Medaile:
Popovic Marta (12 let), Art School Pictum, Beograd, Srbsko
Medaile:
Komatovic Viktor (6 let), Privatna OŠ Plavi krug, Beograd, Srbsko
Medaile:
Muhin Aleksandar (11 let), Privatna OŠ Plavi krug, Beograd, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Fürstner Nina (8 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Sepsi Dorothea (10 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Cibolya Stella (14 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Füstös Emma (16 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Füstös Emma (16 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Korolija Anastazija (12 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Korek Diána (16 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Csupák Viktória (16 let), MKC Nepker, Subotica, Srbsko
Čestné uznání:
Varga Johanna (8 let), OŠ Petefi Šandor, Hajdukovo, Srbsko
Čestné uznání:
Szalai Violetta (8 let), OŠ Petefi Šandor, Hajdukovo, Srbsko
Čestné uznání:
Ječmenica Nikola (6 let), PU Radosno Detinjstvo - Kindergarten Različak, Novi Sad, Srbsko
Čestné uznání:
Adamović Filip (6 let), PU Radosno Detinjstvo - Kindergarten Različak, Novi Sad, Srbsko
Čestné uznání:
Pantić Nikolina (6 let), PU Radosno Detinjstvo - Kindergarten Različak, Novi Sad, Srbsko
Čestné uznání:
Dulić Nađa (14 let), School Drinka Pavlovic, Beograd, Srbsko
Čestné uznání:
Karan Anđela (8 let), Art School mARTa, Novi Sad, Srbsko
Čestné uznání:
Horvat Brigitta (15 let), Workshop EmART, Subotica, Srbsko
Čestné uznání:
Grubanov Doroteja (9 let), Workshop EmART, Subotica, Srbsko
Čestné uznání:
Vučetić Darija (6 let), Paracin, Srbsko
Čestné uznání:
Arsenin Milica (6 let), PU Radosno detinjstvo - Vrtić Crvenkapa, Futog, Srbsko
Čestné uznání:
Drenca Sara (8 let), Children's Cultural Center Belgrade, Beograd, Srbsko
Čestné uznání:
Sofrenić Sofija (8 let), Children's Cultural Center Belgrade, Beograd, Srbsko