MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 47 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Filipíny, Finsko, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Izrael, Jihoafrická republika, Kambodža, Kanada, Kazachstán, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nový Zéland, Pákistán, Palestina, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Zimbabwe

Argentina

General Villegas - La Fragua - Taller Escuela gratuito de niños pintores
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Arménie

Dilizhan - Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - Art School named after Ghazaros Saryan
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - Art School studio Vardges Gulikyan
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Austrálie

Melbourne - Czech School Melbourne
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - ArtClub Masterkids
Grafika

Čestné uznání

Baku - Children and Youth Development Center No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Gimnazium of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bělorusko

Grodno - GOU Detskaya khudozhestvennaya shkola iskusstv g. Grodno
Malba, kresba

Čestné uznání

Logoysk - GUO Logoyskaya detskaya shkola isskustv
Malba, kresba

Medaile

Fotografie

Čestné uznání

Logoysk - GUO Srednyaya shkola No. 1 g. Logoyska
Fotografie

Čestné uznání

Minsk - National Center of Art Creativity of Children and Youth - Art-studio WOSTRAU
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lagun Maksim, 11 let
    Vystaveno: Národní technické muzeum
Novopolotsk - Detskaya khudozhestvennaya shkola im. I. F.Khrutskogo
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - GUO Detskaya khudozhestvennaya shkola iskusstv
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Soligorsk - Gymnasiya No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - Tsentr tvorchestva detey i molodozhi
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - GUDO Vitebskiy oblastnoy dvorets detey i molodozhi
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - GUO Srednyaya shkola No. 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Vitebsk regional palace of children and youth
Fotografie

Čestné uznání

Zhlobin - GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brazílie

Sao Paulo - Colegio Santo Americo
Malba, kresba

Čestné uznání

Sao Paulo - Colégio Santo Ivo
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Sofia - Art studio Prikazen svjat
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Targovishte - Arts school Arteya
Malba, kresba

Čestné uznání

Targovishte - United Children's Complex, Fine Arts School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Varna - Children's Art School Svetlik
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Černá Hora

Bar - OŠ Blažo Jokov Orlandić
Malba, kresba

Čestné uznání

Cetinje - JU Srednja Likovna Škola Petar Lubarda
Malba, kresba

Čestné uznání

Nikšić - OŠ Ratko Žarić
Malba, kresba

Čestné uznání

Podgorica - JUOŠ Savo Pejanović
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Čína

Hong Kong - Cow Cow Creative Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Kids Palette Creative Art Workshop
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Picasso Creative Arts Gallery (Hang Hau)
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Play Art Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

Hong Kong - Vkids Creative
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - ZeonKids
Malba, kresba

Čestné uznání

Ping Quan - Bu Mianmian Children art base
Grafika

Čestné uznání

Qingdao - Langejinyi Art Studio
Grafika

Čestné uznání

Taiwan, Taipei
Malba, kresba

Čestné uznání

Wuhan City - Meilun child painting
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Li Zixian, 8 let
    Vystaveno: Národní technické muzeum
  • Ouyang Dexin, 8 let
    Vystaveno: Národní technické muzeum

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Alexandria Sporting Club - Children Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Tallinn - Tallinna Vanalinna Kunstikeskus
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Filipíny

Mandaluyong - Lourdes School of Mandaluyong
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Finsko

Tampere - Tammela school
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Gruzie

Karelli - Kareli Public School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Sachkhere - Sachkhere's Art School nam. of Soso Tsereteli
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - Art Studio of Lela Geleishvili
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chorvatsko

Lopatinec - OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Fotografie

Čestné uznání

Rijeka - Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Valpovo - OŠ Matije Petra Katančića
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Zadar - Gimnazija Vladimira Nazora
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Zagreb - Hrvatski Fotosavez /Croatian Photographic Union
Fotografie

Čestné uznání

Zagreb - Privatna Umjetnička Gymnazija s pravom javnosti
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Film

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indie

Vadodara - Kanti Rana's Hobby centre
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indonésie

Bandung - Ananda Visual Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Gresik
Film

Medaile

Gresik - SD Muhammadiyah 2 GKB
Fotografie

Čestné uznání

Gresik - SMA Muhammadiyah 10 GKB Gresik
Fotografie

Čestné uznání

Gresik - SMA Negeri 1 Kebomas
Fotografie

Čestné uznání

  • Rama Muhammad Wahyu Ramadhan [ 1 | 2 ], 16 let
Gresik - SMAN 1 Menganti
Fotografie

Čestné uznání

  • Zulika Putri Aisya Nur [ 1 | 2 ], 15 let
Surabaya - Nirvana Visual School
Malba, kresba

Čestné uznání

Yogyakarta
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Írán

Kermanshah - Khaneh Khorshid Art Institute
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Izrael

Iksal Village - Preschool Al - Alwan
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Preschool Al - Amal
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Preschool Al - Asafeer
Malba, kresba

Čestné uznání

Iksal Village - Preschool Al - Malaika
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Jihoafrická republika

Johannesburg - St. Stithians Girls' College
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kambodža

Phnom Penh - Yamada School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kanada

Waterloo - SheepDog Animation School
Film

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kazachstán

Almaty - Izo-studiia Shedevr
Malba, kresba

Čestné uznání

Kostanai - GKKP Khudozhestvennaya shkola im. A. I. Nikiforova
Malba, kresba

Čestné uznání

Film

Čestné uznání

Lisakovsk - KGKP Detskaya khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

Petropavlovsk - KGU Komplex Kolledzh iskusstv - Shkola dlya odarennykh detei muzikalno-esteticheskogo profiliia
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Oncheon Elementary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kwangju-si - Art myself
Malba, kresba

Čestné uznání

Seoul - Hae Lee Kindergarden
Malba, kresba

Čestné uznání

Yongin-si - CoCo Hongik Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kosovo

Mitrovica - School Eqrem Cabej
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kuba

Havana - Ami Estudio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kypr

Nicosia - American International School in Cyprus
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Elektrenai - Elektrenu Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kaunas - Antanas Martinaitis Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Klaipeda - Art studio Varsa, Youth Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Marijampole - Vilkaviskis Diocese Christian culture centre School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Šiauliai - Siauliu R. Ginkunu Lopselis Darzelis
Malba, kresba

Čestné uznání

Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos Gymnasium
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lotyšsko

Bauska - Bauska Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Césis - Césu BJC
Výtvarné objekty

Medaile

Medaile za kolektivní práci dětí

Daugavpils - Daugavpils Saskanas pamatskola
Malba, kresba

Medaile

Ikskile - Music and Art school of Ikskile
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

  • Atvare Justine [ 1 | 2 ], 15 let
    Vystaveno: Národní technické muzeum
Jurmala - Jurmala Art School
Grafika

Čestné uznání

Kekava - Kekava Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Koknese - Vidusskola I. Gaiša
Výtvarné objekty

Medaile

Liepaja - Liepajas BJC
Grafika

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

Limbaži - Limbažu 3. Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Livani - J. Graubina Lívánu Muzikas un Makslas Skola
Grafika

Čestné uznání

Olaine - Olaine Music and Art School
Fotografie

Čestné uznání

Ragana - Krimuldas Muzikas un Makslas Skola
Malba, kresba

Čestné uznání

Výtvarné objekty

Čestné uznání

Riga - BJC Milgravis
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Riga - Center of Creative Learning Annas 2
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - MJC Praktiskas estetikas skola
Film

Čestné uznání

Riga - Pamatskola Ridze
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - Rígas Ostvalda Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Sigulda
Fotografie

Čestné uznání

Straupe - Straupes Pamatskola
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Ulbroka - Ulbroka Music and Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Ventspils - Popes pamatskola
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lucembursko

Hespérange - Art à l'école
Malba, kresba

Čestné uznání

Waldbredimus - Atelier Iva
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maďarsko

Debrecen - Debreceni Kazinczy F. Alt. és AMI
Grafika

Čestné uznání

Magyarpolány - Alapfokú Müvészeti Iskola
Grafika

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Malajsie

Shah Alam - SMK Bukit Jelutong
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Maroko

Rabat - AMSAT - Centre Son Altesse Royale le Prince Moulay Rachid
Malba, kresba

Čestné uznání

Temara - Atelier Arts pour tous
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Mexiko

Ciudad de México (Mexico City) - Montessori San Jerónimo
Malba, kresba

Čestné uznání

Ciudad de México (Mexico City) - Taller la Imagen del Rinoceronte
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Moldavsko

Cahul - Scoala de arte plastice
Malba, kresba

Čestné uznání

Komrat - Detskaya khudozhestvennaya shkola im. D. Savastina
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mongolsko

Ulaanbaatar - Mongolian Children's Palace
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Myanmar

Yangon - International School
Fotografie

Čestné uznání

Yangon - Myanmar International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Krefeld - Livigral
Malba, kresba

Čestné uznání

Mühltal
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Nový Zéland

Tauranga - The Artery - Art learning space
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Pákistán

Lahore - Lahore Grammar School
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Palestina

Ramallah - Visual Art Forum
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Toruń - Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rakousko

Wien - Bilinguales Realgymnasium Komensky
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

↑ Nahoru

Rumunsko

Focsani - M'arta Children's Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Iasi - Vasile Conta Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rusko

Birobidjan - MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Kalya - Detskaya shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Kaspiysk - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kazan - Fotoshkola Tsentra detskogo tvorchestva
Fotografie

Čestné uznání

Kazan - MBUDO Tsentr vneshkolnoi raboty Moskovskogo raiona g. Kazan, tvorcheskaya studiya Umelye ruchki
Krasnoznamensk - Khudozhestvennaya shkola pri ChUPO KGK
Malba, kresba

Čestné uznání

Kropotkin - Children's Art School
Grafika

Čestné uznání

Lesnoy - MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv
Grafika

Čestné uznání

Moscow - GBOU School No. 1955
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Moscow - GBPOU g. Moskvy Vorobyovy Gory, tsentr Na Donskoy
Výtvarné objekty

Čestné uznání

Moscow - Izopark children's art gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - BOU DO Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 3 im. E. V. Gurova
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - BOU DO Dvorets detskogo tvorchestva
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Omsk - BOUDO DSHI No. 18 Shkolnye gody
Malba, kresba

Čestné uznání

Orel - Children's Art School of Orel
Grafika

Čestné uznání

Sankt Peterburg - GBOU DOD Tsentr detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Saratov - SGOO Detskaia studiia izobrazitelnykh iskusstv
Malba, kresba

Medaile

Selo Semenskoe
Malba, kresba

Medaile

Sochi - MBUDO DHSH No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Ufa - Khudozhestvennaya shkola Khudozka
Malba, kresba

Čestné uznání

Grafika

Čestné uznání

Ufa - MBOU DOD Detskaya khudozhestvenaya shkola No. 2
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Saúdská Arábie

Dahran - Al Saad School
Malba, kresba

Čestné uznání

Dahran - Wahat ALEBdaa school
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Severní Makedonie

Skopje - SUGS Gimnazia Nikola Karev
Malba, kresba

Čestné uznání

Tetovo - Primary school Naim Frasheri
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Marsiling Secondary School
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Slovinsko

Ajdovščina - OŠ Danila Lokarja
Grafika

Čestné uznání

Ankaran - OŠ Dr. Aleš Bebler-Primož
Grafika

Čestné uznání

Cankova - OŠ Cankova
Grafika

Čestné uznání

  • Hanžel Alja, 13 let
    Vystaveno: Národní technické muzeum
Črnomelj - OŠ Mirana Jarca Črnomelj
Grafika

Medaile škole za kolekci grafiky

Dutovlje - Osnovna šola
Fotografie

Medaile

  • Kosmač Taj [ 1 | 2 ], 11 let

Čestné uznání

Gračišče - OŠ Istrskega odreda
Grafika

Čestné uznání

Kuzma - OŠ Kuzma
Grafika

Čestné uznání

Prevalje - OŠ Franja Goloba
Grafika

Čestné uznání

Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Velenje - Primary school Livada
Výtvarné objekty

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srbsko

Belgrade - Artino-Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Belgrade - Chartwell International School
Gornji Breg - Stevan Sremac Primary School, Čokonai Virtez Mihalj Outscirt
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Negotin - OŠ Branko Radičević
Grafika

Čestné uznání

Novi Sad - PU Radosno detinjstvo - Vrtić Novosadjanče
Malba, kresba

Čestné uznání

Senta - Secondary grammar school for gifted students Bolyai
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Ercsi Anita [ 1 | 2 ], 16 let
Subotica - OŠ Jovan Jovanović Zmaj
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Subotica - Workshop EmArt
Grafika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srí Lanka

Delgoda
Malba, kresba

Čestné uznání

Piliyandala
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švédsko

Halmstad - Kulturskolan
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Švýcarsko

Untersdiggenthal - Zanna Demcenko Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Tádžikistán

Khujand - Art School nam. Loik Sherali
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Thajsko

Chiang Rai - Takoeplabplapittaya school
Malba, kresba

Čestné uznání

Nakhon Ratchasima - Banlongtong School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Kayseri - Cetin Sen Bilim Ve Sanat Merkezi
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kocaeli - Özel Kocaeli Bahcesehir Koleji
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turkmenistán

Bayramaly - Childrens School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Dashoguz - Children's School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ukrajina

Donetsk - Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Fotografie

Čestné uznání

Kerch - Art school named R. V. Serduk
Malba, kresba

Čestné uznání

Kryvyi Rih - Visual Art Center
Grafika

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

Nikolaev - Children's photo studio PhotoKrok
Fotografie

Čestné uznání

Odessa - Art school Kostandi No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - Samotsvit - Centre Children and Youth Creative
Malba, kresba

Čestné uznání

Rubizhne
Film

Čestné uznání

Sumy - Photostudio My, Centr NTTM
Fotografie

Medaile

Medaile škole za kolekci fotografií

Ternopil - Stantsiya yunykh tekhnikiv
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

USA

Cadott - Bohemian Hall
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Gurlen - Detskaya shkola muzyki i iskusstva No. 9
Malba, kresba

Čestné uznání

Kushkanot - Detskaya shkola muzyki i iskusstv No. 17
Malba, kresba

Čestné uznání

Tashkent - Republic Specialized Academic Licey of music and art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Velká Británie

Bury St. Edmunds - County Upper School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Thetford - Thetford Grammar School
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Venezuela

Caracas - Taller de Expresion Artística
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Zimbabwe

Harare - Lusitania Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2019, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus