia 59, PSČ 49101 5 0 0 0 5 20. 2. 2019
Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity, Donetsk, Shevchenko bulv. 23, PSČ 83017 0 16 0 0 16 11. 2. 2019
Children's Art School, Drogobych, Lesi Ukrainky 37, PSČ 82100 10 0 0 0 10 7. 3. 2019
Gorodnyanskaya shkola iskusstv imeni Lidii Kondrashevskoi, Gorodnia, Troickaya 12, PSČ  29 0 0 0 29 6. 3. 2019
Izmailskaia Detskaia Khudozhestvenaia Shkola, Izmail, Osipenko 84, PSČ 68612 21 0 0 0 21 7. 3. 2019
Art School nahmed R. V. Serduk, Kerch, Voikov 30, PSČ 298306 21 0 0 0 21 1. 3. 2019
Art-studium Abrikos, Kharkiv, Moskovskiy pr. 95, kv. 5, PSČ 61001 2 0 0 0 2 6. 3. 2019
Darvina 16 art Lab, Kharkiv, Darvina 16, ap. 40, PSČ 61002 25 0 0 0 25 7. 3. 2019
DMSH No. 5 im. Rymskovo Korsakova, Kharkiv, Shota Rustaveli No. 29 Osnov, PSČ 61001 40 0 0 0 40 19. 2. 2019
Studio vikART, Kharkiv, Kharkivskich diviziy d.14, k.1, kv.105, PSČ 61091 10 0 0 0 10 1. 3. 2019
Art School No. 3, Kramatorsk, Beliaeva 121-A, PSČ 84320 0 0 1 0 1 2. 3. 2019
City Music School No. 13, Krivoj Rog, Upita 68, PSČ 50036 8 0 0 0 8 7. 3. 2019
Kryvorozhskaia gorodskaia khudozhestvennaia shkolal No.3, Krivoj Rog, Almaznaia 14, PSČ 50025 0 0 0 1 1 25. 2. 2019
KVUZ Dvorets detskogo i yunosheskogo tvorchestva, Krivoj Rog, Raketnaya 1K, PSČ  2 2 0 1 5 6. 3. 2019
Visual Art Center, Krivoj Rog, Svyato-Mykolayivska 55, kab. 8, PSČ 50000 39 1 0 0 40 6. 3. 2019
Kirovohradskiy Oblastnyi Tsentr dytyachoi ta yunatskoyi tvorchosti, Kropyvnytskyi, Shulhinykh 36, PSČ 25006 3 0 0 0 3 15. 2. 2019
Culture and arts studio Spirograph, Lviv, Andriy Sendetskyy P.O.Box 5, PSČ 79000 12 0 0 0 12 1. 3. 2019
Lviv Children Art School No. 5, Lviv, Khutorivka 28, PSČ 79070 3 0 0 0 3 8. 3. 2019
Lviv State Children's Art School No. 10, Lviv, Puluya str. 7, PSČ 79060 3 0 0 0 3 8. 3. 2019
Children's photo studio PhotoKrok, Nikolaev, MSUT, Shkolnaia 5, PSČ 54034 0 12 0 0 12 6. 2. 2019
Khudozhnaya studiya inklyuzivnogo navchannya Divo-Ptakha, Nikolaev, 8-go Bereznya 69, k. 27, PSČ 54029 19 0 0 0 19 22. 2. 2019
Mykolaiv Pupils Palace of Creativity, Nikolaev, Admiralskaya 31, PSČ 54001 3 0 0 0 3 7. 3. 2019
Children's Art School im. O. Rudnytskoho, Novyi Rozdil, Barvinskoho 3, PSČ 81652 3 0 0 0 3 22. 2. 2019
Art school Kostandi No. 1, Odessa, Luteranskiy 3, PSČ 65020 19 0 0 0 19 20. 2. 2019
Art school No. 2, Odessa, Mahachkalinskaya 7, PSČ 65111 13 0 0 0 13 11. 2. 2019
Art studio Music school No.20 named after A.K. Glazunov, Odessa, Tiraspolskaia 20, PSČ 65020 9 0 0 0 9 28. 2. 2019
Art-Studio Barvinok, Odessa, Bolshaya Arnautskaya 3, PSČ 65012 11 0 0 0 11 5. 2. 2019
Childrens Music School No. 15, Odessa, Aleksandrovskii prospekt, 11, PSČ 65045 2 0 0 0 2 7. 3. 2019
Private art studio Klaudia Bogolyubova, Odessa, Nezhinskaya 55, apt. 2, PSČ 65023 13 0 0 0 13 11. 2. 2019
Samotsvit - Centre Children and Youth Creative, Odessa, Troitska 47, PSČ 65045 16 0 0 0 16 8. 3. 2019
Poltavskii gorodskoi tsentr vneshkolnogo obrazovania, Studiia kino i animacii "Alfa", Poltava, Golovka 20, PSČ 36004 0 4 0 0 4 6. 3. 2019
Putilskyi rayonnyi tsentr detskoy tvorchosti, Putyla, Ivana Franka 2A, PSČ 59100 0 4 0 0 4 19. 2. 2019
Detskya Muzykal'naya Shkola, Shevchenkovo, Shiryaeva 6 - A, PSČ 63601 13 0 0 0 13 7. 3. 2019
Shostka Children´s Art school, Shostka, 5, Chernihivska str., PSČ 41100 14 0 0 0 14 6. 3. 2019
Centr NTTM, Photostudio My, Sumy, Internacionalistov 18, PSČ 40034 0 26 0 0 26 6. 3. 2019
Stantsiya yunykh tekhnikiv, Ternopil, Kyyivska 3B, PSČ 46016 0 12 0 0 12 1. 3. 2019
Children's Art School, Vatutine, Zoryana 7, PSČ 20250 10 0 0 0 10 6. 2. 2019
Art Workshop Best Friends, Zaporozhe, Dniprovskie porogi 17a, ap. 54, PSČ 69096 4 0 0 0 4 7. 3. 2019
Detskaya shkola iskusstv No. 3 (filial), Zaporozhe, Patrioticheskaia 76, PSČ 69005 15 0 0 0 15 21. 2. 2019
Zaporizhian Children Art School, Zaporozhe, 1 B, Central boulv. 22, PSČ 69005 21 0 0 0 21 10. 1. 2019
Zaporozhskaia detskaia shkola iskusstv No. 3, Zaporozhe, Geroev 93 brigady 13, PSČ 69114 16 0 0 0 16 5. 2. 2019
Peoples Art Studio Young Artist, TSTDiM, Zhytomyr, Maidan Korolyova 10,, PSČ 10008 7 0 0 0 7 6. 3. 2019
Art School Sonechko, Zolochiv, Shashkevycha 92, PSČ 80700 4 0 0 0 4 7. 3. 2019
CDUT Centr detei i iunackoi tvorchosti, Zolochiv, Shashchkevicha 21a, PSČ 80700 10 0 0 0 10 7. 2. 2019
Children Art School, Zvenyhorodka, M. Pryimachenko 2, PSČ 20202 20 0 0 0 20 28. 2. 2019

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Koval Daria, Brovary 1 0 0 0 1 18. 1. 2019
Shevchenko Irina, Chuguev 1 0 0 0 1 7. 3. 2019
Nazarova Ekaterina, Chuguev 2 0 0 0 2 5. 2. 2019
Reshetnikova Anastasia, Chuguev 2 0 0 0 2 5. 2. 2019
Kutova Amaliya, Dnipro 1 0 0 0 1 29. 1. 2019
Reutova Olga Vitalevna, Izmail 1 0 0 0 1 7. 2. 2019
Tkachenko Margarita, Kiev 1 0 0 0 1 8. 3. 2019
Khaver Julia, Kryvyi Rih 1 0 0 0 1 6. 2. 2019
Halachynska Viktoriia, Makiv 3 0 0 0 3 15. 2. 2019
Prykhach Sofiia, Rubizhne 0 0 1 0 1 2. 3. 2019
Nikiforuk Polina, Ternopil 1 0 0 0 1 6. 3. 2019
Kobelecka Julia, Ternopil 1 0 0 0 1 6. 3. 2019
Hrycyk Volodumur, Ternopil 1 0 0 0 1 6. 3. 2019
Myčka Katerina, Zdolbuniv 1 0 0 0 1 6. 3. 2019

Zpět

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2019, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus