» Archiv ročníků » Ročník 41 » Ocenění » Účastníci z ČR
Ocenění účastníci z ČR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci
Mateřské školy
Dolní Cerekev - MŠ, Dolní Cerekev 26
Medaile
- Kučera Filip, 6 let
Jablonec nad Nisou - 7. MŠ, Jugoslávská 13
Čestné uznání
- Habánová Martina, 6 let
- Horušická Elen, 6 let
- Podoubská Adéla, 6 let
Lišov - MŠ, Nová 611
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Ambrožová Nela, 5 let
- Přibyl Jakub, 6 let
- Přibylová Anna, 4 roky
- Štumbauer Matěj, 6 let
Ostrava – Zábřeh - MŠ Zdraví, Bastlova 9
Medaile
- Lesáková Eliška, 4 roky
Čestné uznání
- Ginkulová Anastázie, 6 let
- Chlebovská Mia Ella, 6 let
- Jančurová Adéla, 4 roky
Pardubice - Polabiny III - MŠ, Odborářů 345
Čestné uznání
- Trojanová Viktorie, 4 roky
- Zeman Ondřej, 4 roky
Praha 6 - Liboc - MŠ, Sbíhavá II 360/2
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Selka", 5 - 13 let
Roudnice nad Labem - MŠ Sluníčko, Školní 1805
Čestné uznání
- Hrušková Andrea, 6 let
- Janovská Tereza, 6 let
Základní školy
Buštěhrad - ZŠ Oty Pavla, Tyršova 77/110
Čestné uznání
- Vávrová Daniela, 9 let
Červené Pečky - ZŠ, Kutnohorská 181
Medaile škole za kolekci keramiky
- Adamcová Pavlína, 11 let
- Bartůňková Natálie, 10 let
- Doležalová Adéla, 11 let
- Dvořáková Lucie, 7 let
- Chlupáčková Denisa, 11 let
- Jelínková Magdaléna [ 1 ], 7 let
- Králová Simona, 11 let
- Míková Ela, 9 let
- Nutrová Viktorie, 7 let
- Pařezová Michaela, 10 let
- Štechrová Tereza, 7 let
- Urbánek Jakub, 9 let
České Budějovice - ZŠ, L. Kuby 48
Čestné uznání
- Hejnová Petra, 12 let
Dublovice - ZŠ a MŠ, Dublovice 56
Čestné uznání
- Fárová Eliška, 10 let
- Šmatláková Tereza, 8 let
Dvůr Králové nad Labem - ZŠ Podharť, Máchova 884
Čestné uznání
- Bartošová Karolína, 8 let
- Mádlová Dita, 9 let
- Skutová Aneta, 12 let
Fulnek - ZŠ a MŠ T.G. Masaryka, Masarykova 426
Medaile
- Feilhauerová Magdaléna, 15 let
Chabařovice - ZŠ, Masarykova 559
Čestné uznání
- Giňo Tomaš, 12 let
- Zábranská Lucie, 14 let
Litoměřice - ZŠ, Ladova 5
Čestné uznání
- Bláhová Lada, 11 let
- Kalinová Anna, 12 let
Medaile
- Kubrychtová Jana, 14 let
Čestné uznání
- Kořínková Tereza, 11 let
- Voženílková Sára, 12 let
Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Opava - Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Čestné uznání
- Halška Jaromír, 13 let
- Štibraná Josefina, 10 let
Peruc - ZŠ, Komenského 193
Čestné uznání
- Hlavová Klára, 14 let
- Zrůstová Vendula, 15 let
Plzeň-Skvrňany - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Čestné uznání
- Bladyko Dimo, 12 let
- Moravec Patrik, 12 let
- Schürer Patrik, 12 let
- Vinklář Adam, 12 let
Praha 2 - ZŠ, Na Smetance 1
Čestné uznání
- Savenko Gríša, 10 let
- Žáková Tereza, 10 let
Praha 3 - ZŠ, Nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685
Praha 4 - FZŠ, Táborská 45
Čestné uznání
- Šíma Teodor, 13 let
Prakšice - ZŠ, Prakšice 100
Čestné uznání
- Kučerová Michaela, 12 let
- Velecká Klára, 10 let
Příbram II - ZŠ, Jiráskovy sady 273
Čestné uznání
- Lidnerová Viktorie, 10 let
- Mígl Vojtěch, 10 let
Příbram VIII - ZŠ, Školní 75
Čestné uznání
- Kroužecká Martina, 14 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Čestné uznání
- Coufal Kryštof, 14 let
- Faldýnová Věra, 8 let
- Holiš Janek, 14 let
- Kyšáková Magdaléna, 8 let
- Ličko David, 13 let
- Šestáková Vendula, 14 let
- Štorek Štěpán, 13 let
Slaný - 3. ZŠ, Rabasova 821
Čestné uznání
- Cimrman Adam, 10 let
- Černá Lucie, 9 let
- Dufek Štepán, 9 let
- Pešatová Barbora, 9 let
- Pospíšilová Karolína, 9 let
- Pražáková Gábina, 10 let
Sobotka - ZŠ, Jíčínská 136
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Ptáčci", 13 let
Sokolov - ZŠ, Rokycanova 258
Čestné uznání
- Šelířová Adéla, 13 let
Valašské Meziříčí - ZŠ, Šafaříkova 726
Čestné uznání
- Masaříková Karina, 7 let
- Podzemná Adéla, 7 let
Čestné uznání
- Koloničná Monika, 10 let
Volyně - ZŠ, Školní 300
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Cardová Petra, 14 let
- Čejková Dominika, 14 let
- Grabmülerová Lenka, 14 let
- Kotálová Zuzana, 14 let
- Kouba Lukáš, 14 let
- Ondřich Jan, 16 let
Vsetín - ZŠ, Ohrada 1876
Čestné uznání
- Fabbri Veronica, 14 let
- Chvátal Tobiáš, 8 let
- Kubica Tomáš, 10 let
Zubří - ZŠ, Hlavní 70
Čestné uznání
- Hyánek Ondřej, 9 let
Základní umělecké školy
Blansko - ZUŠ, Zámek 3
Čestné uznání
- Válková Ester, 9 let
Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4
Čestné uznání
- Hofreiter Marek, 9 let
- Krejčová Adéla, 11 let
- Metličková Nikola [ 1 | 2 ], 11 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Batystová Andrea, 7 let
- Bláhová Anna, 13 let
- Brodová Evelyne, 7 let
- Červená Šárka, 8 let
- Dvořáková Eliška, 7 let
- Hofreiter Marek, 9 let
- Jánská Magdalena Beáta, 13 let
- Pojer Vojtěch, 9 let
- Pragerová Michaela, 7 let
- Staňková Kristýna, 10 let
- Švecová Magdalena, 7 let
- Vrbová Linda, 10 let
- Zadra Lucia, 9 let
Brno - ZUŠ Ant. Doležala, Trnkova 1784/81
Čestné uznání
- Szép Štěpán, 6 let
Buštěhrad - ZUŠ, Hradní 3
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Betlém", 6 - 9 let
Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Čestné uznání
- Cingelová Simona, 11 let
- Frinková Esther, 9 let
- Jiráková Adéla, 9 let
Český Krumlov - ZUŠ, Kostelní 162
Medaile škole za kolekci keramiky
- Bohdal Adam, 8 let
- Cibulková Eva, 9 let
- Čepelák František, 9 let
- Holcová Josefína, 9 let
- Krejčová Lucie, 9 let
- Olšanová Marie, 10 let
- Petit Anouk, 9 let
- Štefková Tereza, 10 let
Dolní Újezd - ZUŠ, Dolní Újezd 480
Čestné uznání
- Koutná Lucie, 6 let
- Pecháček Matěj, 7 let
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Cena poroty 2013
Medaile
- Brablec Jiří, 11 let
- Dumbrovská Helena, 14 let
- Hájková Aneta, 7 let
- Žídková Tereza, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Blažej Martin, 7 let
- Brablec Jan, 14 let
- Hnilicová Eliška [ 1 | 2 ], 5 let
- Lazecká Eliška, 10 let
- Neuverth Milan, 9 let
- Vaverková Markéta, 10 let
- Žídková Petra, 12 let
- Žídková Tereza, 7 let
Čestné uznání
- Beránková Eliška, 9 let
- Bortel Martin, 5 let
- Hašková Johana, 8 let
- Lhotská Alexandra, 13 let
- Neuverth Milan, 9 let
Hlinsko - ZUŠ, Poděbradovo nám. 305
Čestné uznání
- Ťopková Veronika, 12 let
Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Medaile
- Ševčíková Eva, 9 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Adamík Marek, 13 let
- Do Minh Hieu, 12 let
- Navrátil Andrej, 11 let
- Omasta Petr, 10 let
- Solař Lumír, 9 let
- Stískalová Kristýna, 13 let
- Vaclachová Karolína, 13 let
Hradec nad Moravicí - ZUŠ, Zámecká 313
Medaile škole za kolekci grafiky
- Czyž Denis, 8 let
- Holeš Daniel, 7 let
- Palačková Lucie, 11 let
- Sonnek František, 11 let
Čestné uznání
- Ondrejka Dušan, 7 let
- Vaněk Martin, 6 let
Humpolec - ZUŠ G. Mahlera, Školní 701
Jeseník - Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Alšova 243/2
Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Čestné uznání
- Brtko Matěj, 9 let
- Frková Markéta, 10 let
- Houdová Adéla, 9 let
- Chaloupská Iveta, 10 let
- Kožnar Matěj, 7 let
- Kuříková Zuzana, 9 let
- Kynčlová Jiřina, 9 let
- Paldusová Kateřina, 12 let
- Půlpánová Magdalena, 9 let
Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Medaile
- Hrabáková Míša, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Blechová Anežka, 11 let
- Boch Jindřich, 8 let
- Höfner Vojtěch, 11 let
- Jeřábková Kateřina, 11 let
- Korbel Eduard, 13 let
- Kukalová Kateřina, 11 let
- Symonová Tereza, 9 let
- Toms Marek, 12 let
- Toms Tomáš, 14 let
Čestné uznání
- Blechová Anežka, 11 let
Medaile
- Korbel Štěpán, 15 let
- Toms Tomáš, 14 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- kolektivní práce dětí "Vesnická svatba" [ 1 | 2 ], 8 - 11 let
- kolektivní práce dětí "Blaničtí rytíři", 13 - 15 let
- Blechová Anežka, 11 let
- Formánek Josef, 10 let
- Jindřichová Šárka, 11 let
- Korbel Eduard, 13 let
- Koberová Johana, 15 let
- Králová Simona, 11 let
- Neumann Pavel, 14 let
Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Čestné uznání
- Kvitová Nella, 5 let
- Šlosárek Filip, 10 let
Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Čestné uznání
- Tatýrková Nikola, 13 let
- Vávra Jaroslav, 16 let
Liberec - ZUŠ, Frýdlantská 19
Čestné uznání
- Lukáč Miroslav, 7 let
Libochovice - ZUŠ, Riegerova 64
Medaile
- Chadraba Štěpán, 14 let
Mikulov - ZUŠ, Náměstí 28
Čestné uznání
- Brucháčková Ema, 10 let
- Gonsiorová Sabina, 12 let
- Kománková Barbora, 14 let
- Koranda Jiří, 10 let
- Piharová Berenika, 9 let
- Zajíčková Adéla, 13 let
Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Čestné uznání
- Masarčíková Natálka, 8 let
- Vodseďálková Radka, 6 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13
Medaile
- Kohoutová Kateřina, 7 let
Čestné uznání
- Klimecká Klára, 8 let
- Kutová Barbora, 7 let
- Zajícová Petra [ 1 | 2 ], 7 let
Medaile
- Kohoutová Anna, 10 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Bauerová Alexandra, 11 let
- Benešová Adéla, 11 let
- Ivanov Alex, 9 let
- Kolaříková Lucie, 11 let
- Stará Kateřina, 10 let
- Techlovská Klára, 12 let
- Vojtelová Kristína, 11 let
Most - ZUŠ F.L. Gassmanna, Obránců míru 2364
Medaile
- Schindlerová Michaela, 9 let
Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Čestné uznání
- Dusílková Kristýna, 9 let
- Hašlarová Lída, 13 let
- Jiřinská Karolína, 7 let
- Kulhánková Barbora, 12 let
- Richterová Irena, 12 let
- Slavík Tomáš, 6 let
- Vítová Jůlie, 7 let
Čestné uznání
- Donerová Denisa, 10 let
- Kramná Adéla, 11 let
Čestné uznání
- Doubrava Josef, 10 let
- Doubravová Anežka, 12 let
- Machová Anna, 8 let
- Vašíček Marek, 14 let
Napajedla - ZUŠ Rudolfa Firkušného, Komenského 305
Čestné uznání
- Hádlíková Kateřina, 10 let
- Hlačík Tomáš, 11 let
- Kalandrová Barbora, 11 let
Němčice nad Hanou - ZUŠ, Komenského nám. 168
Čestné uznání
- Brátelová Zuzana, 12 let
- Jurdová Denisa, 10 let
- Kotulová Adriana, 10 let
- Rudyková Alexandra, 8 let
- Švarc Marek, 13 let
Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Medaile
- Bruská Ester, 7 let
Čestné uznání
- Hakrová Jiřina, 7 let
- Husáková Žofie, 9 let
- Svobodová Pavla, 8 let
Čestné uznání
- Bruská Ester, 7 let
- Hakrová Jiřina, 7 let
- Heřmanová Tereza, 9 let
- Hoová Sandra, 9 let
Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Čestné uznání
- Mouchová Barbora, 14 let
Nymburk - ZUŠ B. M. Černohorského, Palackého třída 574/62
Čestné uznání
- Bacílková Michaela, 15 let
- Šenfeldová Anna, 15 let
Olomouc - ZUŠ M. Stibora, Pionýrská 4/474
Medaile
- Bartošová Marie, 7 let
Čestné uznání
- Krestýnová Kateřina, 10 let
- Mazalová Tereza, 6 let
- Novotná Andrea, 5 let
- Vacek Filip, 6 let
- Wolfová Eliška, 9 let
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Hanácké koláče", 7 - 8 let
- Čubová Bára, 10 let
- Ševčíková Sára, 9 let
- Válková Tereza, 9 let
Opava - ZUŠ, Solná 417/8
Čestné uznání
- Jarolímková Lucie, 10 let
- Rmoutilová Zuzana, 10 let
Ostrava - Mariánské Hory - ZUŠ, Hudební 6
Čestné uznání
- Koštěl Petr, 13 let
- Petřík Tomáš, 9 let
- Šneider Libor, 6 let
Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925
Čestné uznání
- Svatoň Marek, 11 let
Pečky - ZUŠ, Barákova 700
Čestné uznání
- Kubíčková Aneta, 9 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Březinová Petra [ 1 | 2 ], 11 let
- Drábková Eliška, 10 let
- Friedová Magdaléna, 9 let
- Hrabáková Tereza, 8 let
- Kronowetterová Marie, 14 let
- Matoušková Rosalie, 10 let
- Pechová Barbora, 8 let
- Psotová Jana, 15 let
Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Čestné uznání
- Švejda Pavel, 8 let
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Šrámkova 131
Medaile
- Glücková Sandra, 7 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bulantová Linda, 13 let
- Čechová Klára, 13 let
- Čechová Michaela, 11 let
- Hincu Danila, 9 let
- Kučinová Kateřina, 6 let
Plumlov - ZUŠ, Na Aleji 44
Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Medaile
- Brabencová Lucie, 9 let
- Jůzová Anna, 11 let
- Lhotáková Alice, 8 let
- Truková Viktorie, 5 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- kolektivní práce dětí 'Album známek', 9 - 15 let
- Hranička Matyáš, 8 let
- Chmelířová Aneta, 6 let
- Kloučková Kateřina, 9 let
- Kopecká Ludmila, 14 let
- Plachá Kateřina, 9 let
- Plevačová Libuše, 12 let
- Silovská Simona, 11 let
- Štemberová Julie, 9 let
- Urbanová Karolína, 5 let
- Vrbatová Kateřina, 10 let
Čestné uznání
- Basl Matěj, 6 let
- Bílý Dominik, 10 let
- Bobysudová Kateřina, 8 let
- Houdková Lenka, 11 let
- Housar Hynek, 10 let
- Příhodová Adéla, 11 let
Čestné uznání
- Bergl Šimon, 9 let
- Berglová Kateřina, 10 let
- Frank Pavel, 8 let
- Hejnová Barbora, 8 let
- Pachmann Jindřich, 14 let
- Ťoupalík Jan, 14 let
- Vrzák Václav, 9 let
Čestné uznání
- Kopečková Kateřina, 14 let
- Plachá Petra, 11 let
- Stejskalová Barbora, 9 let
Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bělohoubková Kristýna, 14 let
- Hejlová Tereza, 5 let
- Kučerová Lenka, 9 let
- Vaškevič Ellen, 7 let
- Vaškevič Štěpánka, 13 let
Polička - ZUŠ B. Martinů, Čsl. Armády 347
Čestné uznání
- Soukalová Simona, 14 let
Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Čestné uznání
- Bartůňková Helena, 12 let
- Emelina Arina, 14 let
- Hanušová Veronika, 14 let
Praha 3 - Žižkov - ZUŠ, Štítného 520/5
Čestné uznání
- Mourková Gabriela, 13 let
Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Medaile škole za kolekci grafiky
- Beneš Adam, 10 let
- Cvrk Patrik, 7 let
- Hale Klára, 9 let
- Havlová Iva, 10 let
- Justková Johana, 10 let
- Pletichová Nora, 7 let
- Ševčíková Nicol, 9 let
- Šrámková Anna, 13 let
Praha 6 - ZUŠ, Nad Alejí 28
Čestné uznání
- Fňukalová Emilka, 10 let
Praha 9 - Čakovice - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Čestné uznání
- Drábková Aneta, 7 let
- Florianová Tereza, 11 let
- Šroubek Kryštof, 9 let
- Šťastný Vojtěch, 13 let
- Vyklická Ema, 7 let
Praha 9 - Prosek - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Čestné uznání
- Rambousek Michal, 12 let
- Štancl Matouš, 13 let
- Táborská Marie, 8 let
Praha 10 - Umělecké studio Vršovice, 28. pluku 458/7
Čestné uznání
- Liška Luka, 5 let
- Sambito Elisabeth, 5 let
- Slabá Veronika, 6 let
Praha 10 - Strašnice - ZUŠ, Olešská 2295/16
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Lidové veršování", 5 - 10 let
- Knorr Rudolf, 12 let
Čestné uznání
- Hrabánková Zuzana, 12 let
- Johnová Tereza, 12 let
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Medaile
- Burgrová Marcela, 12 let
- Hrebeňárová Adéla, 13 let
- Kolářová Pavla, 11 let
- Lázna Richard, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Balog David, 13 let
- Dosedělová Nikol, 7 let
- Hájková Nicole, 10 let
- Hrdličková Natálie, 9 let
- Kolbová Karolína, 12 let
- Marcin Štepán, 12 let
- Ondrouchová Kristýna, 11 let
- Pudová Adéla, 12 let
- Tvrdý Ondřej, 11 let
- Zímová Karolína Stella, 5 let
Medaile
- Praskačová Veronika, 9 let
- Švalbová Kateřina, 11 let
Čestné uznání
- Poledníčková Amálie, 14 let
Čestné uznání
- Kučera Ondřej, 11 let
- Makovec Jan, 12 let
- Navrátilová Veronika, 16 let
Čestné uznání
- Machorková Diana, 16 let
- Májková Magdalena, 11 let
- Studýnková Kateřina, 10 let
- Žouželková Anita, 10 let
Sedlčany - ZUŠ, Šafaříkova 428
Čestné uznání
- Rengerová Nikol, 12 let
Čestné uznání
- Jíchová Kateřina, 9 let
- Novotná Eliška, 9 let
- Sůsová Šárka, 6 let
Sokolov - ZUŠ, Staré náměstí 37
Čestné uznání
- Štípková Natálie, 8 let
Starý Plzenec - ZUŠ, Raisova 2
Čestné uznání
- Havlovic Jan, 9 let
- Holubová Marika, 16 let
- Jeřábková Hana, 9 let
Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Medaile
- Brůhová Aneta, 9 let
- Kafková Michaela, 14 let
- Scheinostová Markéta, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Císař Miroslav, 8 let
- Dubová Eva, 16 let
- Kuncl David, 15 let
- Pelcová Kateřina, 12 let
- Řezanka Jan, 8 let
Čestné uznání
- Čížek David, 13 let
- Hradská Kateřina, 10 let
- Tocksteinová Natálie, 10 let
- Vlasáková Tereza, 7 let
- Zábranský Jan, 12 let
Medaile
- Hrdina Jan, 11 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Červenková Tereza, 8 let
- Kubíček Matyáš, 13 let
- Samcová Vendula, 9 let
- Scheinostová Bohdana, 13 let
- Stranevová Diana, 11 let
- Šimková Kateřina, 13 let
- Špindlerová Kateřina, 11 let
- Vlasáková Karolína, 15 let
Stříbro - ZUŠ, Kostelní 106
Čestné uznání
- Vilímová Ella, 7 let
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Čestné uznání
- Berger Kryštof, 13 let
- Břečková Barbora, 12 let
- Grégr Lukáš, 9 let
- Hlaváček Adam, 12 let
- Pastorek Jindřich [ 1 | 2 ], 13 let
- Skřepská Nikola, 11 let
- Slimaříková Veronika, 10 let
Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395
Čestné uznání
- Bednařík Dominik, 5 let
- Chmelová Kateřina, 5 let
- Jurák Dominik, 7 let
- Kočíková Kristýna, 7 let
- Matulíková Barbora, 7 let
Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868
Medaile
- Vaňharová Veronika, 10 let
Čestné uznání
- Vaňharová Veronika, 10 let
- Zichová Lucie, 10 let
Zruč nad Sázavou - ZUŠ, Na Pohoří 575
Čestné uznání
- Dufková Anežka, 13 let
- Dvořáková Karolína, 10 let
- Dvořáková Kristýna, 11 let
- Jiranová Lenka, 10 let
Čestné uznání
- Dušek Pavel, 14 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Bernartice - Domov ZP, Zběšičky 23
Medaile
- Kleistnerová Andrea, bez udání věku
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Gajdoš David, bez udání věku
- Růžička Vít, bez udání věku
- Strejc Lukáš, bez udání věku
České Budějovice - MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., U Hvízdala 9
Medaile
- Anderlová Alena, bez udání věku
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Lenková Barbora, bez udání věku
- Mik Jindřich, 12 let
- Průšová Naděje, bez udání věku
Český Krumlov - ZŠ, Kaplická 151
Čestné uznání
- Oračko Ivan, 12 let
Hořovice - ZŠ a MŠ speciální, Svatopluka Čecha 455
Čestné uznání
- Škop Viktor, 13 let
Jihlava - MŠ a spec. pedagog. centrum, Demlova 28
Jihlava - ZŠ speciální a Prakt. škola, Březinova 31
Čestné uznání
- Kretschmannová Lucie, bez udání věku
Kladno 2 - ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Pařížská 2199
Čestné uznání
- Ivanov Nikita, 11 let
- Vela Pavel [ 1 | 2 ], 16 let
Praha 5 - ZŠ praktická a ZŠ speciální Lužiny, Trávníčkova 1743
Čestné uznání
- Baslova Monika, 11 let
Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Medaile škole za kolekci grafiky
- Barabášová Kateřina, bez udání věku
- Baumann Tomáš, bez udání věku
- Kuboušková Eva, bez udání věku
- Mach Miloslav, bez udání věku
- Nagyová Zuzana, bez udání věku
- Olšbaurová Lenka, bez udání věku
- Šafránek Jakub, bez udání věku
- Trtková Štěpánka, bez udání věku
Raspenava - Domov, Fučíkova 432
Medaile
- Široká Dana, bez udání věku
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Kákonová Eva, bez udání věku
- Podlesná Věra, bez udání věku
- Preislerová Jana, bez udání věku
Čestné uznání
- Kozáková Michaela, bez udání věku
- Podlesná Věra, bez udání věku
Strakonice - Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek 1
Čestné uznání
- Karba Viktor, bez udání věku
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Česká Skalice - SVČ Bájo, Husovo nám. 3
Čestné uznání
- Havlíková Karolína, 13 let
- Horká Anna, 12 let
- Horká Magdalena Dorotea, 10 let
- Michlová Barbora, 13 let
České Budějovice - Atelier Barevný kolo, Na Sadech 19
Český Krumlov-Plešivec - DDM, Linecká 67
Medaile
- Benešová Kateřina, 11 let
- Šrámková Klára, 15 let
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Jihočeská veselka", 11 - 15 let
Hrachov - Výtvarný kroužek při Ochraně fauny ČR
Čestné uznání
- Hlaváčková Denisa, 5 let
Plzeň - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Jagellonská 14
Medaile
- Hejlová Tereza [ 1 | 2 ], 5 let
- Pechová Karolína, 5 let
Čestné uznání
- Kabátová Rozálie, 5 let
- Klinkovská Marie Anna, 5 let
Praha 2 - DDM Praha 2, US STV Vyšehrad, Vratislavova 15
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Betlém", 5 - 13 let
Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Medaile
- Špitálská Tereza, 6 let
Čestné uznání
- Pilařová Viktorka, 7 let
- Procházka Mikuláš, 6 let
- Řeřichová Eliška, 8 let
- Sokolová Sofie, 8 let
- Šormová Kateřina, 7 let
Praha 3 - Žižkov - Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 100
Praha 5 - Smíchov - Výtvarný spolek Hruška, Janáčkovo nábřeží 47
Čestné uznání
- Svobodová Johana, 7 let
- Šrámek Noemi, 9 let
Praha 6 - DDM Praha 6, U Boroviček 1
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Blaničtí rytíři", 7 - 12 let
- Jedlička Lukáš, 11 let
- Pešel Amalia, 7 let
Roztoky - Sdružení Roztoč, Čechova 564
Čestné uznání
- Šromová Barbora, 6 let
Řevnice - Keramická dílna Lacigovky, B. Němcové 447
Čestné uznání
- Dvořáková Anna, 10 let
- Lacigová Andrea, 11 let
- Lacigová Kristýna, 13 let
- Váňová Alžběta, 12 let
Střední školy
Hlinsko v Čechách - Gymnázium K.V. Raise, Adámkova 55
Čestné uznání
- Bártová Andrea, 16 let
- Hričáková Lenka, 12 let
Hořovice - Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617/6
Čestné uznání
- Grosman Lukáš, 11 let
Klatovy - Gymnázium Jar. Vrchlického, Národních mučedníků 347/IV
Čestné uznání
- Volf Václav, 14 let
Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Čestné uznání
- Hnízdová Štěpánka, 13 let
- Kánská Zdislava, 16 let
- Szmeková Sára, 12 let
Praha 4 - Gymnázium, Budějovická 680
Čestné uznání
- kolektivní práce dětí "Kroje", 13 let
Individuální účastníci
Praha 3, Bořivojova
Čestné uznání
- Prosová Ema, 14 let
Týn nad Vltavou
Medaile
- Šestáková Anna, 9 let
- Šestáková Ludmila, 4 roky