MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Asie

Afghánistán »

Čestné uznání: Ahmadi Rashid (16 let), Institute of The Local Art and Industries, Kabul, Afghánistán

Čestné uznání:
Ahmadi Rashid (16 let), Institute of The Local Art and Industries, Kabul, Afghánistán

Arménie »

Medaile: Tadevosyan Gagik (12 let), Vanadzor 11 High school i. Griboyedov, Vanadzor, Arménie

Medaile:
Tadevosyan Gagik (12 let), Vanadzor 11 High school i. Griboyedov, Vanadzor, Arménie

Ázerbájdžán »

Medaile: Maharramov Farhad (12 let), Children Art School N 1, Barda, Ázerbájdžán

Medaile:
Maharramov Farhad (12 let), Children Art School N 1, Barda, Ázerbájdžán

Brunej »

Čestné uznání: Liew Sin Hui (10 let), Seri Mulia Sarjana School, Brunei, Brunej

Čestné uznání:
Liew Sin Hui (10 let), Seri Mulia Sarjana School, Brunei, Brunej

Čína »

Medaile: Lo Pak Hin (12 let), Cognitio College  (Kowloon), Hong Kong, Čína

Medaile:
Lo Pak Hin (12 let), Cognitio College (Kowloon), Hong Kong, Čína

Filipíny »

Čestné uznání: Khu J. Joyce (13 let), St. Stephen´s High School, Manila - St. Cruz, Filipíny

Čestné uznání:
Khu J. Joyce (13 let), St. Stephen´s High School, Manila - St. Cruz, Filipíny


Gruzie »

Medaile: Tsulaia Ioanna (12 let), Tbilisi, Gruzie

Medaile:
Tsulaia Ioanna (12 let), Tbilisi, Gruzie

Indie »

Medaile: Vamsikiran A. (12 let), Young Envoys International, Hyderabad, Indie

Medaile:
Vamsikiran A. (12 let), Young Envoys International, Hyderabad, Indie

Indonésie »

Čestné uznání: Cavin Keita Joe (5 let), Budi Utama Kindergarten, Yogya, Indonézie

Čestné uznání:
Cavin Keita Joe (5 let), Budi Utama Kindergarten, Yogya, Indonézie

Írán »

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Ansarifard Amir Homayoon (11 let), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ansarifard Amir Homayoon (11 let), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Izrael »

Čestné uznání: Katz Liona (9 let), Artstudio The Elegant Brush, Petah Tiqwa, Izrael

Čestné uznání:
Katz Liona (9 let), Artstudio The Elegant Brush, Petah Tiqwa, Izrael

Japonsko »

Čestné uznání: Ito Taiga (5 let), Kamon Children Art School, Tokyo, Japonsko

Čestné uznání:
Ito Taiga (5 let), Kamon Children Art School, Tokyo, Japonsko

Kazachstán »

Medaile: Soloveva Valerija (6 let), Children´s art school N. 1, Pavlodar, Kazachstán

Medaile:
Soloveva Valerija (6 let), Children´s art school N. 1, Pavlodar, Kazachstán

KLDR »

Čestné uznání: Pak Ok Hyang (15 let), Kangchol Middle School, Nampo, KLDR

Čestné uznání:
Pak Ok Hyang (15 let), Kangchol Middle School, Nampo, KLDR

Korejská republika »

Medaile škole za kolekci malby a kresby: An So Young (15 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
An So Young (15 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Kyrgyzstán »

Čestné uznání: Bulatov Sergey Vladimirovich (15 let), Studio of drawing of Museum of N. K. Rerikha, Bishkek, Kyrgyzstán

Čestné uznání:
Bulatov Sergey Vladimirovich (15 let), Studio of drawing of Museum of N. K. Rerikha, Bishkek, Kyrgyzstán

Malajsie »

Medaile: Ong Chin Wei (15 let), Chung Ling High School, Georgetown, Malajsie

Medaile:
Ong Chin Wei (15 let), Chung Ling High School, Georgetown, Malajsie

Mongolsko »

Medaile: Badamkhand Urnukhbayar (14 let), Dornod VIII. School, Choibalsan, Mongolsko

Medaile:
Badamkhand Urnukhbayar (14 let), Dornod VIII. School, Choibalsan, Mongolsko

Singapur »

Čestné uznání: You Wenjuan (15 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Čestné uznání:
You Wenjuan (15 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Srí Lanka »

Medaile: Dinindu A. Weerakoon (10 let), Sri Lanka National Foundation for Child Art, Rajagiriya, Srí Lanka

Medaile:
Dinindu A. Weerakoon (10 let), Sri Lanka National Foundation for Child Art, Rajagiriya, Srí Lanka

Sýrie »

Medaile: Jansis Naya (5 let), Private atelier M. Sibai, Homs, Sýrie

Medaile:
Jansis Naya (5 let), Private atelier M. Sibai, Homs, Sýrie

Thajsko »

Medaile: Mongkol Pharinya (6 let), Wonkru 2502 School, Nakhonratchasima, Thajsko

Medaile:
Mongkol Pharinya (6 let), Wonkru 2502 School, Nakhonratchasima, Thajsko

Turkmenistán »

Čestné uznání: Azimowowna Azimowa Dilaferuz (14 let), Shkola N. 1, S. A. Nyyazow, Turkmenistán

Čestné uznání:
Azimowowna Azimowa Dilaferuz (14 let), Shkola N. 1, S. A. Nyyazow, Turkmenistán

Uzbekistán »

Medaile: Saigashin Iulduz (8 let), Khudozhestvenii tsentr detej-invalidov Sanvikt, Tashkent, Uzbekistán

Medaile:
Saigashin Iulduz (8 let), Khudozhestvenii tsentr detej-invalidov Sanvikt, Tashkent, Uzbekistán


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus