MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 36 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Albánie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Čína, Egypt, Filipíny, Finsko, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Izrael, Japonsko, Kazachstán, Keňa, KLDR, Kolumbie, Korejská republika, Kuba, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Mongolsko, Peru, Polsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Sýrie, Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Venezuela, Zimbabwe

Albánie

Tirana - Bashkim Darvishi, Group "Gezimi i Syrit"

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - The "Sun" drawing studiya, of the 46th non-school

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Bělorusko

Gomel - School no. 58

Čestné uznání:

  • Anisovets Vsevolod, 11 let
  • Bisyuk Christina, 12 let
  • Karpova Maria, 10 let
Soligorsk - Detskaia khudozhestvennaia shkola

Medaile:

Čestné uznání:

Soligorsk - School no. 9

Čestné uznání:

  • Dubovic Julia, 9 let
  • Kostuchevich Valeria, 13 let

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Lepenica - Kiseljak - OŠ Kiseljak 2

Čestné uznání:

  • Bašić Mahira, 14 let
  • Smailović Emra, 11 let
Vlasenica - Primary school "Vuk Karadžič"

Čestné uznání:

  • Ristanović Nevena, 12 let
  • Tešić Svjetlana, 13 let
  • Vlačić Jelena, 14 let

↑ Nahoru

Brazílie

Rio de Janeiro - Biblioteca Popular Euclides da Cunha

Čestné uznání:

  • Alice, 9 let
  • Gabriel, 12 let
Rio de Janeiro - Centro Municipio de Nilópolis

Čestné uznání:

  • Da Silva Junior Marcos [ 1 | 2 ], 16 let
  • Dornelas Sousa De Herval Roberta, 14 let
  • Gomes Dos Santos Peterson, 13 let

↑ Nahoru

Bulharsko

Kozloduy - Children´s Art Studio

Čestné uznání:

  • Yanakieva Veseleya, 10 let
Lovech - Art - School "GEYA"

Medaile:

Čestné uznání:

Pleven - Centr za rabora s decata, škola po keramika

Čestné uznání:

  • Zechiri Veiora, 9 let
Sevlievo - Children painting school by "Razvitie" cultural club

Čestné uznání:

Sevlievo - Nursery school ODZ - "Stastlivo Detstvo"

Čestné uznání:

  • Zaharieva Simona Mihailova, 5 let

↑ Nahoru

Čína

Hong Kong - School of creativity

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Egypt

Giza - The City of Art (Alexandria Sporting club - children art class)

Medaile:

Čestné uznání:

  • Eissam Khalab Rim, 7 let
  • Mohab El Damaty Akram, 11 let
  • Mohamed Jakout Salma, 9 let

↑ Nahoru

Filipíny

Manila - Nubla School of Art

Čestné uznání:

  • C. Shi Jerrika, 11 let
Sta.Cruz, Manila - St. Stephen´s High School

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Finsko

Kivijárvi - Tainiomäen koulu

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Gruzie

Tbilisi - Art School w2 Z. Paliashvili

Čestné uznání:

  • Abyseridze Ilia, 8 let
  • Astvatsaturiani Sandro, 6 let
  • Chitadze Sandro, 5 let
  • Nakaidze Elene, 11 let
Tbilisi - The Children´s Art Gallery

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Chorvatsko

Bjelovar - Fotoklub "Bjelovar"

Medaile:

  • Žalac Maja [ 1 | 2 ], 13 let

Medaile škole za kolekci fotografií:

Bjelovar - I. osnovna škola

Medaile:

Čestné uznání:

  • Sinek Ivan, 14 let
Čeminac - Osnovna škola Čeminac

Medaile škole za kolekci fotografií:

Našice - Dječji Vrtič "Zvončič"

Čestné uznání:

  • Kasapović Filip, 5 let
  • Perković Sonja, 6 let
  • Šajanović Nita, 5 let
  • Sambolec Patrik, 6 let
  • Simić Petar, 6 let
  • Štimac Veronika, 7 let
Osijek - Osnovna škola "Tin Ujevič"

Medaile:

  • Jorgić Ivan Romić [ 1 | 2 ], 13 let

Medaile škole za kolekci fotografií:

Valpovo - Centar tehničke kulture Valpovo

Medaile:

Medaile škole za kolekci fotografií:

  • Skenderović Ivan, 14 let
  • Vibovec Toni, 13 let
Varaždin - Fotoklub "Varaždin"

Medaile:

Medaile škole za kolekci fotografií:

Velika Gorica - Osnovna škola Eugena Kumicića

Medaile škole za kolekci fotografií:

Vukovar - Osnovna škola Dragutina Tadijanoviča

Čestné uznání:

Zagreb - Osnovna škola Petra Zrinskog

Medaile škole za kolekci fotografií:

↑ Nahoru

Indie

Alkapuri - Hobby centre Niharika 1

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Zarksis Parabia Tanaisha, 10 let

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:

Baroda - Kanti Rana´s Hobby Centre

Čestné uznání:

  • Panwar Gitil, 6 let
  • Praneet Kumar Prachi, 9 let
Hyderabad - Young Envoys International

Medaile:

Medaile škole za kolekci grafiky:

  • Ananda Kumar B., 13 let
  • Ashok Kumar G., 13 let
  • Hari Ratan S., 14 let
  • Joshna B., 11 let
  • Kishore Kumar M., 12 let
  • Mahinder M., 11 let
  • Mahipal Reddy K., 12 let
  • Nagalaxmi B., 11 let
  • Pavan Kumar J., 12 let
  • Risihitej A., 14 let
  • Shree Tej A., 6 let
  • Srikanth Naik K., 12 let

Čestné uznání:

Kolkata - Naskar Para Road

Čestné uznání:

  • Dey Antara, 15 let
Kolkata - Chowdhury Para Road

Čestné uznání:

  • Das Preetam, 15 let
Kolkata - Nibedita Art centre

Čestné uznání:

  • Das Samir, 16 let
Kolkata - Rangak Art school

Čestné uznání:

  • Basu Namrata, 16 let
  • Das Abhirup, 10 let
  • Das Arjita, 11 let
  • Das Soumyadeep, 12 let
  • Sarkar Asuya, 11 let
Vadodara - MUDRA, School of finearts

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Abhay Shah Himani, 12 let
  • Anil Garg Nithi, 13 let
  • Anil Shan Jayneel, 14 let
  • Harish Gajjar Amruta, 14 let
  • Hemang Lakhani Sneha, 14 let
  • Manish Amin Aneri, 13 let
  • Manoj Fofaria Khubi, 14 let
  • Narin Khatri Namrata, 11 let
  • Nithish Kumar S.G., 10 let
  • Rajesh Ramnani Juhi, 14 let
  • Rajesh Thakkar Rishabh, 13 let
  • Rakesh Patel Freya, 8 let
  • Saji Cherian Ronnie, 10 let
  • Subhash Patel Harvi, 11 let
  • Sumiet Shami Harvee, 14 let
Visakhapatnam - Sree Sri Art, Creative Centre

Čestné uznání:

  • Ashok K., 15 let
  • Chaterjee Abhinay, 10 let
  • Nivedita M., 11 let
  • Ramya Prabha R. N. LS, 11 let

↑ Nahoru

Indonézie

Bandung - "Ananda" Visual art school

Medaile:

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Ahmed Luthfi, 4 roky
  • Alvin Georgius, 7 let
  • Benedict Dustin, 6 let
  • Geraldi Timotius, 9 let
  • Lugito Virgilius, 11 let
  • Nabila Ana Aulia, 5 let
  • Prabawa Aryasena J., 10 let
  • Prima Surya William Reynaldi, 4 roky
  • Stevanus Arvin, 7 let
  • Wijaya Laura Martha, 6 let

↑ Nahoru

Írán

Tehran - KANOON (Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults)

Čestné uznání:

  • Gholamrezaei Neda, 15 let
  • Jamshidi Samaneeh, 10 let
  • Rahimi Reza, 14 let
  • Sadeghi Hadis, 14 let
  • Sayyahian Saeedeh, 13 let
  • Soltan-zadeh Melika, 8 let
Tehran - Boroumand Alley

Medaile:

Tehran - Markazi Alley

Čestné uznání:

  • Rabi'e Melika, 9 let

↑ Nahoru

Izrael

Ramat-Gan - School Hillel

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Japonsko

Kashihara-shi Nara - Dreamy Art School

Medaile:

  • Maeda Misaki, 4 roky
  • Taniguchi Mei, 8 let

Čestné uznání:

Tokyo - Kamon Children Art School

Čestné uznání:

  • Kawasaki Mio, 5 let
  • Kobayashi Mayu, 6 let
  • Nakatukasa Taisuke, 8 let
  • Suzuki Kousuke, 6 let

↑ Nahoru

Kazachstán

Almaty - MSHGI no. 83

Medaile:

  • Pak Konstantin, 8 let

Čestné uznání:

  • Dzhavashir Imanov, 7 let
  • Kaplenko Anastasija, 12 let
  • Ulrich Ivan, 8 let
  • Volf Regina, 11 let
Almaty - School no. 28

Čestné uznání:

Kokshetau - Studia izobrazitelnovo iskustva Ekspressia

Čestné uznání:

  • Makisheva Arai, 12 let
Petropavlovsk - Spetsialnaia (korrektsionnaia) shkola-internat no. 2

Čestné uznání:

  • Korkin Andrej, 15 let
  • Setkirova Anastasija, 15 let
Taraz - Children´s Art Center

Medaile:

Čestné uznání:

  • Melnikova Polina, 5 let
Uralsk - Oblastnoi sentr detskogo technicheskogo tvorchestva

Medaile:

  • Makhmudov Alibek [ 1 | 2 ], 16 let

Čestné uznání:

  • Zharkov Aleksandr, 16 let
Ust-Kamenogorsk - Detskaia khudozhestvennaia shkola, VKO

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Allahverdieva Adelaida, 6 let
  • Crukova Dasha, 9 let
  • Mandrakova Lena, 4 roky
  • Ushakova Karina, 6 let

↑ Nahoru

Keňa

Kisumu - School Jalaram Academy

Čestné uznání:

↑ Nahoru

KLDR

Pchjongjang - Chunggu primary/secondary school

Medaile:

  • Gwang Guk Ri, 10 let

Čestné uznání:

  • Hong Su Jong, 13 let
Pchjongjang - Onchon school

Medaile:

  • Il Chol Kim [ 1 | 2 ], 13 let

Čestné uznání:

  • Chul Ryong Kim, 16 let
  • Chung Hyok Pak, 11 let
  • Gwang Myong Kim, 15 let
  • Gyong Song Song, 16 let

↑ Nahoru

Kolumbie

Medellin - Institución Educativa J. M. B. Márquez

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Korejská republika

Gumjeong-gu - Busan Middle School of Arts

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Ha Nee Kim, 14 let
  • A Young Kim, 14 let
  • Bo-Kyung Jeon, 14 let
  • Jill Hee Kim, 14 let
  • Soo Jung Lee, 14 let
  • Yea Sul Lee, 14 let
Seoul - Seoul Daekok elementary school

Čestné uznání:

Seoul - Sunhwa arts school

Čestné uznání:

  • Hyun Kim Jeong, 14 let
  • In Lim Hye, 13 let
  • Park Youree, 13 let
  • Yeon Sim Kye, 13 let

↑ Nahoru

Kuba

Esmeralda - ESBEC "Alfreddo Alvarez Mola"

Čestné uznání:

  • Olazabal Edisnay, 14 let
Havana - Casa de la Cultura "Rita Montaner"

Čestné uznání:

  • García Jonathan Figuera, 5 let
Havana - Casa del Niňo y de la Niňa de Jesús

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Litva

Trakai - Art school of Trakai

Medaile:

Čestné uznání:

  • Bagdonavičiuté Alge, 7 let
  • Linkevičiuté Jurgita, 14 let
  • Luskevičius Arnas, 7 let
  • Narkevičiuté Barbora, 12 let
Viekšniai - Viekšniai Gymnasium

Medaile:

  • Perminaité Asta, 14 let

Čestné uznání:

  • Birškyté Kamilé, 6 let
  • Lavickyté Gabrielé, 9 let
  • Mikuževičiuté Iveta, 6 let
  • Perminas Ramunas, 9 let
Vilnius - Lithuanian training centre for the blind and visually impaired

Čestné uznání:

  • Grigonis Martynas, 6 let
  • Gulbinovič Donata, 6 let
  • Rainyté Deimanté, 11 let
  • Stundyté Glorija, 6 let
Visaginas - Dailes studia Vaivorykste

Čestné uznání:

  • Buraja Nastia, 9 let
  • Koksharova Jekaterina, 10 let

↑ Nahoru

Lotyšsko

Baldone - Baldones art school

Čestné uznání:

Césis - Césis Bérnu un Jauniešu centr

Čestné uznání:

Jelgava - 5. Vidusskola

Čestné uznání:

Jurmala - Júrmalas Pilsétas Mežmalas Vidusskola

Čestné uznání:

  • Saltuma Aleksandra, 13 let
  • Zinovjeva Viktorija, 14 let
Kandava - Kandavas K. Milenbaha Vidusskola

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Bernica Berlana Ketija, 8 let
  • Dude Diana, 8 let
  • Kenins Mariss, 8 let
Kandava - Kandavas Mákslas skola

Čestné uznání:

Liepája - BJC Liepája

Čestné uznání:

  • Sanders Mártinš, 10 let
Rezekne - Centre for Schoolchildren by interests N. Ratchana

Čestné uznání:

Riga - BJC Kurzeme

Čestné uznání:

  • Pétersone Annija, 12 let
Riga - Center of creative learning

Medaile:

  • Céberega Sintija, 10 let
Riga - Children nad Youth art center "Milgravis"

Čestné uznání:

  • Kazimirovs Edvards, 9 let
Riga - Hanzas Vidusskola

Čestné uznání:

  • Igaune Anda, 15 let
Riga - Juglas Vidusskola

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí - kolekce keramiky, 8-12 let
Riga - Riga Secondary School no. 31

Čestné uznání:

  • Tirša Agnese, 13 let
Tukums - Tukuma Mákslas skola

Čestné uznání:

  • Balode Sintija, 6 let
  • Bartuševics Meldris, 10 let
  • Šmigelskis Martinš, 9 let
Vilani - Vilani Youth Centre

Čestné uznání:

  • Skabe Simona, 15 let

↑ Nahoru

Maďarsko

Budapest - Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Malajsie

Kuala-Lumpur - SJK Chi Man

Čestné uznání:

  • Ng Foong Yee, 8 let
  • Yow Hui Lin, 8 let
Kuala-Lumpur - TMN Sri Bintang

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Mongolsko

Khentii Aimak - Kherlen Soum - 4. Kindergarten

Čestné uznání:

  • Nomuundari Batkhuu, 6 let
Ulanbátar - Mongeni Tsogtsolbor School

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Peru

Haparquilla - Primary school Haparquilla

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Polsko

Aleksandrow Kujawski - Publiczne gimnazijum no. 1

Čestné uznání:

Rzeszów - Mlodziezowy dom kultury

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Rumunsko

Arges - Albestii de Arges

Medaile:

  • Alexandru Pristavu Ioan [ 1 | 2 ], 5 let
Bucharest - Kindergarten No. 111

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Bandol Carina, 4 roky
  • Barbu Crina, 4 roky
  • Bulencea Viktor, 6 let
  • Lica Miruna, 6 let
Bucharest - Kindergarten No. 57

Čestné uznání:

  • Badara Stefan, 6 let
  • Iacob Mihaela, 6 let
  • Iordan Ioana, 6 let
  • Lupuleac Carla, neuveden
  • Meglea Irina, 6 let
  • Sarbu Diana, 4 roky
Iasi - Primary School V. Conta

Čestné uznání:

  • Atanasiu Lucian, 8 let
  • Luca Luiza, 8 let

↑ Nahoru

Rusko

Krasnojarsk - Detskaia khudozeshtvennaia skhola V. I. Surikova

Čestné uznání:

  • Beketova Katja, 15 let
  • Dudova Anja, 11 let
  • Kotschergina Dasha, 11 let
  • Smirnova Dasha, 12 let
  • Stashkevič Iana, 13 let
Krasnojarsk - Detskaja shkola iskustv No. 15

Čestné uznání:

Lesosibirsk - Novoeniseiskaia detskaia khudozhestvennaia shkola

Medaile škole za kolekci grafiky:

Moscow - Children art gallery Izopark

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

  • Abraham Kristina, 7 let
  • Gnuni Maksim, 8 let
  • Kaplenko Egor, 10 let
  • Merxi Nastia, 8 let
  • Pronin Pasha, 7 let
  • Prosvirina Ania, 13 let
  • Trishkina Tania, 9 let
  • Vantsov Sasha, 11 let
Moscow - Children´s Art Studio "Ulei"

Medaile škole za kolekci grafiky:

  • Alimov Bernar, 7 let
  • Kirilina Katia, 6 let
  • Kuznecova Sonia, 7 let
  • Maiorova Masha, 7 let
  • Romanova Zoia, 5 let
  • Zhekleina Anastasiia, 7 let
  • Ziman Sasha, 5 let
  • Ziman Vera, 6 let
  • Zubkova Masha, 9 let

↑ Nahoru

Řecko

Agrinion - Conjectural workshop

Čestné uznání:

  • Katsanakis Nikos, 11 let
Athens - Art and Cultural center of Dafnis municipality

Čestné uznání:

  • kolektivní práce dětí - vařené brambory s pažitkou, 5-7 let
  • Korenti Aristea, 6 let
Chalcis - Culture art center

Čestné uznání:

  • Katsi Maria, 8 let
  • Liaskou Paraskevi, 11 let
  • Paraskevopoulos Andreas, 10 let
  • Xantzilabrou Panagiotis, 10 let
Kalamata - DEPAK Fine Arts Sector

Čestné uznání:

  • Bazigos Vassilis, 6 let
Xanthi - Thrace - Children´s Art museum and Academy Oikoumeni

Čestné uznání:

  • Anastasiadou Danai, 5 let

↑ Nahoru

Makedonie

Skopje - SUGS "Nikola Karev"

Medaile:

Veles - Special Primary School "Maca Oucharova"

Čestné uznání:

  • Andov Jordan, 12 let
  • Muratova Zelija, 13 let
  • Petrov Goran, 16 let
  • Shakirova Umursat, 11 let

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Si Ling Secondary School

Medaile:

Čestné uznání:

  • Saryfa, 16 let
  • Farhany Filza, 16 let
  • Fatima Siti, 16 let
Singapore - South View Primary School

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Slovinsko

Maribor - II. Gimnazija Maribor

Čestné uznání:

  • Luka Gabriel, 15 let
Maribor - Osnovna škola F. Rozmana Staneta

Čestné uznání:

  • Celcer Metka, 12 let
  • Jakovac Katarina, 11 let
  • Janič Aljaž, 11 let
  • Lorenčič David, 12 let
  • Menih Ines Horvat, 12 let
  • Pauko Helena, 11 let

↑ Nahoru

Srbsko

Belgrade - Osnovna škola D. Radovič

Čestné uznání:

  • Stajić Ljubica, 14 let

↑ Nahoru

Srí Lanka

Colombo - Vishaka Vidyalaya

Čestné uznání:

  • Gamage Nuwangi Sewmini Kananke, 7 let
Galle - Play School

Medaile:

  • Wijethilaka Wethmi Kanishka [ 1 | 2 ], 4 roky

Čestné uznání:

  • Das Preetam, 15 let
Kegalle - Kegalu Balika Vidyalaya

Čestné uznání:

  • Punyata Dolewatte Ama D. A., 16 let
Rajagiriya - Sri Lanka National Foundation for Child Art

Medaile:

Čestné uznání:

  • Chamindu Lukshan J. R., 8 let
  • Chenika Dep Wewage, 11 let
  • Dilhani Thakshila K. K., 12 let
  • Fernando Warsha K. M., 9 let
  • Himandi Yehansa Abeysundera, 6 let
  • Himashi Shyalindra D., 6 let
  • Jayoda Ahangams Chanuka, 13 let
  • Rashini Sandeepa Abeyratna E. M., 8 let

↑ Nahoru

Sýrie

Homs - Private atelier M. Sibai

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Thajsko

Surat Thani - Bansilapa taklom club

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Tunis

Tunis - Ecole Privee Primaire Jeanne d´Arc

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Turecko

Adapazari - Dr. Nurí Bayar ilkogretim okulu

Čestné uznání:

  • Atalay Cenkay, 9 let
Gaziantep - Özel Sanko Okullari

Čestné uznání:

  • Koruk Kerem, 7 let
  • Mtang Melts, 8 let
  • Sökmen Sena Zeynep, 8 let
Izmir - Dugrallar ilkőgretim okulu

Čestné uznání:

  • Demir Aleyna, 11 let
  • Gülen Dilek, 11 let
  • Karaköse Gözde, 11 let
  • Kocak Fincau, 12 let
Kastamonu - Merkez ilkőgretim okulu

Medaile:

Čestné uznání:

  • Eryilmaz Ece Büsra, 14 let
Trabzon - Cudibey ilkögretim okulu

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Ukrajina

Alchevsk - Children´s Art School

Čestné uznání:

  • Dobrianski Vania, 11 let
Kerch - Music school no. 2

Čestné uznání:

  • Medvedev Iluj, 5 let
Kerch - School of Art

Čestné uznání:

Nizhyn - Children School of Arts

Medaile:

  • Levenko Anton, 14 let

Čestné uznání:

Sambir - Zrakovii khudozhnii kolektiv

Čestné uznání:

↑ Nahoru

USA

Mendota Heights - Mendota Elementary School

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Venezuela

Caracas - Asociacion Venezolano Checa

Čestné uznání:

↑ Nahoru

Zimbabwe

Mutare - Mutanda Primary School

Čestné uznání:

  • Marange Leo, 13 let
Mutare - Zamba Primary School

Čestné uznání:

  • Mushonga David, 15 let

↑ Nahoru

« Ocenění

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus