MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 42 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Brunej, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Francie, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Japonsko, Jihoafrická republika, Kazachstán, Keňa, Korejská republika, Kosovo, Laos, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Myanmar, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Pákistán, Panama, Polsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Seychely, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švýcarsko, Thajsko, Tunisko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam, Východní Timor

Albánie

Tirana - Group Gezimi i Syrit
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Argentina

General Villegas - La Fragua Taller Escuela gratuito de niňos pintores
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Arménie

Dilizhan - Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Qasax - School Of Art
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Yerevan - Gasparyan Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Austrálie

Melbourne - Czech School Melbourne
Fotografie

Čestné uznání

  • Vasitch Chantelle [ 1 | 2 ], 7 let
Perth - Czech School Perth
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Childrens Art School No. 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Children´s Art Studio Honeybees
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Non-School Up-Bringing Center No. 46
Malba, kresba

Čestné uznání

Goranboy - Children Music school
Malba, kresba

Čestné uznání

Guba - Guba Child Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Lankaran - Lankaran Childrens Art school
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Samaxi - Art Education Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bahrajn

Manama - Arabian Pearl Guif School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bangladéš

Bogra - Aspasia, Ashekpur, Ranirhat, Shajahanpur
Malba, kresba

Čestné uznání

Dhaka, Uttara - Children Painting Workshop
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Bělorusko

Borisov - Detskaya Khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Grodno - Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Minsk - CDODiM Mayak
Malba, kresba

Medaile

Minsk - GUO Detskaya Khudozhestvennaya Shkola Iskusstv No. 1
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Rechitsa - Rechitskaya detskaya shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Studia IZO "Siuzhet" GUDO DTDiM
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Vitebsk Children Art School No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Vlasenica - Primary school Vuk Karadžić
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brazílie

Bataypora - E.E. Jan Antonin Bata-Centro De Memória Jindrich Trachta
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brunej

Bandar Seri Begawan - Seri Mulia Sarjana School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Gabrovo - Preslav 10
Malba, kresba

Čestné uznání

Lovech - Art-School GEYA
Malba, kresba

Čestné uznání

Nova Zagora - Art Studio DUGA
Malba, kresba

Čestné uznání

Pleven - Children´s Art School Kolorit
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevlievo - Nursery school ODZ Stastlivo Detstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevlievo - School of Fine Arts Razvitie 1870
Malba, kresba

Čestné uznání

Targovishte - Fine Arts School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Černá Hora

Berane - OŠ Vuk Karadžić
Malba, kresba

Čestné uznání

Cetinje - Kindergarden Zagorka Ivanović
Malba, kresba

Čestné uznání

Golubovci - OŠ Niko Maraś
Malba, kresba

Čestné uznání

Nikšić - Primary School Mileva Lajović-Lalatović
Malba, kresba

Čestné uznání

Podgorica - Elementary school Vuk Karadžić
Malba, kresba

Čestné uznání

Podgorica - Gimnazija Slobodan Škerović
Fotografie

Čestné uznání

  • Prnjat Danilo [ 1 | 2 ], 15 let
Rožaje - OŠ Bratstvo Jedinstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Čína

Beijing - 3i Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Dongguan - Dongguan Youth and Children´s Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Hangzhou - Hangzhou Youth & Children´s Center - Fine Art Dept.
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Hong Kong - Flat C, 3/F, Block 5, Tsui Chuk Garden, Wong Tai Sin,
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Art Ateliers Little Masterhand
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Hong Kong - Artin Creative Workshop
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - Cuckoo Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Good Counsel Catholic Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Hong Kong In-form Art Education Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - II - KIDS
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Ninos Art Workshop
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Pui Ching Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - VKIDS Creative
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - Wewa Froggies Arts and Learning
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Wuxi - Four Seasons Fairy
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Wuxi - Wuxi Hubin Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

Wuxi - Yuan Se Fine Art Studio
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Alexandria Sporting Club, Children Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Pärnu - Pärnu Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Tartu - Tartu Children´s Art School
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Etiopie

Addis Abeba - BeteSeb Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Filipíny

Manila - St. Stephen´s High School
Malba, kresba

Čestné uznání

Quezon - Padre Burgos Elementary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Francie

Paris - Art Studija Vaivorykste
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Gruzie

Poti - Poti Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Sachkhere - Sachkhere´s Art School named of Soso Tsereteli
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - Varketili 3, II. m. r., The Social Housing
Malba, kresba

Medaile

Tbilisi - Lela Geleishvili´s Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - Painting Art School of Soliko Virsaladze No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chorvatsko

Koprivnica - OŠ Antun Nemčić Gostovinski
Fotografie

Čestné uznání

  • Dolenec Matija [ 1 | 2 ], 14 let
  • Lončar Marko [ 1 | 2 ], 14 let
  • Ujlaki Lovro [ 1 | 2 ], 10 let
Keramika

Čestné uznání

Križ - Foto Video Klub 35mm
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Crnkovic Nika [ 1 | 2 ], 12 let
  • Dudaric Stella, 15 let
  • Gasparovic Allena Marie [ 1 | 2 ], 14 let
  • Kuntic Ana Marija [ 1 | 2 ], 14 let
  • Petrec Ana Marija [ 1 | 2 ], 15 let
  • Vidakovic Fran, 14 let
Marija Bistrica - OŠ Marija Bistrica
Fotografie

Čestné uznání

Nova Gradiška - OŠ Mato Lovrak
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Valpovo - Fotoklub Valpovo
Fotografie

Medaile

  • Jovinac Danijel [ 1 | 2 ], 9 let

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indie

Barasat - Children´s Art World (Centre for Creative Art and Culture)
Malba, kresba

Čestné uznání

Baroda 7 - Hobby Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Hyderabad - Young Envoys International
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Mumbai - Shefali´s Art Classes
Malba, kresba

Čestné uznání

Mumbai - Udayachal Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indonézie

Bandung - Sanggar Gambar Anak-Anak "Bina Kreativita Ananda"
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik - SD Muhammadiyah GKB 2
Fotografie

Medaile

  • Rama M. Wahyu Ramadhan [ 1 | 2 ], 11 let
Jakarta - Orphanage - Panti Yatim
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Jember - East Java - Mentari Pagi
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Írán

Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Japonsko

Praha 6 - Řepy - Japonská škola v Praze - Japanese School in Prague
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Jihoafrická republika

Pietermaritzburg - Youth Ignite Ambassadors
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kazachstán

Almaty - Shkola - Gimnazia No. 83
Malba, kresba

Čestné uznání

Pavlodar - Children´s Art school No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Petropavlovsk - KGU Komplex Kolledj Iskusstv - shkola odarennih detei
Malba, kresba

Medaile

Ust-Kamenogorsk - Detskaya khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Keňa

Nairobi - Peponi Preparatory School
Malba, kresba

Čestné uznání

Nairobi - Premier Academy School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Busan Middle School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Seoul - Namu Art Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kosovo

Gjilan - Elementary School Liria
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Laos

Vientiane - Nita School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Joniškis - Joniškis Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kaunas - A. Martinaitis Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kaunas - Kaunas Juozas Grušas Art Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kupiškis - Detski Sad Saulutė
Malba, kresba

Čestné uznání

Panevezys - Panevezys Fine Arts School
Malba, kresba

Čestné uznání

Radviliškis - Radviliškio Vaižganto progimnazija
Fotografie

Medaile

  • Kareiva Lukas [ 1 | 2 ], 14 let
Salantai - Salantu Meno Mokykla
Malba, kresba

Čestné uznání

Trakai - Art school of Trakai
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Viekšniai - Viekšniai Vincas Deniušis Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vilnius - Lithuanian training centre for the blind and visually impaired
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vilnius - Vilnius Minties Gymnasium
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lotyšsko

Césis - Césis BJC
Malba, kresba

Čestné uznání

Ikskile - Ikskiles Music and Art school
Keramika

Čestné uznání

Jersika - Jersikas Pamatskola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kekava - Kekava Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kuldiga - Pelču Speciala Internatpamatskola - Attistibas Centrs
Kombinovaná technika

Medaile za kolektivní práci dětí

Limbaži - Limbažu 3. Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Malpils - Kulturas Centra Keramikas Studia Mal-pils
Keramika

Medaile

Marupe - Marupes Muzikas un Maklas Skola
Malba, kresba

Čestné uznání

Ragana - Krimuldas Muzikas un Makslas Skola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - BJC Daugmale
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - BJC Laimite
Riga - BJC Milgravis
Keramika

Medaile škole za kolekci keramiky

Riga - Center of creative learning
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Riga - Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop
Grafika

Čestné uznání

Riga - Riga Juglas Vidusskola
Riga - Rigas 1. speciala internatpamaskola
Kombinovaná technika

Medaile za kolektivní práci dětí

Tukums - Tukums Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maďarsko

Berettyóújfalu - Igazgyöngy Alapfokú Müvészeti Iskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Debrecen - Karácsony Sándor Általános Iskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Homokbödöge - Homokbödögei Müvészeti Alapiskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Kecskemét - Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Kozármisleny - Kozármislenyi Alapfokú Müvészetoktatási Intézmény
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Malajsie

Georgetown - Chung Ling High School
Malba, kresba

Čestné uznání

Johor - Art School Johor Bahru
Penang - Yeow Chye Art Centre
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Shah Alam - My Artist Workshop
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maroko

Rabat - 1-IMM. 4 - Rue Tameslouht - Hassan
Malba, kresba

Medaile

  • Khamlichi Hiba [ 1 | 2 ], 13 let

↑ Nahoru

Mexiko

Mexico - Jardin de Ninos Multicultural Londres
San Jerónimo Lidice - Colegio Montessori San Jerónimo
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Moldavsko

Chisinau - Academic Liceum of Fine Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Chisinau - Art School V. Poleakov
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Myanmar

Yangon - No. 6, Basic Education High School, Botahtaung
Malba, kresba

Čestné uznání

Yangon - State High School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Pirna - Friedrich-Schiller Gymnasium
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Nigérie

Abeokuta - Baptist Boys High School (mission)
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Nizozemsko

Groningen - Studio Schell
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Pákistán

Karachi - Beaconhouse School System, Gulshan Primary VI
Malba, kresba

Čestné uznání

Lahore - Beaconhouse School System
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Panama

Panama - Instituto Bern Bautista Bilingue
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Bytom - Mlodzieżowy Dom Kultury No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio"
Grafika

Čestné uznání

Stanisławów - Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida
Fotografie

Čestné uznání

Stanisławów - Zespół Szkół w Pustelniku, Gimnazjum
Malba, kresba

Čestné uznání

Swiebodzin - Publiczne gimnazjum No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Zamość - Mlodziezowy Dom Kultury im. Kornela Makuszynskiego
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rumunsko

Bucharest - Foundation Ileana Mustatza - Saint Sava National College
Malba, kresba

Čestné uznání

Bucharest - High School of Fine Arts Nicolae Tonitza
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Grafika

Medaile

Čestné uznání

Cluj-Napoca - Liceul De Arte Vizuale "Romulus Ladea"
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Corbeni - Scoala Generala Corbeni
Malba, kresba

Čestné uznání

Iasi - Chimiei 35, bl. F2-1, sc. B, et. 2, ap. 6
Malba, kresba

Medaile

  • Dascălu Alexandru Viorel [ 1 | 2 ], 6 let
Iasi - Paradis Kindergarten
Malba, kresba

Čestné uznání

Iasi - Primary School Vasile Conta

↑ Nahoru

Rusko

Astrakhan - Children Art Studio, Art-Repka
Malba, kresba

Medaile

Birobidjan - Aesthetic Center Detskogo Tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Chernoistochinsk - MBOU DOD "RDDT"
Fotografie

Čestné uznání

Eniseisk - MBOU DOD Detskaya Khudozhesvetnaya Shkola
Grafika

Čestné uznání

Kazan - MOU DOD Fotoshkola Tsentra Detskogo tvorchestva
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Kazanskaya - MBOU DOD Detskaia Khudozhestvennaia shkola
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Khanty-Mansiisk - MBOU DOD Dom detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Kizil - Children´s school of arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Kropotkin - Children Art School
Grafika

Čestné uznání

Leninogorsk - MBOU DOD LDHSh im. M.H. Haertdinova
Malba, kresba

Čestné uznání

Lesnoi - MBOU DOD Detskaia Shkola Iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Moscow - Children art gallery Izopark
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Nizhnekamsk - The School of Cinema and Photography "Zebra"
Fotografie

Čestné uznání

Novokuznetsk - MBOU DOD Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 2
Novorossiisk - Art studio Mahaon
Malba, kresba

Čestné uznání

Obninsk - Lenina 203, kv. 22
Fotografie

Čestné uznání

  • Shcherbakova Polina [ 1 | 2 ], 13 let
Omsk - BOU DOD Deskaya khudozhestvenaya shkola No. 3 im. E. V. Gurova
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - BOU DOD DSHI No. 1 im. Saninyh
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Omsk - Detskaya Shkola Iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - Gorodskoi Dvorets detskogo tvorchestva Izostudiia Raduga
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Priozersk - Detskaya Khudozhestvenaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Rostov on Don - Children Ecology-Biology Centr
Malba, kresba

Čestné uznání

Sankt Peterburg - GBOU DOD Centr Detskogo Tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Severodvinsk - Detskaia Khudozhestvennaia shkola No. 2
Grafika

Čestné uznání

Sochi - MBOU DOD Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 1 im. A. I. Pachomova
Grafika

Čestné uznání

Sukhoi Log - MBOU DOD SDSHI
Malba, kresba

Čestné uznání

Togliati - Detskaya Shkola Iskusstv Litsei Iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Ufa - Detskaya Khudozhestvenaya shkola No. 2
Grafika

Čestné uznání

Ufa - Khudozhestvennaya Shkola Khudozka
Malba, kresba

Čestné uznání

Vladikavkaz - Republic Liceum of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Vologda - MOU DOD Detskaia Khudozhestvennaiy Shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Řecko

Glyfada - Athens - Michelangelo Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Makedonie

Bitola - Children´s Art Studio St. Cyril and Methodi
Malba, kresba

Čestné uznání

Kavadarci - Bulevar Macedonia 7 - III/8
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - OOU Dimitar Miladinov
Fotografie

Medaile

  • Tashkovska Matea [ 1 | 2 ], 13 let

Čestné uznání

Skopje - OU Gorgija Pulevski
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Seychely

Mahé - Beau Vallon Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Si Ling Secondary School

↑ Nahoru

Slovinsko

Ptuj - OŠ Ljudski Vrt
Grafika

Medaile

Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Semič - OŠ Belokranjskega odreda Semič
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srbsko

Beograd - OŠ Sveti Sava
Malba, kresba

Čestné uznání

Hajdukovo - OŠ Petefi Šandor
Malba, kresba

Čestné uznání

Subotica - MKC Nepker
Grafika

Medaile

  • Füstös Emma [ 1 | 2 ], 16 let
  • Szabó Batancs Benjamin [ 1 | 2 ], 9 let

Medaile škole za kolekci grafiky

Subotica - Workshop Em ART
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srí Lanka

Colombo - Sampath Rekha International Art Academy
Nawala - No. 54 Galpotta Rd.
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Španělsko

Sevilla - Atelier Talleres
Malba, kresba

Čestné uznání

Sevilla - CEIP José María del Campo
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švýcarsko

Wettingen - Bildungszentrum für Kinder "Umka"
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Thajsko

Bangkok - Pomplangfaifar Municipal School
Malba, kresba

Čestné uznání

Pathum Thani - Sarasas Witaed Rangsit School
Malba, kresba

Čestné uznání

Sisaket Province - Klongsud Pracha-Utis School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Tunisko

Tunis - Ecole Primaire Rue de L´Inde
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Aksaray - Aksaray Bilim Sanat Merkezi
Fotografie

Čestné uznání

Istanbul - BJK Collage
Fotografie

Čestné uznání

Izmir - Izmir Özel Nokta Ilkokulu
Malba, kresba

Čestné uznání

Izmir - Ozel Guzelbahce Piri Reis Okullari
Malba, kresba

Čestné uznání

Kocaeli/Kartepe - Kocaeli Bahcesehir Koleji
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Narlidere - Meb Ozel Cocuk Sanat Atolyesi
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turkmenistán

Ashgabad - Detskaya Khudozhestvenaia Shkola Biashima Nurali
Malba, kresba

Čestné uznání

Mary - Children´s Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ukrajina

Donetsk - Art School "Kontur", Dom Detskogo i junocheskogo tvorchestva
Fotografie

Čestné uznání

Donetsk - Photostudio Mig Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Cena poroty 2014
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Drogobych - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kharkiv - DMSh 10
Malba, kresba

Čestné uznání

Kharkiv - Liceum of Arts No. 131
Malba, kresba

Čestné uznání

Krivoj Rog - City Music School No. 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Kyev - DKHSH T. H. Shevchenko
Malba, kresba

Medaile

Lvov - Center for Child and Youth Creativity, MZHK-1
Malba, kresba

Čestné uznání

Nizhyn - Children School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - Art school Kostandi No. 1
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Odessa - Private art studio Klaudia Bogolyubova
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Putyla - Putilskii Tsentr Detskoi i iunoshskoi tvorchosti
Fotografie

Čestné uznání

Sambir - National Art Group Art Studio CPO
Malba, kresba

Čestné uznání

Sambir - Shkola dekoratyvno-uzhytkovogo mystetstva
Malba, kresba

Medaile

Sumy - Photostudio My, Centr NTTM
Fotografie

Medaile

  • Basova Mariya [ 1 | 2 ], 15 let

Medaile škole za kolekci fotografií

Ternopil - Municipal Institution of Ternopil City Council
Fotografie

Čestné uznání

  • Yavorska Nataliya [ 1 | 2 ], 15 let

↑ Nahoru

USA

Bethesda - Family Academy of Bethesda
Malba, kresba

Čestné uznání

Yorba Linda - 19853 Red Roan Lane
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Tashkent - Republic Specialized Academic Licey of music and art
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Velká Británie

Nuneaton - 82 Chaytor Drive, CV10 9ST
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Venezuela

Caracas - Taller de Expresion Artística TEA
Malba, kresba

Čestné uznání

Maracaibo - Academia De Arte Walter&Werner
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Vietnam

Hanoi - Ha Noi Children´s Place
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hanoi - SOL Art and Education Development Joint Stock Company
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Východní Timor

Dili - Maharlika International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus