Medaile:
Kočí Kateřina (10 let), ZUŠ, Blatná, Česká republika
Medaile:
Klapetek Jan (6 let), ZUŠ Ant. Doležala, Brno, Česká republika
Medaile:
Konstant Igor (4 roky), ZUŠ Ant. Doležala, Brno, Česká republika
Medaile:
Richter Tomáš (13 let), ZŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika
Medaile:
Urbánek Jakub (8 let), ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile:
Sedláčková Barbora (9 let), MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile:
Sedláčková Barbora (9 let), MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile:
Vrána Vojtěch (bez udání věku), MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile:
Vrána Vojtěch (bez udání věku), MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile:
Gallistlová Jana (13 let), Holcová Veronika (12 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile:
Šinkora Šimon (9 let), ZUŠ, Dobruška, Česká republika
Medaile:
Brablec Jiří (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile:
Šamárková Anna (9 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile:
Žídková Tereza (6 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile:
Žídková Tereza (6 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile:
Černochová Karolína (15 let), ZUŠ F.X. Richtera, Holešov, Česká republika
Medaile:
Chudárek Eduard (8 let), ZUŠ F.X. Richtera, Holešov, Česká republika
Medaile:
Krucina Radek (8 let), ZUŠ, Hranice, Česká republika
Medaile:
Krtek Lukáš (7 let), ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Česká republika
Medaile:
Žáček Filip (11 let), ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Česká republika
Medaile:
Zach Antonín (7 let), ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Chrast, Česká republika
Medaile:
Rabiňáková Nikola (11 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile:
Pňáček Jan (15 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile:
Pňáček Jan (15 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile:
Pňáček Jan (15 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile:
Pňáček Jan (15 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile:
Pňáček Jan (15 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile:
Kadlečková Tereza (15 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile:
Sahulková Adéla (6 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile:
Štolová Adéla (7 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile:
Syrová Markéta (11 let), Gymnázium, Krnov , Česká republika
Medaile:
Uhrová Lucie (11 let), Gymnázium, Krnov , Česká republika
Medaile:
Vaníček Adam (16 let), Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž, Česká republika
Medaile:
Rakušanová Eliška (10 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika
Medaile:
Křenková Amélie (5 let), MŠ, Lišov, Česká republika
Medaile:
Chodlová Marie (5 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile:
Jandura Richard (11 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile:
Vršanská Sofie (6 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile:
Nehéz Jan (9 let), ZUŠ F.L. Gassmanna, Most, Česká republika
Medaile:
Aichlmanová Nikola (14 let), ZUŠ, Nové Strašecí, Česká republika
Medaile:
Čechová Michaela (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile:
Klimeš Jáchym (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile:
Kokošková Sára (6 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile:
Spilková Anna (11 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile:
Zátková Viktorie (5 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile:
Harazim Filip (8 let), 15. ZŠ, Plzeň - Skvrňany, Česká republika
Medaile:
Machová Ivana (15 let), ZUŠ B. Martinů, Polička, Česká republika
Medaile:
Vávrová Josefína (15 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile:
Ziborová Zlata (14 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile:
Šolín Pavel (8 let), Šolínová Kamila (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika
Medaile:
Špitálský Michael (10 let), DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Česká republika
Medaile:
Bortlová Agáta (14 let), Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Medaile:
Kasalická Johana (8 let), Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Medaile:
Kolářová Veronika (15 let), Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Medaile:
Lázničková Klára (15 let), ZUŠ, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Medaile:
Lázničková Klára (15 let), ZUŠ, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Medaile:
Šafránek Adam (6 let), DDM Praha 4 - Hobbycentrum 4, Praha 4 - Krč, Česká republika
Medaile:
Francová Natálie (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Česká republika
Medaile:
Francová Natálie (9 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Česká republika
Medaile:
Zlatníková Tereza (11 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Česká republika
Medaile:
Dušková Julie (11 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile:
Nováková Jitka (14 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile:
Podlesná Věra (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile:
Farfánová Sára (4 roky), ATELIÉR JoE, sdružení Roztoč, Roztoky, Česká republika
Medaile:
Poljaková Natálie (13 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile:
Brůha Ondřej (12 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Brůha Ondřej (12 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Brůha Ondřej (12 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Brůha Ondřej (12 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Junek Josef Max (14 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Junek Josef Max (14 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Junek Josef Max (14 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Lacigová Tereza (14 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Medaile:
Housková Karolína (7 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile:
Kůtová Kamila (9 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile:
Lexa Matěj (10 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile:
Veverková Linda (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile:
Vlasáková Karolína (14 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Medaile:
Fabbri Nicoletta (8 let), ZŠ, Vsetín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Boudová Petra (bez udání věku), Schacherlová Marie (bez udání věku), Šíchová Veronika (bez udání věku), Volfová Eva (bez udání věku), Domov Petra, Blatná, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Černocká Nikola (13 let), MŠ spec. ZŠ spec. a prakt. škola, Brno, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Morávek Vojtěch (11 let), MŠ spec. ZŠ spec. a prakt. škola, Brno, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Šrameková Karolína (9 let), MŠ spec. ZŠ spec. a prakt. škola, Brno, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vaca Lukáš (16 let), MŠ spec. ZŠ spec. a prakt. škola, Brno, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Váchová Marie (15 let), MŠ spec. ZŠ spec. a prakt. škola, Brno, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Balíčková Aneta (14 let), ZŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Dejml Miroslav (15 let), Horák Daniel (14 let), Moldrzyková Tereza (14 let), Peslová Eliška (14 let), ZŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lavigne Helena (8 let), ZŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vávrová Kateřina (14 let), ZŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Průšová Naděje (bez udání věku), MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Průšová Naděje (bez udání věku), MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., České Budějovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chytil Tomáš (5 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chytil Tomáš (5 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chytil Tomáš (5 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Josefus Jan (12 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jurášek Jakub (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vávrová Anna (11 let), ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kovář Martin (11 let), ZUŠ F.X. Richtera, Holešov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Polepilová Jana (9 let), ZUŠ F.X. Richtera, Holešov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Binghamová Adriana (8 let), ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Čeplová Aneta (14 let), ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jůzlová Denisa (9 let), ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Šimek Daniel (11 let), ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Krajčovič Robin (12 let), ZŠ, Chabařovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Novotný Josef (12 let), ZŠ, Chabařovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Smíšek Dominik (12 let), ZŠ, Chabařovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Cerman Tomáš (6 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Dostálová Markéta (15 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Košvancová Emma (6 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Králová Simona (10 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Steklá Alena (6 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vachta Jakub (6 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hudečková Jana (13 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kolmanová Eliška (8 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Poláchová Karin (6 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Stránský Marek (9 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Woloszczuková Veronika (6 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Zapletalová Adéla (8 let), ZUŠ, Kroměříž, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Přibylová Vanessa (5 let), MŠ, Lišov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Přibylová Vanessa (5 let), MŠ, Lišov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Šimková Barbora (5 let), MŠ, Lišov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Šimková Barbora (5 let), MŠ, Lišov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vápeníková Karolína (5 let), MŠ, Lišov, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Bechyňská Anetka (7 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kalibová Kateřina (7 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Marinčáková Kamila (9 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mikulík Jaroslav (13 let), ZŠ, Nový Jičín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Pleva Tomáš (14 let), ZŠ, Nový Jičín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Susík Josef (11 let), ZŠ, Nový Jičín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Bečvářová Zuzana (bez udání věku), Domov Zběšičky – pob. DUHA, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Gajdoš David (bez udání věku), Domov Zběšičky – pob. DUHA, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kleistnerová Andrea (bez udání věku), Domov Zběšičky – pob. DUHA, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Růžička Vít (bez udání věku), Domov Zběšičky – pob. DUHA, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Souhrada Bohumil (bez udání věku), Domov Zběšičky – pob. DUHA, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Strejc Lukáš (bez udání věku), Domov Zběšičky – pob. DUHA, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Sup Pavel (bez udání věku), Domov Zběšičky – pob. DUHA, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hrdlička Štěpán (7 let), Klimeš Jáchym (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Hrdličková Klára (11 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Novotný Tomáš (7 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Petrášková Eva (15 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ratajová Adéla (9 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Vavříková Monika (12 let), ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Freundová Barbora (12 let), ZUŠ B. Martinů, Polička, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Grossmann Tomáš (12 let), ZUŠ B. Martinů, Polička, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Grubhofferová Vendula (13 let), ZUŠ B. Martinů, Polička, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kuttelwascherová Olga (13 let), ZUŠ B. Martinů, Polička, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jankovská Lenka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kuboušková Eva (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kuboušková Eva (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kuboušková Eva (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kuboušková Eva (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Rybáková Radka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Trtková Štěpánka (bez udání věku), Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Čejkovská Kateřina (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Čejkovská Kateřina (bez udání věku), Jiskrová Radka (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Čejkovská Kateřina (bez udání věku), Preislerová Jana (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jermář Tomáš (12 let), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Miková Alžběta (15 let), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Miková Alžběta (bez udání věku), Preislerová Jana (bez udání věku), Štefan Miroslav (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Podlesná Věra (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Podlesná Věra (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Podlesná Věra (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Široká Dana (bez udání věku), Domov, Raspenava, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
kolektivní práce dětí „Karel Čapek - Zahradníkův rok“ (9 - 16 let), ZUŠ, Sedlčany, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Budková Barbora (12 let), ZUŠ, Sedlčany, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chýle Pavel (11 let), ZUŠ, Sedlčany, Česká republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kosařová Alžběta (13 let), ZUŠ, Sedlčany, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Blumová Kristýna (6 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ježek Filip (7 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kuchejdová Anna (8 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Semerád Elizabeth Dagmar (7 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Semerád Heidi Selma (6 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Šramková Petra (12 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Tazbírková Markéta (6 let), Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Jeseník, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Dočkalová Andrea (11 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Joklová Andrea (14 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Májková Magdaléna (10 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ondrouchová Kristýna (8 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Taberyová Karolína (12 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Dvořák Jakub (16 let), Henych Jakub (16 let), Hermannová Charlotte (11 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
MŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Dejmková Zuzana (5 let), MŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Horáček Adam (6 let), MŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Štechrová Tereza (6 let), MŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Holcová Alžběta (13 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Lukáč Jakub (13 let), Píša Kryštof (14 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Lukáč Jan (15 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Oklešťková Anna (15 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Borovka Jan (9 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Miková Darja (10 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Paloudová Anežka (12 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Půlpánová Terezie (8 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Bureš Jan (11 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Holý Maxmilián (10 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Krajčová Veronika (9 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Misar Adam (10 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Škvorová Tereza (7 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Švábová Veronika (8 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Trávníčková Tereza (8 let), ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Andělová Kateřina (14 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Baboráková Kristýna (10 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Karban Šimon (10 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Karhanová Adéla (14 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Ernest Jakub (5 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Kozempelová Kristýna (6 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Matoušková Eliška (6 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Bergl Šimon (8 let), Berglová Kateřina (9 let), Žižková Anna (7 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Šabková Marie (7 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Barošová Vendula (13 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Holiš Jan (13 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Kidzberger Florián (13 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Malinovská Kamila (13 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile škole za kolekci keramiky:
Stiborová Klára (12 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Bílý Marek (7 let), ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Fiala Martin (9 let), ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Hynčicová Barbora (9 let), ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Poláčková Kristýna (10 let), ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Roušal Filip (8 let), ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Zícha Filip (10 let), ZŠ, Červené Pečky, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Blechová Anežka (10 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Formánek Josef (10 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Korbel Eduard (12 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Straka Čenda (9 let), ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín II, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Bajer Tomáš (11 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Šonská Eva (8 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Vicherková Adéla (11 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Kopečná Adéla (12 let), Kopečná Vendula (12 let), Stiborová Hana (13 let), Uvízlová Marie (12 let), Zdražilová Natálie (13 let), ZUŠ M. Stibora – výtvar. obor, Olomouc, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Adámková Kristýna (12 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Beránková Gabriela (11 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Hejda Tomáš (8 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Jírů Marie (13 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Kalianková Nela (8 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Molíková Veronika (14 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
ZŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Demiri Max (11 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Havlová Iva (12 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Jakšová Bára (11 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Netušilová Linda (12 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
kolektivní práce dětí "královské klenoty" (9 - 10 let), ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
kolektivní práce dětí "Láska" (12 - 15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
kolektivní práce dětí "Divadlo - pocta J. Trnkovi" (9 - 15 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Berezová Daniela (13 let), Chlachulová Michaela (12 let), Kolaříková Lucie (14 let), Laníková Dominika (14 let), Oulehla Jakub (16 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Fomina Kamila (11 let), Navrátilová Veronika (14 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Krejsová Tereza (13 let), Talandová Magdalena (12 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Česká republika
Čestné uznání:
Kubásková Anastázie (8 let), ZUŠ Václava Talicha, Beroun, Česká republika
Čestné uznání:
Faměra Luboš (9 let), ZUŠ, Blatná, Česká republika
Čestné uznání:
ZUŠ, Blatná, Česká republika
Čestné uznání:
Houdek Otakar (11 let), ZUŠ, Blatná, Česká republika
Čestné uznání:
Houdek Otakar (11 let), ZUŠ, Blatná, Česká republika
Čestné uznání:
Pojer Martin (12 let), ZUŠ, Blatná, Česká republika
Čestné uznání:
Tichý František (7 let), ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Erinský Kodex" (7 - 15 let), ZUŠ, Český Krumlov, Česká republika
Čestné uznání:
Fexová Natálie (6 let), MŠ, Dolní Cerekev, Česká republika
Čestné uznání:
Paúrová Tereza (5 let), MŠ, Dolní Cerekev, Česká republika
Čestné uznání:
Skálová Valerie (4 roky), MŠ, Dolní Cerekev, Česká republika
Čestné uznání:
Vodičková Adéla (6 let), MŠ, Dolní Cerekev, Česká republika
Čestné uznání:
Zástěra Jan (6 let), MŠ, Dolní Cerekev, Česká republika
Čestné uznání:
Polák Tomáš (7 let), ZŠ a MŠ, Dolní Životice, Česká republika
Čestné uznání:
Rychlý Štěpán (7 let), ZŠ a MŠ, Dolní Životice, Česká republika
Čestné uznání:
Hillermannová Nela (6 let), Výtvarný kroužek Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika
Čestné uznání:
Hubená Tereza (9 let), ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika
Čestné uznání:
Paták Alex (8 let), ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Drak" (13 let), 2. ZŠ, Hořovice, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Diváci" (12 let), 2. ZŠ, Hořovice, Česká republika
Čestné uznání:
Kučerová Karolína Alexandra (5 let), MŠ, Hradec Králové, Česká republika
Čestné uznání:
Meislová Karolína (5 let), MŠ, Hradec Králové, Česká republika
Čestné uznání:
Valášková Luisa (5 let), MŠ, Hradec Králové, Česká republika
Čestné uznání:
Šubert Ondřej (6 let), ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Česká republika
Čestné uznání:
Bezděk Lubomír (10 let), ZUŠ, Hranice, Česká republika
Čestné uznání:
Andělová Barbora (5 let), 21. MŠ Zahrádka, Chomutov, Česká republika
Čestné uznání:
Buchtová Maya (5 let), 21. MŠ Zahrádka, Chomutov, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Trnkova zahrada" (4 - 6 let), 24. MŠ Úsměv, Chomutov, Česká republika
Čestné uznání:
Novák Michal (7 let), ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Chrast, Česká republika
Čestné uznání:
Holba Patrik (4 roky), MŠ a ZŠ Sunny Canadian, Jesenice - Osnice, Česká republika
Čestné uznání:
Trešl Tomáš (5 let), MŠ a ZŠ Sunny Canadian, Jesenice - Osnice, Česká republika
Čestné uznání:
Marková Eliška (9 let), ZUŠ, Jeseník, Česká republika
Čestné uznání:
Krausová Markéta (14 let), ZUŠ, Jilemnice, Česká republika
Čestné uznání:
Fršlínková Dagmar (5 let), MŠ Čtyřlístek, Kladno, Česká republika
Čestné uznání:
Dušková Katka (9 let), Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno, Česká republika
Čestné uznání:
Mandová Terezka (4 roky), MŠ speciální, Kladno - Rozdělov, Česká republika
Čestné uznání:
Vagerová Nela (6 let), MŠ speciální, Kladno - Rozdělov, Česká republika
Čestné uznání:
Tichavská Sára (6 let), ZUŠ, Krnov, Česká republika
Čestné uznání:
Bézková Markéta (13 let), ZŠ, Líbeznice, Česká republika
Čestné uznání:
Březina Matěj (13 let), ZŠ, Litoměřice, Česká republika
Čestné uznání:
ZUŠ, Litvínov, Česká republika
Čestné uznání:
Bahevská Nikola (12 let), ZUŠ, Litvínov, Česká republika
Čestné uznání:
Chaloupek Štěpán (9 let), ZUŠ, Litvínov, Česká republika
Čestné uznání:
Šonská Eva (8 let), ZUŠ, Mladá Boleslav, Česká republika
Čestné uznání:
Říha Matěj (6 let), MŠ, Most, Česká republika
Čestné uznání:
Zajicová Petra (6 let), ZUŠ, Most, Česká republika
Čestné uznání:
Malinová Lada (7 let), ZUŠ F.L. Gassmanna, Most, Česká republika
Čestné uznání:
Dvorščík Šimon (6 let), MŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
Preis Petr (14 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
ZUŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
Pucholtová Karolína (8 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
Sobotková Eliška (8 let), Vašíčková Lucie (8 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
Vašíčková Lucie (8 let), Zelenková Veronika (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
Zelenková Veronika (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
Zelenková Veronika (9 let), ZUŠ, Mšeno, Česká republika
Čestné uznání:
Svobodová Pavla (8 let), ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Stínohra" (12 - 14 let), ZUŠ, Nové Strašecí, Česká republika
Čestné uznání:
Davidová Magdalena (14 let), ZUŠ M. Stibora – výtvar. obor, Olomouc, Česká republika
Čestné uznání:
Pavlíková Valentýna (9 let), ZUŠ M. Stibora – výtvar. obor, Olomouc, Česká republika
Čestné uznání:
Šefčíková Petra (15 let), ZUŠ M. Stibora – výtvar. obor, Olomouc, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Loutkový Betlém" (bez udání věku), SŠ, ZŠ a MŠ DC 90, s.r.o., Olomouc - Topolany, Česká republika
Čestné uznání:
Gratzová Julie (8 let), ZUŠ, Opava, Česká republika
Čestné uznání:
Echtai David (14 let), ZŠ, Opava - Kylešovice, Česká republika
Čestné uznání:
Palisová Barbora (14 let), ZŠ, Opava - Kylešovice, Česká republika
Čestné uznání:
Hierschová Natálie (4 roky), MŠ Zdraví, Ostrava – Zábřeh, Česká republika
Čestné uznání:
Cibulková Tereza (11 let), ZUŠ, Pardubice, Česká republika
Čestné uznání:
Beránek Honza (6 let), MŠ, Pardubice - Polabiny III, Česká republika
Čestné uznání:
Klíma Pavel (6 let), MŠ, Pardubice - Polabiny III, Česká republika
Čestné uznání:
Kmoníček Adam (6 let), MŠ, Pardubice - Polabiny III, Česká republika
Čestné uznání:
Novotný Michal (6 let), MŠ, Pardubice - Polabiny III, Česká republika
Čestné uznání:
Šimečková Viktorie (6 let), MŠ, Pardubice - Polabiny III, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Sloup pohádek" (7 - 15 let), ZUŠ, Pečky, Česká republika
Čestné uznání:
Dvořák Vojtěch (8 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Čestné uznání:
Kubíková Eliška (9 let), ZUŠ, Pelhřimov, Česká republika
Čestné uznání:
Beranová Natálie (6 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Martínková Daniela (6 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Michovská Helena (6 let), 91. MŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Klinkovská Anna Marie (5 let), Galerie Paletka, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Paravan" (6 - 12 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Brůčková Kristýna (6 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Kučerová Lenka (8 let), ZUŠ, Plzeň, Česká republika
Čestné uznání:
Kuklíková Marie (15 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Čestné uznání:
Kuklíková Marie (15 let), ZŠ, Praha 1, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Naše malé animace, kašpárci" (6 - 9 let), ZUŠ, Praha 10 - Strašnice, Česká republika
Čestné uznání:
Knorr Rudolf (12 let), Lázničková Aneta (13 let), Palcová Nikola (15 let), ZUŠ, Praha 10 - Strašnice, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Veselé pohádky pro kluky a holčičky“ (6 let), MŠ, Praha 10 - Uhříněves, Česká republika
Čestné uznání:
Kremerová Markéta (5 let), Payne Tomáš (6 let), MŠ, Praha 3, Česká republika
Čestné uznání:
Havelková Marie (11 let), ZUŠ, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Čestné uznání:
Korbelová Kristýna (7 let), ZUŠ, Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Plošné loutky“ (bez udání věku), ZŠ praktická a ZŠ speciální Lužiny, Praha 5 , Česká republika
Čestné uznání:
Kubrová Antonie (5 let), Výtvarný spolek Hruška, Praha 5 - Smíchov, Česká republika
Čestné uznání:
Jirkovský Daniel (15 let), Kašková Anna (9 let), Ottová Renáta (12 let), Práza Jan (13 let), Šíma Jan (8 let), DDM Praha 6, Praha 6, Česká republika
Čestné uznání:
Podbraná Petra (13 let), ZUŠ, Praha 7, Česká republika
Čestné uznání:
Havláková Kateřina (6 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika
Čestné uznání:
Krejčová Ema (6 let), MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Česká republika
Čestné uznání:
Sumcová Kristýna (8 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Čestné uznání:
Štorek Štěpán (12 let), ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Čestné uznání:
Lacigová Tereza (14 let), Keramická dílna Lacigovky, Řevnice, Česká republika
Čestné uznání:
Stropková Mariana (11 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Čestné uznání:
Tylková Anna (11 let), ZUŠ, Řevnice, Česká republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí "Válka s mloky" (14 - 16 let), ZUŠ, Sedlčany, Česká republika
Čestné uznání:
Kučerová Daniela (8 let), Vavrochá Anna (8 let), 3. ZŠ, Slaný, Česká republika
Čestné uznání:
Mráz Lukáš (10 let), 3. ZŠ, Slaný, Česká republika
Čestné uznání:
Hošková Kristýna (14 let), ZŠ, Sokolov, Česká republika
Čestné uznání:
ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Červenková Tereza (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Gerlichová Sarah (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Hradecká Helena (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Hrachovcová Jana (16 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Kubíček Matyáš (12 let), Scheinostová Bohdana (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Pálová Sabina (11 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Samcová Vendula (8 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Vernerová Aneta (12 let), ZUŠ, Strakonice, Česká republika
Čestné uznání:
Recová Michaela (8 let), ZUŠ, Šternberk, Česká republika
Čestné uznání:
Haslinger Leopold (8 let), ZUŠ, příspěvková organizace, Teplice, Česká republika
Čestné uznání:
Burdová Petra (11 let), ZUŠ, Uherský Brod, Česká republika
Čestné uznání:
Svobodová Simonka (4 roky), MŠ, Ústí nad Labem, Česká republika
Čestné uznání:
Hábová Liliana (6 let), MŠ, Vizovice, Česká republika
Čestné uznání:
Kristen Tomáš (6 let), MŠ, Vizovice, Česká republika
Čestné uznání:
Smrčka Theodor (bez udání věku), MŠ, Volary, Česká republika
Čestné uznání:
Dědková Leona (9 let), ZŠ, Vsetín, Česká republika
Čestné uznání:
Koníčková Šárka (12 let), ZŠ Praktická a ZŠ speciální, Zlín, Česká republika
Čestné uznání:
Berkyová Anežka (12 let), ZUŠ, Zlín - Malenovice, Česká republika
Čestné uznání:
Berkyová Eliška (11 let), ZUŠ, Zlín - Malenovice, Česká republika
Čestné uznání:
Šustková Lucie (9 let), ZUŠ, Zlín - Malenovice, Česká republika
Čestné uznání:
Štecherová Tereza (10 let), ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Česká republika
Čestné uznání:
Active – středisko volného času, Žďár nad Sázavou, Česká republika
Čestné uznání:
Laryš Marek (16 let), Active – středisko volného času, Žďár nad Sázavou, Česká republika
Čestné uznání:
Laryš Marek (16 let), Active – středisko volného času, Žďár nad Sázavou, Česká republika