MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 41 » Předávání cen

Předávání cen

Předávání cen českým a slovenským dětem

Medaile nejlepším oceněným dětem z českých škol byly předány při slavnostní vernisáži na zahradě Lidické galerie 29. května 2013.

V den vernisáže byla také předána křišťálová paleta Cena poroty MDVV 2013 pro českou školu, která byla letos udělena Základní umělecké škole Háj ve Slezsku a Cena poroty MDVV 2013 pro zahraniční školu byla udělena Základné umelecké škole Holíč ze Slovenska. Ceny si přijeli převzít medailisté z těchto škol a také zástupci škol.

Diplomy a medaile pro ostatní české děti byly odeslány na záčátku června 2013, jednotlivé školy a organizace zajistí jejich předání oceněným dětem. Odeslány byly i děkovné dopisy neoceněným českým školám.

Diplomy a medaile pro slovenské děti byly odeslány 29. 5. 2013 na českou ambasádu v Bratislavě, která zajistila předání cen na Slovensku.

Předávání cen v zahraničí

Diplomy a medaile pro oceněné děti v zahraničí budou zaslány v srpnu 2013 do konkrétních zemí na české zastupitelské úřady, které zajistí jejich předání.

Způsob předání cen v jednotlivých zemích záleží na zvyklostech a možnostech pracovníků ambasád (případně Českých center) - pro děti bývá na velvyslanectví připraven slavnostní program s občerstvením a kulturním vystoupením, při kterém oceněným předává ceny osobně velvyslanec ČR. Často navštěvuje velvyslanec jednotlivé školy a ceny předává přímo na škole, v případě větších vzdáleností jsou ocenění zasílána dětem a školám poštou.

Jak se předávaly ceny


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2024, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus