» Archiv ročníků » Ročník 46 » Ocenění » Účastníci z ČR
Ocenění účastníci z ČR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy, Individuální účastníci
Mateřské školy
Český Brod - MŠ, Břežany II. 63
Čestné uznání
- Grundová Camilla, 4 roky
Háj ve Slezsku - MŠ, Školní 48
Čestné uznání
- Marethová Julie, 6 let
- Vitásek Jakub, 5 let
Hradec Králové - MŠ, Kampanova 1488/1
Medaile
- Porkertová Stanislava, 6 let
Jesenice-Osnice - Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s.r.o, Straková 522
Čestné uznání
- Bilá Mia, 6 let
- Říčková Anežka, 5 let
Koloveč - MŠ Koloveč, Těšovice 30
Čestné uznání
- Egerová Viktorie, 4 roky
- Glázr Jiří, 5 let
Kyjovice - ZŠ a MŠ, Kyjovice 101
Čestné uznání
- Grygarová Ela, 5 let
Lišov - MŠ, Nová 611
Čestné uznání
- Bumanová Barbora, 4 roky
- Průša Vojtěch, 4 roky
Most - MŠ Pastelka, Hutnická 2938
Čestné uznání
- Jánská Lucie, 5 let
Čestné uznání
- Horská Tea, 6 let
Plzeň - 91. MŠ, Jesenická 11
Čestné uznání
- Hofhans Filip, 4 roky
Roudnice nad Labem - MŠ Sluníčko, Školní 1805
Čestné uznání
- Králová Valentýna, 6 let
Čestné uznání
- Zahálková Emma, 6 let
Základní školy
Bílina - ZŠ Bílina, Aléská 270
Čestné uznání
- Zedníková Barbora, 8 let
Červené Pečky - ZŠ, Kutnohorská 181
Medaile
- Maláková Tereza, 10 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Hrušovská Karolína, 8 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Smolík Tomáš, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Šancová Jana, 10 let
- Valentová Alžběta, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Zinzer Jakub, 8 let
Dolní Třebonín - ZŠ, Dolní Třebonín 81
Čestné uznání
- Bažantová Barbora, 7 let
- Vedlová Kateřina, 9 let
Dřevohostice - ZŠ, Školní 355
Čestné uznání
- Vavrysová Kateřina, 7 let
Nové Město nad Metují - ZŠ Malecí, Školní 1000
Čestné uznání
- Duchatschová Adéla, 14 let
- Hospodářová Nikol, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Kratěnová Julie, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Roštlapilová Barbora, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Opava - ZŠ, Šrámkova 4
Opava - ZŠ T.G. Masaryka, Riegrova 13
Cena poroty 2018
Čestné uznání
- Hanslík Kryštof, 12 let
- Kukol Lubomír, 12 let
Medaile
- Šindlerová Klára, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Gašpieriková Lea, 15 let
- Hlávka Adam, 13 let
- Jurglová Natálie, 12 let
- Kovářová Lucie, 14 let
- Kremserová Hana, 13 let
- Kubesová Marie, 14 let
- Kuhnová Natálie, 13 let
- Molenda Simon, 15 let
- Nováček Tomáš, 13 let
- Pagáčová Eliška, 15 let
- Satke Ester, 13 let
- Svrček Matyáš, 13 let
- Večerková Barbora, 14 let
- Wajdová Alžběta, 13 let
Opava-Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Čestné uznání
- Vaňková Eliška, 11 let
- Žídková Tereza, 14 let
Písek - ZŠ J. K. Tyla, Tylova 2391
Čestné uznání
- Matějková Eliška, 11 let
- Zevlová Eliška, 10 let
Plzeň - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Čestné uznání
- Harazím Jakub, 10 let
- Smahová Marie, 14 let
Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Čestné uznání
- Macek Matyáš, 13 let
- Matějka Martin, 12 let
Praha 3 - ZŠ, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685
Čestné uznání
- Sýkorová Lucie, 15 let
Praha 6 - International School of Prague, Nebušická 700
Medaile
- Gorshkova Sofia, 11 let
Čestné uznání
- Newman Nori, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Suri Jasmine, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Zeman Elsie, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Ronov nad Doubravou - ZŠ, Chittussiho nám. 153
Čestné uznání
- Daruová Tereza, 14 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Tajemství vody“, 9 - 13 let
Čestné uznání
- Janík Cyril, 8 let
- Posadová Sára, 7 let
- Srovnalová Lada, 14 let
- Zajícová Michaela, 8 let
Čestné uznání
- Polášková Ronja, 11 let
- Vlachová Zora, 10 let
- Zajícová Alžběta, 10 let
Starý Kolín - ZŠ, Kolínská 90
Čestné uznání
- Mušák Johana, 8 let
Vodňany - ZŠ, Alešova 50
Čestné uznání
- Tran Bao Sofie, 11 let
- Žigová Eliška, 11 let
Vsetín - ZŠ Ohrada, Nad školou 1876
Čestné uznání
- Korabíková Natálie, 9 let
- Sawicki Adéla, 8 let
- Ševčíková Zlata, 7 let
Základní umělecké školy
Beroun - ZUŠ Václava Talicha, Husovo náměstí 77
Čestné uznání
- Kittlerová Ema, 10 let
- Vaculík Matěj, 11 let
Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4
Čestné uznání
- Pekárková Lucie, 5 let
Čestné uznání
- Hodková Michaela, 11 let
- Korousová Silvie, 9 let
Brno - ZUŠ Jaroslava Kvapila, tř. Kpt. Jaroše 24
Čestné uznání
- Skoupá Sabina, 12 let
Černošice - ZUŠ, Střední 403
Čestné uznání
- Bláhová Olga, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Zoufalá Kateřina, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
České Budějovice - ZUŠ, Piaristické nám. 1
Čestné uznání
- Malátek Matyáš, 10 let
Dačice - ZUŠ Dačice, Antonínská 93/II
Čestné uznání
- Čechová Aneta, 7 let
- Kamišová Jana, 13 let
- Maršánová Lenka, 8 let
Dobruška - ZUŠ Dobruška, Kostelní 428
Čestné uznání
- Čtvrtečková Denisa, 14 let
Dobřany - ZUŠ J.S. Bacha Dobřany, Stromořadí 439
Čestné uznání
- Bělohlávek Adam, 11 let
- Davídková Karla, 7 let
- Holá Adéla, 13 let
- Tichotová Kristýna, 14 let
Duchcov - ZUŠ Ivana Kawaciuka, Kubicových 2/692
Čestné uznání
- Burešová Ester, 6 let
- Jakubcová Tereza, 6 let
- Korbová Ivana, 10 let
- Skrčená Lucie, 11 let
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Čestné uznání
- Hašková Alžběta, 9 let
- Špánek Radek, 8 let
- Zemanová Františka, 9 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Černínová Kristýna, 13 let
- Mustarová Rozálie, 8 let
- Petrovská Natálie, 13 let
- Pospěchová Nela, 7 let
- Ritz Jiří, 7 let
- Štrychová Linda, 6 let
- Zemanová Františka, 9 let
- Zouharová Vanessa, 8 let
Havlíčkův Brod - Soukromá ZUŠ, Nuselská 3240
Čestné uznání
- Pazderková Tereza, 8 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hlučín - ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, U Bašty 613/4
Čestné uznání
- Halfarová Julie, 6 let
Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Medaile
- Ehrlichová Edita, 15 let
- Hyánková Kamila, 12 let
- Nováková Markéta, 15 let
Čestné uznání
- Kučerová Alžběta, 9 let
Horažďovice - ZUŠ Horažďovice, Blatenská 310
Čestné uznání
- Lišková Johana, 13 let
- Šlechta Jindřich, 8 let
Hradec nad Moravicí - ZUŠ, Zámecká 313
Čestné uznání
- Honová Adéla, 12 let
- Kupec Vojtěch, 11 let
- Kurková Markéta, 12 let
Hrotovice - ZUŠ, F. B. Zvěřiny 212
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Zvuky deště“, 6 - 15 let
- Slavíková Veronika, 13 let
- Vala Filip, 11 let
Humpolec - ZUŠ G. Mahlera, Školní 701
Čestné uznání
- Kosová Theodora, 8 let
- Pavlík Denis, 9 let
Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Čestné uznání
- Ingrová Zuzana, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Krytinář Bohumil, 11 let
Jilemnice - ZUŠ, Valdštejnská 216
Čestné uznání
- Čadanová Justýna, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Medaile
- Seifertová Anežka, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Budinová Kamila, 12 let
- Burešová Viktorie, 10 let
- Dvořák Jiří, 9 let
- Dvořáková Alžběta, 8 let
- Hadačová Barbora, 10 let
- Horáčková Kateřina, 9 let
- Jakouběová Michaela, 11 let
- Klierová Klaudie, 11 let
- Křivinková Alžběta, 9 let
- Skalová Karolína, 10 let
- Šírová Magdaléna, 10 let
- Štajerová Anna, 11 let
- Tropová Eliška, 10 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Vodní svět“, 7 - 8 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Jirouš Matouš, 8 let
Čestné uznání
- Krausová Anežka [ 1 | 2 ], 8 let
- Myslivcová Sára, 9 let
Kaplice - ZUŠ, Linecká 2
Čestné uznání
- Kahovcová Anna, 11 let
- Nguyen Van Anh, 13 let
Čestné uznání
- Hrabánková Kateřina, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Čestné uznání
- Buňatová Bára, 15 let
- Votrubová Tereza, 14 let
Čestné uznání
- Blechová Anežka, 16 let
- Straka Čeněk, 14 let
- Svobodová Eliška, 10 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Hastrman“, 7 - 10 let
- Kašeová Karolina, 10 let
- Tandlerová Bára, 9 let
Krnov - ZUŠ, Hlavní náměstí 9
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Bok Mikuláš, 13 let
- Dragančíková Aneta, 13 let
- Mandoková Karolína, 10 let
- Pedacková Marie, 6 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Svatoš Antonín, 12 let
Kroměříž - ZUŠ, Jánská 31
Čestné uznání
- Nováková Nela, 11 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Habrovcová Michaela, 14 let
- Pašteková Eva Klára, 12 let
- Podlenová Helena, 15 let
- Říha Michal, 8 let
- Stránský Marek, 15 let
Litovel - ZUŠ, Jungmannova 740
Čestné uznání
- Vaňková Kateřina, 11 let
- Závodný Aleš, 15 let
Litvínov - ZUŠ, Podkrušnohorská 1720
Čestné uznání
- Baborová Nella, 9 let
- Zachová Veronika, 11 let
Čestné uznání
- Vítovcová Adina, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Vítovcová Timea, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Mladá Boleslav - ZUŠ, 17. listopadu 1325
Čestné uznání
- Kolocová Michaela, 13 let
Čestné uznání
- Holubová Kateřina, 13 let
- Linhartová Zuzana, 12 let
Medaile
Medaile škole za kolekci fotografií
- Herrmannová Kateřina, 12 let
- Pažoutová Jaroslava, 14 let
- Pospíšilová Lucie, 11 let
- Vaňousek Šimon, 10 let
- Zítková Kristýna, 11 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13
Čestné uznání
- Bohuslav Adam, 12 let
- Fartáková Adéla, 11 let
- Malinová Michaela, 7 let
- Ryková Kateřina, 9 let
Medaile
- Perglová Alice, 10 let
- Špiroch Petr, 10 let
Čestné uznání
- Beneš Vladimír, 11 let
- Cáder Matěj, 8 let
- Perglová Alice, 9 let
- Žižková Tereza, 7 let
Čestné uznání
- Čermák Petr, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Seifertová Kateřina, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Trávníčková Tereza, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Most - ZUŠ F.L. Gassmanna, Obránců míru 2364
Čestné uznání
- Fikarová Sophia Franca, 9 let
- Kuřáková Hana, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Potočková Nikola, 13 let
Čestné uznání
- Pitáková Eva, 15 let
Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Čestné uznání
- Krátký Hugo, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Boháčová Amálie, 12 let
- Malá Gabriela, 15 let
Medaile
- Hlavatá Štěpánka, 10 let
Čestné uznání
- Hlavatá Eliška, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Hlavatá Štěpánka, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Kapka života“, 9 - 13 let
- Hlavatá Eliška, 13 let
- Hlavatá Štěpánka, 10 let
- Chmelař Adam, 9 let
- Kovářová Lisa, 10 let
- Šimunek Jakub, 9 let
- Šohajová Amálka, 10 let
Němčice nad Hanou - ZUŠ, Komenského nám. 168
Čestné uznání
- Arnoštová Marcela, 14 let
- Kameník Vojtěch, 12 let
Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Medaile
- Babuci Viktor, 9 let
- Hájková Nikola, 14 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Babuci Viktor, 9 let
- Bruská Ester, 13 let
- Hakrová Marie [ 1 | 2 ], 14 let
- Hoová Sandra, 14 let
- Pelikán Jakub [ 1 | 2 ], 8 let
- Porubská Eliška, 16 let
- Škaredová Natálie, 10 let
Čestné uznání
- Hakrová Hana, 9 let
- Honzejková Anna, 11 let
Medaile
- Kawulyczová Anežka, 8 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Heřmanová Tereza, 14 let
- Kawulyczová Anežka, 8 let
- Koňaříková Tereza, 10 let
- Malcovská Karolína, 13 let
- Pechnáč Jiří, 10 let
- Resselová Gabriela, 7 let
- Romaněnková Evelína, 10 let
- Slováčková Eliška, 10 let
- Škaredová Natálie, 10 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Ježovky“, 12 - 15 let
- Kolektivní práce dětí „Sušení prádla“, 10 - 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Krejčíková Simona, 12 let
- Slováčková Eliška, 10 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Medúzy“, 11 - 16 let
- Bruská Ester, 13 let
- Svěrčinová Alžběta, 15 let
Nymburk - ZUŠ B. M. Černohorského, Palackého třída 574/62
Olomouc - ZUŠ Miloslava Stibora, Pionýrská 4/474
Medaile
- Kalábová Jana, 10 let
- Pospíšilová Kristýna, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bazgerová Ellen, 10 let
- Cizlerová Julie, 11 let
- Černocká Lucie, 11 let
- Jarošová Vendula, 12 let
- Majer Tomáš, 12 let
- Šinclová Anna, 10 let
- Šmeralová Tereza, 11 let
- Šrámková Eliška, 14 let
- Vítková Aneta, 11 let
- Zapletalová Klára, 13 let
Čestné uznání
- Dubravová Eliška, 8 let
- Hanzelová Nela, 13 let
- Sova Mikuláš, 8 let
Čestné uznání
- Krejzarová Adéla, 14 let
- Němčic Ondřej, 16 let
Ostrava - ZUŠ Dobroslava Lidmily, Bílovecká 1/27
Čestné uznání
- Křupala Filip, 9 let
Ostrava-Poruba - ZUŠ, Josefa Valčíka 4413
Medaile škole za kolekci grafiky
- Hosová Laura, 13 let
- Janečková Jana, 13 let
- Ptáčník Lukáš, 10 let
- Urbánková Bára, 11 let
- Válková Julie, 12 let
Čestné uznání
- Ptáčník Lukáš, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925
Čestné uznání
- Culková Monika, 7 let
- Makovská Lucie, 8 let
- Štěpánková Eliška, 16 let
Čestné uznání
- Tománková Hana, 13 let
Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Čestné uznání
- Gol Filip, 11 let
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Parníky III.“, 10 - 15 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Ryby pod vodou“, 8 - 11 let
- Příhodová Adina, 10 let
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Nádražní 1032
Medaile
- Ettlerová Sára, 10 let
Čestné uznání
- Bican Patrik, 9 let
- Gage Adéla, 13 let
- Chvátal David, 11 let
- Průšová Eliška, 12 let
Čestné uznání
- Bican Patrik, 9 let
- Kovářová Emma, 8 let
Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Medaile
- Steinbachová Lucie, 16 let
Čestné uznání
- Balogová Rozálie, 7 let
- Pánková Tereza, 15 let
- Vácal Marek, 12 let
Medaile
- Beneš Filip, 13 let
- Kopřivová Daniela, 10 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Buldra Matouš, 9 let
- Dvořáková Alžběta, 10 let
- Fink Matěj, 5 let
- Flanderová Julie, 7 let
- Hrušková Magdalena, 9 let
- Ings Frederick, 10 let
- Kalina Petr, 12 let
- Kaplanová Alžběta, 10 let
- Kopřivová Rozárie, 6 let
- Nechanická Magdalena, 11 let
- Picka Jakub, 12 let
- Součková Kateřina, 6 let
- Steinbachová Lucie, 16 let
- Šrámová Lucie, 15 let
- Zdeňková Nikol, 7 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Obrazová vodní abeceda“, 9 - 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Stanislavová Tára, 9 let
- Štípková Julie, 11 let
- Valešová Valérie, 8 let
Plzeň - ZUŠ, Terezie Brzkové 33
Čestné uznání
- Bulíčková Magdalena, 5 let
- Gregoričová Nelly, 4 roky
Medaile
- Hejlová Tereza, 10 let
- Kokošková Sára, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bulíčková Magdalena, 5 let
- Bulíčková Mína, 7 let
- Heryč David, 11 let
- Houšková Michaela, 10 let
- Poláčková Veronika, 8 let
- Regentíková Nela, 9 let
- Škuderová Nela, 8 let
Čestné uznání
- Svoboda Vojtěch, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Polička - ZUŠ Bohuslava Martinů, Čsl. Armády 347
Čestné uznání
- Havlíková Eliška, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Uhlířová Šárka, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Hradecká Jana, 11 let
- Sodomková Barbora, 8 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Doba plastová“, 11 - 15 let
Postoloprty - ZUŠ, Marxovo nám. 77
Čestné uznání
- Lokajíčková Michaela, 14 let
- Slachová Johana, 10 let
Medaile
- Machynová Jana, 11 let
- Zakouřilová Petra, 10 let
Čestné uznání
- Brestovanská Simona, 8 let
- Fridrichová Natálie, 9 let
- Hosnédl Radek, 13 let
- Kalousek Matěj, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Kintner Matěj, 9 let
- Kotorová Karolína, 8 let
- Kotulová Natálie, 9 let
- Kotulová Renata, 9 let
- Kratochvílová Kamila, 10 let
- Lokajíček Marek, 9 let
- Nováková Lenka, 6 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Řapková Eliška [ 1 | 2 ], 12 let
- Řeháčková Anna, 8 let
- Řeháčková Ella, 10 let
- Slachová Johana, 10 let
- Stejskalová Eliška, 9 let
- Šebor Martin, 6 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Šebor Michal, 5 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Šišková Tereza, 11 let
- Tichá Jana, 7 let
Praha 1 - Veselá škola - církevní ZŠ a ZUŠ, Soukenická 10
Čestné uznání
- Marešová Tára [ 1 | 2 ], 9 let
- Voříšek Filip, 12 let
Praha 2 - ZUŠ Ilji Hurníka, Slezská 21
Čestné uznání
- Rezek Richard, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Speváková Miriam, 12 let
Praha 3 - ZUŠ, Štítného 520/5
Medaile
- Dengová Sarah, 15 let
- Korbelová Kristýna, 13 let
Praha 5 - FZUŠ HAMU v Praze, K brance 72/2
Čestné uznání
- Nedvěd Matěj, 16 let
Praha 5 - ZUŠ, Na Popelce 18/1
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Příběhy vody“, 7 - 12 let
Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Čestné uznání
- Juráková Emma, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Pešatová Hermiona Nell, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Praha 6 - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Čestné uznání
- Dolejší Zuzana, 11 let
- Herzlová Žaneta, 12 let
Praha 6 - ZUŠ Petřiny, Nad Alejí 28
Praha 8 - ZUŠ, Klapkova 25
Čestné uznání
- Kopkášová Alžběta, 12 let
Čestné uznání
- Luciani Mattis, 7 let
- Novák Jaroslav, 9 let
Praha 9 - ZUŠ, Ratibořická 30
Čestné uznání
Praha 9 - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Čestné uznání
- Braunová Kamila, 11 let
Praha 9 - Prosek - ZUŠ, U Prosecké školy 92
Čestné uznání
- Bouše Ondřej, 9 let
- Honsová Veronika, 12 let
- Kolev Christo, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova 14
Čestné uznání
- Konečný Adam, 13 let
Medaile
- Fidler Jaromír, 9 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Fiala Robin, 11 let
- Hrubanová Anna, 9 let
- Marciánová Lucie, 10 let
- Svozilová Monika, 13 let
- Tesaříková Klára, 10 let
Čestné uznání
- Kolmačková Tereza, 14 let
- Novotná Lucie, 12 let
- Procházka Jakub, 8 let
Čestné uznání
- Kubíčková Nikol, 16 let
Medaile
- Pospíšilová Bára, 14 let
Čestné uznání
- Krejčí Valdemar, 8 let
- Mnichová Tereza, 9 let
- Švec Ondřej, 14 let
Roudnice nad Labem - ZUŠ Roudnice nad Labem, Rvačov 112
Medaile
- Tojnarová Daniela, 15 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Hápová Veronika, 14 let
- Karfilátová Tereza, 14 let
- Pokorná Viktorie, 11 let
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Machulková Nikol, 15 let
Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Čestné uznání
- Bartáková Alžběta, 11 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Hanzlík Adam, 16 let
- Hrubá Karolína, 13 let
- Leinweberová Šárka, 15 let
- Leiweberová Šárka, 15 let
- Sodomka Prokop, 16 let
Medaile
- Kohoutová Anna, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Grycová Gabriela, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Hermanová Kristýna, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Říčany - ZUŠ, Masarykovo nám. 57
Čestné uznání
- Egertová Linda, 7 let
- Hájková Ema, 9 let
- Najmon Matouš, 8 let
- Pospíšilová Bára, 13 let
Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Čestné uznání
- Dunovská Gréta Lola, 9 let
- Jánský Kryštof, 14 let
- Kahovcová Ema, 7 let
- Králová Kristýna, 7 let
- Pašková Kateřina, 6 let
Medaile
- Josefusová Linda, 6 let
- Koubková Anna Marie, 7 let
- Šrot Jiří, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Čapková Adéla, 14 let
- Částka Daniel, 6 let
- Holkupová Klára, 8 let
- Hůzl Matyáš, 9 let
- Kalašová Anna, 8 let
- Kalašová Eliška, 14 let
- Lelek Jan, 14 let
- Maroušková Karolína, 10 let
- Pašková Kateřina, 6 let
- Vilánek Jan, 7 let
- Vodáková Zuzana, 16 let
Čestné uznání
- Kozáková Veronika, 14 let
Medaile
- Jonášová Aneta, 12 let
- Pašavová Sabina, 15 let
Čestné uznání
- Hrdina Jan, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Němejcová Kristýna, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Pašavová Sabina, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Medaile
- Kalašová Eliška, 14 let
Medaile
- Hrdina Jan, 16 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Benešová Barbora, 16 let
- Blažková Nella, 10 let
- Jáchim Tobiáš, 14 let
- Kalašová Eliška, 14 let
- Knetlová Gabriela, 14 let
- Vlasáková Tereza, 12 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Potápěč Jakub Kubálek“, 8 - 12 let
- Kolektivní práce dětí „Hravé a dravé vodní šelmy“, 11-13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Kalašová Anna, 8 let
- Majewski Lucie, 8 let
Stříbro - ZUŠ, Kostelní 106
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bitalová Adéla, 13 let
- Bobková Stella, 5 let
- Čermáková Anežka, 13 let
- Genčur Marek, 7 let
- Jiroušová Elena, 8 let
- Knápková Tereza, 14 let
- Kříž Matouš, 10 let
- Síla Maxim, 8 let
- Škrabalová Beata, 5 let
- Vyroubalová Nella, 13 let
Uničov - ZUŠ, Litovelská 190
Čestné uznání
- Zouharová Eva, 16 let
Čestné uznání
- Běhal David, 13 let
- Hozáková Markéta, 9 let
- Zajíček Jan, 10 let
Úpice - ZUŠ A. M. Buxton, Tyršova 351
Čestné uznání
- Dibelková Linda, 9 let
Velké Popovice - ZUŠ, Husova 198
Čestné uznání
- Mikulová Tereza, 14 let
- Podskalníková Natálie, 14 let
- Punčochářová Tereza, 14 let
Vidnava - ZUŠ Karla Ditterse, Kostelní 1
Čestné uznání
- Gawron Adrian, 8 let
Čestné uznání
- Merkl Petr, 9 let
Vimperk - ZUŠ, Nerudova 267
Čestné uznání
- Hrubá Petra, 16 let
Vodňany - ZUŠ, nám. Svobody 14
Čestné uznání
- Sládková Zuzana, 10 let
Zdounky - ZUŠ, Náměstí 23
Čestné uznání
- Dundálková Lucie, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Sokolínský Adam, 7 let
Zlín - ZUŠ Morava, Kotěrova 4395
Medaile škole za kolekci grafiky
- Červinková Anežka, 6 let
- Holčík Roman, 11 let
- Kieryková Adéla, 7 let
- Rachůnková Jana, 6 let
- Řezníčková Tereza, 8 let
- Šímová Rozálie, 5 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Blatná - Domov Petra, Mačkov 79
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Prší“, bez udání věku
Brno - MŠ spec. ZŠ spec. a Prakt. škola, Ibsenova 1
Čestné uznání
- Hermanová Pavla, bez udání věku
Čestné uznání
- Chobola Adam, bez udání věku
- Matějíček Pavel, bez udání věku
Brno - MŠ, ZŠ a Praktická škola, Vídeňská 26/28
Čestné uznání
- Bujková Nikola, 16 let
Jihlava - ZŠS speciální a Praktická škola Jihlava, Březinova 31
Čestné uznání
- Liferenko Milan, 12 let
Písek - Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Mukařovského 2309
Čestné uznání
- Gajdoš David, bez udání věku
- Veselý Jiří, bez udání věku
Praha 1 - ZŠ a SŠ K. Herforta, Josefská 4
Čestné uznání
- Svárovská Lucie, 14 let
Čestné uznání
- Olmr Tomáš, bez udání věku
Praha 5 - ZŠ Lužiny, Trávníčkova 1743
Čestné uznání
- Provázková Eliška, 13 let
Praha 10 - ZŠ a SŠ, Vachkova 941
Čestné uznání
- Horáček Filip, 15 let
- Houžvicová Nicol, 9 let
- Malá Tereza, 15 let
- Nagaj Filip, 11 let
Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Čestné uznání
- Jiránek Tomáš, bez udání věku
Raspenava - Domov Raspenava, Fučíkova 432
Medaile
- Folda Jakub, bez udání věku
- Kysela Milan, bez udání věku
- Preislerová Jana, bez udání věku
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Balog Sebastian [ 1 | 2 ], bez udání věku
- Čejkovská Kateřina, bez udání věku
- Dvořáková Kristýna, bez udání věku
- Hojdar Matěj, bez udání věku
- Hrabčák Milan, bez udání věku
- Jáchim Pavel, bez udání věku
- Karalová Nikola, bez udání věku
Medaile
- Folda Jakub, bez udání věku
Medaile škole za kolekci grafiky
- Balog Sebastian, bez udání věku
- Dvořáková Kristýna, bez udání věku
- Ježek Rudolf, bez udání věku
- Kákonová Eva [ 1 | 2 ], bez udání věku
Čestné uznání
- Režná Anna, bez udání věku
Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia
Česká Skalice - SVČ Bájo, Husovo nám. 3
Čestné uznání
- Andrejsková Adéla, 9 let
- Hejková Barbora, 9 let
Čestné uznání
- Kejdanová Sabina, 13 let
- Šmídová Olga, 14 let
České Budějovice - Výtvarný ateliér vipart, Žižkova 309/12, 5. patro
Čestné uznání
- Kvěchová Nikola, 9 let
- Míček Martin, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Erhartová Lucie, 12 let
- Pavelková Lucie, 11 let
- Pecková Alena, 14 let
- Petříková Lenka, 14 let
- Postupová Alžběta, 14 let
Dvůr Králové n. Labem - Výtvarné dílny Očko, Lipnice 99
Čestné uznání
- Flosová Valérie, 9 let
- Sedláčková Cecílie, 8 let
Dvůr Králové nad Labem - Výtvarný kroužek Hankův dům, nám. Václava Hanky 299
Čestné uznání
- Vaňura Adam, 7 let
Jeseník - Kroužek Dany Akritidisové, Nám. Svobody 832/25
Medaile
- Kukučka Stanislav, 4 roky
Medaile škole za kolekci grafiky
- Jangl Thomas Ernest, 7 let
- Janglová Laura, 5 let
- Jezerský Teodor, 4 roky
- Kocábová Dora, 6 let
- Pňáčková Sára, 8 let
Kaplice - DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Omlenická 436
Čestné uznání
- Sedláček Matouš, 11 let
Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Čestné uznání
- Sychrová Sára, 8 let
Čestné uznání
- Krause Jonáš, 9 let
- Pinkasová Barbora, 10 let
- Smejkal Tobiáš, 10 let
Praha 3 - Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 100
Medaile
Medaile škole za kolekci fotografií
- Krejza Jiří, 15 let
- Pražák Alex [ 1 | 2 ], 11 let
- Smrčková Eliška, 13 let
- Šnajdrová Anna, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Bašková Ema, 11 let
Praha 5 - Výtvarný spolek Hruška, Janáčkovo nábřeží 47
Čestné uznání
- Havlínová Josefina, 8 let
- Kosák Jonáš, 11 let
Praha 6 - Atelier Kaštan, Bělohorská 150
Čestné uznání
- Kučera Matěj, 14 let
- Režnarová Agáta, 13 let
- Zlonická Magdaléna, 12 let
Čestné uznání
- Cikhartová Lenka, 13 let
- Reznerová Alma, 11 let
Praha 11 - Ateliér pro radost, Bachova 1568
Čestné uznání
- Strakošová Natálie, 10 let
Přeštice - SVČ Slunečnice, Rebcova 499
Čestné uznání
- Giertlová Kateřina, 7 let
Roztoky - Sdružení Roztoč, Čechova 564
Čestné uznání
- Eliášová Klára, 9 let
- Vincourová Viktorie Josefína, 11 let
Soběslav - DDM Tábor, pobočka Soběslav, Na Pršíně 27
Čestné uznání
- Benešová Veronika, 15 let
Střední školy
Břeclav - Gymnázium a Jazyková škola, Sady 28. října 1
Čestné uznání
- Ciprysová Ema, 15 let
Frýdlant - Gymnázium Frýdlant, Mládeže 884
Čestné uznání
- Kawulyczová Adéla, 12 let
Čestné uznání
- Budková Barbora, 14 let
- Bukovská Adéla, 15 let
- Dunajčíková Kristýna, 14 let
- Karlíková Josefína, 15 let
Karlovy Vary - SPgŠ,G a VOŠ, Lidická 40
Čestné uznání
- Olšanová Hana, 16 let
- Vaculíková Anežka, 16 let
Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Medaile
- Kratochvílová Barbora, 16 let
Medaile
- Szmeková Sára, 16 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Antálková Veronika, 14 let
- Osadníková Magdaléna, 14 let
- Pavesková Nela Jana, 16 let
- Repková Eliška, 14 let
- Švihelová Michaela, 13 let
Kroměříž - Arcibiskupské gymnázium, Pilařova 3
Čestné uznání
- Juřík Dominik, 15 let
Nový Bor - VOŠ sklářská a SŠ, Wolkerova 316
Čestné uznání
- Červeňáková Eva, 15 let
- Saláková Adéla, 16 let
Prostějov - Cyrilometodějské gymnázium, Komenského 17
Čestné uznání
- Smýkalová Barbora, 13 let
Prostějov - Reálné gymnázium a ZŠ, Studentská 2
Čestné uznání
- Hlaváč Ondřej, 12 let
Valašské Meziříčí - Gymnázium Fr. Palackého, Husova 146
Čestné uznání
- Vlčková Karolína, 15 let
Individuální účastníci
Nové Město na Moravě
Čestné uznání
- Marková Elena, 5 let
Ostrava - Poruba
Medaile
- Mičík Šimon, 4 roky
Praha 1
Čestné uznání
- Eldridge Zulea, 16 let
Praha 3
Čestné uznání
- Kováříková Anna, 13 let
Praha 6
Čestné uznání
- Frývaldská Ema, 15 let