MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 36 » Ocenění » Účastníci z ČR

Ocenění účastníci z ČR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy

Mateřské školy

Kladno-Kročehlavy - MŠ, Vrchlického 2337

Čestné uznání:

  • Baroch Vašík, 5 let
  • Bůžková Pavlínka, 4 roky
  • Pecušová Gábina, 4 roky
Lišov - MŠ, Nová 611

Medaile:

  • Mráček Josef, 6 let

Čestné uznání:

Tábor - MŠ, Sokolovská 2417

Čestné uznání:

Raspenava - ZŠ a MŠ, Fučíkova 430

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Základní školy

Buštěhrad - ZŠ a MŠ Oty Pavla, Tyršova 77/110

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • kolektivní práce dětí "Princeznička na bále", 11-12 let
  • Filková Kateřina, 12 let
  • Kačníková Zuzana, 12 let
  • Ludvík Josef, 12 let
  • Sviták Petr, 12 let
Bystřice - ZŠ a MŠ, Bystřice 848

Čestné uznání:

  • Fiedor Jan, 8 let
  • Martynek Tomáš, 12 let
  • Mitrengová Nikol, 8 let
  • Szkandera Václav, 13 let
České Budějovice - ZŠ Rožnov, Fakultní základní škola, L. Kuby 48

Čestné uznání:

Dolní Životice - ZŠ a MŠ, Hlavní 15

Čestné uznání:

Frýdek Místek - 8. ZŠ, Československé armády 570

Čestné uznání:

Hořovice - 2. ZŠ, Jiráskova 617

Čestné uznání:

Jindřichův Hradec - 6. ZŠ, Větrná 54/V

Čestné uznání:

  • Koller Daniel, 14 let
  • Navara Marek, 14 let
  • Pácalt Ondřej, 14 let
Líbeznice - ZŠ, Měšická 322

Čestné uznání:

Most - 11. ZŠ, Obránců míru 2944

Čestné uznání:

Plzeň - Černice - Tyršova ZŠ a MŠ, U školy 7

Čestné uznání:

  • Stáníková Simonka, 8 let
Plzeň - Skvrňany - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35

Čestné uznání:

Praha 2 - ZŠ Na Smetance, Na Smetance 1

Čestné uznání:

Praha 8 - Kobylisy - ZŠ, Burešova 1130/14

Čestné uznání:

Ronov nad Doubravou - ZŠ, Chittussiho náměstí 153

Čestné uznání:

  • Koláčková Petra, 14 let
  • Labuť Josef, 14 let
  • Valentová Jana, 15 let
  • Vančurová Nikola, 14 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ, Bezručova 293

Medaile:

Čestné uznání:

Zubří - ZŠ, Hlavní 70

Medaile:

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Dufková Kristýna, 14 let
  • Mendel Lukáš, 12 let
  • Mužík Jakub, 12 let

Čestné uznání:

  • Bitalová Monika, 13 let
  • Malina Josef, 13 let
  • Nohavicová Simona, 14 let
  • Štůsková Tereza, 13 let
  • Vašát Matěj, 13 let

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Beroun - ZUŠ Václava Talicha, Husovo náměstí 77

Čestné uznání:

  • Goj Tomáš, 8 let
  • Holá Martina, 13 let
  • Klánová Veronika, 11 let
  • Podzemská Adéla, 8 let
  • Rosenbaumová Anna, 13 let
Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4

Čestné uznání:

  • Benešová Martina, 11 let
  • Cink Jaroslav, 9 let
  • Hosnedlová Lucie, 10 let
  • Mora Dominik, 9 let
  • Plechatá Zuzana, 10 let
  • Žáčková Natálie, 11 let
Brno - ZUŠ Jaroslava Kvapila, tř. Kpt. Jaroše 24

Čestné uznání:

Buštěhrad - ZUŠ, Hradní 3

Čestné uznání:

  • Cikhartová Barbora, 11 let
  • Cikhartová Lucie, 9 let
  • Czeizelová Alena, 10 let
  • Fialka Adam, 8 let
  • Hartman Jan, 7 let
  • Kasalická Anežka, 8 let
  • Richter Tomáš, 9 let
  • Sedelmayer Gustav, 10 let
  • Sedelmayerová Marie, 9 let
  • Simonová Johana, 11 let
  • Věchet Martin, 9 let
  • Věchtová Pavla, 11 let
Český Krumlov - ZUŠ, Kostelní 162

Medaile:

  • Hermann Filip, 13 let
  • Hofmanová Jitka, 13 let
  • Miková Barbora, 12 let
  • Truong Giang Do, 15 let
  • Žikešová Miroslava, 12 let

Medaile škole za kolekci keramiky:

  • Bárta Martin, 9 let
  • Beránková Tereza, 9 let
  • Bodláková Agáta, 7 let
  • Borsányi Eliška, 7 let
  • Borsányi Mikuláš, 9 let
  • Božoňová Michala, 9 let
  • Holcová Veronika, 8 let
  • Hrubešová Josefína, 7 let
  • Krejčová Simona, 6 let
  • Lachová Kristina, 9 let
  • Lukáč Peter, 6 let
  • Macková Kateřina, 9 let
  • Mráz Martin, 7 let
  • Skořepa Vojtěch, 7 let
  • Špilínková Lenka, 8 let
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11

Čestné uznání:

  • Bielková Kateřina, neuveden
  • Moravcová Klára, 11 let
  • Raška Martin, 8 let
  • Vávrová Anna, 7 let
Hlučín - ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, U Bašty 613/4

Čestné uznání:

Hranice 1 - město - ZUŠ, Školní náměstí 35

Čestné uznání:

  • Buriancová Barbora, 6 let
  • Coufalíková Klára, 13 let
  • Karasová Gabriela, 7 let
  • Kubjátová Sára, 12 let
  • Ondrušák Filip, 14 let
  • Vítková Miroslava, 6 let
  • Vorlová Barbora, 12 let
  • Vysloužilová Sabina, 6 let
Humpolec - ZUŠ G. Mahlera, Školní 701

Čestné uznání:

Ivanovice na Hané - ZUŠ, Rostislavova 616

Čestné uznání:

  • Buričanová M., 10 let
  • Novotný Josef, 10 let
  • Říha M., 10 let
Jeseník - Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Alšova 243/2

Čestné uznání:

Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2

Medaile:

Medaile škole za kolekci grafiky:

  • Haderková Michaela, 5 let
  • Hlavatá Renatka, 5 let
  • Huppertová Nikola, 8 let
  • Švehlová Michaela, 7 let

Čestné uznání:

  • Bělíček Martin, 9 let
  • Chasák Roman, 9 let
  • Machačová Tereza, 8 let
  • Mezuláníková Karolína, 8 let
Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24

Medaile škole za kolekci keramiky:

  • "Babylonské věže", 13-14 let

Čestné uznání:

  • Brandejská Jane, 7 let
  • Dostálová Markéta, 10 let
  • Jeníková Klára, 13 let
  • Kadlečková Tereza, 11 let
  • Kukalová Eliška, 5 let
  • Piroutková Kristýna, 13 let
  • Puchnerová Veronika, 7 let
  • Seidlová Eliška, 6 let
  • Urbanová Viktorie, 8 let
  • Urbanová Viktorie, 8 let
  • Vrabcová Anna, 15 let
  • Zámečník Marek, 12 let
Kopřivnice - ZUŠ Zd. Buriana, Štramberská 294

Čestné uznání:

  • Daňková Barbora, 14 let
  • Gebauerová Hanka, 12 let
  • Geryk Matěj, 9 let
  • Konvička Michal, 12 let
  • Mifková Hanka, 13 let
  • Voňavková Andrea, 11 let
Mladá Boleslav - ZUŠ, 17.listopadu 1325

Medaile:

Čestné uznání:

  • Cirmonová Veronika, 11 let
  • Dusilová Zuzana, 11 let
  • Gotvald Matouš, 6 let
  • Kočová Lucie, 11 let
  • Kupcová Klára, 11 let
  • Mlčochová Ludmila, 14 let
  • Modráčková Tereza, 11 let
  • Žemličková Adéla, 12 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13

Medaile:

  • kolektivní práce dětí, 10-13 let
  • Benešová Karolína, 10 let
  • Dlouhá Michaela, 10 let
  • Doležálek Matěj, 13 let
  • Hába Václav, 10 let
  • Papoušková Barbora, 10 let
  • Prkno František, 9 let

Medaile škole za kolekci grafiky:

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí "Lepenkové brambory", 5-6 let
  • kolekt. práce dětí "Keramické brambory", 8-12 let
  • Bauerová Alexandra, 6 let
  • Beránková Adéla, 6 let
  • Černá Denisa, 9 let
  • Ciesla Michal, 7 let
  • Ciesla Michal, 8 let
  • Dobiášová Veronika, 8 let
  • Fux David, 8 let
  • Fux Marek, 8 let
  • Kirchová Aneta, 10 let
  • Koudela Jakub, 6 let
  • Kudláčková Kateřina, 7 let
  • Peklík Šimon, 6 let
  • Prkno František, 8 let
  • Renč Daniel, 6 let
  • Urbanová Radka, 8 let
  • Včelková Štěpánka, 7 let
  • Vopravilová Hana, 6 let
  • Vopravilová Hana, 6 let
Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326

Čestné uznání:

  • Bryndová Zuzana, 11 let
  • Dlouhá Karolína, 11 let
  • Doubravová Anežka, 7 let
  • Hofmanová Klára, 9 let
  • Landrová Lucie, 9 let
  • Mach Matěj, 9 let
  • Měšťanová Matylda, 9 let
  • Najman Jacob, 7 let
  • Paulíková Katka, 13 let
  • Rambousek Lukáš, 14 let
  • Šestáková Katka, 7 let
  • Sobotka Lukáš, 10 let
  • Štrupl Vít, 14 let
Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189

Čestné uznání:

  • Doležal Petr, 12-13 let
  • Jiras Jan, 12-13 let
  • Kalistová Lenka, 11 let
  • Kořínková Kristýna, 12-13 let
  • Kučerová Zuzana, 12-13 let
  • Pokorná Zlata, 12-13 let
  • Špičková Viktorie, 11 let
  • Švárová Jitka, 12-13 let
  • Svoboda Tomáš, 12-13 let
  • Svobodová Kateřina, 12-13 let
  • Tetaur Adam, 12-13 let
  • Vojtková Petra, 12-13 let
  • Vosátková Eliška, 11 let
Nymburk - ZUŠ B. M. Černohorského, Palackého třída 574/62
Olomouc - ZUŠ M.Stibora-výtvar.obor, Pionýrská 4/474

Medaile škole za kolekci grafiky:

  • Dokoupil Jiří, neuveden
  • Hájková Klára, neuveden
  • Hájková Lucie, neuveden
  • Lachman Pavel, 15 let
  • Navrátil Víťa, 11 let
  • Penka Lukáš, 12 let
  • Špaček Filip, 9 let
  • Špaček Marcel, 12 let
  • Strejčková Lenka, 13 let
  • Tříska Libor, 11 let

Čestné uznání:

  • Hájková Lucie, 11 let
  • Herzogová Andrea, 12 let
  • Malínek Libor, 8 let
  • Novák Vilém, 6 let
  • Rízner David, 11 let
  • Štafová Kateřina, 10 let
  • Vávra Martin, 11 let
  • Vlková Anastázie, 10 let
Opava - ZUŠ, Solná 417/8

Čestné uznání:

Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925

Medaile:

Čestné uznání:

  • Borská Karolína, 8 let
  • Příhodová Zuzana, 8 let
  • Sákrová Anna, 9 let
  • Sevránková Veronika, 11 let
Pečky - ZUŠ, Barákova 700

Medaile:

Medaile škole za kolekci grafiky:

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí - "Fanoušci na stadionu", 6-11 let
  • Podskalský Kryštof, 12 let
  • Vejdovský Daniel, 14 let
Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

Čestné uznání:

  • Razimová Anna, 14 let
  • Valentová Pavla, 12 let
  • Vondráček Jiří, 10 let
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Šrámkova 131

Medaile:

Medaile škole za kolekci grafiky:

Čestné uznání:

  • Dlabačová Anděla, 10 let
  • Dvořáková Edita, 12 let
  • Prášková Zita, 16 let
  • Říhová Tereza, 10 let
Plzeň - Soukromá ZUŠ Trnka o.p.s., Rodinná 965/39

Čestné uznání:

Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14

Medaile:

Čestné uznání:

Praha 1 - ZUŠ, Biskupská 12

Medaile:

Medaile škole za kolekci keramiky:

  • kolektivní práce dětí, 9 let
  • Boček Václav, 8 let
  • Bodnar Filip, 9 let
  • Dudařová Barbora, 9 let
  • Holečková Žofie, 9 let
Praha 6 - Břevnov - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1

Čestné uznání:

  • Hejtmánek Tomáš, 9 let
  • Humhalová Tereza, 10 let
  • Kleinbauer Jan, 7 let
  • Nicodová Christine, 9 let
  • Novák František, 9 let
  • Vocetková Johana, 7 let
Praha 9 - Čakovice - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí - "Světové jazyky - textil", 9-10 let
Praha 9 - Horní Počernice - ZUŠ, Ratibořická 30

Čestné uznání:

  • Černocká Karolína, 10 let
  • Gajdová Tereza, 11 let
  • Karásková Karolína, 12 let
  • Nováková Hana, 11 let
  • Nováková Martina, 15 let
  • Skalická Kateřina, 11 let
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova ul. 14

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Kučerová Michaela, 14 let
  • Kůrka Filip, 14 let
  • Smutná Monika, 14 let
  • Zaoralová Kateřina, 12 let

Medaile škole za kolekci keramiky:

  • kolektivní práce dětí, 8-10 let
  • Balherová Claudie, 13 let
  • Bednářová Adéla, 11 let
  • Chlachula Dominik, 10 let
  • Danielová Kristýna, 13 let
  • Drmolová Michaela, 13 let
  • Havlová Barbora, 13 let
  • Hežová Petra, neuveden
  • Kratochvílová Monika, 12 let
  • Kraváčková Anna, 8 let
  • Lušovská Aneta, 12 let
  • Nováková Jitka, 10 let
  • Sedláčková Lucie, 13 let
  • Šilhánková Veronika, 12 let
  • Studený Martin, 12 let
  • Tichá Jesika, 13 let
  • Zavadilová Michaela, 13 let

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí - "Hranolky", 8-10 let
  • Hrebeňárová Adéla, 9 let
  • Kadlecová Kateřina, 12 let
  • Kleinerová Kateřina, 11 let
  • Kučerová Aneta, 13 let
  • Kučerová Michaela, 14 let
  • Muchová Adriana, 13 let
  • Pavlovská Kateřina, 13 let
  • Smutná Monika, 14 let
  • Sokolová Anna, 14 let
  • Soukupová Nikol, 10 let
  • Špicerová Renata, 12 let
  • Zaoralová Kateřina, 12 let
Sedlčany - ZUŠ, Šafaříkova 428

Medaile škole za kolekci fotografií:

  • kolektivní práce dětí - "Fotografické cykly", 5-13 let
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3

Čestné uznání:

  • Bryndová Lucie, 14 let
  • Bubeníčková Barbora, 7 let
  • Ďubek Benedikt, 8 let
  • Mohaplová Iveta, 15 let
  • Motáňová Kristýna, 7 let
  • Nodžák Petr, 12 let
  • Smrček Ondřej, 13 let
Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263

Medaile:

Medaile škole za kolekci grafiky:

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí - "Bramboráková večeře, kuchařka", 9-11 let
  • kolektivní práce dětí - "Pytel brambor", 11 let
  • kolektivní práce dětí - "Chipsy", 12 let
  • Hanušová Lucie, 9. let
  • Kostěncová Veronika, 11 let
  • Kvardová Jana, 12 let
  • Slavíček Ondřej, 11 let
Stříbro - ZUŠ Stříbro, Kostelní 106

Medaile škole za kolekci grafiky:

Teplice - ZUŠ, příspěvková organizace, Chelčického 4

Medaile:

Čestné uznání:

  • Dvořák Vojtěch, 5 let
  • Kozlová Tereza, 7 let
  • Krejzová Aneta, 7 let
  • Leissnerová Eliška, 8 let
Ústí nad Orlicí - ZUŠ Jaroslava Kociana, Smetanova 1500

Čestné uznání:

Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:

  • kolektivní práce dětí - "Hlídací psi", 10-12 let

Čestné uznání:

  • Chrastina Filip, 8 let
  • Iveta Krčmárová, 10 let
  • Kateřina Škaldová, 14 let
  • Lucie Sousedíková, 14 let
  • Malinová Nikola, 8 let
  • Mrázová Monika, 9 let
  • Pavel Martinec, 9 let
  • Riedlová Zuzana, 9 let
  • Rotterová Adriana, 9 let
  • Ševela Petr, 9 let
  • Simona Turečková, 11 let
  • Surovíková Michaela, 10 let
  • Veronika Javorská, 10 let

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Břeclav - MŠ, ZŠ a Praktická škola, Herbenova 4

Čestné uznání:

České Budějovice - MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., U Hvízdala 9

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

Český Krumlov - ZŠ, Kaplická 151

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Danielová Andrea, 10 let
  • Horváth Ludvík, 10 let
  • Horváth Rostislav, 12 let
  • Pal´ková Lea, 9 let
Litovel - ZŠ, Dětský domov a školní jídelna, Palackého 938

Čestné uznání:

Olomouc - Topolany - SŠ, ZŠ a MŠ DC 90, s.r.o., Nedbalova 36

Medaile škole za kolekci keramiky:

  • kolektivní práce dětí, bez udání věku
  • Becková Lada, bez udání věku
  • Karásek Zdenek, bez udání věku
  • Králová Jana, bez udání věku
  • Nedomová Monika, bez udání věku
  • Stavěl Jiří, bez udání věku
  • Vovsová Daniela, bez udání věku
Opava - ZŠ, Havlíčkova 520/1

Čestné uznání:

Písek - Budějovické předměstí - Denní a týdenní stacionář Duha, Mukařovského 2309

Medaile:

Čestné uznání:

  • Gajdoš David, bez udání věku
  • Javorská Lenka, bez udání věku
  • Sadílková Radka, bez udání věku
  • Uhlíková Lenka, bez udání věku
Praha 2 - Jedličkův ústav a ZŠ a SŠ (JÚŠ), V Pevnosti 4

Čestné uznání:

Praha 5 - Stodůlky - ZŠ Praktická a ZŠ Speciální, Trávníčkova 1743

Čestné uznání:

Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239

Čestné uznání:

  • Baumann Tomáš, bez udání věku
  • Holkupová Markéta, bez udání věku
  • Necuda Radek, bez udání věku
  • Necuda Radoslav, bez udání věku
  • Rybáková Radka, bez udání věku
Strakonice - Základní škola praktická, Plánkova 430

Čestné uznání:

Strakonice - ZŠ Speciální, Svatopuka Čecha 1324

Čestné uznání:

  • Bartkiv Vasil, 16 let
  • Kodym Jiří, 12 let

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Česká Skalice - DDM Bájo, Husovo nám. 13

Medaile:

Čestné uznání:

Český Krumlov - Plešivec - DDM, Linecká 67

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí, 6-13 let
  • Kratochvíl Roy, 9 let
  • Kůsová Veronika, 9 let
  • Ludačková Simona, 9 let
  • Lžičařová Kateřina, 10 let
  • Moravčíková Nikola, 9 let
  • Řechtáčková Martina, 10 let
  • Štefková Barbora, 6 let
  • Štefková Tereza, 6 let
  • Švandová Kateřina, 13 let
Dvůr Králové - Výtvarný kroužek Hankův dům, nám. Václava Hanky 299

Čestné uznání:

Kladno - Výtvarný kroužek Zdeňka při Střední zdravotnické škole a VOŠ zdravotnické, J. Kociána 2392

Čestné uznání:

Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920

Medaile:

  • Hevrová Jana, 13 let

Čestné uznání:

  • Simerová Bára, 6 let
  • Torkoniak Mikuláš, 8 let
  • Torkoniaková Viktorie, 5 let
  • Valešková Ema, 7 let
Praha 3 - Žižkov - Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 100

Medaile škole za kolekci grafiky:

  • kolektivní práce dětí, 7-13 let

Medaile škole za kolekci keramiky:

  • kolektivní práce dětí, 12-15 let
  • Francová Kateřina, 14 let
  • Kolářová Kristýna, 12 let
  • Kolářová Veronika, 12 let
  • Součková Lucie, 15 let

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:

  • Bauer Petr, 11 let
  • Horčík Martin, 13 let
  • Kofránková Veronika, 13 let
  • Macounová Tereza, 7 let
  • Pavlinger Matěj, 7 let
  • Šimánková Jana, 9 let
  • Stanovská Andrea, 13 let
  • Syřisťová Veronika, 13 let
  • Vácha Dominik, 12 let
  • Václavková Michaela, 11 let
  • Votavová Matylda, 11 let
  • Weiserová Klára, 8 let

Čestné uznání:

  • společná práce dětí "Brambory a mandelinky", 6 let
Praha 4 - Krč - DDM Praha 4 - Hobycentrum 4, Bartákova 1200/37

Čestné uznání:

  • Řeřábková Viktorka, 13 let
  • Štockl Tomáš, 11 let
  • Urban Filip, 15 let
Praha 5 - Smíchov - Výtvarný spolek Hruška, Janáčkovo nábřeží 47

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

Prostějov - Sportcentrum - DDM Prostějov, Olympijská 4228/4

Čestné uznání:

Soběslav - DDM Domeček, Na Pršíně 27

Čestné uznání:

  • Bláhová Lucie, 12 let
  • Drachovská Karolína, 10 let
  • Duchoňová Ivana, 12 let
  • Dvořáková Adéla, 10 let
  • Hovorková Agnes, 8 let
  • Kazdová Eva, 13 let
  • Novák Matouš, 7 let
  • Novotná Nela, 6 let
  • Novotná Tereza, 9 let
  • Pešek Jan, 10 let
  • Pokorný Jan, 9 let
  • Šenová Michaela, 7 let
  • Slavíková Adéla, 9 let
  • Vonešová Lucie, 8 let
  • Vyškovská Michaela, 12 let

↑ Nahoru

Střední školy

Hořovice - Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617/6

Čestné uznání:

  • Brajer Ondřej, 16 let
  • Fialová Tereza, 12 let
  • Haraštová Markéta, 13 let
  • Hrabáková, 16 let
  • Kreisinger Jan, 13 let
  • Kyselý Jan, 12 let
Humpolec - Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí "Brambory", 16 let
  • kolektivní práce dětí "Brambory", 12 let
  • Poláčková Anna, 16 let
Praha 7 - Holešovice - Vyšší škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní , Jablonského 3

Čestné uznání:

Praha 9 - Gymnázium, Českolipská 373

Čestné uznání:

Rožnov pod Radhoštěm - Gymnázium, Koryčanské paseky 1725

Čestné uznání:

↑ Nahoru

« Ocenění

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus