MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 41 » Předávání cen » Předávání cen MDVV 2013 – Etiopie, ZÚ Addis Abeba, Seychelly

Předávání cen MDVV 2013 – Etiopie, ZÚ Addis Abeba, Seychelly

14. 3. 2014

Pozvánku k účasti v ročníku 2013 Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice jsme šířili ve všech zemích akreditace našeho ZÚ, zúčastnily se školy z Etiopie a Seychel. Jeden ze studentů školy Pointe Larue Jeanne Leroy získal ocenění „Honourable Mention“ jako jediný zástupce Seychel. Leroyova kresba na téma „Moje tradiční vesnice“ byla jednou ze 24 485 prací zaslaných do soutěže z šedesáti osmi zemí.

Slavnostního předávání cen ve škole Pointe Larue se zúčastnil zástupce velvyslance ČR Václav Kuželka z Velvyslanectví České republiky v etiopské Addis Abebě, zástupci Ministerstva školství, ředitelka školy paní Jina Labiche a žáci, o akci informoval hlavní seychelský deník Nation.

Ředitelka školy poblahopřála Leroyovi a vybídla ostatní studenty, aby využili úspěchu svého spolužáka k motivaci k ještě hojnější účasti v budoucích ročnících soutěže a Leroy poděkoval panu Kuželkovi za získané ocenění a svému otci za inspiraci, kterou pro něho je.

Prostřednictvím Ministerstva školství bylo předáno poděkování za účast dalším třem seychelským základním a středním školám, jejichž žáci/studenti oceněni nebyli.

 


« Zpět

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus