MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 47 » Zaregistrované práce

Zaregistrované práce

Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Čína, Egypt, Estonsko, Filipíny, Finsko, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Jihoafrická republika, Kambodža, Kanada, Kazachstán, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nový Zéland, Pákistán, Palestina, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Severní Makedonie, Singapur, Slovenská republika, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam, Zimbabwe


StátRegistrované školy + jednotl.2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkem
1Argentina 1 17 0 0 0 17
2Arménie 9 179 0 0 0 179
3Austrálie 2 25 2 0 0 27
4Ázerbájdžán 11 169 0 0 0 169
5Belgie 2 9 0 0 2 11
6Bělorusko 50 369 60 1 5 435
7Bosna a Hercegovina 2 3 0 1 0 4
8Brazílie 9 118 0 1 15 134
9Bulharsko 25 299 2 0 0 301
10Černá Hora 33 583 0 1 0 584
11Česká republika 347 3850 254 18 394 4516
12Čína 46 969 0 0 3 972
13Egypt 1 18 0 0 0 18
14Estonsko 5 41 0 0 0 41
15Filipíny 2 42 12 0 0 54
16Finsko 1 19 0 0 0 19
17Gruzie 12 133 0 0 0 133
18Chorvatsko 57 131 114 4 5 254
19Indie 8 251 0 0 0 251
20Indonésie 20 154 21 1 0 176
21Írán 2 41 0 0 0 41
22Itálie 2 6 0 1 0 7
23Izrael 8 27 0 0 0 27
24Jihoafrická republika 1 8 0 0 0 8
25Kambodža 2 17 0 0 0 17
26Kanada 1 0 0 3 0 3
27Kazachstán 15 187 0 4 1 192
28Korejská republika 8 230 0 0 0 230
29Kosovo 2 9 0 0 5 14
30Kuba 2 5 0 0 1 6
31Kypr 1 17 5 1 1 24
32Litva 20 165 7 0 2 174
33Lotyšsko 108 438 11 7 76 532
34Lucembursko 3 35 0 0 0 35
35Maďarsko 4 38 0 0 0 38
36Malajsie 6 19 6 0 0 25
37Maroko 2 9 0 0 0 9
38Mexiko 2 83 1 0 0 84
39Moldavsko 5 224 0 0 0 224
40Mongolsko 1 2 0 0 0 2
41Myanmar 6 55 8 0 0 63
42Německo 7 41 4 0 4 49
43Nový Zéland 1 13 1 0 0 14
44Pákistán 1 25 0 0 0 25
45Palestina 1 13 0 0 0 13
46Polsko 6 115 0 0 0 115
47Rakousko 1 41 8 0 0 49
48Rumunsko 12 78 5 0 0 83
49Rusko 79 747 33 3 2 785
50Saúdská Arábie 8 24 0 0 0 24
51Severní Makedonie 20 192 9 1 0 202
52Singapur 4 18 18 0 0 36
53Slovenská republika 88 1155 87 8 17 1267
54Slovinsko 38 422 5 4 9 440
55Srbsko 76 739 7 3 20 769
56Srí Lanka 6 6 0 0 0 6
57Španělsko 2 7 0 0 0 7
58Švédsko 5 35 0 0 0 35
59Švýcarsko 2 17 0 0 0 17
60Tádžikistán 3 26 0 0 0 26
61Thajsko 9 90 0 0 1 91
62Turecko 18 384 25 1 0 410
63Turkmenistán 18 39 0 0 0 39
64Ukrajina 63 495 95 4 2 596
65USA 2 2 5 0 0 7
66Uzbekistán 14 92 0 0 1 93
67Velká Británie 2 6 21 0 0 27
68Venezuela 1 38 0 0 0 38
69Vietnam 1 8 0 0 0 8
70Zimbabwe 1 15 0 0 0 15
Celkem 1333 13877 826 67 566 15336

Česká republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
ZŠ Aléská, Bílina, Aléská 270, PSČ 418 01 2 0 0 0 2 22. 2. 2019
ZUŠ, Blatná, J. P. Koubka 4, PSČ 388 01 23 0 0 7 30 25. 2. 2019
ZUŠ, Bohumín, Žizkova 620, PSČ 735 81 5 0 0 0 5 25. 2. 2019
Gymnázium, Brno, Vídeňská 55/47, PSČ 639 00 5 0 0 0 5 8. 2. 2019
Gymnázium Brno, Brno, Slovanské nám. 1804/7, PSČ 612 00 1 0 0 0 1 30. 1. 2019
MŠ spec. ZŠ spec. a Prakt. škola, Brno, Ibsenova 1, PSČ 638 00 8 0 0 0 8 14. 2. 2019
ZUŠ Ant. Doležala, Brno, Trnkova 1784/81, PSČ 628 00 25 0 0 0 25 28. 2. 2019
ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno, tř. Kpt. Jaroše 24, PSČ 602 00 15 0 0 0 15 11. 2. 2019
ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno, Kristenova 27, PSČ 624 00 15 0 0 0 15 8. 2. 2019
ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 4185/48, PSČ 636 00 6 0 0 0 6 8. 2. 2019
ZŠ, Bruntál, Cihelní 6, PSČ 792 01 9 0 0 0 9 20. 2. 2019
MŠ, ZŠ a Praktická škola, Břeclav, Herbenova 4, PSČ 690 03 6 0 0 0 6 20. 2. 2019
ZŠ Slovácká, Břeclav, Slovácká 40, PSČ 690 02 5 0 0 3 8 11. 2. 2019
ZUŠ Březnice, Březnice, Náměstí 2, PSČ 262 72 7 0 0 0 7 17. 1. 2019
ZUŠ, Buštěhrad, Hradní 3, PSČ 273 43 11 0 0 0 11 18. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Bystřice, Bystřice 848, PSČ 739 95 11 0 0 0 11 27. 2. 2019
ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Vašátkova 343, PSČ 250 88 4 0 0 0 4 14. 2. 2019
ZUŠ, Černošice, Střední 403, PSČ 252 28 5 14 0 0 19 6. 3. 2019
ZŠ, Červené Pečky, Kutnohorská 181, PSČ 281 21 6 0 0 0 6 16. 1. 2019
SVČ Bájo, Česká Skalice, Husovo nám. 3, PSČ 552 03 3 0 0 0 3 27. 2. 2019
ZŠ, Česká Ves, Makarenkova 414, PSČ 790 81 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
Výtvarný ateliér Vipart, České Budějovice, Žižkova 309/12, 5. patro, PSČ 370 01 34 0 0 0 34 15. 2. 2019
ZŠ a MŠ J. Š. Baara, České Budějovice, Jírovcova 9/a, PSČ 370 01 6 0 0 0 6 6. 2. 2019
ZŠ a MŠ L. Kuby, České Budějovice, L. Kuby 48, PSČ 370 07 1 0 0 3 4 6. 3. 2019
ZŠ O.Nedbala, České Budějovice, O.Nedbala 30, PSČ 370 05 7 0 0 0 7 15. 2. 2019
ZUŠ, České Budějovice, Piaristické nám. 1, PSČ 370 01 21 0 0 0 21 28. 2. 2019
Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112, PSČ 38101 5 0 0 0 5 1. 3. 2019
ZŠ - Praktická škola, Český Krumlov, Kaplická 151, PSČ 381 01 10 0 0 0 10 25. 2. 2019
ZUŠ Dačice, Dačice, Antonínská 93/II, PSČ 380 01 32 0 0 0 32 22. 2. 2019
Speciální ZŠ a Speciální MŠ Děčín, Děčín, Teplická 65, PSČ 40502 8 0 0 0 8 4. 2. 2019
ZŠ Speciální, Dobruška, Opočenská 115, PSČ 518 01 13 0 0 0 13 1. 3. 2019
ZUŠ Dobruška, Dobruška, Kostelní 428, PSČ 518 01 6 0 0 0 6 11. 2. 2019
Výtvarná dílnička, Dobřany, Školní 48, PSČ 334 41 10 0 0 0 10 15. 2. 2019
ZUŠ J.S. Bacha Dobřany, Dobřany, Stromořadí 439, PSČ 334 41 22 0 0 0 22 21. 2. 2019
Výtvarný kroužek - Římskokatolická farnost, Dobříš, Na nábřeží 1650, PSČ 263 01 4 0 0 0 4 5. 3. 2019
ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 26, PSČ 588 45 6 0 0 0 6 25. 3. 2019
ZŠ a MŠ, Dolní Třebonín, Dolní Třebonín 81, PSČ 38201 10 0 0 0 10 6. 2. 2019
ZUŠ, Dolní Újezd, Dolní Újezd 480, PSČ 569 61 8 0 0 0 8 27. 2. 2019
ZUŠ Dubí II, Dubí, Dlouhá 134, PSČ 417 02 7 0 0 0 7 1. 3. 2019
ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Kubicových 2/692, PSČ 419 01 15 0 0 3 18 5. 3. 2019
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304, PSČ 544 01 5 0 0 0 5 6. 2. 2019
Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Lipnice 99, PSČ 54401 9 0 0 0 9 6. 2. 2019
Výtvarný kroužek Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem, nám. Václava Hanky 299, PSČ 544 01 7 0 0 0 7 22. 2. 2019
ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919, PSČ 544 01 6 0 0 0 6 21. 2. 2019
GaSPŠEI, Frenštát p. R., Křižíkova 1258, PSČ 744 01 33 0 0 0 33 20. 2. 2019
8. ZŠ, Frýdek-Místek, Československé armády 570, PSČ 738 01 3 0 0 0 3 21. 2. 2019
Gymnázium Frýdlant, Frýdlant, Mládeže 884, PSČ 464 01 7 0 0 0 7 6. 3. 2019
MŠ, Háj ve Slezsku, Školní 48, PSČ 74792 14 0 0 0 14 13. 2. 2019
ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Nádražní 11, PSČ 747 92 31 0 0 1 32 20. 2. 2019
ZŠ, Havířov, F. Hrubína 5, PSČ 736 01 50 0 0 0 50 22. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Havířov, Frýdecká 37, PSČ 736 01 6 0 0 0 6 6. 2. 2019
ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov, Na Schodech 1, PSČ 736 01 10 0 0 0 10 6. 2. 2019
Soukromá ZUŠ, Havlíčkův Brod, Nuselská 3240, PSČ 580 01 14 0 0 0 14 22. 2. 2019
Gymnázium K.V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55, PSČ 539 01 9 0 0 0 9 30. 1. 2019
ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, U Bašty 613/4, PSČ 748 01 22 0 2 0 24 2. 3. 2019
ZUŠ F.X. Richtera, Holešov, Bezručova 675, PSČ 769 01 41 0 0 0 41 28. 1. 2019
Výtvarné dílny, Holubice, Lipová 106, PSČ 252 65 12 0 0 0 12 6. 3. 2019
ADT - TVOŘIVÝ RÁJ, Hořovice, Palackého náměstí 98, PSČ 268 01 5 0 0 0 5 21. 2. 2019
ZŠ a MŠ speciální, Hořovice, Svatopluka Čecha 455, PSČ 268 01 4 0 0 0 4 22. 2. 2019
ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice, Palackého náměstí 253/4, PSČ 28 01 12 0 0 0 12 6. 3. 2019
Gymnázium Hostivice, Hostivice, Komenského 141, PSČ 253 01 1 0 0 0 1 31. 1. 2019
MŠ, Hradec Králové, Štefcova 1128, PSČ 500 09 6 0 0 0 6 25. 2. 2019
MŠ, Hradec Králové, Kampanova 1488/1, PSČ 500 02 20 0 0 0 20 25. 2. 2019
ZŠ Sion J.A.Komenského, Hradec Králové, Kleinerových 550, PSČ 500 06 15 0 0 0 15 22. 2. 2019
ZŠ Sion J.A.Komenského, Hradec Králové, Na kotli 1201, PSČ 500 09 10 0 0 0 10 27. 2. 2019
Církevní ZŠ Svaté Ludmily, Hradec n. Moravicí, Zámecká 57, PSČ 747 41 0 0 0 12 12 28. 2. 2019
ZŠ, Hradec nad Moravicí, Opavská 217, PSČ 747 41 21 0 0 0 21 27. 2. 2019
ZŠ, Hranice, Šromotovo nám. 177, PSČ 753 01 7 0 0 0 7 28. 2. 2019
ZUŠ, Hranice, Školní náměstí 35, PSČ 753 01 11 0 0 7 18 1. 3. 2019
ZUŠ, Hrotovice, F. B. Zvěřiny 212, PSČ 675 55 2 0 2 0 4 6. 3. 2019
ZUŠ, Hrušovany nad Jevišovkou, Anenská 210, PSČ 671 67 2 2 0 0 4 22. 2. 2019
ZŠ, Hudlice, Jungmanova 147, PSČ 267 03 9 0 0 0 9 27. 2. 2019
ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Školní 701, PSČ 396 01 25 0 0 0 25 11. 2. 2019
ZŠ, Huslenky, Bařiny 290, PSČ 756 02 1 0 0 0 1 8. 2. 2019
Chelčický domov sv. Linharta, Chelčice p. Vodňany, Chelčice 1, PSČ 389 01 8 0 0 0 8 15. 2. 2019
MŠ Abeceda, Chomutov, Blatenská 4879, PSČ 430 03 7 0 0 0 7 23. 1. 2019
MŠ Kamarád, Chomutov, Růžová 5255, PSČ 430 05 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
MŠ Kopretinka, Chomutov, Dostojevského 4154, PSČ 430 01 8 0 0 0 8 20. 2. 2019
MŠ U Sluníčka, Chomutov, Alešova 2451, PSČ 430 03 2 0 0 0 2 1. 3. 2019
MŠ Zahrádka, Chomutov, Kundratická 4622, PSČ 430 04 5 0 0 0 5 27. 2. 2019
ZŠ a MŠ při nemocnici Chomutov, Chomutov, Kochova 1185, PSČ 430 01 4 0 0 0 4 21. 2. 2019
ZŠ, Chotěšov, Plzeňská 388, PSČ 332 14 4 0 0 0 4 8. 2. 2019
ZŠ, Chotíkov, Chotíkov 173, PSČ 330 17 4 0 0 0 4 6. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Chrášťany p. Kněževes, Chrášťany 68, PSČ 270 01 26 0 0 0 26 8. 2. 2019
ZŠ Pivoňka, Chříč, 23, PSČ 331 43 1 0 0 0 1 27. 2. 2019
MŠ, Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, PSČ 466 01 6 0 0 0 6 21. 2. 2019
ZŠ Otokara Březiny, Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského 120, PSČ 675 51 25 0 0 0 25 25. 2. 2019
MŠ Kamarád, Jesenice, Vestecká 1300, PSČ 252 42 9 0 0 0 9 21. 2. 2019
Kroužek Dany Akritidisové, Jeseník, Nám. Svobody 832/25, PSČ 790 01 15 0 0 0 15 27. 2. 2019
ZUŠ, Jeseník, 28. října 873/2, PSČ 790 01 32 0 0 2 34 5. 3. 2019
ZŠ, Jihlava, Demlova 32, PSČ 586 06 11 0 0 0 11 14. 2. 2019
ZŠ speciální a Praktická škola Jihlava, Jihlava, Březinova 31, PSČ 586 01 21 0 0 0 21 22. 2. 2019
ZUŠ, Jilemnice, Valdštejnská 216, PSČ 514 01 22 0 0 0 22 5. 3. 2019
Gymnázium V. Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333/II., PSČ 377 01 7 0 0 0 7 28. 2. 2019
ZŠ Jiříkov, Jiříkov, Moskevská 740, PSČ 407 53 6 0 0 0 6 25. 2. 2019
6. MŠ, Kadaň, Husova 1337, PSČ 432 01 10 0 0 0 10 8. 2. 2019
SPŠS a OA, Kadaň, Komenského 562, PSČ 432 01 6 0 0 0 6 22. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Kamenný Újezd, Plavnická 300, PSČ 373 81 3 0 0 0 3 21. 2. 2019
DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Kaplice, Omlenická 436, PSČ 382 41 0 0 0 6 6 25. 2. 2019
ZUŠ, Kaplice, Linecká 2, PSČ 382 41 13 0 0 0 13 1. 3. 2019
SPgŠ,G a VOŠ, Karlovy Vary, Lidická 40, PSČ 36001 15 0 0 4 19 4. 2. 2019
5. ZŠ, Kladno, Moskevská 2929, PSČ 272 04 8 0 0 0 8 15. 2. 2019
Církevní MŠ Radost, Kladno, Bulharská 2331, PSČ 272 02 1 0 0 0 1 27. 2. 2019
MŠ Sluníčko, Kladno, Pařížská 2204, PSČ 272 01 5 0 0 0 5 14. 2. 2019
SŠ designu a řemesel, Kladno, U Hvězdy 2279, PSČ 272 01 12 0 0 0 12 18. 2. 2019
Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno, J. Kociána 2392, PSČ 272 01 13 0 0 0 13 22. 2. 2019
ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, Kladno, H. Malířové 1802, PSČ 272 01 3 0 0 0 3 13. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Kladno, Vodárenská 2115, PSČ 272 01 6 0 0 0 6 18. 2. 2019
ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Kladno, Pařížská 2199, PSČ 272 01 4 0 0 0 4 7. 2. 2019
ZUŠ, Kladno, 5. května 1870, PSČ 272 01 9 0 0 0 9 18. 2. 2019
ZŠ a MŠ Klecany, Klecany, Klecany 375, PSČ 250 67 12 0 0 0 12 11. 2. 2019
ZŠ, Kolín, Lipanská 420, PSČ 280 02 10 11 0 0 21 22. 2. 2019
ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín, Sokolská 24, PSČ 280 02 32 4 0 0 36 1. 3. 2019
ZŠ Dr. Milady Horákové, Kopřivnice, Obránců míru 369, PSČ 74221 8 0 0 0 8 1. 3. 2019
ZUŠ Zdeňka Buriana, Kopřivnice, Štramberská 294/1, PSČ 742 21 9 0 0 0 9 4. 2. 2019
ZŠ, Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, PSČ 278 01 20 0 0 0 20 22. 2. 2019
ZUŠ Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou, Riegrova 181, PSČ 278 01 0 0 0 1 1 5. 3. 2019
Gymnázium, Krnov, Smetanův okruh 2, PSČ 794 01 20 0 0 0 20 25. 2. 2019
MŠ, Krnov, Svatováclavská 13, PSČ 794 01 2 0 0 0 2 6. 2. 2019
ZUŠ, Krnov, Hlavní náměstí 9, PSČ 794 01 21 0 0 0 21 25. 2. 2019
ZUŠ s.r.o., Krnov, Dvořákův okruh 21, PSČ 794 01 21 0 0 0 21 22. 2. 2019
Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž, Pilařova 3, PSČ 767 01 19 0 0 0 19 22. 2. 2019
ZUŠ, Kroměříž, Jánská 31, PSČ 767 01 45 0 0 0 45 27. 2. 2019
Církevní gymnázium, Kutná Hora, Jiřího z Poděbrad 288, PSČ 284 01 14 0 0 0 14 4. 3. 2019
ZUŠ, Kutná Hora, Vladislavova 376, PSČ 284 01 14 0 0 0 14 21. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Kyjovice, Kyjovice 101, PSČ 747 68 1 0 0 0 1 28. 2. 2019
ZŠ Ch.G. Masarykové, Lány, Školní 93, PSČ 270 61 1 0 0 0 1 6. 3. 2019
ZŠ, Libochovice, Vrchlického 284, PSČ 411 17 6 0 0 1 7 28. 2. 2019
MŠ, Lišov, Nová 611, PSČ 373 72 9 0 0 0 9 30. 1. 2019
Česká tábornická unie - Záskalák, Liteň, Sadová 387, PSČ 267 27 0 0 0 14 14 28. 2. 2019
Masarykova ZŠ, Litoměřice, Svojsíkova 5, PSČ 412 01 3 0 0 0 3 27. 2. 2019
ZŠ Ladova, Litoměřice, Ladova 5, PSČ 412 01 19 0 0 0 19 25. 2. 2019
ZUŠ, Litovel, Jungmannova 740, PSČ 784 01 13 0 0 0 13 28. 2. 2019
ZUŠ, Litvínov, Podkrušnohorská 1720, PSČ 436 01 39 0 0 0 39 18. 2. 2019
MŠ Louňovice, Louňovice, Na Hořičkách 163, PSČ 251 62 5 0 0 0 5 20. 2. 2019
Klub elementární fantazie, Louny, Maroldova 1738, PSČ 440 01 8 0 0 0 8 22. 2. 2019
ZŠ a MŠ Lukavec, Lukavec, Na Podskalí 282, PSČ 394 26 13 3 0 10 26 28. 2. 2019
Domov Petra, Mačkov, Mačkov 79, PSČ 388 01 16 0 0 0 16 22. 2. 2019
Masarykova ZŠ a MŠ, Melč, Melč 192, PSČ 747 84 9 0 0 0 9 22. 2. 2019
MŠ Zelený ráj, Mikulov, Habánská 82, PSČ 692 01 3 0 0 8 11 6. 3. 2019
ZŠ a MŠ Juventa, Milovice-Mladá, Komenského 578, PSČ 28923 20 0 0 0 20 30. 1. 2019
ZUŠ, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325, PSČ 293 01 32 23 0 0 55 6. 3. 2019
ZUŠ, Moravský Beroun, Dvořákova 349, PSČ 793 05 12 0 0 3 15 5. 3. 2019
11. ZŠ, Most, Obránců míru 2944, PSČ 434 01 31 0 0 5 36 28. 2. 2019
ZUŠ, Most, Moskevská 13, PSČ 434 01 56 0 0 21 77 25. 2. 2019
ZUŠ F.L. Gassmanna, Most, Obránců míru 2364, PSČ 434 01 14 0 0 2 16 5. 3. 2019
MŠ, Mšeno, Havlíčkova 273, PSČ 277 35 6 0 0 0 6 22. 2. 2019
ZUŠ, Mšeno, Nádražní 326, PSČ 277 35 51 10 0 30 91 14. 3. 2019
ZŠ, Němčice nad Hanou, Tyršova 360, PSČ 798 27 2 0 0 1 3 6. 3. 2019
ZUŠ, Němčice nad Hanou, Komenského nám. 168, PSČ 798 27 11 0 1 0 12 2. 3. 2019
ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Školní 1000, PSČ 549 01 0 29 0 0 29 25. 2. 2019
ZUŠ B. Smetany, Nové Město nad Metují, Husovo nám. 1209, PSČ 549 01 4 0 0 0 4 28. 2. 2019
ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Žižkova 309, PSČ 463 65 42 2 0 0 44 25. 2. 2019
VOŠ sklářská a SŠ, Nový Bor, Wolkerova 316, PSČ 47301 13 0 0 0 13 28. 2. 2019
ZŠ, Nový Jičín, Tyršova 1, PSČ 741 01 1 0 0 0 1 6. 2. 2019
ZŠ, Nový Jičín, Komenského 571/66, PSČ 741 01 10 0 0 0 10 13. 2. 2019
ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574/62, PSČ 288 02 0 22 0 0 22 27. 2. 2019
MŠ, Nýrsko, ul. Práce 686, PSČ 340 22 2 0 0 0 2 20. 2. 2019
Masarykova ZŠ, Obecnice, Obecnice 255, PSČ 262 21 2 0 0 0 2 1. 3. 2019
SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 881/4, Hodolany, PSČ 779 00 9 0 0 0 9 21. 2. 2019
SŠ,ZŠ,MŠ prof. V.Vejdovského, Olomouc, Tomkova 42/411, PSČ 779 00 3 0 0 0 3 14. 2. 2019
Studio Experiment z.s., Olomouc, KD Žerotín, Slovenská 5, PSČ 772 00 0 7 0 0 7 21. 2. 2019
ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Pionýrská 4/474, PSČ 779 00 43 0 0 8 51 29. 3. 2019
ZŠ, Opava, Šrámkova 4, PSČ 747 05 4 0 0 0 4 21. 2. 2019
ZŠ, Opava, Englišova 82, PSČ 74601 4 0 0 0 4 27. 2. 2019
ZŠ Ilji Hurníka, Opava, Ochranova 6, PSČ 74601 2 0 0 0 2 20. 2. 2019
ZŠ se speciálními potřebami, Opava, Havlíčkova 520/1, PSČ 746 01 13 0 0 0 13 14. 2. 2019
ZŠ T.G. Masaryka, Opava, Riegrova 13, PSČ 746 01 58 4 0 0 62 28. 2. 2019
ZUŠ, Opava, Solná 417/8, PSČ 746 01 31 0 0 0 31 1. 3. 2019
ZŠ, Opava-Kylešovice, U Hřiště 4, PSČ 747 06 10 0 0 0 10 21. 2. 2019
Matiční gymnázium, Ostrava, Dr. Šmerala 25, PSČ 728 04 8 0 0 0 8 20. 2. 2019
SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Korunní 49, PSČ 709 12 1 0 0 3 4 1. 3. 2019
Základní škola, Ostrava, Porubská 832/12, PSČ 708 00 6 0 0 0 6 22. 2. 2019
ZŠ, Ostrava, Františka Formana 45, PSČ 700 30 3 0 0 0 3 6. 3. 2019
ZŠ Prigo, Ostrava, Mojmírovců 1002/42, PSČ 709 00 4 0 0 0 4 6. 3. 2019
ZUŠ, Ostrava, Sologubova 3039 / 9A, PSČ 700 30 17 0 0 0 17 21. 2. 2019
ZUŠ, Ostrava, J. Valčíka 4413, PSČ 70800 31 4 0 3 38 5. 3. 2019
ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Bílovecká 1/27, PSČ 721 00 17 0 0 0 17 1. 3. 2019
ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava, Hudební 6, PSČ 709 00 14 1 0 0 15 1. 3. 2019
ZUŠ, Ostrov, Masarykova 717, PSČ 363 01 2 0 0 0 2 25. 2. 2019
ZŠ, Pardubice, Benešovo nám. 590, PSČ 530 02 6 0 0 0 6 31. 1. 2019
ZUŠ, Pardubice, Havlíčkova 925, PSČ 530 02 36 0 0 2 38 23. 1. 2019
ZUŠ, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, PSČ 393 01 30 0 0 0 30 13. 2. 2019
ZŠ, Peruc, Komenského 193, PSČ 439 07 15 4 0 0 19 11. 2. 2019
Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Mukařovského 2309, PSČ 397 01 12 0 0 0 12 6. 2. 2019
ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032, PSČ 397 01 55 0 0 17 72 25. 2. 2019
15. ZŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 833/33-35, PSČ 318 00 15 0 0 0 15 22. 2. 2019
28. ZŠ, Plzeň, Rodinná 39, PSČ 312 00 0 0 0 5 5 28. 2. 2019
91. MŠ, Plzeň, Jesenická 11, PSČ 323 00 6 0 0 7 13 28. 2. 2019
Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Jagellonská 14, PSČ 301 00 5 0 0 0 5 18. 2. 2019
ZUŠ, Plzeň, Jagellonská 695/14, PSČ 301 00 101 0 0 13 114 25. 2. 2019
ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33, PSČ 318 11 35 19 1 19 74 8. 3. 2019
DDM, Podbořany, Vroutecká 844, PSČ  3 0 0 0 3 22. 2. 2019
MŠ, Pohorská Ves, Pohorská Ves 31, PSČ 382 41 3 0 0 0 3 15. 2. 2019
ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Čsl. Armády 347, PSČ 572 01 25 0 2 0 27 5. 3. 2019
ZUŠ, Postoloprty, Marxovo nám. 77, PSČ 439 42 10 0 0 17 27 25. 2. 2019
ZŠ, Praha 1, Vodičkova 22, PSČ 110 00 11 0 0 0 11 6. 3. 2019
ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Josefská 4, PSČ 110 00 13 0 0 0 13 6. 2. 2019
ZUŠ, Praha 1, Biskupská 12, PSČ 110 11 35 0 0 0 35 25. 2. 2019
Gymnázium Altis, Praha 10, Dopplerova 351, PSČ 109 00 4 0 0 0 4 27. 2. 2019
MŠ Sluneční, Praha 10, Sluneční 1550/20, PSČ 104 00 2 0 0 0 2 21. 2. 2019
Umělecké studio Vršovice, Praha 10, 28. pluku 458/7, PSČ 110 00 7 0 0 0 7 27. 2. 2019
ZŠ, Praha 10, Nad Přehradou 469, PSČ 109 00 15 0 0 0 15 22. 2. 2019
Ateliér pro radost, Praha 11, Bachova 1568, PSČ 149 00 18 0 0 0 18 27. 2. 2019
DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Slezská 21/ 920, PSČ 120 00 11 3 0 18 32 11. 2. 2019
ZŠ, Praha 2, Na Smetance 505/1, PSČ 120 00 0 8 0 0 8 11. 2. 2019
ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21, PSČ 12000 4 0 0 1 5 11. 2. 2019
Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Praha 3, Na Balkáně 2866/17a, PSČ 130 00 20 23 0 0 43 20. 2. 2019
ZŠ, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, PSČ 130 00 8 0 0 0 8 25. 2. 2019
ZUŠ, Praha 3, Štítného 520/5, PSČ 130 00 11 0 0 0 11 8. 2. 2019
MŠ, Praha 4, V Benátkách 1751, PSČ 140 04 5 0 0 0 5 6. 3. 2019
Pražské humanitní gymnázium, Praha 4, Svatoslavova 333/4, PSČ 140 00 13 0 0 0 13 8. 2. 2019
ZŠ, Praha 4, Donovalská 1684, PSČ 14900 30 0 0 0 30 30. 1. 2019
ZŠ Campanus, Praha 4, Jírovcoco nám. 1782, PSČ 140 00 3 0 0 0 3 31. 1. 2019
ZUŠ Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673, PSČ 149 00 6 0 0 0 6 11. 2. 2019
Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5, Na Vrchu 304/22, PSČ 155 00 0 0 0 4 4 5. 3. 2019
SŠ,ZŠ,MŠ pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, PSČ 150 00 1 0 0 0 1 14. 2. 2019
ZŠ Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 1743, PSČ 155 00 5 0 0 1 6 20. 2. 2019
ZUŠ, Praha 5, Štefánikova 19, PSČ 150 00 12 11 0 0 23 27. 2. 2019
DDM Praha 6, Praha 6, U Boroviček 650/5, PSČ 163 00 0 0 0 2 2 25. 2. 2019
International School of Prague, Praha 6, Nebušická 700, PSČ 16400 15 1 0 1 17 14. 3. 2019
MŠ, Praha 6, Pod Novým lesem 98/8, PSČ 162 00 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
MŠ Na Dlouhém Lánu, Praha 6, Nechanského 3/589, PSČ 160 00 0 0 0 1 1 15. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 930/2, PSČ 160 00 31 0 0 0 31 18. 2. 2019
ZŠ Járy Cimrmana, Praha 6, Žákovská 164/3, PSČ 165 00 4 0 0 0 4 6. 3. 2019
ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Půlkruhová 99/42, PSČ 160 00 2 0 0 0 2 6. 2. 2019
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1, PSČ 169 00 34 0 0 0 34 18. 2. 2019
ZUŠ Petřiny, Praha 6, Nad Alejí 28, PSČ 162 00 41 0 0 0 41 13. 2. 2019
Fakultní MŠ při Ped.fakultě UK, Praha 7, Na Výšinách 3/1075, PSČ 170 00 3 0 0 0 3 14. 2. 2019
ZUŠ, Praha 7, Šimáčkova 16, PSČ 170 00 15 0 0 0 15 22. 2. 2019
Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, PSČ 181 00 22 0 0 0 22 7. 2. 2019
Dům dětí a mládeže, Praha 9, Generála Janouška 1060, PSČ 198 00 3 0 0 0 3 27. 2. 2019
ZŠ, Praha 9, Šimanovská 16, PSČ 198 00 16 0 0 0 16 27. 2. 2019
ZŠ a MŠ gen. F. Fajtla DFC, Praha 9, Rychnovská 139, PSČ 199 00 6 0 0 0 6 31. 1. 2019
ZUŠ, Praha 9, U Prosecké školy 92, PSČ 190 00 36 11 0 7 54 20. 2. 2019
ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30, PSČ 193 00 35 0 0 2 37 21. 2. 2019
ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Cukrovarská 1, PSČ 196 00 12 0 0 3 15 5. 3. 2019
Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ, Prostějov, Komenského 17, PSČ 796 01 4 0 0 0 4 13. 2. 2019
ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Kravařova 14, PSČ 796 01 55 4 1 14 74 2. 3. 2019
ZŠ Protivanov, Protivanov, Školní 292, PSČ 798 48 7 0 0 0 7 4. 2. 2019
Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, K lomu 239, PSČ 398 11 14 0 0 0 14 4. 2. 2019
SVČ Slunečnice, Přeštice, Rebcova 499, PSČ 33401 12 0 0 0 12 28. 2. 2019
ZUŠ, Přeštice, Poděbradova 1027, PSČ 334 01 4 0 0 0 4 13. 2. 2019
ZŠ, Příbor, Jičínská 486, PSČ 742 58 2 0 0 0 2 28. 2. 2019
ZŠ, Příbram, 28. října 1, PSČ 264 01 9 0 0 0 9 25. 2. 2019
ZUŠ Antonína Dvořáka, Příbram, Krátká 351, PSČ 261 01 4 0 0 0 4 25. 2. 2019
Rodinné centrum Zajíček, Pyšely, Pod hřištěm 92, PSČ 251 67 1 0 0 0 1 6. 2. 2019
1. Základní škola, Rakovník, Martinovského 153, PSČ 269 01 0 0 3 0 3 2. 3. 2019
ZŠ Olešná, Rakovník, Olešná 61, PSČ 269 01 7 0 0 0 7 20. 2. 2019
Domov Raspenava, Raspenava, Fučíkova 432, PSČ 463 61 22 0 0 1 23 29. 3. 2019
Výtvarný kroužek, Ratíškovice, Séčka 35, PSČ 69602 15 0 0 0 15 21. 2. 2019
ZŠ speciální, Rokycany, Čechova 40, PSČ 33701 6 0 0 1 7 28. 2. 2019
ZŠ, Ronov nad Doubravou, Chittussiho nám. 153, PSČ 538 42 8 0 0 0 8 22. 2. 2019
MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Školní 1805, PSČ 413 01 14 0 0 0 14 13. 2. 2019
ZUŠ Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem, Rvačov 112, PSČ 41301 28 2 0 0 30 1. 3. 2019
ZŠ, Rožnov pod Radhoštěm, 5. května 1700, PSČ 756 61 4 0 0 1 5 6. 3. 2019
ZŠ Sedmikráska o.p.s., Rožnov pod Radhoštěm, Bezručova 293, PSČ 756 61 20 0 0 20 40 28. 2. 2019
ZUŠ, Rychvald, Orlovská 495, PSČ 735 32 3 0 0 0 3 4. 3. 2019
ZUŠ, Řevnice, Mníšecká 29, PSČ 252 30 0 0 3 5 8 4. 3. 2019
ZUŠ, Říčany, Masarykovo nám. 57, PSČ 251 01 21 0 0 0 21 15. 2. 2019
ZUŠ, Sedlčany, Šafaříkova 428, PSČ 264 01 3 0 0 0 3 8. 2. 2019
DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Na Pršíně 27, PSČ 392 01 0 0 0 5 5 11. 2. 2019
ZŠ Soběslav, Soběslav, Komenského 20, PSČ 39201 9 0 0 0 9 8. 2. 2019
ZUŠ, Sokolov, Staré náměstí 37, PSČ 356 01 2 0 0 0 2 22. 2. 2019
ZUŠ Staňkov, Staňkov, Komenského 196, PSČ 345 61 16 0 0 0 16 21. 2. 2019
Soukromá ZŠ Slunce, Stochov, Hornická 410, PSČ 273 03 1 0 0 0 1 27. 2. 2019
Domov pro osoby se zdrav. postižením, Strakonice, Osek 1, PSČ 386 01 6 0 0 2 8 28. 2. 2019
MŠ, Strakonice, Stavbařů 213, PSČ 386 01 1 0 0 0 1 15. 2. 2019
MŠ, Strakonice, Holečkova 413, PSČ 386 01 11 0 0 0 11 22. 2. 2019
MŠ, ZŠ a PrŠ, Strakonice, Plánkova 430, PSČ 386 01 6 0 0 0 6 21. 2. 2019
ZUŠ, Strakonice, Kochana z Prachové 263, PSČ 386 01 37 7 0 21 65 25. 2. 2019
MŠ, Středokluky, Starý vrch 102, PSČ 252 68 3 0 0 0 3 20. 2. 2019
ZUŠ, Stříbro, Kostelní 106, PSČ 349 01 5 0 0 0 5 21. 2. 2019
ZUŠ, Světlá n. Sázavou, Nádražní 228, PSČ 58291 1 0 0 0 1 22. 2. 2019
ZŠ, Svitavy, T.G.Masaryka 27, PSČ 568 02 6 0 0 0 6 21. 2. 2019
ZUŠ, Šternberk, Olomoucká 1289/3, PSČ 785 01 30 0 0 0 30 27. 2. 2019
DDM, Tábor, Tržní nám. 346, PSČ 390 01 9 0 0 0 9 27. 2. 2019
ZUŠ, Telč, Nám. Zachariáše z Hradce 71, PSČ 588 56 12 0 0 0 12 25. 2. 2019
SŠ obchodu a služeb, Teplice, Alejní 880/12, PSČ 415 01 18 0 2 0 20 2. 3. 2019
ZŠ s rozšířenou výukou TV, Teplice, Na Stínadlech 2368, PSČ 41501 10 0 0 0 10 27. 2. 2019
ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 392, PSČ 415 01 1 0 0 0 1 22. 2. 2019
MŠ, Turnov, Alešova 1140, PSČ 511 01 4 0 0 0 4 6. 3. 2019
ZŠ, Tuřany, č.32, PSČ 273 79 4 0 0 0 4 28. 2. 2019
ZŠ a MŠ, Únanov, Únanov 56, PSČ 671 31 4 0 0 0 4 24. 1. 2019
ZŠ, Unhošť, nám T.G. Masaryka 58, PSČ 273 51 11 0 0 0 11 13. 2. 2019
ZUŠ, Uničov, Litovelská 190, PSČ 783 91 34 0 0 0 34 13. 2. 2019
ZŠ, Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, PSČ 757 01 9 0 0 8 17 28. 2. 2019
ZUŠ Alfréda Radoka, Valašské Meziříčí, Komenského 67, PSČ 757 01 4 0 0 0 4 25. 2. 2019
14. MŠ Čtyřlístek, Varnsdorf, Nezvalova 2024, PSČ 407 47 2 0 0 0 2 21. 2. 2019
VOŠ, SPŠ a SOŠ služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, PSČ 407 47 1 0 0 1 2 28. 2. 2019
MŠ, Velechvín p. Lišov, Velechvín 31, PSČ 373 72 4 0 0 0 4 21. 2. 2019
ZUŠ, Velešín, U Hřiště 527, PSČ 382 32 2 0 0 0 2 31. 1. 2019
ZUŠ, Velké Popovice, Husova 198, PSČ 251 69 31 15 0 13 59 21. 2. 2019
ZUŠ, Vimperk, Nerudova 267, PSČ 385 01 6 0 0 0 6 28. 2. 2019
ZŠ, Vlašim, Sídliště 968, PSČ 258 01 8 0 0 0 8 20. 2. 2019
ZŠ, Vodňany, Alešova 50, PSČ 389 01 22 2 0 5 29 28. 2. 2019
ZUŠ, Vodňany, nám. 5.května 104, PSČ 389 01 18 0 0 0 18 25. 2. 2019
ZUŠ, Votice, Malé náměstí 362, PSČ 259 01 17 0 0 0 17 1. 3. 2019
ZŠ a MŠ, Vsetín, Turkmenská 1612, PSČ 755 01 4 0 1 0 5 2. 3. 2019
ZŠ Ohrada, Vsetín, Nad školou 1876, PSČ 755 01 75 0 0 0 75 21. 2. 2019
ZŠ, Vyškov, Nádražní 5, PSČ 682 01 3 0 0 4 7 28. 2. 2019
MŠ Strejcova, Zábřeh, Strejcova 132/2a, PSČ 789 01 4 0 0 0 4 21. 2. 2019
ZUŠ Václava Vačkáře, Zbiroh, Muchova 554, PSČ 338 08 8 0 0 0 8 6. 3. 2019
Výtvarný ateliér Čáslav, Zbýšov, Opatovice 5, PSČ 286 01 10 0 0 0 10 27. 2. 2019
ZUŠ, Zdounky, Náměstí 23, PSČ 768 02 11 0 0 0 11 31. 1. 2019
ZŠ, Zlín, Křiby 4788, PSČ 760 05 16 0 0 5 21 28. 2. 2019
ZUŠ Morava, Zlín, Kotěrova 4395, PSČ 760 01 24 0 0 0 24 21. 2. 2019
ZUŠ, Zlín - Malenovice, tř. Svobody 868, PSČ 763 02 14 0 0 6 20 5. 3. 2019
ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Na Pohoří 575, PSČ 285 22 2 0 0 3 5 5. 3. 2019
Celkem 3807 246 18 393 4464 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Daňhelová Zuzana, Albrechtice 1 0 0 0 1 11. 2. 2019
Šuranská Petra, Bílovice u Uh.Hradiště 2 0 0 0 2 27. 2. 2019
Šuranská Zuzana, Bílovice u Uh.Hradiště 1 0 0 1 2 27. 2. 2019
Pešková Patricie, Černilov 1 0 0 0 1 14. 2. 2019
Grusová Eliška, Dobrovice 0 1 0 0 1 21. 2. 2019
Matějíčková Hana, Dobrovice 0 1 0 0 1 21. 2. 2019
Studnička Ondřej, Dobrovice 0 2 0 0 2 21. 2. 2019
Štefanová Natálie, Heřmaničky 1 0 0 0 1 22. 2. 2019
Tomanová Amálie, Hradec n. Moravicí 1 2 0 0 3 27. 2. 2019
Toman Víťa, Hradec nad Moravicí 1 2 0 0 3 27. 2. 2019
Bížová Barbora, Chorvatce 1 0 0 0 1 1. 3. 2019
Hlaváčková Klára, Chrášťany 2 0 0 0 2 11. 2. 2019
Kopčáková Barbora, Jeneč 1 0 0 0 1 15. 2. 2019
Jezerský Teodor, Jeseník 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
Knapová Alžběta, Karlovy Vary 1 0 0 0 1 25. 1. 2019
Hládková Helena, Kladno 1 0 0 0 1 18. 2. 2019
Motejzík Jan Mikuláš, Kladno 1 0 0 0 1 15. 2. 2019
Jaitner Vít, Kněžpole - p. Bílovice 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
Medřická Julie, Kralův Dvůr 2 0 0 0 2 27. 2. 2019
Gřešek Roman, Krnov 1 0 0 0 1 25. 2. 2019
Nováková Alžběta, Krnov 1 0 0 0 1 14. 2. 2019
Palcrová Laura, Krnov 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
Perdulová Nela, Krnov 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
Špoková Nikol, Krnov 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
Zacpalová Barbora, Krnov 1 0 0 0 1 21. 2. 2019
Žaludová Nina, Libochovice 1 0 0 0 1 27. 2. 2019
Mičík Šimon, Ostrava - Poruba 1 0 0 0 1 22. 2. 2019
Zvěřinová Zdenka, Praha 13 1 0 0 0 1 11. 2. 2019
Petrina Erik, Praha 17 1 0 0 0 1 14. 2. 2019
Hronová Kateřina, Praha 4 4 0 0 0 4 11. 2. 2019
Humlová Natálie, Praha 4 1 0 0 0 1 27. 2. 2019
Kasavaraju Mridini, Praha 4 1 0 0 0 1 1. 3. 2019
Benedikt Houška, Praha 6 1 0 0 0 1 4. 2. 2019
Houška Daniel, Praha 6 1 0 0 0 1 4. 2. 2019
Husák Prokop, Příbram 1 0 0 0 1 14. 2. 2019
Husáková Alena, Příbram 1 0 0 0 1 14. 2. 2019
Husáková Zuzana, Příbram 2 0 0 0 2 14. 2. 2019
Švajková Magdalena, Uhliště p. Chudenín 2 0 0 0 2 21. 2. 2019
Celkem 43 8 0 1 0 -

Slovenská republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
ZŠ, Badín, Tajovského 2, PSČ 976 32 3 2 0 4 9 5. 3. 2019
Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Banská Bystrica, Okružná 2, PSČ 974 04 23 8 0 0 31 4. 3. 2019
ZŠ pri zdravotníckom zariadení, Banská Bystrica, nám. L.Svobodu 4, PSČ 974 09 8 0 0 0 8 21. 2. 2019
ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Štefánikovo nábrežie 6, PSČ 974 00 49 2 0 0 51 25. 3. 2019
ZŠ s MŠ, Bežovce, Bežovce 422, PSČ 072 53 4 0 0 0 4 22. 2. 2019
Církevná ZŠ Narnia, Bratislava, Beňadická 38, PSČ 851 06 8 0 0 0 8 6. 3. 2019
Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Narcisová 8, PSČ 821 01 33 0 0 0 33 4. 3. 2019
Spojená škola sv. Františka z Assisi, Bratislava, Karloveská 32, PSČ 84104 7 0 0 0 7 4. 3. 2019
SZUŠ Výtvarný ateliér LADON, Bratislava, Nevädzova 4, PSČ 821 03 16 0 1 0 17 4. 3. 2019
Výtvarný ateliér Devín, Bratislava, Slovanské nábr. 4, PSČ 841 10 15 0 0 0 15 4. 3. 2019
ZUŠ, Bratislava, Exnárova 6, PSČ 821 03 7 0 0 0 7 4. 3. 2019
ZUŠ Eugena Suchoňa, Bratislava, Batkova 2, PSČ 841 01 15 0 0 0 15 4. 3. 2019
ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Sklenárova 5, PSČ 821 09 6 0 0 0 6 14. 2. 2019
ZŠ, Bystré, Bystré 347, PSČ 094 34 2 0 0 0 2 4. 3. 2019
Spojená škola internátna, Bytča, Mičurova 364/1, PSČ 014 01 10 0 0 0 10 4. 3. 2019
Súkromná ZUŠ, Červený Kláštor, 63, PSČ 059 06 8 0 0 0 8 4. 3. 2019
ZŠ, Divín, Lúčna 8, PSČ 985 52 15 0 0 0 15 4. 2. 2019
ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín, nám. Slobody 1271/6, PSČ 026 01 14 0 0 0 14 4. 3. 2019
ZUŠ, Dubnica n. Váhom, Obráncov mieru 356, PSČ 01841 5 0 0 0 5 14. 2. 2019
ZUŠ, Dunajská Lužná, Školská 257, PSČ 900 42 20 0 0 0 20 4. 3. 2019
ZŠ, Fričovce, Fričovce 21, PSČ 082 37 4 0 0 0 4 4. 3. 2019
ZUŠ, Helpa, Školská 590, PSČ 97668 18 0 0 0 18 4. 3. 2019
ZŠ, Holíč, Školská 2, PSČ 908 49 13 17 0 0 30 4. 3. 2019
ZUŠ, Holíč, Bernolákova 3, PSČ 908 51 34 0 0 0 34 1. 3. 2019
ZUŠ, Humenné, Mierová 81, PSČ 06601 14 0 0 0 14 4. 3. 2019
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Hviezdoslavova 12, PSČ 060 01 17 0 0 0 17 7. 2. 2019
Spojená škola - Špeciálna ZŠ, Komárno, Hradná 7, PSČ 945 01 8 0 0 0 8 21. 2. 2019
ZŠ, Komárno, Rozmarínová 1, PSČ 945 01 10 0 0 0 10 28. 1. 2019
ZŠ s MŠ, Komjatná, Školská 290, PSČ 034 96 4 0 0 0 4 4. 3. 2019
Centrum voľného času Košice, Košice, Popradská 86, PSČ 040 11 0 0 1 0 1 2. 3. 2019
Spojená školka, Košice, Vojenská 13, PSČ 040 01 11 0 0 0 11 22. 2. 2019
ZUŠ, Košice, Kováčska 43, PSČ 041 99 20 0 0 0 20 14. 2. 2019
ZUŠ, Košice, Bernolákova 26, PSČ 040 11 8 0 0 0 8 4. 3. 2019
ZUŠ, Krásno nad Kysucou, SNP 167, PSČ 023 02 7 0 0 0 7 4. 3. 2019
Súkromná ZUŠ Dotyk, Liptovská Štiavnica, Hlavná 44/76, PSČ 034 01 17 0 0 0 17 4. 3. 2019
ZUŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 591, PSČ 033 01 48 0 0 0 48 1. 3. 2019
Súkromná ZUŠ, Lozorno, Zvončínska 190/3, PSČ 900 55 34 8 2 0 44 5. 3. 2019
Súkromná základná umelecká škola, Lučenec, Novohradská 2, PSČ 984 01 24 0 0 0 24 4. 3. 2019
Súkromná ZUŠ, Lučenec, Gemerská cesta 1, PSČ 984 01 38 0 0 0 38 7. 2. 2019
Súkromná ZUŠ, Martin, M. Haľamovej 21, PSČ 036 01 16 0 0 0 16 4. 3. 2019
ZUŠ, Martin, P. Mudroňa 6, PSČ 036 01 45 0 0 0 45 4. 3. 2019
ZŠ, Michalovce, J. Švermu 6, PSČ 071 01 5 0 0 0 5 4. 3. 2019
Špeciálna základná škola, Modra, Vajanského 93, PSČ 900 01 8 0 0 0 8 4. 3. 2019
ZUŠ, Myjava, Partizánska 290/17, PSČ 907 01 4 0 0 0 4 8. 2. 2019
Súkromná ZUŠ Pierrot, Námestovo, nám. A.Bernoláka 375/1, PSČ 02901 0 0 0 2 2 11. 2. 2019
ZŠ a MŠ při zdrav. zariadení, Nitra, Špitálska 6, PSČ 949 01 3 0 0 1 4 8. 2. 2019
ZUŠ, Nová Baňa, Kollárova 5, PSČ 968 01 6 0 0 0 6 4. 3. 2019
ZUŠ, Nováky, Chemikov 956/34, PSČ 972 71 11 0 0 0 11 21. 2. 2019
ZŠ, Novoť, č.315, PSČ 029 55 1 0 0 0 1 4. 3. 2019
Spojená škola – Špec. ZŠ a PŠ, Piešťany, Valova 40, PSČ 921 01 7 0 0 0 7 6. 3. 2019
Súkromná MŠ Stella, Poprad, Jarná 3168/13, PSČ 058 01 7 0 0 0 7 4. 3. 2019
Súkromná spojená škola, Poprad, Rovná 597/15, PSČ 05801 1 0 0 0 1 4. 3. 2019
ZUŠ, Poprad, Štefánikova 99/72, PSČ 058 01 9 0 0 0 9 1. 3. 2019
ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Jesenského 246/10, PSČ 01701 21 18 0 0 39 4. 3. 2019
Centrum volného času, Prievidza, Novackého 14, PSČ 97101 0 22 0 1 23 5. 3. 2019
ZŠ, Prievidza, Energetikov 242/39, PSČ 97101 8 0 0 0 8 4. 3. 2019
ZUŠ, Rakúsy, Rakúsy 33, PSČ 059 76 14 0 0 0 14 4. 3. 2019
ZUŠ, Rimavská Sobota, Salvova 1, PSČ 979 01 27 10 0 0 37 4. 3. 2019
Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Mostová 4, PSČ 034 01 17 0 0 0 17 4. 3. 2019
ZŠ J.A.Komenského, Sereď, Komenského 1227/8, PSČ 926 01 1 0 0 0 1 30. 1. 2019
Gymnázium F.V. Sasinka, Skalica, Nám. slobody 3, PSČ 909 01 2 0 0 0 2 4. 3. 2019
ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Kráľovská 16, PSČ 909 01 33 0 0 8 41 5. 3. 2019
ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Zimná 12, PSČ 059 01 49 0 0 0 49 1. 3. 2019
ZUŠ, Spišská Nová Ves, J. Fabiniho 1, PSČ 052 01 12 0 0 0 12 7. 3. 2019
ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Okružná 9, PSČ 064 01 22 0 0 1 23 5. 3. 2019
ZUŠ, Svätý Jur, Kollárova 2, PSČ 900 21 11 0 0 0 11 4. 3. 2019
MŠ Církevná sv. Imricha, Štúrovo, Družstevný rad 22, PSČ 943 01 3 0 0 0 3 4. 3. 2019
Základná škola, Štúrovo, Adyho 6, PSČ 943 01 15 0 0 0 15 8. 2. 2019
ZUŠ Ferenca Liszta, Štúrovo, Komenského 2, PSČ 94301 6 0 0 0 6 4. 3. 2019
II. MŠ, Švedlár, Železničná 460, PSČ 053 34 1 0 0 0 1 6. 3. 2019
Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany, Stummerova 20, PSČ 955 01 2 0 0 0 2 4. 3. 2019
Spojená škola - Špeciálna škola, Topoľčany, Pod kalváriou 941, PSČ 955 01 2 0 0 0 2 11. 2. 2019
Spojená škola internátna, Topoľčany, Tovarnícka 1632, PSČ 955 01 10 0 0 0 10 4. 3. 2019
Centrum volného času, Trenčín, Východná 9, PSČ 911 08 4 0 0 0 4 4. 3. 2019
Súkromná ZUŠ, Trenčín, Gagarinova 7, PSČ 911 01 26 0 0 0 26 4. 3. 2019
ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Nám. SNP 2, PSČ 911 01 18 0 0 0 18 4. 3. 2019
ZUŠ, Trnava, Mozartova 10, PSČ 917 08 22 0 0 0 22 4. 3. 2019
ZUŠ Jozefa Janigu, Veľký Meder, Železničná 16, PSČ 93201 15 0 1 0 16 2. 3. 2019
SZUŠ, Vranov nad Topľou, M.R. Štefánika 204, PSČ 093 01 9 0 0 0 9 4. 3. 2019
Základná škola, Vranov nad Topľou, Bernoláková 1061, PSČ 093 01 4 0 0 0 4 21. 2. 2019
ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Sv. Cyrila a Metoda 20, PSČ 038 61 19 0 0 0 19 4. 3. 2019
Spojená škola internátna Ždaňa, Ždaňa, Abovská 244, PSČ 04411 7 0 0 0 7 4. 3. 2019
ZŠ, Žilina, Jarná 20, PSČ 010 01 6 0 0 0 6 4. 3. 2019
ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Martinská 19, PSČ 010 08 27 0 3 0 30 4. 3. 2019
ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Žilina, Gaštanová 8327/56 A, PSČ 010 07 19 0 0 0 19 4. 3. 2019
Celkem 1152 87 8 17 1264 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Šajgalíková Margaréta, Brezno 1 0 0 0 1 1. 3. 2019
Volčková Xénia, Prešov 1 0 0 0 1 31. 1. 2019
Sedláčková Michaela, Žilina 1 0 0 0 1 4. 3. 2019
Celkem 3 0 0 0 0 -

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2019, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus