» Archiv ročníků » Ročník 50 » Exponáty » Evropa » Polsko
Exponáty - Polsko
Medaile:
Dryszel Dominika (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile:
Plucińska Magdalena (15 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile:
Stelmach Zuzanna (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Malinowska Gabriela (10 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Żuchowska Martyna (11 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Gajewska Jagoda (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Wojtulska Agata (14 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Żywica Krystian (12 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Czyżewska Lena (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Szymecka Beata (13 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Zielińska Zuzanna (12 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Čestné uznání:
Jaworska Agata (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Čestné uznání:
Surmiak Amelia (9 let), Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń, Toruń, Polsko
Čestné uznání:
Stajer Karolina (12 let), Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio, Rybnik, Polsko
Čestné uznání:
Marzec Marzena (15 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko
Čestné uznání:
Matysiak Oliwia (14 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko
Čestné uznání:
Kubica Hanna (13 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko
Čestné uznání:
Orzechowski Jan (10 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko
Čestné uznání:
Staszewski Xawery (6 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko
Čestné uznání:
Mader Zuzanna (16 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko
Čestné uznání:
Bernaczek Dominika (6 let), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Zabrze, Polsko
Čestné uznání:
Mroczkowska Martyna (13 let), Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera, Tomaszóv Lubelski, Polsko