MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Asie

Afghánistán »

Čestné uznání: Hashimi Sayeeed Ali (16 let), Dayera Institute of Arts and Local industries, Kábul, Afghánistán

Čestné uznání:
Hashimi Sayeeed Ali (16 let), Dayera Institute of Arts and Local industries, Kábul, Afghánistán

Arménie »

Medaile: Gevorgian Anna Aiki (7 let), Detskaya khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana, Dilizhan, Arménie

Medaile:
Gevorgian Anna Aiki (7 let), Detskaya khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana, Dilizhan, Arménie

Ázerbájdžán »

Medaile: Amirova Aida (16 let), Absheron Children Club, Baku, Ázerbájdžán

Medaile:
Amirova Aida (16 let), Absheron Children Club, Baku, Ázerbájdžán

Bahrajn »

Čestné uznání: Noor Abdulmohsen Hasan Ali (10 let), Al - Rawasi School, , Bahrajn

Čestné uznání:
Noor Abdulmohsen Hasan Ali (10 let), Al - Rawasi School, , Bahrajn

Bangladéš »

Čestné uznání: Mahabub Sharfenaz (11 let), Chittagong Grammar School, Chittagong, Bangladéš

Čestné uznání:
Mahabub Sharfenaz (11 let), Chittagong Grammar School, Chittagong, Bangladéš

Brunej »

Čestné uznání: Bin Imaharan Md Lugman Hakim (11 let), Seri Mulia Sarjana School, Bandar Seri Begawan, Brunej

Čestné uznání:
Bin Imaharan Md Lugman Hakim (11 let), Seri Mulia Sarjana School, Bandar Seri Begawan, Brunej


Čína »

Medaile: Tang Shun Him Samuel (6 let), Art Ateliers Little Masterhand, Hong Kong, Čína

Medaile:
Tang Shun Him Samuel (6 let), Art Ateliers Little Masterhand, Hong Kong, Čína

Filipíny »

Medaile: So Sharlleen Kiana (16 let), St. Stephen´s High School, Manila, Filipíny

Medaile:
So Sharlleen Kiana (16 let), St. Stephen´s High School, Manila, Filipíny

Gruzie »

Medaile: Alksne Ana (7 let), The XXI. Century School, Tbilisi, Gruzie

Medaile:
Alksne Ana (7 let), The XXI. Century School, Tbilisi, Gruzie

Indie »

Medaile: Raninga Ishita Bhadreshbhaz (14 let), Tulika for Child Art, Bhavnagar, Indie

Medaile:
Raninga Ishita Bhadreshbhaz (14 let), Tulika for Child Art, Bhavnagar, Indie

Indonésie »

Medaile: Mercy Norine Clara (5 let), Ananda Visual Art School, Bandung, Indonézie

Medaile:
Mercy Norine Clara (5 let), Ananda Visual Art School, Bandung, Indonézie

Írán »

Medaile: Jelviani Ghazal (7 let), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Medaile:
Jelviani Ghazal (7 let), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Izrael »

Čestné uznání: Volkis Alisa (4 roky), Artstudio The Elegant Brush, Petah Tiqwa, Izrael

Čestné uznání:
Volkis Alisa (4 roky), Artstudio The Elegant Brush, Petah Tiqwa, Izrael

Japonsko »

Čestné uznání: Morisawa Rindai (14 let), Japonská škola v Praze - Japan School of Prague, Praha 6 - Řepy, Japonsko

Čestné uznání:
Morisawa Rindai (14 let), Japonská škola v Praze - Japan School of Prague, Praha 6 - Řepy, Japonsko

Kazachstán »

Medaile: Gorshkova Anna (13 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola , Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

Medaile:
Gorshkova Anna (13 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola , Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

KLDR »

Čestné uznání: Pak Yun Ok (13 let), The Pyongyang School Children Palace, Pchjongjang, KLDR

Čestné uznání:
Pak Yun Ok (13 let), The Pyongyang School Children Palace, Pchjongjang, KLDR

Korejská republika »

Medaile: Solgyul Kweon (15 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Medaile:
Solgyul Kweon (15 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Kyrgyzstán »

Čestné uznání: Léschenko Rita (7 let), Respublikanskii Center esteticheskovo vospitania, Bishkek, Kyrgyzstán

Čestné uznání:
Léschenko Rita (7 let), Respublikanskii Center esteticheskovo vospitania, Bishkek, Kyrgyzstán

Malajsie »

Medaile: Lee Kai Fan (13 let), Chung Ling High School, Georgetown, Malajsie

Medaile:
Lee Kai Fan (13 let), Chung Ling High School, Georgetown, Malajsie

Mongolsko »

Čestné uznání: Bold Tsolmon (11 let), Gan Zam Secondary School No. 20, Ulaanbaatar, Mongolsko

Čestné uznání:
Bold Tsolmon (11 let), Gan Zam Secondary School No. 20, Ulaanbaatar, Mongolsko

Pákistán »

Čestné uznání: Khan Shaheer Hassan (13 let), Lahore Phase 2, Pákistán

Čestné uznání:
Khan Shaheer Hassan (13 let), Lahore Phase 2, Pákistán

Singapur »

Medaile: Aqilah Nur Khairunnisa (15 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Medaile:
Aqilah Nur Khairunnisa (15 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Srí Lanka »

Medaile: Wattewewa Jayath (8 let), D. S. Senanayaka College, Colombo 7, Srí Lanka

Medaile:
Wattewewa Jayath (8 let), D. S. Senanayaka College, Colombo 7, Srí Lanka

Thajsko »

Medaile: Wongpinit Orathai (12 let), Klongsud Pracha-Utis School, Sisaket Province, Thajsko

Medaile:
Wongpinit Orathai (12 let), Klongsud Pracha-Utis School, Sisaket Province, Thajsko

Vietnam »

Čestné uznání: Lé Thi Minh Anh (10 let), Cung Thieu nhi Há Noi, Hanoi, Vietnam

Čestné uznání:
Lé Thi Minh Anh (10 let), Cung Thieu nhi Há Noi, Hanoi, Vietnam


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus