МВХПД Лидице - Вводная страница

Международная выставка художественных произведений детей Лидице

Перейти в меню выбранной секции

Экспонаты - Польша

Медаль: Kaziród Paulina (14 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Медаль:
Kaziród Paulina (14 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Польша

Медаль: Kępińska Zuzanna (8 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль:
Kępińska Zuzanna (8 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль: Warta Ida (5 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль:
Warta Ida (5 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию графики: Macionczyk Milena (16 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Медаль для школы за коллекцию графики:
Macionczyk Milena (16 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Польша

Медаль для школы за коллекцию графики: Kołucki Jan (10 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Медаль для школы за коллекцию графики:
Kołucki Jan (10 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Польша

Медаль для школы за коллекцию графики: Kaziród Pawel (9 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Медаль для школы за коллекцию графики:
Kaziród Pawel (9 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Польша


Медаль для школы за коллекцию графики: Harnasz Bartłomiej (16 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Медаль для школы за коллекцию графики:
Harnasz Bartłomiej (16 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Польша

Медаль для школы за коллекцию графики: Michalik Martyna (15 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Медаль для школы за коллекцию графики:
Michalik Martyna (15 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Польша

Медаль для школы за коллекцию графики: Nowak Kinga (16 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna

Медаль для школы за коллекцию графики:
Nowak Kinga (16 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio", Rybnik, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка: Matczak Julia (8 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка:
Matczak Julia (8 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка: Wełniak Joanna (6 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка:
Wełniak Joanna (6 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка: Orłowska Michalina (7 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка:
Orłowska Michalina (7 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка: Wojdyła Zuzanna (7 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка:
Wojdyła Zuzanna (7 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка: Biegajska Karolina (6 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка:
Biegajska Karolina (6 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка: Rygielski Franciszek (6 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Медаль для школы за коллекцию живописи и рисунка:
Rygielski Franciszek (6 лет), Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka, Toruń, Польша

Похвальная грамота: Pajak Julia (9 лет), Powiatove centrum kultury, Nowy Targ, Польша

Похвальная грамота:
Pajak Julia (9 лет), Powiatove centrum kultury, Nowy Targ, Польша

Похвальная грамота: Sieka Szymon (5 лет), Powiatove centrum kultury, Nowy Targ, Польша

Похвальная грамота:
Sieka Szymon (5 лет), Powiatove centrum kultury, Nowy Targ, Польша

Похвальная грамота: Barczyńska Monika (13 лет), Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni, Zamość, Польша

Похвальная грамота:
Barczyńska Monika (13 лет), Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni, Zamość, Польша

Похвальная грамота: Kuduk Judyta (10 лет), Osiedlowy Dom Kultury Okraglak, Zamość, Польша

Похвальная грамота:
Kuduk Judyta (10 лет), Osiedlowy Dom Kultury Okraglak, Zamość, Польша

Похвальная грамота: Pawela Mateusz (14 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - Art Studio GiR-a, Rybnik, Польша

Похвальная грамота:
Pawela Mateusz (14 лет), Młodzieżowy Dom Kultury - Art Studio GiR-a, Rybnik, Польша

Похвальная грамота: Skiba Natalia (10 лет), Powiatove centrum kultury, Nowy Targ, Польша

Похвальная грамота:
Skiba Natalia (10 лет), Powiatove centrum kultury, Nowy Targ, Польша


Спонсоры и партнеры

© МВХПД Лидице 2008 - 2021, все права защищены | Вебдизайн: webmasterova.cz | Графический дизайн: Otakar Korolus