» Archiv ročníků » Ročník 42 » Ocenění » Účastníci z ČR
Ocenění účastníci z ČR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci
Mateřské školy
Dolní Cerekev - MŠ, Dolní Cerekev 26
Čestné uznání
- Matoušková Markéta, 6 let
Jesenice - Osnice - MŠ a ZŠ Sunny Canadian, Straková 522
Čestné uznání
- Kolářová Sára, 5 let
- Verner Tadeáš, 6 let
Kynšperk - MŠ, Školní 525
Čestné uznání
- Herout Matěj, 5 let
Lišov - MŠ, Nová 611
Čestné uznání
- Aubrechtová Rozálie [ 1 | 2 ], 5 let
- Dvořák Tomáš, 5 let
- Mráčková Daniela, 4 roky
Mšeno - MŠ, Havlíčkova 273
Čestné uznání
- Nouzáková Karolína, 5 let
- Wolfová Nelly, 6 let
Ostrava – Zábřeh - MŠ Zdraví, Bastlova 694/9
Čestné uznání
- Hierschová Natálie, 6 let
- Lesáková Eliška, 5 let
- Rakusová Amálie, 5 let
Čestné uznání
- Lesáková Eliška, 5 let
Ostrava Hulváky - MŠ Matrosovova, Matrosovova 14/A
Čestné uznání
- Havlásková Petra, 4 roky
- Mrázová Markéta, 5 let
Plzeň - 91. MŠ, Jesenická 11
Čestné uznání
- Blažková Klára, 4 roky
- Dejmková Stanislava, 5 let
Praha 6 - Vokovice - MŠ Na Dlouhém Lánu, Nechanského 3/589
Čestné uznání
Základní školy
Červené Pečky - ZŠ, Kutnohorská 181
Medaile
- Bílý Marek [ 1 | 2 ], 9 let
- Roušal Filip, 10 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Dvořáková Lucie, 8 let
- Jelínková Magdalena, 8 let
- Nobilis Václav, 9 let
- Novák Tomáš, 8 let
- Procházková Natálie, 8 let
- Roušalová Kateřina [ 1 | 2 ], 8 let
- Štechrová Tereza, 8 let
Dvůr Králové nad Labem - ZŠ Podharť, Máchova 884
Čestné uznání
- Heřmanová Anna, 6 let
- Kubíček Matěj, 7 let
Frýdek-Místek - 8. ZŠ, Československé armády 570
Čestné uznání
- Lymperidis Dimitrijos, 13 let
- Pavelka Jakub, 13 let
- Pernička Martin, 13 let
Hořičky - ZŠ a MŠ Hořičky, Hořičky 71
Čestné uznání
- Hamříková Dominika, 14 let
- Krecbachová Tereza, 14 let
- Novotný Václav, 14 let
Litoměřice - ZŠ Ladova, Ladova 5
Čestné uznání
- Laskoš Patrik, 11 let
- Vonostránská Nela, 10 let
Medaile
- Kubrychtová Jana, 15 let
Luká - ZŠ a MŠ Luká, Luká 4
Čestné uznání
- Machalová Natálie, 13 let
Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Medaile škole za kolekci fotografií
- Horáková Sára, 11 let
- Roštlapilová Barbora, 11 let
- Suchánková Kateřina, 11 let
- Šitinová Tereza, 13 let
- Šnipsová Lucie, 9 let
Nový Jičín - ZŠ, Komenského 571/66
Čestné uznání
- Blancová Andrea, 13 let
- Jiříček Martin, 13 let
- Konvičková Markéta, 12 let
- Lechovič Daniel, 13 let
- Melčáková Klára, 12 let
Obecnice - Masarykova ZŠ, Obecnice 255
Čestné uznání
- Bíza Martin, 12 let
Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Medaile
- Ausficírová Nikol, 13 let
- Macháčková Barbora, 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Červeňáková Kristýna, 11 let
- Danzerová Daniela, 14 let
- Franková Andrea, 12 let
- Hopjanová Jana, 10 let
- Pflégrová Natálie, 14 let
Opava - ZŠ T.G.Masaryka, Riegrova 13
Medaile
- Gilíková Nikola, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Balcárková Markéta, 13 let
- Černohorský Vít, 13 let
- Dudová Radka, 13 let
- Fischerová Anna, 15 let
- Večerková Kateřina, 13 let
Opava - Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Čestné uznání
- Kupka Tomáš, 13 let
- Lév Jakub, 12 let
Peruc - ZŠ, Komenského 193
Čestné uznání
- Hlavová Klára, 15 let
Plzeň - 28. ZŠ, Rodinná 39
Čestné uznání
- Baranová Tereza, 10 let
Plzeň-Skvrňany - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Čestné uznání
- Benediktová Anna, 7 let
- Černický Martin, 11 let
- Martínková Lucie, 11 let
Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Čestné uznání
- Manhart Jan, 15 let
- Svobodová Sára, 15 let
Praha 2 - ZŠ, Na Smetance 505/1
Čestné uznání
- Burešová Ema, 10 let
Praha 3 - ZŠ, Nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685
Čestné uznání
- Stárek Jan, 11 let
Prakšice - ZŠ a MŠ, Prakšice 100
Čestné uznání
- Juráková Jana, 11 let
- Mikesková Alice, 10 let
- Rajnoha Adam, 11 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Medaile
- Kamasová Aneta, 10 let
Čestné uznání
- Novák Vít, 11 let
- Rozsypalová Marie, 11 let
- Urbanová Sára, 9 let
Čestné uznání
- Brezinová Lea, 7 let
- Brzobohatý Dalibor, 13 let
- Mlčáková Dorota, 7 let
- Štěpánek Vojtěch, 7 let
- Vašenka Jan, 12 let
- Vetyška František, 11 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Gajdová Amálie, 6 let
- Gojtková Ema, 8 let
- Juráňová Jolana, 6 let
- Kyšáková Magdaléna, 8 let
- Rozsypalová Eliška, 9 let
- Skalková Markéta, 8 let
- Sumec Matěj, 14 let
- Vašenka Jiří, 8 let
Čestné uznání
- Dawn Tichá Marta, 12 let
- Kacler Ferdinand, 13 let
Slaný - 3. ZŠ, Rabasova 821
Čestné uznání
- Heřman Mikuláš, 10 let
- Kopal Filip, 6 let
Valašské Meziříčí - ZŠ, Šafaříkova 726
Čestné uznání
- Valešová Eliška, 7 let
Vsetín - ZŠ - Ohrada, Ohrada 1876
Čestné uznání
- Ledvinková Sabina, 9 let
Základní umělecké školy
Beroun - ZUŠ Václava Talicha, Husovo náměstí 77
Čestné uznání
- Kalousková Karin, 12 let
Blansko - ZUŠ, Zámek 3
Čestné uznání
- Babka Šimon, 9 let
Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4
Čestné uznání
- Pacner Jaroslav, 8 let
- Voračka Adolf, 9 let
Čestné uznání
- Skolková Tereza, 13 let
- Tichá Karolína, 13 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Bláhová Anna, 13 let
- Hrabačka Ondřej, 10 let
- Pícha Štěpán, 12 let
- Podlešák Jan, 12 let
- Řehoř Zbyněk, 12 let
- Šulcová Anna, 14 let
- Tichá Karolína, 12 let
- Vávrová Vanesa, 12 let
Brno - ZUŠ Ant. Doležala, Trnkova 1784/81
Čestné uznání
- Matyášová Barbora, 6 let
Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Čestné uznání
- Jarolímek Ondřej, 8 let
- Kasíková Kristýna, 12 let
České Budějovice - ZUŠ Piaristické nám., Piaristické nám. 1
Čestné uznání
- Brožová Tereza, 6 let
- Jedličková Žofie, 7 let
- Mašek Sebastian, 10 let
Český Krumlov - ZUŠ, Kostelní 163
Čestné uznání
- Mitková Bára, 10 let
- Šedivá Anna, 10 let
Dolní Újezd - ZUŠ, Dolní Újezd 480
Čestné uznání
- Vostřel Pavel, 9 let
Duchcov - ZUŠ Ivana Kawaciuka, Kubicových 2/692
Čestné uznání
- Látr Michal, 7 let
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Dumbrovská Helena, 15 let
- Holuša Tomáš, 11 let
- Kozelská Barbora, 12 let
- Tvarůžková Justýna, 8 let
- Urbančík Ondřej, 9 let
Medaile
Medaile škole za kolekci grafiky
- Blažej Martin, 8 let
- Brablec Jiří, 12 let
- Brablecová Rozálie, 8 let
- Hájková Aneta, 9 let
- Hašková Johana, 9 let
- Řehulková Pavlína, 7 let
- Tulis Martin, 9 let
- Žídková Tereza, 8 let
Medaile
- Brablec Jan, 15 let
- Kramná Kateřina, 14 let
Čestné uznání
- Klimešová Kateřina, 11 let
- Martiníková Nikola, 15 let
- Tulis Martin, 9 let
Havlíčkův Brod - Soukr. ZUŠ, Nuselská 3240
Čestné uznání
- Debnárová Klára, 9 let
- Mariničová Lucie, 11 let
- Novotná Matylda, 12 let
- Stupková Andrea, 10 let
Hlinsko - ZUŠ, Poděbradovo nám. 305
Čestné uznání
- Bříza Lukáš, 8 let
- Klas Michal, 7 let
- Picková Tereza, 10 let
Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Horažďovice - ZUŠ Horažďovice, Blatenská 310
Čestné uznání
- Kotišová Kateřina, 7 let
Hořovice - ZUŠ Josefa Slavíka, Palackého náměstí 253/4
Čestné uznání
- Sukovská Ariela, 8 let
Hradec nad Moravicí - ZUŠ, Zámecká 313
Medaile škole za kolekci grafiky
- Baraňáková Denisa, 9 let
- Dudys Jan, 6 let
- Heiderová Karolína, 7 let
- Heinzová Natálie [ 1 | 2 ], 6 let
- Jaguszstýnová Marie [ 1 | 2 ], 12 let
- Malohlavová Anna, 8 let
- Mendlová Michaela, 5 let
- Palačková Lucie, 12 let
- Paterová Marie, 14 let
- Rychlík Filip, 6 let
- Sonnek František, 12 let
- Sonnek Martin, 6 let
Humpolec - ZUŠ G. Mahlera, Školní 701
Medaile
- Kučerová Natálie, 10 let
Čestné uznání
- Dubská Anna, 11 let
- Janeková Eliška, 14 let
- Maršíková Patricie, 8 let
- Martinů Petr, 15 let
- Rýznerová Zuzana, 16 let
- Svobodová Adéla, 7 let
Chrast - ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Náměstí 7
Čestné uznání
- Mrázek Matyáš, 8 let
- Schináglová Klárka, 11 let
Jesenice - ZŠ, MŠ, ZUŠ, K Rybníku 800
Čestné uznání
- Poppová Karolína, 12 let
- Šimonová Laura, 6 let
- Zemková Tereza, 7 let
Jeseník - Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Alšova 243/2
Medaile
- Kropáč Lukáš, 6 let
- Novotná Berenika, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Augustynek Jan, 15 let
- Buchtová Eliška, 14 let
- Gron Lukáš, 15 let
- Krytinář Bohumil, 7 let
- Kubíček Karel, 16 let
- Nováková Jana, 14 let
- Raifová Lucie, 14 let
- Zbořilová Aneta, 11 let
Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Čestné uznání
- Svoboda David, 9 let
- Štěrbáková Klára, 7 let
- Zemanová Natálka, 5 let
Čestné uznání
- Balcárková Adéla, 11 let
- Baudisová Adéla, 8 let
- Malá Natálie, 9 let
Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Čestné uznání
- Gazdová Ludmila, 14 let
- Křivinková Alžběta, 5 let
Čestné uznání
- Brtko Matěj, 10 let
- Erlebachová Nikola, 10 let
- Zatloukalová Barbora, 10 let
Jindřichův Hradec - ZUŠ V. Nováka, Janderova 165/II
Čestné uznání
- Neidrová Barbora, 6 let
Čestné uznání
- Nová Zuzana, 8 let
- Žiga Zdeněk, 10 let
Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Medaile
Medaile škole za kolekci grafiky
- Herelová Eliška, 8 let
- Kovařík Jáchym, 8 let
- Kryštofová Michaela, 8 let
- Líbalová Kateřina, 7 let
- Sikstová Anna, 9 let
- Sovová Adéla, 9 let
- Vacková Anna, 7 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Kolektivní práce dětí „U stolu“, 7-13 let
- Kolektivní práce dětí „Jedlík vegetarián“, 15-16 let
- Beneš Patrik, 11 let
- Kopecká Magdalena, 12 let
- Kopelentová Lucie, 10 let
- Korbel Eduard, 14 let
- Provazníková Zuzana, 12 let
- Zahajská Linda, 14 let
- Zámečník Marek, 16 let
- Zelená Katka, 12 let
Čestné uznání
- Blechová Anežka, 13 let
- Paucová Sára Nikol, 13 let
Kopřivnice - ZUŠ Zdeňka Buriana, Štramberská 294
Čestné uznání
- Boháčová Nikola, 8 let
- Bryndová Michaela, 9 let
Čestné uznání
- Hrček Adam, 9 let
- Pechová Daniela, 11 let
- Pechová Natalie, 11 let
- Stanojkovič Míla, 8 let
Králíky - ZUŠ Králíky, Nádražní 483
Čestné uznání
- Konč Michal, 11 let
Čestné uznání
- Brandejsová Tereza, 14 let
- Heš Ondřej, 13 let
- Líbal Matěj, 8 let
- Vrzal Lukáš, 7 let
Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Medaile
- Hudečková Tereza, 6 let
- Švehlíková Kristýna, 11 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Banďouchová Klára, 9 let
- Dvořáček Viktor, 11 let
- Horenská Michaela, 9 let
- Hrdý Jakub, 6 let
- Jiříčková Daniela, 12 let
- Jurová Bronislava, 15 let
- Kaniová Tereza, 12 let
- Křepelková Nela, 6 let
- Kytlicová Anna, 10 let
- Lišková Ivana, 13 let
- Mrázková Veronika, 9 let
- Navrátilíková Šárka, 15 let
- Poltoranos Petr, 8 let
- Poltoranosová Zuzana, 8 let
- Ryšánková Anna, 13 let
- Tatýrková Nikola, 14 let
- Zaoralová Vendula, 10 let
Libochovice - ZUŠ, Riegerova 64
Lipník nad Bečvou - ZUŠ Antonína Dvořáka, Havlíčkova 634
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Práškovací letadlo“, 11-12 let
Litovel - ZUŠ, Jungmannova 740
Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Illková Milena, 9 let
- Kadlecová Petra, 12 let
- Šulcová Sára Andrea, 13 let
- Urbanová Marie, 14 let
- Vítovec Pavel, 14 let
Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Medaile
- Kopřiva Ondřej, 9 let
Čestné uznání
- Hejdrych Lukáš, 10 let
- Horáková Monika, 10 let
- Kučerová Klára, 9 let
- Vávrová Nela, 8 let
Čestné uznání
- Jelínková Jana, 9 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13
Medaile
Čestné uznání
- Beránková Adéla, 12 let
- Giampaoli Karla, 8 let
- Klokan Jan [ 1 | 2 ], 6 let
- Kobes Jan, 5 let
- Kočárová Anna, 12 let
- Machačná Anna Marie, 8 let
- Pilařová Renata, 8 let
- Včelková Štěpánka, 12 let
Medaile
- Benešová Anna, 10 let
- Loskotová Natálie, 14 let
Čestné uznání
- Beránková Adéla, 12 let
- Čermáková Lucie, 7 let
- Giampaoli Karla, 6 let
- Kutová Barbora, 7 let
- Mach Milan, 12 let
- Smrček David, 8 let
- Stará Kateřina, 12 let
- Zelenková Natálie, 11 let
Čestné uznání
- Benešová Anna, 10 let
- Dérerová Karolína, 13 let
- Schlosser Martin, 8 let
- Skuhrovcová Kristýna, 9 let
Most - ZUŠ F.L. Gassmanna, Obránců míru 2364
Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Medaile
- Doležalová Tereza, 16 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Brabec Hynek, 11 let
- Horčič Matěj, 10 let
- Miřatská Nikol, 11 let
- Podpěrová Eliška [ 1 | 2 ], 14 let
- Richterová Irena, 13 let
- Vaňurová Michaela, 14 let
Medaile
- Kulhánková Barbora, 13 let
- Preis Petr, 16 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Böhm Václav, 8 let
- Doležalová Tereza, 16 let
- Habeltová Dominika, 16 let
- Habeltová Simona, 11 let
- Hlavatá Eliška, 9 let
- Marečková Zuzana, 7 let
- Roubová Anna, 13 let
- Roubová Jana, 11 let
- Šubová Veronika, 9 let
Němčice nad Hanou - ZUŠ, Komenského nám. 168
Čestné uznání
- Fréharová Marie, 13 let
- Křupková Kristýna, 13 let
- Oulehlová Veronika, 7 let
- Ptáčková Eliška, 6 let
- Vránová Zuzana, 16 let
- Zmidlochová Anna, 14 let
Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Medaile
- Matějková Madeleine, 8 let
Čestné uznání
- Hoová Sandra, 10 let
- Machková Veronika, 10 let
- Porubská Anna, 10 let
- Porubská Eliška, 12 let
- Selnekovičová Tereza, 6 let
Čestné uznání
- Baborák Jan, 14 let
- Freibergová Jesika, 11 let
- Pelikánová Adéla, 13 let
- Porubská Anna, 11 let
Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Čestné uznání
- Duchoňová Markéta, 11 let
- Hudečková Pavlína, 11 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Myši a sýr“, 7-8 let
Olomouc - ZUŠ M. Stibora, Pionýrská 4/474
Čestné uznání
- Novotná Andrea, 7 let
- Petrová Barbora, 10 let
- Povýšil Martin, 6 let
- Staňková Tereza, 15 let
Medaile
- Jirásková Rozálie [ 1 | 2 ], 14 let
- Kopečná Adéla, 14 let
- Rýznar Adam [ 1 | 2 ], 15 let
- Suchá Alžběta, 15 let
Čestné uznání
- Kovalová Barbora, 13 let
Čestné uznání
- Melich Matyáš, 5 let
- Procházka Josef, 8 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Mšice“, 6-10 let
Opava - ZUŠ, Solná 417/8
Medaile škole za kolekci grafiky
- Flaume Emma, 9 let
- Lipková Veronika, 11 let
- Maršíková Zita, 10 let
- Mitášová Barbora, 7 let
- Mlčochová Kateřina, 11 let
- Stuchlík Jan, 13 let
- Vykydalová Anna Marie, 12 let
Ostrava - Mariánské Hory - ZUŠ Eduarda Marhuly, Hudební 6
Čestné uznání
- Engonidis Anastasios, 7 let
- Špaňhel Jan, 10 let
Ostrov - ZUŠ Ostrov, Masarykova 717
Čestné uznání
- Burešová Lenka, 8 let
- Čiháčková Tereza, 6 let
Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925
Čestné uznání
- Remešová Jana, 14 let
Čestné uznání
- Schebestová Dorotea, 7 let
- Zítová Viktorie, 6 let
Pečky - ZUŠ, Barákova 700
Čestné uznání
- Suchánková Natálie, 7 let
- Vrba Lukáš, 7 let
Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Čestné uznání
- Zanášková Nikola, 14 let
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Fráni Šrámka 131
Medaile
- Kučerová Jana, 5 let
- Slavíková Kateřina, 16 let
Čestné uznání
- Blažková Lucie, 11 let
- Fibír Brian, 8 let
- Homolková Klaudie, 10 let
- Jankovský Aleš, 10 let
- Picková Tina, 6 let
- Polášková Ema, 10 let
- Váňová Lucie, 10 let
Čestné uznání
- Blažková Lucie, 11 let
- Rajtmajer Tomáš, 12 let
- Svatošová Anna, 11 let
- Šefránek Libor, 15 let
- Trojáková Alena, 11 let
- Vašková Klára, 12 let
Plumlov - ZUŠ, Na Aleji 44
Čestné uznání
Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Čestné uznání
- Kučerová Lenka, 10 let
- Vaškevič Štěpánka, 14 let
Medaile
- Kokošková Sára, 8 let
- Vaškevič Štěpánka, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Hejlová Markéta, 4 roky
- Hejlová Tereza, 6 let
- Ullagová Natálie, 7 let
- Vaškevič Ellen, 8 let
- Vyzrálová Jolana, 6 let
Čestné uznání
- Kazecká Sophie, 10 let
- Kazecká Viktorie, 7 let
Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Čestné uznání
- Baumruková Eliška, 9 let
- Beráková Sára, 10 let
- Březina Miroslav, 6 let
- Hammerbauer Jiří, 13 let
- Hamouz Tomáš, 8 let
- Kofroňová Valerie, 12 let
- Polášková Karolína, 12 let
- Vicendová Valerie, 8 let
Čestné uznání
- Klencová Nefely, 10 let
- Kučera Daniel, 9 let
- Školoudová Anna, 13 let
Plzeň - ZUŠ B. Smetany, Revoluční 100
Čestné uznání
- Firstová Barbora, 11 let
- Hájek Sebastián, 10 let
- Kaucký Přemysl, 14 let
Polička - ZUŠ B. Martinů, Čsl. Armády 347
Čestné uznání
- Kincová Lada, 8 let
Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Medaile škole za kolekci keramiky
- Folberová Karolína, 8 let
- Götzlová Veronika, 10 let
- Ledlová Lucie, 9 let
- Lešáková Marie, 12 let
- Lokajíčková Michaela, 10 let
Praha 3 - Žižkov - ZUŠ, Štítného 520/5
Čestné uznání
- Bakošová Antonie, 7 let
- Klecanová Eliška, 11 let
- Stodolová Eliška, 11 let
- Vodňanská Nela, 8 let
Čestné uznání
- Exnerová Veronika, 9 let
- Fara Štěpán, 11 let
- Korbelová Kristýna, 8 let
- Vodňanská Nela, 8 let
Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Čestné uznání
- Stočesová Štěpánka, 9 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Kalousek Ondřej, 8 let
- Mrabeti Tano, 9 let
- Pejchal Jan, 6 let
- Pešatová Hermiona, 6 let
- Pršala Prokop, 8 let
- Pršalová Ema, 8 let
- Stavrič Maksimovič Thea, 8 let
- Vačíčková Alžběta, 8 let
- Zlatkina Angelina, 7 let
Praha 6 - ZUŠ, Nad Alejí 28
Čestné uznání
- Golovnya Anežka, 5 let
Čestné uznání
- Jančíková Eliška, 10 let
Praha 6 - Břevnov - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Čestné uznání
- Halík Filip, 7 let
Praha 9 - Čakovice - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Čestné uznání
- Smolíková Veronika, 7 let
- Tůmová Sára, 9 let
- Vyklická Ema, 8 let
- Zítek Jáchym, 8 let
Čestné uznání
- Bernáthová Sára, 8 let
- Herrmannová Tereza, 10 let
- Šroubek Kryštof, 10 let
Čestné uznání
- Berečková Natálie, 10 let
- Jasná Julie, 10 let
- Vachulová Denisa, 10 let
Praha 9 - Horní Počernice - ZUŠ, Ratibořická 30
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Velká kniha přírody“, 7-14 let
- Kolektivní práce dětí „Jablíčka“, 6-8 let
Čestné uznání
Praha 9 - Prosek - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Čestné uznání
- Bunděva Diana, 10 let
- Kolevová Sofie, 9 let
- Táborská Marie, 9 let
Čestné uznání
- Sojáková Rosalie, 12 let
- Táborský Jan, 13 let
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Cena poroty 2014
Čestné uznání
- Jochová Amélie, 10 let
- Kvíčalová Klára, 10 let
- Novotná Viktorie, 8 let
- Pospíchalová Šárka, 12 let
- Sedláčková Anna, 11 let
Medaile
- Hruban Matěj, 7 let
- Rýdl Patrik, 10 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Herzogová Emma, 13 let
- Hrubá Lenka, 13 let
- Michálková Klára, 11 let
- Opavská Veronika, 13 let
- Vašků Natálie, 11 let
Čestné uznání
- Dočkalová Barbora, 12 let
Medaile
- Tvrdý Ondřej, 12 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Globalizační kráva“, 14-15 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Balog David [ 1 | 2 ], 14 let
- Beran Lukáš [ 1 | 2 ], 12 let
- Dubravová Tereza [ 1 | 2 ], 13 let
- Fomina Kamila, 14 let
- Hálová Zuzana, 15 let
- Hanáček Filip [ 1 | 2 ], 11 let
- Chytilová Patricie, 15 let
- Kraváčková Anna, 14 let
- Májková Magdalena, 12 let
- Marcin Štěpán, 13 let
- Palma Martin [ 1 | 2 ], 15 let
- Pilcová Sabina, 14 let
- Ponížilová Františka, 13 let
- Poulíčková Veronika, 10 let
- Snášelová Adéla, 14 let
- Soldánová Lucie, 15 let
- Talandová Magdalena, 14 let
- Žouželková Anita, 11 let
Rakovník - ZUŠ, Okružní 2331
Čestné uznání
- Prokopová Tereza, 8 let
Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Medaile
- Brůha Ondřej, 14 let
- Cincibuch Stanislav, 11 let
- Řežábková Tereza, 14 let
- Vaněk Petr [ 1 | 2 ], 13 let
- Vosáhlo Vojtěch, 13 let
Sedlčany - ZUŠ, Šafaříkova 428
Čestné uznání
Čestné uznání
Starý Plzenec - ZUŠ, Raisova 2
Čestné uznání
- Červená Simona, 11 let
- Sobotová Denisa, 11 let
Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Čestné uznání
- Kubičková Amálie, 7 let
- Šefránková Ema, 7 let
Medaile
- Brabec Jiří, 15 let
- Čampulková Vendula, 11 let
- Lexa Matěj, 12 let
- Scheinostová Markéta, 16 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Galbavá Tereza, 8 let
- Housková Karolína, 9 let
- Jánský Kryštof, 11 let
- Kafková Michaela, 15 let
- Kvasničková Jiřina, 16 let
- Medková Markéta, 14 let
- Nováková Kristýna, 12 let
- Rajchot Adam, 7 let
- Walterová Aneta, 10 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Kráva“, 9 let
- Kalašová Eliška [ 1 | 2 ], 10 let
- Knetlová Gabriela [ 1 | 2 ], 10 let
- Poledne David, 12 let
- Smolej Martin, 13 let
- Šrot Jiří [ 1 | 2 ], 10 let
Medaile
- Kochová Natálie, 13 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Vetřelci v kukani“, 12-15 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Albrechtová Iveta, 14 let
- Hess Aleš, 10 let
- Housková Karolína, 10 let
- Hrdina Jan, 12 let
- Hřídelová Zuzana, 10 let
- Prokopová Kateřina, 14 let
- Šímová Sandra, 14 let
- Veverková Linda, 13 let
Stříbro - ZUŠ, Kostelní 106
Čestné uznání
- Slabyhoudek Jakub-Kryštof, 10 let
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bitalová Adéla, 9 let
- Pastorek Jindřich, 13 let
- Poláčková Adéla, 11 let
- Richter Josef, 9 let
- Skácelová Zuzana, 10 let
- Švábenská Hana, 11 let
- Švestková Jolana, 8 let
- Vacová Tereza, 11 let
- Zuzaňáková Nikol, 13 let
Šumperk - ZUŠ, Žerotínova 11
Čestné uznání
- Valentová Sára, 7 let
Velké Popovice - ZUŠ, Husova 198
Čestné uznání
- Berková Viktorie, 11 let
- Němcová Karolína, 11 let
Čestné uznání
Vidnava - ZUŠ Karla Ditterse, Kostelní 1
Medaile
- Kofroňová Viktorie, 8 let
Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395
Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868
Čestné uznání
- Jež Alexandr, 13 let
- Mrázek Ondřej, 12 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Bernartice - Domov ZP, Zběšičky 23
Čestné uznání
- Anděl Vladimír, bez udání věku
- Bečvářová Zuzana, bez udání věku
- Hynek Jiří, bez udání věku
- Růžička Vít, bez udání věku
Brno - MŠ spec. ZŠ spec. a prakt. škola, Ibsenova 1
Čestné uznání
- Hermanová Pavla, bez udání věku
- Podborská Iveta, bez udání věku
Čestné uznání
- Bracková Karolína, 11 let
- Černocká Nikola, 16 let
- Vršková Denisa, 16 let
Čestné uznání
- Bezděková Michaela, bez udání věku
- Kříž Jiří, bez udání věku
Brno - ZŠ, Praktická škola a Dětský domov, Vídeňská 26/28
Čestné uznání
- Hudec Tomáš, 13 let
- Vagner Pavel, 11 let
České Budějovice - MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., U Hvízdala 9
Medaile
- Anderlová Alena, 9 let
Čestné uznání
- Janča Vojtěch [ 1 | 2 ], 9 let
- Krejčí Miloslav, 15 let
- Sedláčková Barbora, 11 let
- Španvirt Jakub, 10 let
Jihlava - ZŠ speciální a Prakt. škola, Březinova 31
Čestné uznání
- Bojanovská Kristýna, 16 let
- Hutař Patrik, bez udání věku
- Suchá Klára, 12 let
Liberec - ZŠ praktická, Gollova 394/4
Čestné uznání
- Grešulová Kateřina, 12 let
Praha 5 - ZŠ praktická a ZŠ speciální Lužiny, Trávníčkova 1743
Čestné uznání
- Holman Jiří, 10 let
- Klimt Petr, 10 let
- Kratochvíl Jiří, 12 let
- Ulmanová Eliška, 14 let
Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Čestné uznání
- Kuboušková Eva, bez udání věku
- Olšbaurová Lenka, bez udání věku
- Rotová Jitka, bez udání věku
- Švejda Ladislav, bez udání věku
- Vlasáková Jana, bez udání věku
Raspenava - Domov Raspenava, Fučíkova 432
Medaile
- Cirhanová Jiřina, 4 roky
- Folda Jakub [ 1 | 2 ], bez udání věku
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Hojdar Matěj, bez udání věku
- Jermář Tomáš, 14 let
- Ježek Rudolf, bez udání věku
- Kákonová Eva, bez udání věku
- Kallai David, 9 let
- Podlesná Věra [ 1 | 2 ], bez udání věku
- Preislerová Jana, bez udání věku
- Široká Dana [ 1 | 2 ], bez udání věku
Strakonice - Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek 1
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Ovce v zimě“, bez udání věku
Čestné uznání
- Soukup Josef, bez udání věku
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Česká Skalice - SVČ Bájo, Husovo nám. 3
Čestné uznání
- Michlová Barbora, 14 let
České Budějovice - Výtvarný ateliér vipart, Na Mlýnské stoce 348/9c
Čestné uznání
- Bužga Oldřich, 13 let
- Ottová Kamila, 13 let
Český Krumlov-Plešivec - DDM, Linecká 67
Medaile škole za kolekci keramiky
- Benešová Kateřina, 12 let
- Hladíková Johana Anna, 8 let
- Kelišová Emma, 8 let
- Kysela Martin, 9 let
- Meškanová Tereza, 7 let
- Mocová Ema, 14 let
- Schmidtová Markéta, 10 let
- Smeykal Ondřej, 8 let
Dvůr Králové nad Labem - Výtvarný kroužek Hankův dům, nám. Václava Hanky 299
Čestné uznání
- Holan Matěj, 4 roky
Hrachov - Výtvarný kroužek při Ochraně fauny ČR, pošta Sv. Jan, okres Příbram
Čestné uznání
- Hrbková Martina, 6 let
- Sochorovská Anna, 4 roky
Jeseník - Kroužek Dany Akritidisové, Nám. Svobody 832/25
Medaile
- Hejda Matěj, 4 roky
Čestné uznání
- Akritidu-Víšová Marjani, 7 let
- Turková Anežka, 7 let
- Turková Klára, 7 let
- Uhřík Jakub, 5 let
Plzeň - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Jagellonská 14
Čestné uznání
- Kabát Matěj, 3 roky
Medaile
- Hejlová Tereza, 6 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Hodková Justýna, 6 let
- Kabátová Rozálie, 6 let
- Klinkovská Anna Marie, 7 let
- Klinkovská Marie Anna, 6 let
- Pechová Karolína, 7 let
Praha 2 - DDM Praha 2, US STV Vyšehrad, Vratislavova 15
Čestné uznání
- Honetschläger Daniel, 9 let
- Šťovíčková Emma, 10 let
Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Čestné uznání
- Řeřichová Eliška, 9 let
- Šilpochová Matilda, 10 let
- Špitálská Terezka, 6 let
Praha 3 - Žižkov - Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 100
Praha 6 - DDM Praha 6, U Boroviček 1
Čestné uznání
- Szirányi Eszter, 8 let
- Šajtarová Kateřina, 9 let
- Vejsová Barbora, 9 let
Roztoky - Sdružení Roztoč, Čechova 564
Čestné uznání
- Bohdanecký Tomáš, 9 let
- Pižlová Alena, 7 let
- Šromová Barbora, 7 let
- Withersová Innes, 8 let
Řevnice - Keramická dílna Lacigovky, B. Němcové 447
Čestné uznání
- Kubrichtová Hana, 14 let
- Lacigová Andrea, 12 let
Šumperk - Středisko volného času DORIS - U radnice, Komenského 9
Čestné uznání
- Zatloukalová Hana, 13 let
Střední školy
Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Čestné uznání
- Gerstnerová Zuzana, 14 let
- Stejskal Benjamin, 12 let
Individuální účastníci
Brantice
Čestné uznání
- Balintová Nikol, 12 let
Lišov
Čestné uznání
- Křenková Amélie, 7 let
Týn nad Vltavou
Čestné uznání
- Šestáková Ludmila, 5 let
Týn nad Vltavou
Medaile
- Šestáková Anna, 10 let