MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Evropa

Albánie »

Čestné uznání: Muca Lidia (8 let), Group Gezimi i Syrit, Tirana, Albánie

Čestné uznání:
Muca Lidia (8 let), Group Gezimi i Syrit, Tirana, Albánie

Belgie »

Čestné uznání: Makilumba Marie Issac (9 let), KCD Katholieke Centrumschool, Denderleeuw, Belgie

Čestné uznání:
Makilumba Marie Issac (9 let), KCD Katholieke Centrumschool, Denderleeuw, Belgie

Bělorusko »

Medaile: Kapitsa Elizaveta (15 let), Art School, Grodno, Bělorusko

Medaile:
Kapitsa Elizaveta (15 let), Art School, Grodno, Bělorusko

Bosna a Hercegovina »

Čestné uznání: Čelik Eldar (13 let), OŠ Fatima Gunič, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

Čestné uznání:
Čelik Eldar (13 let), OŠ Fatima Gunič, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

Bulharsko »

Medaile: Gergova Nataliya (7 let), Arts school Arteya, Targovishte, Bulharsko

Medaile:
Gergova Nataliya (7 let), Arts school Arteya, Targovishte, Bulharsko

Černá Hora »

Čestné uznání: Tomanovič Jovana (4 roky), Kindergarden Zagorka Ivanović, Cetinje, Černá Hora

Čestné uznání:
Tomanovič Jovana (4 roky), Kindergarden Zagorka Ivanović, Cetinje, Černá Hora


Česká republika »

Medaile: Kočí Kateřina (10 let), ZUŠ, Blatná, Česká republika

Medaile:
Kočí Kateřina (10 let), ZUŠ, Blatná, Česká republika

Estonsko »

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Yermishova Viktoria (11 let), Tallinna Vanalinna Kunstikeskus, Tallinn, Estonsko

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Yermishova Viktoria (11 let), Tallinna Vanalinna Kunstikeskus, Tallinn, Estonsko

Chorvatsko »

Medaile: Kušar Anja (13 let), OŠ I. G. Kovačica Sveti Juraj na Bregu, Lopatinec, Chorvatsko

Medaile:
Kušar Anja (13 let), OŠ I. G. Kovačica Sveti Juraj na Bregu, Lopatinec, Chorvatsko

Litva »

Medaile: Deltuvaité Dominyka (5 let), Viekšniai Kindergarten Liepaite, Viekšniai, Litva

Medaile:
Deltuvaité Dominyka (5 let), Viekšniai Kindergarten Liepaite, Viekšniai, Litva

Lotyšsko »

Medaile: Kaulina Elíza (8 let), Baldone art school, Baldone, Lotyšsko

Medaile:
Kaulina Elíza (8 let), Baldone art school, Baldone, Lotyšsko

Maďarsko »

Medaile: Béres Luca (13 let), Müvészeti Iskola, Magyarpolány, Maďarsko

Medaile:
Béres Luca (13 let), Müvészeti Iskola, Magyarpolány, Maďarsko

Moldavsko »

Medaile: Rusu Corina (14 let), Lyceum GINTA LATINA, Chisinau, Moldavsko

Medaile:
Rusu Corina (14 let), Lyceum GINTA LATINA, Chisinau, Moldavsko

Německo »

Čestné uznání: Jahnke Bastian (15 let), Sekundarschule Halle - Süd, Halle, Německo

Čestné uznání:
Jahnke Bastian (15 let), Sekundarschule Halle - Süd, Halle, Německo

Norsko »

Čestné uznání: Underwood Nicole (8 let), Oslo International School, Oslo, Norsko

Čestné uznání:
Underwood Nicole (8 let), Oslo International School, Oslo, Norsko

Polsko »

Medaile: Kotas Marek (14 let), Mlodziezowy Dom Kultury, Rybnik, Polsko

Medaile:
Kotas Marek (14 let), Mlodziezowy Dom Kultury, Rybnik, Polsko

Rumunsko »

Medaile: Aradavoaicei Stefan (16 let), The Cultural Association Arte. Ro, Piatra Neamt, Rumunsko

Medaile:
Aradavoaicei Stefan (16 let), The Cultural Association Arte. Ro, Piatra Neamt, Rumunsko

Rusko »

Medaile: Brovik Lev Grigorivich (14 let), BOU DOD DSHI No. 1, Omsk, Rusko

Medaile:
Brovik Lev Grigorivich (14 let), BOU DOD DSHI No. 1, Omsk, Rusko

Řecko »

Čestné uznání: Ilia Fani (8 let), Culture art center, Chalkida, Řecko

Čestné uznání:
Ilia Fani (8 let), Culture art center, Chalkida, Řecko

Severní Makedonie »

Čestné uznání: Lastevska Milena (13 let), OU Braca Miladinovci, Kumanovo, Makedonie

Čestné uznání:
Lastevska Milena (13 let), OU Braca Miladinovci, Kumanovo, Makedonie

Slovenská republika »

Medaile: Maretová Alžbeta (15 let), Špeciálna ZŠ, Dolný Kubín, Slovenská republika

Medaile:
Maretová Alžbeta (15 let), Špeciálna ZŠ, Dolný Kubín, Slovenská republika

Slovinsko »

Čestné uznání: Zupan Luka (14 let), OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem, Cerklje, Slovinsko

Čestné uznání:
Zupan Luka (14 let), OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem, Cerklje, Slovinsko

Srbsko »

Medaile: Nemet Andrea (9 let), mARTa Workshop, Novi Sad, Srbsko

Medaile:
Nemet Andrea (9 let), mARTa Workshop, Novi Sad, Srbsko

Španělsko »

Čestné uznání: García Montesinos Julieta (10 let), Atelier Club Santa Aurelia, Sevilla, Španělsko

Čestné uznání:
García Montesinos Julieta (10 let), Atelier Club Santa Aurelia, Sevilla, Španělsko

Turecko »

Medaile: Akbas Yaman (9 let), Kocaeli Bahcesehir Koleji, Kocaeli/Kartepe, Turecko

Medaile:
Akbas Yaman (9 let), Kocaeli Bahcesehir Koleji, Kocaeli/Kartepe, Turecko

Ukrajina »

Medaile:
Surzhenko Masha (16 let), Photostudio Mig Municipal Palace for Children and Youth Creativity, Donetsk, Ukrajina

Velká Británie »

Medaile: Shilo Serafina (4 roky), Nuneaton, Velká Británie

Medaile:
Shilo Serafina (4 roky), Nuneaton, Velká Británie


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus