MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 38 » Předávání cen » Předávání cen MDVV 2010 - Makedonie, ZÚ Skopje

Předávání cen MDVV 2010 - Makedonie, ZÚ Skopje

3. 12. 2010

Dne 27. listopadu 2010 uspořádalo velvyslanectví ve Skopje slavnostní předání medaile a diplomů oceněným účastníkům 38. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2010 z Makedonie. Diplomy a Lidickou růži všem laureátům osobně předal velvyslanec Jozef Braun. Kromě děkovných dopisů obdrželi také upomínkové a propagační předměty a připraveno bylo malé pohoštění.

Přítomným pedagogům, ředitelům škol i dětem byly předány letáky s informacemi o podmínkách účasti v příštím ročníku soutěže, k níž je p. velvyslanec upřímně vyzval. Zbývající brožury byly rozeslány školám výtvarného zaměření po celé Makedonii již dříve. Poštou byly také zaslány neoceněné práce.

S velkou pozorností se setkala brožura mapující nejlepší práce posledních ročníků. Přijetí bylo koncipováno jako neformální setkání mladých autorů, jejich rodičů a pedagogů. Ze strany pozvaných bylo slavnostní odpoledne považováno za velmi prestižní událost mimořádného významu. Dostatek prostoru byl dán společnému fotografování, diskusi s představiteli ZÚ i navázání kontaktů mezi jednotlivými školami.

Vladimír Lukaštík, velvyslanecký rada


« Zpět

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2023, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus