» Archiv ročníků » Ročník 50 » Ocenění » Zahraniční účastníci
Ocenění zahraniční účastníci
Albánie, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Filipíny, Francie, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Izrael, Japonsko, Kambodža, Kanada, Kapverdské ostrovy, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Libanon, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nový Zéland, Pákistán, Palestina, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Senegal, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam
Albánie
Durres
Čestné uznání
- Sakollari Ilva, 9 let
Arménie
Gyumri - Endanik Youth Creative Centre SNCO
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Cosmic Mystery“, 6–16 let
- Kolektivní práce dětí „Armenian Hat“, 6–16 let
- Kolektivní práce dětí „Armenian Costume Hat“, 6–16 let
- Gevorgyan Anahit, 13 let
- Hovsepyan Lilia, 16 let
Kapan - Detskaia khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Asryan Raphael, 11 let
- Zakaryan Jeanne, 11 let
Austrálie
Melbourne - Czech School of Melbourne
Čestné uznání
- Jones Christian Patrick, 11 let
- Jones Sebastian Alexander, 11 let
- Kasana Marcus, 6 let
Ázerbájdžán
Baku - Children and Youth Development Center No. 3
Čestné uznání
- Rzayeva Ziver, 13 let
Čestné uznání
- Imashova Reyhane, 14 let
Bělorusko
Grodno - Children's Art School
Čestné uznání
- Kudlash Polina, 14 let
- Zhukevich Maryan, 13 let
Minsk - "ART" Centre of Children and Youth Additional Education
Čestné uznání
- Chabatyuk Victoria, 4 roky
- Novik Vera, 4 roky
Minsk - National Center for Artistic Creativity of Children and Youth
Čestné uznání
- Labachenia Koscia, 6 let
Novoelnaya - GUO Novoelnyanskaya detskaya shkola iskusstv
Čestné uznání
- Ermolenko Eugene, 15 let
Soligorsk - Children and Youth Creativity Center
Čestné uznání
- Zharskaya Alina, 10 let
Soligorsk - Gymnasium No. 3
Čestné uznání
- Adotik Elizaveta, 15 let
Vitebsk - Art Studio Nef, GUO Vitebskii gorodskoi CTDiM
Čestné uznání
- Yurgevich Maria, 9 let
Vitebsk - GUO Srednyaya shkola No. 25
Čestné uznání
- Kovzun Kirill, 9 let
- Vakulskaya Kseniya, 8 let
Vitebsk - Vitebsk Children's Art School
Čestné uznání
- Magazinnikova Polina, 13 let
Čestné uznání
- Levchenko Arina, 13 let
Vitebsk - Vitebsk City Center for Additional Education for Children and Youth
Čestné uznání
- El-lafi Daniel, 11 let
- Smolyakova Milana, 10 let
Zhlobin - GUO Detskaya shkola iskusstv No. 2
Čestné uznání
- Naumenko Taisiya, 10 let
Bosna a Hercegovina
Banja Luka - Organization UDAS
Čestné uznání
- Vujinović Luna, 13 let
Glamoč
Čestné uznání
- Bašić Anastasija, 11 let
Brazílie
São João Nepomuceno - Escola Municipal Dr. Augusto Glória
Čestné uznání
- De Souza Rabelo Mylena, 11 let
- De Souza Silva Emanuelly, 11 let
- Ferreira Dessupoio Anna Beatriz, 11 let
São Paulo - Colégio Santo Américo
Čestné uznání
- Cury Rebeca, 12 let
- Godoy Juliana, 12 let
- Lunardelli Valentina, 12 let
- Vidal Sofia, 12 let
Čestné uznání
Bulharsko
Burgas
Čestné uznání
- Ordalieva Alexandra, 12 let
Sofia - Art Studio Prikazen svjat
Medaile
- Markov Victor, 5 let
Čestné uznání
- Koleva Sofia, 5 let
- Truncheva Sofia Anastasia, 10 let
- Veskov Velin, 10 let
- Yankulova Katerina, 9 let
Černá Hora
Bar - Primary School "Anto Djedović"
Čestné uznání
- Trubina Karina, 15 let
Medaile
- Ivanišević Vujo, 9 let
Podgorica - Gymnazija Slobodan Škerović
Čestné uznání
- Elif Su Çakmak, 15 let
- Popović Ivona, 16 let
Podgorica - JU OŠ Savo Pejanović
Čestné uznání
- Đekić Aleksandra, 13 let
Podgorica - OŠ Branko Božović
Čestné uznání
- Jovanović Sara, 10 let
Čína
Chengdu - Chengdu Youth Palace
Čestné uznání
- Wu Qian, 12 let
Hong Kong
Medaile
- Lee On Lap, 4 roky
Hong Kong - Amaze Art Studio
Čestné uznání
- Fok Yu Ting Raphael, 11 let
- Limbu L Lungma, 11 let
Čestné uznání
- Lee Lok Sapphire, 9 let
- Limbu L Lungma, 11 let
Hong Kong - Artin Creative Workshop
Čestné uznání
- Au Hoi Yee, 12 let
Hong Kong - Big House Art Workshop
Čestné uznání
- Pang Ching Verity, 4 roky
- Wong Ching Yin, 9 let
- Yip Ming Tsun, 11 let
Hong Kong - Cuckoo Arts
Čestné uznání
- Chan Ellie, 5 let
- Pun Tin Yan, 15 let
Hong Kong - Little Moon Art
Čestné uznání
- Ma Wing Sum, 4 roky
Hong Kong - Play Art Gallery
Čestné uznání
- Li Chi Yin, 7 let
Hong Kong - Poca Wong Siu Ching Secondary School
Čestné uznání
- Lau Lam Ching, 16 let
Hong Kong - Simply Art
Medaile
- Lau Kin Gi, 16 let
- Lau You Gi, 14 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Chan Cheuk Lam, 10 let
- Chan Yik Hong, 13 let
- Cheng Yu Hang Trevor, 8 let
- Cheung Shu Nga Audrey, 10 let
- Choy Sin Tung, 10 let
- Li Lok Yin, 14 let
- Mo Marcus, 12 let
- Mui Nga Ting Aria, 10 let
- Ng Chung Hin Duncan, 9 let
Hong Kong - This Is Art Creative Studio
Čestné uznání
- Tang Arthur, 5 let
Hong Kong - Vkids Creative
Čestné uznání
- Cheng Chun Fung Avis, 4 roky
- Seto Ho Yeung, 14 let
- Tam Lucas, 5 let
- Yuen Scarlet Chin Wan, 4 roky
Shanghai - Artspire
Medaile
- Hu Yixin, 6 let
Taiwan, Taipei
Čestné uznání
- Huang Jessie, 11 let
Taiwan, Taipei
Čestné uznání
- Kuo Holly, 11 let
Taiwan, Taipei
Čestné uznání
- Ho Joel, 10 let
Taiwan, Taipei
Medaile
- Liao Jocelyn, 13 let
Taiwan, Taipei
Čestné uznání
- Huang Ryan, 12 let
Taiwan, Taipei
Čestné uznání
- Hsu Ivy, 9 let
Egypt
Alexandria - Alexandria Sporting Club – Children Art Center
Čestné uznání
- El Faky Hager Amro, 11 let
- Mahmoud Fatima Hazem, 9 let
Estonsko
Loo Alevik
Čestné uznání
- Minchenkova Alisa, 9 let
Tallinn - Estonian Jewish Education Center
Tallinn - Tallinn Art School
Čestné uznání
- Teedumäe Ulla, 11 let
Tallinn - Tallinn Sydalinna School
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Haldre Marie, 8 let
- Paasik Brite, 10 let
- Peek Laurel, 12 let
- Rüster Emma-Roisin, 9 let
- Simonova Elisa, 8 let
Tapa - Tapa Music and Art School
Čestné uznání
- Oserov Lisandra, 14 let
- Pilt Arete, 7 let
Filipíny
Lucena
Čestné uznání
- Del Rio Pliny Judea, 16 let
Francie
Kervignac - Association Formes et couleurs
Čestné uznání
- Gauthier Maeline, 12 let
- Lallour Lison, 8 let
Gruzie
Chokhatauri - Chokhatauri Art School
Čestné uznání
- Beridze Tornike, 10 let
Tkibuli - Art School
Čestné uznání
- Kenkadze Saba, 15 let
Chorvatsko
Hrvatska Kostajnica - OŠ Davorin Trstenjak
Čestné uznání
- Kahrić Nives, 14 let
Čestné uznání
- Ikasović Viktor, 14 let
- Zec David, 14 let
Mala Subotica - OŠ Tomaša Goričanca
Čestné uznání
- Zamuda Greta, 8 let
Pleškovec - OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Čestné uznání
- Horvat Ivana, 11 let
- Vinković Antonija, 12 let
Rijeka - Liado – OŠ Nikola Tesla
Čestné uznání
- Benčić Ivor, 12 let
Špišić Bukovica - Elementary School August Cesarec
Čestné uznání
Zagreb - Dječji vrtić Bukovac
Čestné uznání
- Mužek Leon, 4 roky
Zagreb - Dječji vrtić Iskrica
Čestné uznání
- Grubišić Karlo, 6 let
- Grubješić Luna, 5 let
- Miljanović Maris, 6 let
Zagreb - Dječji vrtić Trešnjevka
Čestné uznání
- Todorić Laura, 4 roky
Zagreb - Privatna umjetnička gymnazija s pravom javnosti
Čestné uznání
- Arko Petar, 15 let
Indie
Hyderabad - Young Envoys International
Čestné uznání
- Preethi K., 14 let
Kolkata - Children's Art World
Čestné uznání
- Bhattacharya Satyaki, 9 let
- Karak Babusona, 8 let
Nashik - International Royal Art School
Medaile
- Dane Snehal, 15 let
- Khaire Sukanya, 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Ghotekar Vedika, 8 let
- Jadhav Samej, 13 let
- Khaire Sukanya, 13 let
- Kumavat Raksha, 10 let
- Mishra Ransh [ 1 | 2 ], 8 let
- Rahane Swarali, 8 let
- Suryawanshi Sidhee, 8 let
Indonésie
Gresik - SD Muhammadiyah 2 GKB
Čestné uznání
- Roxanne Rei Rosyaila Roxanne Rosyadi, 9 let
- Yoga Syaif Ali Agung Prayoga, 10 let
Gresik - SMA Muhammadiyah 10 GKB
Čestné uznání
- Dafi M. Zarmadio Ghodafeil Herdiansyah, 16 let
- Farah Sabrina Amalia, 16 let
Jakarta - Linda Art School
Čestné uznání
- Valeska Saybia, 14 let
Írán
Tehran - KANOON - Institute for the Intellectual Development of Children and Young Adults
Čestné uznání
- Afshari Anahita, 13 let
- Afshari Atrin, 8 let
- Hamedian Arsen, 5 let
- Siavoshi Parvaneh, 15 let
Čestné uznání
- Shamsian Elia, 12 let
Čestné uznání
- Panahandeh Rozhin, 16 let
Izrael
Iksal Village - Preschool Al-Ahlam
Čestné uznání
- Jarrar Amer, 5 let
Iksal Village - Preschool Al-Alwan
Čestné uznání
- Habashi Majd, 5 let
Iksal Village - Preschool Al-Reaheen
Čestné uznání
- Darawshi Husam, 5 let
Japonsko
Praha - Japonská škola v Praze – Japanese School in Prague
Čestné uznání
- Saito Shota, 13 let
Kambodža
Phnom Penh - Yamada School of Art
Čestné uznání
- Horng Thidarithyrath, 8 let
- Meang Sry Sothearint, 8 let
Kanada
Oakville
Čestné uznání
- Wang Brenton, 14 let
Kapverdské ostrovy
Cidade Velha - Escola do Salineiro
Čestné uznání
- Mendes da Veiga Alexandro, bez udání věku
- Tavares da Silva Leida Helena, 11 let
Kazachstán
Karaganda - SSHI Murager
Čestné uznání
- Saylekeyeva Alina, 15 let
Kostanay - Art School named after A. I. Nikiforov
Čestné uznání
- Anferova Polina, 12 let
Čestné uznání
- Baranets Ilya, 8 let
- Baranets Maksim, 11 let
Pavlodar - Children's Art School No. 1 UNESCO Club
Čestné uznání
- Chumak Sofia, 15 let
- Tulegenova Karina, 15 let
Ust-Kamenogorsk - KGKP Children's Art School Zhuldyz
Čestné uznání
- Pereverzina Valeria, 16 let
Keňa
Nairobi - St. Philip Neri Primary School
Čestné uznání
- Mbugua Emmanuel Kariuki, 16 let
- Ongachi Frank Okinda, 12 let
- Onyango Raymond Odero, 13 let
- Vuyanzi Sandra Sarah [ 1 | 2 ], 14 let
Kolumbie
Bogotá - Colegio Santa María
Čestné uznání
- Lopera Gabriela, 14 let
- Vera Isabella, 12 let
Korejská republika
Busan - Busan Middle School of Arts
Čestné uznání
- Gayoung Kim, 12 let
- Kang Da Hyeon, 12 let
- Kim Kim Ji Hyun, 13 let
Seoul - Korea Art Education Association (KAEA)
Kosovo
Malisheve - SHFMU Ibrahim Mazreku
Čestné uznání
- Tringa Morina, 13 let
Vushtrri - SHMU 2
Čestné uznání
- Aliu Albina, 14 let
Kuba
Havana - Academia Nacional de Bellas Artes San Alejandro
Čestné uznání
- Díaz Espinosa Fabio, 7 let
- Zaldivar Montalvo Laureen, 13 let
Vertientes - Escuela Carlo Rodriguez Careaga
Čestné uznání
- García Castillo Evián Miguel, 13 let
Kypr
Paphos
Čestné uznání
- Vitiuk Daria, 9 let
Libanon
Bsalim
Čestné uznání
- Kravchenko Ihor, 10 let
Litva
Anykscai - Anykscai Art School
Čestné uznání
- Macijauskaite Meta, 14 let
Kaunas - Kaunas Art Gymnasium
Medaile
- Andriuškevičiūtė Smiltė, 14 let
Kėdainiai - Art School
Čestné uznání
- Juršaitė Norvilė, 13 let
Kuršėnai - Kuršėnai Art School
Čestné uznání
- Bernotaitė Aurelija, 8 let
- Boscarino Eleonora, 9 let
- Čaika Viltė, 9 let
Panevėžys - Panevėžys Art School
Čestné uznání
- Šilinytė Oriana, 14 let
Viekšniai - Viekšniai Kindergarten Liepaite
Čestné uznání
- Skridaila Lukas, 5 let
Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos Gymnasium
Cena poroty 2022
Medaile
- Manikaitė Indrė, 15 let
- Mazėtytė Erika, 16 let
- Žekonytė Akvilė, 16 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Januška Tautvydas, 16 let
- Kašubaitė Aurėja, 15 let
- Skiauterytė Emilija, 15 let
- Vaičiulionis Lukas, 15 let
- Žekonytė Akvilė, 16 let
Lotyšsko
Bauska - Bauska Music & Art School
Bauska - Bauskas BJC
Čestné uznání
- Kalniņa Monta, 9 let
- Kampuse Estere, 14 let
Cēsis - Cēsu BJC
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „In the collections of the Ethnographic Museum“, 8–13 let
- Kolektivní práce dětí „Guardians of the Legacy“, 7–10 let
- Blumbega Kate, 10 let
- Daukša Reinis, 10 let
- Grīnberga Marta, 10 let
Daugavpils - BJC Jaunība
Čestné uznání
- Gabrena Violeta, 10 let
Daugavpils - Daugavpils 10. vidusskola
Čestné uznání
- Saveljeva Darja, 13 let
Daugavpils - Daugavpils 16. vidusskola
Medaile
- Bogdane Olesja, 14 let
Daugavpils - Daugavpils High School of Art and Design, Saules skola
Čestné uznání
- Beinaroviča Laura, 13 let
Engure - Engures Mūzikas un mākslas skola
Čestné uznání
- Griķe Amēlija, 8 let
Garkalne - Garkalnes Makslu un Visparizglitojoša Vidusskola
Čestné uznání
- Andronovs Grigory, 11 let
- Falinejeva Anastasija, 13 let
- Mertens Ričards, 11 let
- Panovs Iļja, 13 let
Ikšķile - Ikšķile Music and Art School
Irlava - Irlavas pamatskola
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Puzuris“, 8–11 let
Jūrmala - Jūrmala Art School
Čestné uznání
- Ādmine Anita, 15 let
Čestné uznání
- Černova Valērija, 14 let
Krāslava - Krāslava BJC
Čestné uznání
- Sosnāre Dana, 15 let
Čestné uznání
- Lavnikoviča Vivita, 13 let
Ligatne - Ligatnes muzikas un makslas skola
Čestné uznání
- Leilande Anna, 13 let
- Zelčs Rūdis [ 1 | 2 ], 14 let
Līvāni - Līvānu BJC
Čestné uznání
- Smaļs Iļja, 16 let
Mālpils - Music and Art School of Mālpils
Čestné uznání
- Bogdans Matīss, 13 let
- Voroņuka Elza Estere, 13 let
Ogre - Ogre District Education Administration
Čestné uznání
- Pauliņa Marita, 12 let
- Veide Kristiāns, 11 let
Ogre - Ogre Music and Art School
Čestné uznání
- Babica Dzulija, 13 let
- Gine Anete, 12 let
- Matule Liva [ 1 | 2 ], 13 let
Čestné uznání
- Lasmane Elīna, 15 let
- Liepiņa Patrīcija, 14 let
- Sirmais Henrijs, 15 let
Olaine - Olaines 1. vidusskola
Medaile
- Aleksejeva Aleksandra, 10 let
Olaine - Olaines 2. vidusskola
Čestné uznání
- Čerņa Alekss, 14 let
Čestné uznání
- Alksnīte Margarita, 16 let
Riga
Medaile
- Laškovs Ralfs, 6 let
Riga - BJC Daugmale
Čestné uznání
- Cīrule Sofija Rita, 11 let
- Kurzemniece Keita, 11 let
- Petryshyn Yuliya, 9 let
Riga - Centre of Creative Learning Annas 2
Medaile
- Auzarējs-Auzers Robins, 6 let
Riga - Grafikas darbnīca un mākslas studija Galerijā Centrs
Čestné uznání
- Larionovs Alberts, 4 roky
Riga - MJC Praktiskās estētikas skola
Čestné uznání
- Posipaiko Katrīna Lote, 10 let
Riga - O. Kalpaks Riga Folk Art Primary School
Čestné uznání
- Lūsīte Rēzija, 13 let
Riga - Pamatskola Ridze
Čestné uznání
- Kokneviča Grēta, 8 let
- Straume Sandra, 8 let
Riga - Riga Center Primary School of Applied Arts
Čestné uznání
- Dziedātāja Katrīna, 12 let
- Konošonoka Madara, 12 let
Riga - Rīgas Hanzas Vidusskola
Riga - State Social Care Center TEIKA Branch
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Artejevs Renars, 14 let
- Mikelsons Daniels, 15 let
- Mochalova Krista, 14 let
- Skorohodova Larisa, 16 let
- Vilchinskis Toms, 13 let
Rudzāti - Rudzātu vidusskola
Čestné uznání
- Skrūzmane Arina, 16 let
Talsi - Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla
Čestné uznání
- Pudure Marta, 11 let
- Šabanova Laura, 13 let
Ventspils - Ventspils Jaunrades Nams
Lucembursko
Hespérange - Art à l'école de Hespérange
Čestné uznání
- Le Cloirec Olivia, 8 let
- Venti Claudia, 7 let
- Yeterian Sévan, 9 let
Mamer - Art à l'école Mamer
Čestné uznání
- Gama Belga Borges Carolina, 9 let
- Knepper Ben [ 1 | 2 ], 8 let
Maďarsko
Berettyóújfalu - Real Pearl Elementary Art School
Čestné uznání
- Bódi Kinga Timea, 12 let
Debrecen - Debreceni Kazinczy F. Általános Iskola és AMI
Medaile
- Balogh Emma, 10 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Belényesi Ádám, 13 let
- Hegedüs Dorottya, 12 let
- Jónás Petra, 10 let
- Kelemen Fruzsina, 11 let
- Nagy Dóra, 12 let
- Tokai Petra Hanna, 11 let
- Török Zsigmond András, 12 let
- Uzdi Mátyás, 13 let
Kecskemét - Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Čestné uznání
- Lipótzy Csenge, 12 let
- Meleg Zsófia, 11 let
- Miraglia Sofia, 11 let
- Olasz Lili Dorka [ 1 | 2 ], 11 let
- Szalai Stella, 11 let
Magyarpolány - Müvészeti Iskola
Medaile
- Roik Erik, 14 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Dunai Luca, 14 let
- Hanga-Zengö Kiss, 14 let
- Major Dániel, 14 let
- Molnár Flóra, 14 let
- Pethö Blanka, 13 let
Malajsie
Sibu
Čestné uznání
- Wong Zi Ning Josephine, 16 let
Mexiko
Naucalpan - Colegio Carol Baur
Čestné uznání
- Calva Samperio Juan Pablo, 14 let
- Trejo Morán Patricio, 14 let
Moldavsko
Chisinau - Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru
Čestné uznání
- Romanciuc Simona, 15 let
- Sprincenatu Vitalina, 14 let
Mongolsko
Ulaanbaatar - Ho-Shi-Min's 14th School
Čestné uznání
- Bat-Erdene Sainzaya, 13 let
Myanmar
Yangon
Čestné uznání
- Tint Harry, 11 let
- Moe Richard, 13 let
Německo
Frankfurt am Main
Čestné uznání
- Su Ziheng, 16 let
Nový Zéland
Wellington
Čestné uznání
- Tan Sky Alexander, 7 let
Pákistán
Lahore - Lahore Grammar School
Čestné uznání
- Zeeshan Zartasha, 13 let
Palestina
Ramallah - Visual Arts Forum
Čestné uznání
- Asad Bisan, 14 let
Peru
Lima
Čestné uznání
- Beretta Musiris Fiorenza, 16 let
Polsko
Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury – Art Studio Creatio
Čestné uznání
- Sychta Julia, 12 let
Čestné uznání
- Dorobis Anna, 16 let
- Stajer Karolina, 12 let
Tomaszóv Lubelski - Szkoła Podstawowa No. 3 Im. Doktora Janusza Petera
Čestné uznání
- Kurzępa Karol, 13 let
- Lal Jan, 13 let
- Mroczkowska Martyna, 13 let
Toruń - Children's Creative Art Centre and Gallery in Toruń
Medaile
- Anusiak Olga, 8 let
- Stelmach Zuzanna, 9 let
Čestné uznání
- Jaworska Agata, 9 let
- Surmiak Amelia, 9 let
Medaile
- Dryszel Dominika, 13 let
- Plucińska Magdalena, 15 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Czyżewska Lena, 13 let
- Gajewska Jagoda, 13 let
- Malinowska Gabriela, 10 let
- Szymecka Beata, 13 let
- Wojtulska Agata, 14 let
- Zielińska Zuzanna, 12 let
- Żuchowska Martyna, 11 let
- Żywica Krystian, 12 let
Zabrze - Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Čestné uznání
- Bernaczek Dominika, 6 let
- Kubica Hanna, 13 let
- Mader Zuzanna, 16 let
- Orzechowski Jan, 10 let
- Staszewski Xawery, 6 let
Čestné uznání
- Marzec Marzena, 15 let
- Matysiak Oliwia, 14 let
Portugalsko
Lisabon - Colégio Valsassina
Čestné uznání
- Castilho Francisco, 8 let
- Cruz Leonor, 8 let
- Mendes Marta, 8 let
- Ortega Thiago, 8 let
- Pequito Sofia, 8 let
- Ribeiro Madalena, 8 let
Rakousko
Wien - Bilinguales Realgymnasium Komensky
Čestné uznání
- Vojtková Karolína, 14 let
Čestné uznání
- Dašek Jakub, 11 let
- Fabriger Gabriel, 11 let
Rumunsko
Bucharest - Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza
Čestné uznání
- Matei Andrada, 16 let
Cluj-Napoca - Liceul de Arte Vizuale "Romulus Ladea"
Čestné uznání
- Câmpeanu Diaz David Emil, 16 let
Medgidia - Cercul de Pictură "Lucian Grigorescu" al Casei de Cultură I. N. Roman
Čestné uznání
- Matei Țugulan, 5 let
- Mihai Ruxandra, 13 let
- Monteiro Raphael Keni, 10 let
Ploiesti - Carmen Sylva Arts College
Medaile
- Badea Ana-Maria, 15 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Cosma Ana Maria, 14 let
- Dide Mara Alexia, 13 let
- Ionescu Diana-Maria, 15 let
- Ionescu Teodora, 14 let
- Stelian Andrei Edward, 14 let
Čestné uznání
- Bucur Andra, 14 let
- Cosma Marcus-Tudor [ 1 | 2 ], 15 let
- Drumaș Karina [ 1 | 2 ], 14 let
- Terțea Alexandra Izabel [ 1 | 2 ], 14 let
- Zamfir Roberta-Andreea, 15 let
Rusko
Birobidjan - MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva
Čestné uznání
- Tashlytskaya Victoria, 12 let
Kazanskaya - Children School of Art
Čestné uznání
- Barvinko Sofia, 12 let
Lesnoy - MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv
Čestné uznání
Moscow - GBOU School No. 1955
Medaile
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Frolova Sofia, 12 let
- Kadyrov Marsel, 15 let
- Kuzina Arina, 16 let
- Magomedbekova Violetta, 16 let
- Tarasov Vasilii, 15 let
Vladimir - Children's Art School
Řecko
Amaliada - Studio of Kristo Defrim Hasa
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Dimopoulou Maria Syrmo, 11 let
- Gianopoulos Konstantinos, 10 let
- Kotrokoi Danai, 11 let
- Nikolopoulou Margarita, 4 roky
- Suloidis Panagiotis, 11 let
Senegal
Dakar - Dětský dům Keur Khadija
Čestné uznání
- Sagna Abdoulaye, 13 let
Severní Makedonie
Bitola - Elpida Karamandi
Čestné uznání
- Dogovska Jana, 14 let
Skopje - OOU Dimitar Miladinov
Čestné uznání
- Tanurovska Neda, 13 let
Skopje - OOU Goce Delchev
Čestné uznání
- Tozi Kumbardji Viktor, 11 let
Singapur
Singapore - Woodlands Ring Secondary School
Čestné uznání
- Bin Mohamad Raimi Sharul Daanish, 15 let
- Wang Junn Hwa Meyson, 15 let
Slovinsko
Ajdovščina - OŠ Danila Lokarja
Čestné uznání
- Sever Urban, 10 let
- Zalar Martin, 10 let
Domžale - OŠ Roje
Čestné uznání
- Malgaj Nina, bez udání věku
Kuzma - Osnovna šola
Čestné uznání
- Hajdinjak Svit, 13 let
- Recek Avrelij, 13 let
Litija - OŠ Gradec
Čestné uznání
- Režek Leon, 8 let
- Žarić Valentina, 8 let
Ljubljana - MGLC – Mednarodni grafični likovni center
Medaile
Ljubljana - OŠ Vič
Čestné uznání
- Menard Klemenčič Zarja, 11 let
Maribor - Center Gustava Šiliha
Čestné uznání
- Beriša Sevedžan, bez udání věku
- Holer Žan, 13 let
Maribor - OŠ Franca Rozmana Staneta
Čestné uznání
- Ribo Alisa, 13 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Inspired by...“, 13-14 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „The Slovenian Venus“, 12–14 let
Maribor - OŠ Janka Padežnika
Čestné uznání
- Fazil Ahmed, 6 let
- Lempič Aleksej, 6 let
Maribor - Vrtec Tezno
Čestné uznání
- Duraković Šubelj Ina, 5 let
- Pratnemer Philip, 6 let
Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Medaile
- Kosednar Sara Sofia, 14 let
- Vidonja Ratej Mia, 5 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Holsedl Isabela, 5 let
- Horvat Jakob, 5 let
- Horvat Jure, 5 let
- Slekovec David, 13 let
- Vidonja Kranjec Ela, 5 let
Sveti Jurij ob Ščavnici - Osnovna šola
Medaile
- Štuhec Marina, 10 let
Čestné uznání
- Karlo Julija, 10 let
- Rajšp Lana, 10 let
- Tomažin Adrian, 10 let
Velenje - OŠ Livada
Čestné uznání
- Avbreht Miha, 10 let
- Pipan Nuša, 10 let
Srbsko
Banja Koviljača - OŠ Vera Blagojević
Čestné uznání
- Pavlović Anja, 12 let
Belgrade - Artino Art Studio
Čestné uznání
- Joksić Jana, 15 let
Belgrade - PICTUM, Association for Cultivating & Studying Ancient Crafts & Art Work
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bogdanović Elena, 12 let
- Glavashki Milica, 12 let
- Gvozdenović Ognjen, 13 let
- Nuhanović Petra, 10 let
- Ristanović Miljana, 13 let
Belgrade - Prva beogradska gimnazija
Čestné uznání
- Drenča Sara, 15 let
Kovin
Čestné uznání
- Antanasijević Aleksa, 9 let
Subotica - OŠ Jovan Jovanović Zmaj
Čestné uznání
- Erdelyi Pataki Mate, 10 let
- Macskovity Tatjana, 10 let
Španělsko
Seville
Čestné uznání
- Míguez Araujo Mateo, 14 let
Švédsko
Halmstad - Halmstads Kulturskola
Čestné uznání
- Norling Manne, 10 let
Švýcarsko
Wettingen - Educational Centre for Children "Umka"
Čestné uznání
- Birrer Daniel, 11 let
- Schmidt Katarina, 10 let
- Zaugg Uliana, 13 let
Tádžikistán
Khujand - Children's Art School
Čestné uznání
- Oripova Safiya, 14 let
Thajsko
Bangkok - Watphasee School
Čestné uznání
- Sakdiwong Techin, 9 let
Nakhon Ratchasima - Banlongtong School
Čestné uznání
- Praklang Arisa, 10 let
Nakhonsawan - Anuban Nakhonsawan School
Phitsanulok - Kanchongpittayakom School
Medaile
- Singrak Narongchai, 13 let
Turecko
Kayseri - Cetin Sen Bilim ve Sanat Merkezi
Medaile škole za kolekci kombinované techniky
- Aksebzeci Ebru, 10 let
- Coskun Esra, 9 let
- Demir Ayse Betul, 12 let
- Siray Elanur, 11 let
- Suayin Elif, 13 let
Kocaeli - Kocaeli Bahçeşehir Koleji
Čestné uznání
- Aydin Ada, 6 let
- Özbey Tugra Hasan, 8 let
Medaile
- Şeyhoğlu Güz, 15 let
Ukrajina
Chernivtsy - Chernovitskiy centr yunuh tehnikov im. L. K. Kadenjuka – Fotostudiia Vzgliad
Čestné uznání
- Samsonyuk Maria, 11 let
Dnipro - Children and Youth Cinema Center "Vesnyanka"
Medaile
- Kolektivní práce dětí „Night in Museum“, 12–16 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Old toys“, 7–12 let
Kharkiv - ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence
Čestné uznání
- Ivasenko Vlas, 10 let
- Khudiakova Ivanna, 10 let
- Savchenko Ilya, 10 let
- Semenova Ivanna, 8 let
Kryvyi Rih - Visual Art Center
Medaile
- Fedoseyeva Varvara, 5 let
- Levchenko Liza, 14 let
- Mishchuk Viktoria, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Borodataya Miroslava, 10 let
- Kashputovskaya Veronika, 14 let
- Khmel' Anastasia, 13 let
- Levchenko Liza, 14 let
- Makarova Milana, 11 let
- Maystrenko Katerina, 10 let
- Mishchuk Viktoria, 12 let
- Padalka Kristina, 12 let
- Suborska Maria, 15 let
- Turbayevskaya Ruslana, 10 let
Medaile
- Kadolba Nikita, 13 let
- Lun'ova Anastasiya, 14 let
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů
- Babayan Esenia, 11 let
- Borodataya Miroslava, 10 let
- Matrosova Kira, 10 let
- Mishchuk Viktoria, 12 let
- Skizha Ksenia, 14 let
Čestné uznání
- Kadolba Nikita, 13 let
- Stupak Katya, 14 let
Mykolaiv - Children's Art School
Čestné uznání
- Koriakova Viktoria, 12 let
Mykolaiv - Studio PhotoKrok
Medaile
- Latanska Anastasiia, 14 let
- Vertiuk Iryna, 14 let
Čestné uznání
- Kaplychna Olga, 11 let
- Lytvynovych Roman, 11 let
Odessa - Kostandi Children's Art School No.1
Medaile
- Beliakova Sofiia, 9 let
Čestné uznání
- Ganeva Marta, 16 let
- Kondratiuk Sofiia, 7 let
- Rotaru Dmitriy, 13 let
Poltava - Poltavskii gorodskoi tsentr vneshkolnogo obrazovania, Studiia kino i animacii "Alfa"
Medaile
- Lykholobov Mykola, 16 let
- Skrypka Vira, 11 let
- Tsybylko Anastasia, 13 let
USA
Keller - Art Wheel Studio
Čestné uznání
- Sotomayor Naomie, 14 let
Nashville - Tennessee School for the Blind
Čestné uznání
Uzbekistán
Tashkent - Zangiota District School No. 22
Medaile
- Abdirashidova Yulduz, 14 let
Čestné uznání
- Shavkatova Sarvinoz, 14 let
- Tuxtayev Karimboy, 14 let
- Xushmanova Xadicha, 14 let
Velká Británie
Bury St Edmunds - County Upper School
Čestné uznání
- Gordon Marley, 13 let
Stoke-on-Trent - Ormiston Sir Stanley Matthews Academy
Čestné uznání
- Walton Lorna, 14 let
Venezuela
Chacao - Colegio Santiago de León de Caracas
Čestné uznání
- A. Luis, 6 let
Vietnam
Hanoi - CLB Hands
Čestné uznání
- Nguyen Thuy Linh, 12 let