Exponáty - Slovenská republika
Medaile:
Ballayová Jana, 11 let, ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Medaile:
Klániová Lenka, 6 let, Súkromná ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile:
Šályová Beatka, 6 let, Súkromná ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile:
Sartorisová Miroslava, 14 let, ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile:
Špírek Šimon, 8 let, ZUŠ odbor výtvarný, Skalica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kasmanová Vanessa, 7 let, ZŠ Hliny 7, Žilina, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kližanová Silvia, 6 let, ZŠ Hliny 7, Žilina, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kypus Jakub, 13 let, ZUŠ odbor výtvarný, Žilina - Vlčince, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mayerová Silvia, 6 let, ZŠ Hliny 7, Žilina, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mladenková Ester, 7 let, ZŠ Hliny 7, Žilina, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Schrötterová Silvia, 11 let, ZUŠ odbor výtvarný, Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Valičková Adriána, 8 let, ZUŠ odbor výtvarný, Žilina - Vlčince, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Hudoba Martin, 12 let, ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kupkovičová Veronika, 13 let, ZUŠ odbor výtvarný, Žilina - Vlčince, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Lazarek Maroš, 6 let, Školský klub při ZŠ a MŠ, Horná Ves, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mirtová Michaela, 11 let, ZŠ Hliny 7, Žilina, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Nemčoková Nina, 9 let, ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Simušiak Roland, 6 let, ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Túmová Dominika, 13 let, ZUŠ odbor výtvarný, Žilina - Vlčince, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Zajacová Vanesa, 10 let, Súkromná ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Žigo Lukáš, 10 let, ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Bellayová Veronika, 12 let, Gymnázium, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Celery Roman, 9 let, ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Čestné uznání:
Dúbrava Šimon, 11 let, ZUŠ odbor výtvarný, Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Erlich Lukáš, 10 let, ZUŠ, Lučenec, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gaborčíková Andrea, 9 let, Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoĺčany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jakubcová Sarah, 10 let, ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kabzániová Terézia, 13 let, ZUŠ odbor výtvarný, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Krnácová Daša, 11 let, ZŠ a MŠ, Hriňová, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kuchtová Klára, 11 let, ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mačičková Kristínka, 6 let, ZUŠ odbor výtvarný, Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Malobický Adam, 7 let, Súkromná ZUŠ, Ružomberok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Marek Denis, 12 let, Gymnázium, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Matulaj Filip, 12 let, ZUŠ, Sabinov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Repaský Adam, 10 let, ZUŠ, Levoča, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ševcová Viktória, 14 let, Súkromná ZUŠ, Ružomberok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Slivková Simona, 7 let, Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoĺčany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Tran Juraj, 7 let, ZUŠ odbor výtvarný, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pucher Jakub, 7 let, ZUŠ Svätý Jur, Slovenská republika