MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Asie

Arménie »

Medaile: Alikhanian Esma Arturi (13 let), Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana, Dilizhan, Arménie

Medaile:
Alikhanian Esma Arturi (13 let), Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana, Dilizhan, Arménie

Ázerbájdžán »

Medaile: Abdullayeva Rena Elman (10 let), Children´s Art School, Saray, Ázerbájdžán

Medaile:
Abdullayeva Rena Elman (10 let), Children´s Art School, Saray, Ázerbájdžán

Bahrajn »

Čestné uznání: Jawao Mohamad (9 let), Al - Rawabi School of Bahrain, Jeblat Habshi, Bahrajn

Čestné uznání:
Jawao Mohamad (9 let), Al - Rawabi School of Bahrain, Jeblat Habshi, Bahrajn

Brunej »

Čestné uznání: Jason Khoo Lik Wei (11 let), Seri Mulia Sarjana School, Bandar Seri Begawan, Brunej

Čestné uznání:
Jason Khoo Lik Wei (11 let), Seri Mulia Sarjana School, Bandar Seri Begawan, Brunej

Čína »

Medaile: Chen Zhi Yin (11 let), Xiao Yu Er Art School, Chang Sha, Čína

Medaile:
Chen Zhi Yin (11 let), Xiao Yu Er Art School, Chang Sha, Čína

Filipíny »

Medaile: Chuatak Jade Valerie (12 let), St. Stephen´s High School, Manila, Filipíny

Medaile:
Chuatak Jade Valerie (12 let), St. Stephen´s High School, Manila, Filipíny


Gruzie »

Čestné uznání: Baghashvili Natalia (4 roky), Art School Chveni Saxli, Tbilisi, Gruzie

Čestné uznání:
Baghashvili Natalia (4 roky), Art School Chveni Saxli, Tbilisi, Gruzie

Indie »

Medaile škole za kolekci grafiky: Kavya R. (11 let), Young Envoys International, Hyderabad, Indie

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kavya R. (11 let), Young Envoys International, Hyderabad, Indie

Indonésie »

Čestné uznání: Dharmawan Carolina Alycia (11 let), Sanggar Gambar Anak-Anak Bina Kreativita Ananda, Bandung, Indonézie

Čestné uznání:
Dharmawan Carolina Alycia (11 let), Sanggar Gambar Anak-Anak Bina Kreativita Ananda, Bandung, Indonézie

Írán »

Čestné uznání: Ghodrati Fatemeh (14 let), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Čestné uznání:
Ghodrati Fatemeh (14 let), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Izrael »

Čestné uznání: Goryachy Nicole (11 let), Studio of Art - Ruta Kreitser, Jerusalem, Izrael

Čestné uznání:
Goryachy Nicole (11 let), Studio of Art - Ruta Kreitser, Jerusalem, Izrael

Japonsko »

Čestné uznání: Ikeda Ryohto (13 let), Japonská škola v Praze - Japan School of Prague, Praha 6 - Řepy, Japonsko

Čestné uznání:
Ikeda Ryohto (13 let), Japonská škola v Praze - Japan School of Prague, Praha 6 - Řepy, Japonsko

Kazachstán »

Medaile: Vereykina Alina (9 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola, Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

Medaile:
Vereykina Alina (9 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola, Ust-Kamenogorsk, Kazachstán

Korejská republika »

Medaile: Lynn Park Jae (15 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Medaile:
Lynn Park Jae (15 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Malajsie »

Medaile: Liang Lim Yong (16 let), Yeow Chye Art Centre, Penang, Malajsie

Medaile:
Liang Lim Yong (16 let), Yeow Chye Art Centre, Penang, Malajsie

Mongolsko »

Čestné uznání: Anisbayar Yalguum (11 let), Mongolian Children´sArt and Creativity Center, Ulaanbaatar, Mongolsko

Čestné uznání:
Anisbayar Yalguum (11 let), Mongolian Children´sArt and Creativity Center, Ulaanbaatar, Mongolsko

Pákistán »

Čestné uznání: Shakeel Ahmed Rida (13 let), Beaconhouse School System, Middle Branch, Karachi, Pákistán

Čestné uznání:
Shakeel Ahmed Rida (13 let), Beaconhouse School System, Middle Branch, Karachi, Pákistán

Singapur »

Medaile škole za kolekci grafiky: Mohd Sharin Nurul Jannah (15 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mohd Sharin Nurul Jannah (15 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Srí Lanka »

Medaile: Jayasingha Heruneth Induwara (7 let), Sampath Rekha International Art Academy, Gothatuwa, Srí Lanka

Medaile:
Jayasingha Heruneth Induwara (7 let), Sampath Rekha International Art Academy, Gothatuwa, Srí Lanka

Thajsko »

Čestné uznání: Banga Devaansh (6 let), Kolor Me Art School, Pakred, Thajsko

Čestné uznání:
Banga Devaansh (6 let), Kolor Me Art School, Pakred, Thajsko

Uzbekistán »

Čestné uznání: Nebogina Kseniya Andreevna (9 let), Tashkent, Uzbekistán

Čestné uznání:
Nebogina Kseniya Andreevna (9 let), Tashkent, Uzbekistán

Vietnam »

Čestné uznání: Bui Le Hoang My (9 let), Ha Noi Children´s Palace, Hanoi, Vietnam

Čestné uznání:
Bui Le Hoang My (9 let), Ha Noi Children´s Palace, Hanoi, Vietnam


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus