MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 37 » Předávání cen » Předávání cen MDVV 2009 - Makedonie, ZÚ Skopje

Předávání cen MDVV 2009 - Makedonie, ZÚ Skopje

17. 2. 2010

Dne 30. ledna 2010 uspořádalo velvyslanectví ve Skopje v Makedonii slavnostní předání medaile a diplomů oceněným účastníkům 37. Ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2009 z Makedonie. Diplomy a Lidickou růži předal všem laureátům osobně pan velvyslanec Jozef Braun. Kromě děkovných dopisů obdrželi všichni ocenění také sadu upomínkových a propagačních předmětů a připraveno bylo malé pohoštění.

Přítomným pedagogům i dětem byly předány letáky s informacemi o podmínkách účasti v příštím ročníku soutěže, k níž pan velvyslanec osobně vyzval. Zbývající brožury byly rozeslány školám výtvarného zaměření po celé Makedonii již dříve.

Přijetí bylo koncipováno jako neformální setkání oceněných dětí, jejich rodičů a pedagogů. Příznačné bylo, že doprovod sedmi vyznamenaných čítal celkem 21 dospělých osobn, včetně několika ředitelů škol. Ze strany pozvaných bylo slavnostní odpoledně považováno za velmi prestižní událost mimořádného významu. Dostatek prostoru byl dán společnému fotografování, diskusi s představiteli ZÚ i navázání kontaktů mezi jednotlivými školami.

velvyslanec ČR v Makedonii J. E.Jozef Braun
 


« Zpět

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2023, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus