MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Evropa

Albánie »

Čestné uznání: Zenuni Nertil (15 let), Group Gezimi i Syrit, Tirana, Albánie

Čestné uznání:
Zenuni Nertil (15 let), Group Gezimi i Syrit, Tirana, Albánie

Bělorusko »

Medaile: Slesareva Polina (14 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko

Medaile:
Slesareva Polina (14 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko

Bosna a Hercegovina »

Čestné uznání: Softić Meho (14 let), OŠ Soko, Gračanica, Bosna a Hercegovina

Čestné uznání:
Softić Meho (14 let), OŠ Soko, Gračanica, Bosna a Hercegovina

Bulharsko »

Čestné uznání: Andreev Iordan (15 let), Art Studio Photography, Plovdiv, Bulharsko

Čestné uznání:
Andreev Iordan (15 let), Art Studio Photography, Plovdiv, Bulharsko

Černá Hora »

Medaile: Dukić Zorana (16 let), JU Srednja Likovna Škola Petar Lubarda, Cetinje, Černá Hora

Medaile:
Dukić Zorana (16 let), JU Srednja Likovna Škola Petar Lubarda, Cetinje, Černá Hora

Česká republika »

Medaile: Uhlíková Lenka (bez udání věku), Domov OZP, Bernartice, Česká republika

Medaile:
Uhlíková Lenka (bez udání věku), Domov OZP, Bernartice, Česká republika


Estonsko »

Čestné uznání: Lepik Luisa Marie (6 let), Tallina Lasteaed Sinilind, Tallinn, Estonsko

Čestné uznání:
Lepik Luisa Marie (6 let), Tallina Lasteaed Sinilind, Tallinn, Estonsko

Francie »

Čestné uznání: Briginsky Makar (11 let), Art Studija Vaivorykste, Paris, Francie

Čestné uznání:
Briginsky Makar (11 let), Art Studija Vaivorykste, Paris, Francie

Chorvatsko »

Medaile: Meštrović Matko (16 let), Hrvatski Fotosavez, Zagreb, Chorvatsko

Medaile:
Meštrović Matko (16 let), Hrvatski Fotosavez, Zagreb, Chorvatsko

Kosovo »

Čestné uznání: Sevdail Mustafa (13 let), Elementary School Liria, Gjilan, Kosovo

Čestné uznání:
Sevdail Mustafa (13 let), Elementary School Liria, Gjilan, Kosovo

Litva »

Medaile: Daščioraitė Ieva (15 let), Kaunas Juozas Grušas Art Secondary School, Kaunas, Litva

Medaile:
Daščioraitė Ieva (15 let), Kaunas Juozas Grušas Art Secondary School, Kaunas, Litva

Lotyšsko »

Medaile: Sāmīte Marta (11 let), Popes pamatskola, Ventspils, Lotyšsko

Medaile:
Sāmīte Marta (11 let), Popes pamatskola, Ventspils, Lotyšsko

Maďarsko »

Medaile: Papp Szilárd (11 let), Alapfokú Müvészeti Iskola, Magyarpolany, Maďarsko

Medaile:
Papp Szilárd (11 let), Alapfokú Müvészeti Iskola, Magyarpolany, Maďarsko

Moldavsko »

Čestné uznání: Doncenco Arina (14 let), Teoreticheskii litsei im. Ak. K. Sibirskoho, Chisinau, Moldavsko

Čestné uznání:
Doncenco Arina (14 let), Teoreticheskii litsei im. Ak. K. Sibirskoho, Chisinau, Moldavsko

Německo »

Čestné uznání: Lassahn Jona (11 let), Gemeinschaftsschule an der Waldwies, Saarwellingen, Německo

Čestné uznání:
Lassahn Jona (11 let), Gemeinschaftsschule an der Waldwies, Saarwellingen, Německo

Nizozemsko »

Čestné uznání: De Jong Eefke (15 let), Studio Schell, Groningen, Nizozemsko

Čestné uznání:
De Jong Eefke (15 let), Studio Schell, Groningen, Nizozemsko

Norsko »

Čestné uznání: Kvande Kaja Sofie (10 let), Kunst Studio OPP, Surna, Norsko

Čestné uznání:
Kvande Kaja Sofie (10 let), Kunst Studio OPP, Surna, Norsko

Polsko »

Medaile: Harnasz Bartłomiej (14 let), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Medaile:
Harnasz Bartłomiej (14 let), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Polsko

Rakousko »

Čestné uznání: Šula Barbara (15 let), Bilingvní reálné gymnázium Školského spolku Komenský, Wien, Rakousko

Čestné uznání:
Šula Barbara (15 let), Bilingvní reálné gymnázium Školského spolku Komenský, Wien, Rakousko

Rumunsko »

Medaile: Staicu Maria (14 let), High School of Fine Arts Nicolae Tonitza, Bucharest, Rumunsko

Medaile:
Staicu Maria (14 let), High School of Fine Arts Nicolae Tonitza, Bucharest, Rumunsko

Rusko »

Medaile: Chueva Darya (16 let), MAOUDOD Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Medaile:
Chueva Darya (16 let), MAOUDOD Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko

Severní Makedonie »

Čestné uznání: Kalešova Simona (13 let), OOU Blagoj Kirkov, Veles, Makedonie

Čestné uznání:
Kalešova Simona (13 let), OOU Blagoj Kirkov, Veles, Makedonie

Slovenská republika »

Medaile: Pažitková Kristína (11 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika

Medaile:
Pažitková Kristína (11 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika

Slovinsko »

Medaile: Benkič Nina (13 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Medaile:
Benkič Nina (13 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko

Srbsko »

Medaile: Popovic Marta (12 let), Art School Pictum, Beograd, Srbsko

Medaile:
Popovic Marta (12 let), Art School Pictum, Beograd, Srbsko

Španělsko »

Čestné uznání: Puerto Fullana Maria (11 let), Esporles, Španělsko

Čestné uznání:
Puerto Fullana Maria (11 let), Esporles, Španělsko

Švýcarsko »

Čestné uznání: Lingner Michele (12 let), Bildungszentrum für Kinder

Čestné uznání:
Lingner Michele (12 let), Bildungszentrum für Kinder "Umka", Wettingen, Švýcarsko

Turecko »

Medaile škole za kolekci grafiky: Öztürk Ahmet (8 let), Aksaray Bilim Ve Sanat Merkezi, Aksaray, Turecko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Öztürk Ahmet (8 let), Aksaray Bilim Ve Sanat Merkezi, Aksaray, Turecko

Ukrajina »

Medaile: Lisickaya Anastasiya (16 let), Centr NTTM, Photostudio My, Sumy, Ukrajina

Medaile:
Lisickaya Anastasiya (16 let), Centr NTTM, Photostudio My, Sumy, Ukrajina

Velká Británie »

Medaile: Gallacher Megan (16 let), Thetford Grammar School, Thetford, Velká Británie

Medaile:
Gallacher Megan (16 let), Thetford Grammar School, Thetford, Velká Británie


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus