MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 40 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Arménie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Brunej, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, KLDR, Korejská republika, Kuba, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Německo, Norsko, Pákistán, Panama, Polsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Seychely, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Velká Británie, Venezuela, Vietnam

Afghánistán

Kábul - Dayera Institute of Arts and Local industries
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Albánie

Tirana - Group Gezimi i Syrit
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Alžírsko

Alger - 202 Avenue Ziar Abdelkader
Malba, kresba

Čestné uznání

Alger - Rue Yahia Mazouni, El Biar
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Alger - Logement Batiment C8 App. 36
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Arménie

Dilizhan - Detskaya khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Bodzhikian Eva Artaki, 6 let
  • Zandian Erna Gagiki, 13 let
Yerevan - Art School im. Barsegh Kanachyan
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - School Vardges Gulikyan
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Absheron Children Club
Malba, kresba

Medaile

Baku - Dvorec tvorchestva detey i. Tofika Ismailova
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zeynalova Veronika Bakhruzovna, 10 let
Baku - The Children World Qallery
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Qasanova Aysel, 14 let
Sumgait - Detskaya shkola iskusstv im. Bulbul No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bahrajn

- Al - Rawasi School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jenan Maytham Moho Ali Kadhem, 7 let
  • Karim Fuad Abdulkarim Ali, 6 let
  • Mohd Abbas Abdulla Mohd Ali, 9 let
  • Noor Abdulmohsen Hasan Ali, 10 let

↑ Nahoru

Bangladéš

Chittagong - Chittagong Grammar School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Belgie

Denderleeuw - KCD Katholieke Centrumschool
Malba, kresba

Čestné uznání

Manderfeld - Clara Viebig Schule
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Tevosyan Anna, 9 let
  • Tevosyan Araxya, 9 let

↑ Nahoru

Bělorusko

Borisov - Detskaya Khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Popova Valeriya Sergeevna, 13 let
Brest - GUO Mnogoprofilnyi centr detei i molodezhi
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Murashko Senia, 8 let
Grodno - Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Ivanov Pavel, 14 let
  • Zdanovich Olga, 14 let
Mozyr - Centr detskovo tvorchestva
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Chagii Anastasia, 14 let
Soligorsk - Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Buliga Tatyana, 16 let
  • Veremeychik Valeria, 14 let
Soligorsk - Gymnasium No. 3
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Tihonova Anna, 13 let
Vitebsk - GUDO Vitebskii Oblastnoi Dvorec Detei i Molodezhi
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ivanova Anastasia, 9 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vitebsk - UO GOSSH School No. 25
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pashkevich Dasha, 10 let
Vitebsk - Vitebsk Children Art School No. 1
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Sarajevo - OŠ Fatima Gunič
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brazílie

Rio de Janeiro - C. E. Almirante Tamandaré
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brunej

Bandar Seri Begawan - Seri Mulia Sarjana School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Lovech - Art - School GEYA
Malba, kresba

Čestné uznání

Pleven - Children´s Art School Kolorit
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevlievo - School of Fine Arts Razwitie 1870
Sofia - Art studio Prikazen Svjat
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Arsova Sofia, 10 let
  • Belorechki Viktor, 8 let
  • Petkova Mikelangela, 4 roky
Targovishte - Arts school Arteya
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Targovishte - Fine Arts School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Targovishte - Fine Arts Studio - Dasha
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Angelova Ivana, 10 let
  • Chavdarova Ivayla, 5 let
  • Ivova Iliana, 11 let
  • Mariyanova Neli, 9 let
  • Petrova Alexandra, 10 let
  • Stancheva Raya, 4 roky

↑ Nahoru

Černá Hora

Cetinje - Kindergarden Zagorka Ivanović
Malba, kresba

Čestné uznání

Podgorica - OŠ Maksim Gorki
Malba, kresba

Čestné uznání

Sutomore - JU OŠ Kekec
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Egorova Daria, 15 let

↑ Nahoru

Čína

Chengdu - Dongchenggen Primary School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Wenxuan Zhou, 10 let
Hong Kong - Flat A2, 1/F Fortune Terrace 4-16, Tak Shing Street
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hai Ian, 4 roky
Hong Kong - Art Ateliers Little Masterhand
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Tam Ka Yu, 4 roky
Hong Kong - Artco Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fok Hei Ching, 4 roky
  • Fung Chin Yu, 5 let
  • Cheung Nicolas, 5 let
Hong Kong - Artin Creative Workshop
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Chung Hoi Ching, 4 roky
  • Lam Jonathan, 4 roky
  • Liu Hoi Yeung, 5 let
  • Wong Darren, 4 roky
  • Wong Lok Tung, 5 let
Hong Kong - Chung Sing School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chu Hiu Tung, 7 let
  • Yeung Man Kwan, 7 let
Hong Kong - Find Arts Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lo Pak Tong Callum, 5 let
Hong Kong - Hong Kong In-form Art Education Center
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Chu Chun Ho, 4 roky
  • Lau Sze Yin, 4 roky
  • Lui Wing Yan, 6 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Hong Kong - Los Ninos Art Workshop
Malba, kresba

Medaile

Hong Kong - NG´S Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tang Jamie Fu Fung, 4 roky
Hong Kong - Painterland Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lo Lok Him, 7 let
  • Siu On Ching Katie, 15 let
Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - VKIDS Creative
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Wuxi - Siji Tong Hua
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Feng Yuan Lin, 5 let
  • Hu Ye Wen, 5 let
  • Chen Mo Han, 5 let
  • Pan Yu Ji, 8 let
  • Yang Ming Zhou, 10 let
  • Zhon Xiang, 9 let

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Alexandria Sporting Club, Children Art class
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Jögeva - Kindergarten Jögeva Grasshopper
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Randjärv Liisbet, 5 let
Kohtla-Järve - Kohtla Järve Kunstide Kool
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ollo Polina Dmitrievna, 16 let
Maardu - Maardu Gümnaasium
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Abdullajeva Kamilla, 10 let
Otepää - Otepää Gümnaasium
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Rakvere - Rakvere Realgymnasium
Malba, kresba

Medaile

Tallinn - Tallinna Vanalinna Kunstikeskus
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Etiopie

Addis Ababa - BeteSeb Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tarkekgn Anna, 7 let
Wukro - St. Marrys
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Filipíny

Makati - Assumption College
Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Manila - Hope Christian Learning Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Manila - St. Stephen´s High School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Taguig - MGC New Life Christian Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Aguilar Jamille Bianca, 16 let

↑ Nahoru

Gruzie

Ozurgeti - Municipality Art School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Gordeladze Nino, 14 let
Tbilisi - 178 Public School im K. Cholokashvili
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tsulaia Ioanna, 13 let
Tbilisi - Children´s Art Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gudushauri Mariam, 6 let
Tbilisi - Doll Museum Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Enukidze Akaki, 8 let
  • Gamezardashvili Nutsa, 6 let
  • Loladze Nino, 5 let
Tbilisi - National Knowledge
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - The XXI. Century School
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Chorvatsko

Čakovec - Centar za odgoj i obrazovanje
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Čeminac - OŠ Čeminac
Fotografie

Čestné uznání

  • Bjelčevič Sara, 11 let
  • Pein Marina, 10 let
  • Ravnjak Tea, 13 let
Crikvenica - OŠ Vladfimira Nazora
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Karlovac - OŠ Turanj (PŠ Vukmanić)
Malba, kresba

Čestné uznání

Lopatinec - OŠ I. G. Kovačica Sveti Juraj na Bregu
Fotografie

Medaile

Zagreb - OŠ Trnsko
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indie

Barasat - Children´s Art World (Centre for Creative Art and Culture)
Malba, kresba

Medaile

Baroda - Venus Academy of Fine Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Shah Avi, 6 let
Bhavnagar - Tulika for Child Art
Malba, kresba

Medaile

Hyderabad - Young Envoys International
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Salkia - Aankan Baankan
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Atta Paulami, 6 let
  • Das Nila, 10 let
Vadodara - Kanti Rana´s Hobby Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chatterjee Samriddhi, 13 let

↑ Nahoru

Indonézie

Bandung - Ananda Visual Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Jakarta - Orphanage - Panti Yatim
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Írán

Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Barghi Shabnam, 15 let
  • Hosseini Masha Mohammad, 6 let
  • Jamshidian Narges, 9 let
  • Karami Kosar, 9 let
  • Makkari Asra, 8 let
  • Rashidi Fardin, 9 let
  • Salehfard Mania, 7 let
  • Sarvari Anita, 4 roky
  • Zare Mohammad Shahab, 10 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Ghaffari Marziyeh, 13 let

↑ Nahoru

Izrael

Petah Tiqwa - Artstudio The Elegant Brush
Malba, kresba

Čestné uznání

Ramat-Gan - Ramat-Chen
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lerner Yaara, 6 let

↑ Nahoru

Japonsko

Nara - Dreamy Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tashiro Akinori, 11 let
Praha 6 - Řepy - Japonská škola v Praze - Japan School of Prague
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Tokyo - Kamon Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Jihoafrická republika

Johannesburg - St. Stithians Girls College
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kanada

Scarborough - Ivy Yin Yuk Leung Art Studio
Fotografie

Čestné uznání

  • Lau Aldora [ 1 | 2 ], 16 let

↑ Nahoru

Kazachstán

Aktobe - Gorogskoi Khudozhestvenii Licei
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zheksenbaev Anyar Nyrlanovich, 16 let
Aktobe - Middle Hight School No. 23
Malba, kresba

Čestné uznání

Almaty - Detskaya Khudozhestvennaya shkola UMAI
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kabdullina Ajar, 15 let
  • Kalujnyi Egor, 13 let
  • Shlekenova Ekaterina, 16 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Almaty - Ofro Best
Almaty - Shkola - Gimnazia No. 83
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Plushko Anastasiya Denisovna, 7 let
Ekibastuz - Khudozhestvennaia shkola Art Buro
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zverev Jakov, 15 let
Karaganda - Art School Kron
Malba, kresba

Čestné uznání

Karaganda - Children Art School No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Pavlodar - Children´s art school No. 1
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Pavlodar - Children´s Art School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Petropavlovsk - Khudozhestvennyi Licei, club Unesco
Malba, kresba

Čestné uznání

Rudnii - Rudny School Childrens Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fursova Elena, 12 let
  • Marikov Oleg, 12 let
  • Shupletsova Anastasiya, 13 let
Temirtau - School of Art G. Jubanova
Malba, kresba

Čestné uznání

Ust-Kamenogorsk - Detskaya khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

KLDR

Pchjongjang - Jangsin Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kim Jong Hyon, 15 let
Pchjongjang - The Pyongyang School Children Palace
Malba, kresba

Čestné uznání

Pchjongjang - Wasan Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kim Kang Song, 12 let

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Busan Middle School of Arts
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kuba

Quemado de Guines - Casa de Cultura Suez Jorge Sean
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kyrgyzstán

Bishkek - Children City Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Murakova Kamila Ramilievna, 13 let
Bishkek - Respublikanskii Center esteticheskovo vospitania
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Elektrénai - Elektrenu Art School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Gargzdai - Vaivorykstes Gymnasium
Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Jonava - Jonavos J. Miščiukaites Meno Mokykla
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Aleksaité Gintaré, 9 let
Jonava - Kindergarten Žilvitis
Malba, kresba

Čestné uznání

Panevezys - Panevezys Fine Arts School
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Trakai - Art school of Trakai
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Viekšniai - Viekšniai Kindergarten Liepaite
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Vilnius - Lithuanian training centre for the blind and visually impaired
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Bareikyté Tautmilé, 12 let
Vilnius - Vilnius Minties Gymnasium
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lotyšsko

Adazi - Adazi Childrens Art and Music School
Malba, kresba

Čestné uznání

Baldone - Baldone art school
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Balvi - Balvi Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Magone Dairita, 10 let
  • Puško Rézija, 11 let
  • Raibekaze Annija, 11 let
Bauska - Bauska Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Grase Zane Gita, 11 let
  • Memméns Norberts, 11 let
  • Stírija Marta, 5 let
Césis - Césis Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Daugavpils - Daugavpils Makslas Vidusskola
Malba, kresba

Medaile

  • Folkmane Marta [ 1 | 2 ], 13 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Dundaga - Dundaga Art and Music School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Inčukalnas - Inčukalna Pamatskola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zepa Anete, 13 let
Jelgava - Elementary School No. 4
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Benke Amanda, 9 let
Jürmala - Jürmalas Mákslas skola
Malba, kresba

Čestné uznání

Jürmala - Majoru pamatskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Liepája - Liepájas Bérnu Un Jauniešu Centrs
Fotografie

Medaile

Madlienas - K. Kazocina Music and Art School
Marupe - Marupe Music and Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kurme Lelde, 7 let
  • Máséns Markuss, 7 let
  • Reihmane Marta, 7 let
Ogre - Ogre Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Ragana - Krimuldas Müzikas un Mäkslas Skola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Rezekne - Centre for Schoolchildren by interests
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gaidule Rudite, 9 let
Riga - Bernu un Jauniešu centrs Altona
Keramika

Čestné uznání

Riga - Bernu un Jauniešu centrs Rigas Skolenu Pils
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Brauna Mora, 13 let
  • Dubovs Nikita, 9 let
  • Kurjáns Stanislavs, 15 let
Riga - BJC Kurzeme
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Harkeviča Líva, 15 let
Riga - Bolderaja Music and Art School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - Center of creative learning
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - Children and Youth art center Milgravis
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - Grammar School of Nordic Languages
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - Graphic Art Workshop Galeria Centrs
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - Makslas Studija IVETT
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - O. Kalapaks Riga folk Art Primary school
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - Pamatskola Ridze
Malba, kresba

Medaile

  • Reke Agita, 16 let

Čestné uznání

Riga - Riga Center Primary School of Applied Art
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gauders Edvards, 11 let
  • Grase Hanna Luize, 12 let
Riga - Riga Puplis Palace
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - Rigas Jauno Tehniku centrs
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kaulina Undine Beatrise, 10 let
Riga - Rigas Juglas vidusskola
Kombinovaná technika

Medaile

Stopini - Ulbroka Music and Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Tukums - Tukuma 3. Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mihejevs Eliss Emanuels, 8 let
Tukums - Tukums Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Valmiera - Valmiera Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vecemnieku - Music and Art School of Vecumnieki
Malba, kresba

Čestné uznání

Ventspils - Ventspils Jaunrades Nams
Fotografie

Čestné uznání

  • Cekanaviča Karolína, 15 let

↑ Nahoru

Maďarsko

Berettyóufalu - Igazgyöngy Alapítvány / Ami
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Erdös Milán, 7 let
Budapest - Elementary School for Low Vision Children
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Apáthi Orsolya, 10 let
  • Tóth Szabolcs, 7 let
Dorog - DOKI József Eötvös Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kozármisleny - Kozármislenyi Alapfakú
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Magyarpolány - Müvészeti Iskola
Malba, kresba

Medaile

Makó - Mok Makói Oktatási K.
Malba, kresba

Čestné uznání

Miskolc - Balázs Gyözö Református Liceum
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Szeged - Hammido Art School
Szombathely - Váci Mihály Általános Iskola És Ami
Malba, kresba

Čestné uznání

Zalaegerszeg - Ady Endre Általános Iskola Gimnázium
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Malajsie

Georgetown - Chung Ling High School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

  • Chen Zhe Rui, 14 let
Kedah - YS Art Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Sandakan - SJK (C) Chi HWA
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chin Chang Hung, 12 let
  • Liong On Kei, 11 let
  • Lo Wen Jun, 12 let

↑ Nahoru

Mexiko

San Jerónimo Lidice - Colegio Montessori San Jerónimo
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Martinez Camila, 12 let

↑ Nahoru

Moldavsko

Chisinau - Academic Liceum of Fine Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Chisinau - Lyceum GINTA LATINA
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mongolsko

Ulaanbaatar - Gan Zam Secondary School No. 20
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Halle - Sekundarschule Halle - Süd
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Norsko

Oslo - Oslo International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Pákistán

Lahore Phase 2 - House 41, street 03
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Panama

Lidice - Centro Basico Lidice
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Gorlice - Mlodziezowy Dom Kultury
Malba, kresba

Čestné uznání

Rybnik - Mlodziezowy Dom Kultury
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

Rzeszów - Mlodziezowy Dom Kultury
Malba, kresba

Čestné uznání

Zamošč - Mlodziezowy Dom Kultury im. Kornela Makuszynskiego
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rumunsko

Bucharest - School of Fine Arts N. Tonitza
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Alexandrescu Matei [ 1 | 2 ], 12 let
Iasi - B-dul Chimiei nr. 35, bl. F2-1, sc. B : et. 2, ap. 6
Malba, kresba

Medaile

  • Dascalu Alexandru Viorel [ 1 | 2 ], 4 roky
Iasi - Primary School Vasile Conta
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Piatra Neamt - The Cultural Association Arte. Ro
Fotografie

Medaile

↑ Nahoru

Rusko

Astrakhan - OAOU DOD Oblastnoy center razvitia tvorchestva detey
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Aydogan Marina Kyoksal [ 1 | 2 ], 13 let
  • Repko Elena Evgeniyevna [ 1 | 2 | 3 | 4 ], 12 let
  • Repko Stanislav Evgeniyevich [ 1 | 2 ], 15 let
Dimitrovgrad - Detskaya khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Smirnova Ekaterina Sergeevna, 12 let
Elektrostal - Children art study, Lyceum 7
Malba, kresba

Čestné uznání

Gai - MBOU DOD Detskaia Khudozhestvennaya Shkola
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Kazan - Fotoshkola Centra Detskoho tvorchestva
Fotografie

Čestné uznání

  • Egorova Vladislava Alexandrovna, 16 let
Kostroma - Detskaya Khudozhestvennaya shkola No. 2 N. Kupreyanova
Keramika

Čestné uznání

Krasnoyarsk - Detskaja shkola iskusstv N. 16
Malba, kresba

Čestné uznání

Lesosibirsk - Novoeniseiskaia detskaia khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Liubinskii - MOU DOD Liubinskaia DKHSH
Malba, kresba

Čestné uznání

Moscow - Children art gallery Izopark
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Moscow - GOU SOSH No. 26
Fotografie

Čestné uznání

  • Pelevina Tatiana Fedorovna, 15 let
Moscow - School No. 1188
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tchernov Aleksei, 16 let
Moscow - TSRTDIU im. A. Kosareva
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gnatenko Tania, 11 let
  • Panteleeva Ekaterina, 11 let
Nizhny Tagil - Children Art School No. 1
Novorossiisk - Art Studio Mahaon
Omsk - BOU DOD DSHI No. 1
Omsk - BOU DOD DSHI No. 14
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - Detskaya Shkola Iskusstv No. 3
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Omsk - Detskaya Shkola Iskusstv No. 9
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Omsk - MOU DOD DSHI No. 17
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kravchenko Anna Segeevna, 16 let
  • Seleznyeva Alyena Viktorovna, 13 let
Orenburg - Poselok Rostoshi - MOU Gimnazia No. 4, Detskaia Shkola Iskusstv Vdochnovenie
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Sevostianova Margarita, 10 let
Penza - MBOU DOD DHSCH No. 1 V. E. Tatlina
Pervouralsk - MBOU DOD PDHSH children art school
Malba, kresba

Čestné uznání

Salsk - MOU DOD Detskaya khudozhestvennaya shkola goroda Salska
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lozhnichenko Yulia, 9 let
  • Novikov Artem, 13 let
  • Vorobjev Viktor, 8 let
Sarov - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Sarov - Srednaya obrazhovatelnaya shkola No. 17
Malba, kresba

Čestné uznání

Severodvinsk - Artschool No. 2
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Seversk - MBOU DOD Khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Basova Alena Viacheslavovna, 14 let
  • Burtseva Aleksandra Iurievna, 14 let
  • Polunadezhdina Veronika Aleksandrovna, 14 let
  • Puganova Tatiana Aleksandrovna, 15 let
  • Shatrova Kristina Andreevna, 14 let
  • Venediktova Elizaveta Evgenevna, 14 let
  • Zhigaleva Iulia Evgenevna, 14 let
Sochi - MBOU DOD Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 1 imeni A. I. Pachomova
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Tomsk - OGKOU Gubernatorsky Svetlensky Licey
Fotografie

Čestné uznání

  • Terskova Maria Yuryevna, 15 let
Vladikavkaz - Republic Lyceum of Arts
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Volgograd - Art Studio
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Řecko

Chalkida - Culture art center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Makedonie

Kumanovo - OU Braca Miladinovci
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - SUGS Gimnazia Nikola Karev
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Seychely

Mahe - Baie Lazare Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Mahe - English River Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Mahe - La Rosierre Primary School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Si Ling Secondary School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Singapore - South View Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Slovinsko

Cerklje - OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem
Malba, kresba

Čestné uznání

Ljubljana - OŠ Vrhovci
Malba, kresba

Čestné uznání

Luče - OŠ Blaža Arniča Luče
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Poljanšek Janez, 11 let
  • Resnik Katarina, 11 let
Maribor - OŠ Franca Rozmana Staneta
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kulaš Bruno, 10 let

↑ Nahoru

Srbsko

Kikinda - Plavi Čuperak Kindergarten
Malba, kresba

Čestné uznání

Novi Sad - Čarolija Kindergarden
Malba, kresba

Čestné uznání

Novi Sad - mARTa Workshop
Malba, kresba

Medaile

Novi Sad - PU Radostno Detinjstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

Odžaci - Kindergarden Poletarac
Malba, kresba

Čestné uznání

Subotica - Workshop Em ART
Malba, kresba

Medaile

Vrnjačka Banja - Gimnazija
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Stankovič Ivana, 16 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Rakezič Jovana, 15 let

↑ Nahoru

Srí Lanka

Avisaweela - Janadepati
Malba, kresba

Čestné uznání

Colombo - N. 1/57 A Nirmana place, Galwaladeniya Rd
Malba, kresba

Čestné uznání

Colombo - St. Thomas Kotte College
Colombo 7 - D. S. Senanayaka College
Malba, kresba

Medaile

Gothatuwa - Sampath Rekha International Art Academy

↑ Nahoru

Španělsko

Sevilla - Atelier Club Santa Aurelia

↑ Nahoru

Thajsko

Korat - Bankham School
Malba, kresba

Medaile

Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Charan Boonvivat Yana, 12 let
Nakhon Ratchasima - Bankatin School
Malba, kresba

Čestné uznání

Sisaket Province - Klongsud Pracha-Utis School
Malba, kresba

Medaile

Suratthani - Bansilapa Taklom Club
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Istanbul - Ted Istanbul Koleji
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kocaeli/Kartepe - Kocaeli Bahcesehir Koleji
Cena poroty 2012
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Samsun - Samsun Bilim Sanat Merkezi
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Samsun - Ted Samsun College
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ukrajina

Alchevsk - Children´s Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Alushta - Partenit Branch of Alushtinskaya Khudozhestvennaya Shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Stoykov Mihail Andreevich, 8 let
Donetsk - Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Donetsk - Photostudio Mig Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Kamyanets-Podilsky - Kamyanets-Podilsky Children Art School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kerch - School of Art
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kharkiv - Gorogskaia Shkola Iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Kharkiv - Liceum of Arts No. 133
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ivanova Kristina, 14 let
  • Moroz Vladislav, 9 let
  • Vazhinskaya Mariya, 8 let
Kramatorsk - Studiya DEKOR
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chernenko Diana Sergeevna, 11 let
Lugansk - Obrazcovaya studia izobrazitelnogo iskusstva Fantazia, gimnazia No. 52
Fotografie

Čestné uznání

  • Popova Darya Iurevna, 15 let
  • Virchenko Ekaterina Romanovna, 16 let
Lvov - Center for Child and Youth Creativity, MZHK-1
Malba, kresba

Čestné uznání

Nizhyn - Children School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - Art school No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - Studio of Decorative Applied Art Vytynanka
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - The Child´s Musical School No. 4 of the junior group of the Painting Class
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Silaycheva Elena, 14 let
Sumy - Photostudio We Bespala Lubov
Fotografie

Čestné uznání

Zolochiv - Centr detei iunackoi tvorchosti

↑ Nahoru

USA

Los Angeles - Fine Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Orlova Julia, 11 let
San Gabriel - Exr International Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Velká Británie

Herts - Chancy School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

London - Czech School Without Boarders
Nuneaton - 82 Chaytor Drive
Malba, kresba

Medaile

  • Shilo Serafina [ 1 | 2 | 3 ], 4 roky
Stoke on Trent - Abbey Hill School and Performing Arts College
Malba, kresba

Čestné uznání

Stoke on Trent - Abbey Hill Special School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Stoke on Trent - Blurton Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Barry Lewis, 5 let
Stoke on Trent - Ormiston Sir Stanley Matthews Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

Stoke on Trent - Springcroft Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Thetford - Thetford Grammar School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Venezuela

Barquisimeto - Centro de Arte Creatium
Malba, kresba

Čestné uznání

Caracas - Plastilinarte
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Vietnam

Hanoi - Cung Thieu nhi Há Noi
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus