Medaile:
Lee On Lap (4 roky), Hong Kong, Čína
Medaile:
Liao Jocelyn (13 let), Taiwan, Taipei, Čína
Medaile:
Lau Kin Gi (16 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lau You Gi (14 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Hu Yixin (6 let), Artspire, Shanghai, Čína
Medaile:
Zhu Ranran (7 let), Artspire, Shanghai, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Cheung Shu Nga Audrey (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mo Marcus (12 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Mui Nga Ting Aria (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Choy Sin Tung (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chan Cheuk Lam (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Cheng Yu Hang Trevor (8 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ng Chung Hin Duncan (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Li Lok Yin (14 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chan Yik Hong (13 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Yu Kuai (9 let), Artspire, Shanghai, Čína
Čestné uznání:
Yuen Scarlet Chin Wan (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Tam Lucas (5 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Seto Ho Yeung (14 let), Vkids Creative, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Cheng Chun Fung Avis (4 roky), Vkids Creative, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Ho Joel (10 let), Taiwan, Taipei, Čína
Čestné uznání:
Wu Qian (12 let), Chengdu Youth Palace, Chengdu, Čína
Čestné uznání:
Kuo Holly (11 let), Taiwan, Taipei, Čína
Čestné uznání:
Pun Tin Yan (15 let), Cuckoo Arts, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Li Chi Yin (7 let), Play Art Gallery, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Wong Ching Yin (9 let), Big House Art Workshop, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Tang Arthur (5 let), This Is Art Creative Studio, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Ma Wing Sum (4 roky), Little Moon Art, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Au Hoi Yee (12 let), Artin Creative Workshop, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Pang Ching Verity (4 roky), Big House Art Workshop, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Yip Ming Tsun (11 let), Big House Art Workshop, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Chan Ellie (5 let), Cuckoo Arts, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Fok Yu Ting Raphael (11 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Limbu L Lungma (11 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Hsu Ivy (9 let), Taiwan, Taipei, Čína
Čestné uznání:
Huang Jessie (11 let), Taiwan, Taipei, Čína
Čestné uznání:
Huang Ryan (12 let), Taiwan, Taipei, Čína
Čestné uznání:
Lau Lam Ching (16 let), Poca Wong Siu Ching Secondary School, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Limbu L Lungma (11 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Lee Lok Sapphire (9 let), Amaze Art Studio, Hong Kong, Čína