MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Evropa

Albánie »

Čestné uznání: Alimemeti Eva, 14 let, Bashkim Darvishi, Group

Čestné uznání:
Alimemeti Eva, 14 let, Bashkim Darvishi, Group "Gezimi i Syrit", Tirana, Albánie

Bělorusko »

Medaile: Bilyakova Yana, 13 let, Detskaya hudojestvenaya shkola, Soligorsk, Bělorusko

Medaile:
Bilyakova Yana, 13 let, Detskaya hudojestvenaya shkola, Soligorsk, Bělorusko

Bosna a Hercegovina »

Čestné uznání: Vlačić Jelena, 14 let, Primary school

Čestné uznání:
Vlačić Jelena, 14 let, Primary school "Vuk Karadžič", Vlasenica, Bosna a Hercegovina

Bulharsko »

Medaile: Valeva Denitsa Valentinova, 8 let, Art - School

Medaile:
Valeva Denitsa Valentinova, 8 let, Art - School "GEYA", Lovech, Bulharsko

Česká republika »

Medaile: kolektivní práce dětí, 10-13 let, ZUŠ, Most, Česká republika

Medaile:
kolektivní práce dětí, 10-13 let, ZUŠ, Most, Česká republika

Finsko »

Čestné uznání: Hytönen Venla, 10 let, Tainiomäen koulu, Kivijárvi, Finsko

Čestné uznání:
Hytönen Venla, 10 let, Tainiomäen koulu, Kivijárvi, Finsko


Chorvatsko »

Medaile: Cuklin Sara, 11 let, Fotoklub

Medaile:
Cuklin Sara, 11 let, Fotoklub "Varaždin", Varaždin, Chorvatsko

Litva »

Medaile: Mickuté Justina, 15 let, Art school of Trakai, Trakai, Litva

Medaile:
Mickuté Justina, 15 let, Art school of Trakai, Trakai, Litva

Lotyšsko »

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Dude Diana, 8 let, Kandavas K. Milenbaha Vidusskola, Kandava, Lotyšsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Dude Diana, 8 let, Kandavas K. Milenbaha Vidusskola, Kandava, Lotyšsko

Maďarsko »

Čestné uznání: Czenthe Anna, 15 let, Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest, Maďarsko

Čestné uznání:
Czenthe Anna, 15 let, Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest, Maďarsko

Polsko »

Čestné uznání: Bykowska Renata, 15 let, Publiczne gimnazijum nr. 1, Aleksandrow Kujawski, Polsko

Čestné uznání:
Bykowska Renata, 15 let, Publiczne gimnazijum nr. 1, Aleksandrow Kujawski, Polsko

Rumunsko »

Medaile: Alexandru Pristavu Ioan, 5 let, Albestii de Arges, Arges, Rumunsko

Medaile:
Alexandru Pristavu Ioan, 5 let, Albestii de Arges, Arges, Rumunsko

Rusko »

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Abraham Kristina, 7 let, Children art gallery Izopark, Moscow, Rusko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Abraham Kristina, 7 let, Children art gallery Izopark, Moscow, Rusko

Řecko »

Čestné uznání: Katsi Maria, 8 let, Culture art center, Chalcis, Řecko

Čestné uznání:
Katsi Maria, 8 let, Culture art center, Chalcis, Řecko

Severní Makedonie »

Medaile: Said Oja, 16 let, SUGS

Medaile:
Said Oja, 16 let, SUGS "Nikola Karev", Skopje, Makedonie

Slovenská republika »

Medaile: Ballayová Jana, 11 let, ZUŠ, Žilina, Slovenská republika

Medaile:
Ballayová Jana, 11 let, ZUŠ, Žilina, Slovenská republika

Slovinsko »

Čestné uznání: Janič Aljaž, 11 let, Osnovna škola Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Čestné uznání:
Janič Aljaž, 11 let, Osnovna škola Franca Rozmana Staneta, Maribor, Slovinsko

Turecko »

Medaile: Eryilmaz Alperen, 9 let, Merkez ilkőgretim okulu, Kastamonu, Turecko

Medaile:
Eryilmaz Alperen, 9 let, Merkez ilkőgretim okulu, Kastamonu, Turecko

Ukrajina »

Čestné uznání: Boichenko Anna, 10 let, School of Art, Kerch, Ukrajina

Čestné uznání:
Boichenko Anna, 10 let, School of Art, Kerch, Ukrajina


© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus