MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 51 » Zaregistrované práce

Zaregistrované práce

Albánie, Alžírsko, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Čína, Egypt, Ekvádor, Estonsko, Filipíny, Francie, Ghana, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kambodža, Kanada, Kazachstán, Keňa, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kuvajt, Kypr, Libanon, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Nový Zéland, Pákistán, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Slovenská republika, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam, Zambie, Zimbabwe


StátRegistrované školy + jednotl.2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkem
1Albánie 20 24 0 0 1 25
2Alžírsko 2 2 0 2 0 4
3Argentina 1 15 0 0 0 15
4Arménie 15 134 0 12 0 146
5Austrálie 1 6 0 0 0 6
6Ázerbájdžán 7 75 0 1 0 76
7Bahrajn 1 5 0 0 0 5
8Bangladéš 1 1 0 0 0 1
9Belgie 1 6 0 0 0 6
10Bělorusko 25 195 18 0 1 214
11Bosna a Hercegovina 2 18 0 0 0 18
12Brazílie 15 134 2 1 8 145
13Bulharsko 23 324 5 0 2 331
14Černá Hora 17 243 4 0 2 249
15Česká republika 442 5201 214 50 533 5998
16Čína 56 668 3 0 1 672
17Egypt 1 18 0 0 0 18
18Ekvádor 1 8 0 0 0 8
19Estonsko 32 288 0 2 4 294
20Filipíny 1 11 0 0 0 11
21Francie 5 7 0 0 0 7
22Ghana 2 2 0 0 0 2
23Gruzie 8 104 0 0 0 104
24Chile 1 10 0 0 0 10
25Chorvatsko 72 249 20 23 13 305
26Indie 14 203 0 1 0 204
27Indonésie 14 214 19 2 0 235
28Írán 1 1 0 0 0 1
29Irsko 1 4 0 0 0 4
30Itálie 2 16 0 1 0 17
31Izrael 2 25 1 0 1 27
32Japonsko 1 0 0 0 5 5
33Jihoafrická republika 1 4 0 0 0 4
34Kambodža 1 2 0 0 0 2
35Kanada 5 7 0 1 0 8
36Kazachstán 6 133 0 1 0 134
37Keňa 1 6 0 0 0 6
38Korejská republika 8 35 0 0 0 35
39Kosovo 2 5 0 0 0 5
40Kuba 2 37 2 0 2 41
41Kuvajt 1 62 0 0 0 62
42Kypr 3 17 1 0 0 18
43Libanon 1 4 0 0 0 4
44Litva 34 303 18 0 0 321
45Lotyšsko 110 473 3 6 56 538
46Lucembursko 3 26 0 0 2 28
47Maďarsko 8 98 0 0 0 98
48Malajsie 3 38 0 0 0 38
49Mexiko 4 103 0 1 0 104
50Moldavsko 9 204 0 0 0 204
51Mongolsko 16 67 0 0 0 67
52Německo 3 19 2 0 2 23
53Nigérie 1 9 0 0 0 9
54Nizozemsko 2 14 0 0 0 14
55Nový Zéland 1 1 0 0 0 1
56Pákistán 1 42 0 0 0 42
57Peru 10 10 0 0 0 10
58Polsko 9 147 3 0 1 151
59Portugalsko 3 3 0 9 6 18
60Rakousko 1 38 4 0 0 42
61Rumunsko 23 224 0 0 0 224
62Rusko 19 199 0 0 3 202
63Řecko 1 1 0 0 0 1
64Severní Makedonie 24 275 8 0 1 284
65Slovenská republika 141 1727 70 7 28 1832
66Slovinsko 86 844 20 2 9 875
67Spojené arabské emiráty 1 8 0 0 0 8
68Srbsko 37 337 21 1 0 359
69Srí Lanka 21 29 0 0 0 29
70Španělsko 4 19 0 0 0 19
71Švédsko 1 2 0 0 0 2
72Švýcarsko 3 38 0 0 0 38
73Thajsko 8 62 0 0 0 62
74Turecko 38 634 9 0 0 643
75Turkmenistán 1 55 0 0 0 55
76Ukrajina 20 280 23 5 39 347
77USA 8 21 1 1 1 24
78Uzbekistán 15 114 0 3 0 117
79Velká Británie 4 23 0 0 0 23
80Venezuela 6 23 0 0 0 23
81Vietnam 1 1 0 0 0 1
82Zambie 2 28 0 1 0 29
83Zimbabwe 2 29 0 0 0 29
Celkem 1502 15091 471 133 721 16416

Česká republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
ZUŠ, Adamov, Ronovská 12, PSČ 67904 7 0 0 0 7 10. 2. 2023
ZŠ, Bavorov, Ke Koupališti 332, PSČ 38773 12 0 0 0 12 21. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Benešov nad Ploučnicí, Opletalova 699, PSČ 407 22 0 0 0 2 2 1. 3. 2023
Katolická MŠ, Beroun, Seydlovo náměstí 24/5, PSČ 266 01 9 0 0 0 9 16. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Besednice, Školní 228, PSČ 382 81 6 0 0 0 6 20. 2. 2023
RC Žirafa, z.s, Bílovice nad Svitavou, Fugnerovo nábřeží 129, PSČ 664 01 1 0 0 0 1 15. 2. 2023
ZUŠ, Blatná, J. P. Koubka 4, PSČ 388 01 8 0 0 0 8 27. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Bohumín, Čs. armády 1026, PSČ 73581 3 0 0 0 3 14. 2. 2023
ZUŠ, Bohumín, Žizkova 620, PSČ 735 81 28 0 0 1 29 28. 2. 2023
ZŠ T. G. Masaryka, Bojkovice, Štefánikova 460, PSČ 68771 10 0 0 0 10 8. 2. 2023
ZŠ T. G. Masaryka, Borohrádek, T. G. Masaryka 396, PSČ 51724 11 0 0 0 11 22. 2. 2023
ZŠ, MŠ, ŠJ a ŠD, Bouzov, Bouzov 48, PSČ 783 25 11 0 0 0 11 9. 2. 2023
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická 668, PSČ 250 01 7 0 0 0 7 27. 2. 2023
Gymnázium, Brno, Vídeňská 55/47, PSČ 639 00 6 0 0 0 6 2. 3. 2023
Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno, Terezy Novákové 2, PSČ 62100 2 0 0 2 4 23. 2. 2023
Gymnázium P. Křížkovského, Brno, Kristenova 27, PSČ 62400 5 0 0 0 5 17. 2. 2023
Masarykova ZŠ, Brno, Kamenačky 3591/4, PSČ 63600 3 0 0 0 3 15. 2. 2023
MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Ibsenova 1, PSČ 638 00 23 0 0 0 23 21. 2. 2023
ZŠ a MŠ Didaktis, Brno, Bzenecká 23, PSČ 62800 9 0 0 0 9 6. 2. 2023
ZŠ a praktická škola, Brno, Vídeňská 244/26, PSČ 639 00 6 0 0 0 6 14. 2. 2023
ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno, Kristenova 27, PSČ 624 00 14 0 0 0 14 10. 2. 2023
ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 4185/48, PSČ 636 00 7 0 0 0 7 16. 2. 2023
ZŠ, Bruntál, Cihelní 6, PSČ 792 01 3 0 0 0 3 23. 2. 2023
ZŠ Slovácká, Břeclav, Slovácká 2853/40, PSČ 690 02 15 0 0 0 15 20. 2. 2023
ZUŠ, Březnice, Náměstí 2, PSČ 262 72 6 0 0 2 8 27. 1. 2023
ZŠ, Březová, Březová 78, PSČ 747 44 2 0 0 0 2 9. 2. 2023
ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Tyršova 77/110, PSČ 273 43 0 0 5 0 5 19. 2. 2023
ZUŠ, Buštěhrad, Hradní 3, PSČ 273 43 17 0 0 0 17 23. 2. 2023
ZUŠ, Bystré, nám. Na podkově 59, PSČ 569 92 2 28 0 19 49 28. 2. 2023
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků, Bystřice pod Hostýnem, Pod Zábřehem 1100, PSČ 768 61 15 0 0 0 15 9. 2. 2023
ZUŠ, Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo náměstí 133, PSČ 768 61 29 0 0 0 29 28. 2. 2023
ZŠ, Čechtice, Na Lázni 335, PSČ 257 65 15 0 0 0 15 9. 2. 2023
ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Vašátkova 343, PSČ 250 88 10 0 0 0 10 27. 2. 2023
ZUŠ, Černošice, Střední 403, PSČ 252 28 5 0 0 5 10 22. 2. 2023
Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Husovo nám. 3, PSČ 552 03 28 8 0 0 36 24. 2. 2023
ZŠ, Česká Ves, Makarenkova 414, PSČ 790 81 9 0 0 0 9 14. 2. 2023
Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Žižkova 309/12, 5. patro, PSČ 370 01 24 0 0 9 33 24. 2. 2023
ZŠ, České Budějovice, Dukelská 11, PSČ 370 01 12 0 0 0 12 20. 2. 2023
ZŠ a MŠ J. Š. Baara, České Budějovice, Jírovcova 9/a, PSČ 370 01 16 0 0 0 16 15. 2. 2023
ZŠ a MŠ L. Kuby, České Budějovice, L. Kuby 48, PSČ 370 07 7 0 0 0 7 14. 2. 2023
ZŠ a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359, PSČ 282 01 6 0 0 0 6 14. 2. 2023
ZŠ – Praktická škola, Český Krumlov, Kaplická 151, PSČ 381 01 11 0 0 0 11 21. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Čkyně, Čkyně 155, PSČ 384 81 13 0 0 0 13 1. 3. 2023
ZUŠ, Dačice, Antonínská 93/II, PSČ 380 01 0 0 1 0 1 20. 2. 2023
ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Stromořadí 439, PSČ 334 41 11 0 0 0 11 23. 2. 2023
ZUŠ, Dolní Újezd, Dolní Újezd 281, PSČ 569 61 0 0 1 0 1 18. 2. 2023
ZŠ, Dřevohostice, Školní 355, PSČ 751 14 6 0 0 0 6 1. 3. 2023
ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Kubicových 2/692, PSČ 419 01 18 7 0 0 25 22. 2. 2023
DDM Jednička, Dvůr Králové nad Labem, Spojených národů 1620, PSČ 54401 7 0 0 0 7 16. 2. 2023
Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304, PSČ 544 01 36 10 0 0 46 21. 2. 2023
Výtvarné dílny Očko, Dvůr Králové nad Labem, Lipnice 99, PSČ 54401 17 0 0 0 17 14. 2. 2023
Výtvarný kroužek Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem, nám. Václava Hanky 299, PSČ 544 01 8 0 0 0 8 20. 2. 2023
ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919, PSČ 544 01 17 0 0 0 17 17. 2. 2023
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258, PSČ 74401 38 0 0 0 38 22. 2. 2023
Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, PSČ 464 01 12 0 0 0 12 28. 2. 2023
MŠ, Háj ve Slezsku, Vančurova 79, Smolkov, PSČ 74792 8 0 0 0 8 15. 2. 2023
ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Nádražní 11, PSČ 747 92 60 0 0 7 67 27. 1. 2023
ZŠ, Havířov, Školní 1/814, PSČ 736 01 8 0 0 0 8 6. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Havířov, Frýdecká 37, PSČ 736 01 6 0 0 0 6 16. 2. 2023
ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov, Na Schodech 1, PSČ 736 01 8 0 0 0 8 22. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Havlíčkův Brod, Konečná 1884, PSČ 580 01 31 0 0 0 31 17. 2. 2023
ZUŠ Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, U Bašty 613/4, PSČ 748 01 7 0 0 0 7 21. 2. 2023
Masarykova ZŠ a MŠ, Hnojník, Hnojník 120, PSČ 73953 6 0 0 0 6 8. 2. 2023
ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Bezručova 675, PSČ 769 01 25 0 0 0 25 6. 2. 2023
Výtvarné dílny, Holubice, Lipová 106, PSČ 252 65 24 0 0 0 24 22. 2. 2023
ZUŠ, Horažďovice, Blatenská 310, PSČ 341 01 4 0 0 0 4 15. 2. 2023
ZUŠ MELODIE, Hořice, Komenského 334, PSČ 508 01 35 0 0 0 35 20. 2. 2023
ZŠ, Hořovice, Svatopluka Čecha 455, PSČ 268 01 4 0 0 0 4 15. 2. 2023
ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice, Palackého náměstí 253/4, PSČ 268 01 12 0 0 0 12 22. 2. 2023
Gymnázium, Hostivice, Komenského 141, PSČ 253 01 3 0 0 0 3 6. 2. 2023
Biskupské gymnázium, MŠ, CZŠ a ZUŠ, Hradec Králové, Orlické nábřeží 356/1, PSČ 50003 7 0 0 15 22 21. 2. 2023
MŠ Kampanova, Hradec Králové, Kampanova 1488/1, PSČ 500 02 42 0 0 0 42 28. 2. 2023
MŠ, Speciální ZŠ a Praktická škola, Hradec Králové, Hradecká 1231, PSČ 500 03 6 0 0 0 6 22. 2. 2023
ZŠ SION, J. A. Komenského, Hradec Králové, Kyjovská 550, PSČ 500 06 5 0 0 0 5 25. 1. 2023
ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, PSČ 747 41 17 0 0 0 17 20. 2. 2023
ZŠ, Hudlice, Jungmanova 147, PSČ 267 03 10 0 0 0 10 22. 2. 2023
ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec, Školní 701, PSČ 396 01 25 0 0 0 25 1. 3. 2023
ZUŠ Jindřicha Jindřicha, Cheb, Židovská 406/8, PSČ 350 02 18 0 0 0 18 28. 2. 2023
Chelčický domov sv. Linharta, o. p. s., Chelčice, Chelčice 1, p. Vodňany, PSČ 389 01 5 0 0 0 5 22. 2. 2023
MŠ Abeceda, Chomutov, Blatenská 4879, PSČ 430 03 3 0 0 0 3 25. 1. 2023
MŠ Kamarád, Chomutov, Růžová 5255, PSČ 430 05 3 0 0 0 3 15. 2. 2023
MŠ U Sluníčka, Chomutov, Alešova 2451, PSČ 430 03 4 0 0 0 4 20. 2. 2023
MŠ Zahrádka, Chomutov, Kundratická 4622, PSČ 430 04 1 0 0 0 1 23. 1. 2023
ZUŠ T. G. Masaryka, Chomutov, Náměstí T.G.M. 1626, PSČ 430 01 33 0 0 0 33 20. 2. 2023
ZŠ a MŠ Chotíkov, příspěvková organizace, Chotíkov, Chotíkov 173, PSČ 330 17 15 0 0 0 15 1. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Choustník, Choustník 3, PSČ 391 18 5 0 0 0 5 13. 2. 2023
ZŠ U Stadionu, Chrudim, U Stadionu 756, PSČ 537 03 4 0 0 0 4 3. 2. 2023
MŠ, ZŠ a DD, Ivančice, Široká 484/42, PSČ 664 91 5 0 0 0 5 27. 2. 2023
MŠ, Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, PSČ 466 01 6 0 0 0 6 28. 2. 2023
ZŠ, Jablonec nad Nisou, Mozartova 24, PSČ 466 04 1 0 0 0 1 15. 2. 2023
ZUŠ Jablunkov, Jablunkov, Bukovecká 479, PSČ 73991 2 0 0 0 2 28. 2. 2023
ZŠ, Jenišovice, Jenišovice 180, PSČ 46 833 9 0 0 0 9 1. 3. 2023
ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, K Rybníku 800, PSČ 252 42 9 0 0 1 10 22. 2. 2023
A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, nám. Svobody 832/25, PSČ 790 01 16 0 0 0 16 23. 2. 2023
ZUŠ, Jeseník, 28. října 873/2, PSČ 790 01 18 0 0 0 18 22. 2. 2023
ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo nám. 1, PSČ 506 01 5 0 0 12 17 22. 2. 2023
ZŠ, Jihlava, Demlova 32, PSČ 586 06 12 0 0 0 12 28. 2. 2023
ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Březinova 31, PSČ 586 01 18 0 0 0 18 6. 2. 2023
ZUŠ, Jihlava, Masarykovo nám. 65/16, PSČ 58601 25 0 0 0 25 20. 2. 2023
ZUŠ, Jilemnice, Valdštejnská 216, PSČ 514 01 23 0 0 7 30 28. 2. 2023
Gymnázium V. Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333/II, PSČ 377 01 14 0 0 0 14 6. 2. 2023
ZŠ, Jinočany, Pražská 54, PSČ 252 25 6 0 0 0 6 16. 2. 2023
ZŠ, Jiříkov, Moskevská 740, PSČ 407 53 0 0 1 0 1 20. 2. 2023
ZŠ Sluníčková, Kadaň, Chomutovská 1683, PSČ 432 01 8 0 0 0 8 16. 2. 2023
ZUŠ, Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, PSČ 39470 14 0 0 0 14 17. 2. 2023
DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Kaplice, Linecká 67, PSČ 38101 0 0 0 4 4 1. 3. 2023
Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ, Karlovy Vary, Lidická 40, PSČ 36001 2 0 0 0 2 6. 2. 2023
Gymnázium, Karviná - Nové město, Mírová 1442, PSČ 735 06 7 0 0 0 7 6. 2. 2023
ZUŠ, Kašperské Hory, Vimperská 230, PSČ 341 92 23 0 0 0 23 20. 2. 2023
1. KŠPA Kladno, s. r. o., Kladno, Holandská 2531, PSČ 27201 42 0 0 0 42 23. 2. 2023
Církevní MŠ Radost, Kladno, Bulharská 2331, PSČ 272 01 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
MŠ Brejličky (speciální), Kladno, Moskevská 3083, PSČ 272 04 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Speciální základní škola a Mateřská škola, Kladno, Pařížská 2199, PSČ 272 01 0 0 0 2 2 16. 2. 2023
Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103, PSČ 272 01 5 0 0 0 5 7. 2. 2023
ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, Kladno, H. Malířové 1802, PSČ 272 01 3 0 0 0 3 22. 2. 2023
ZŠ, Kladno, Amálská 2511, PSČ 272 01 5 0 0 0 5 21. 2. 2023
ZŠ, Kladno, Pařížská 2249, PSČ 272 01 23 0 0 0 23 22. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Kladno, Školská 322, PSČ 272 01 3 0 0 0 3 15. 2. 2023
Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347/IV, PSČ 339 01 3 0 0 0 3 14. 2. 2023
ZŠ, Klatovy, Plánická 194, PSČ 33901 3 0 0 0 3 18. 2. 2023
ZUŠ J. Kličky, Klatovy, Plánická 208, PSČ 339 01 8 0 0 0 8 15. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Kluky, Kluky 86, PSČ 39819 15 0 0 0 15 28. 2. 2023
ZŠ a MŠ Chřásťany, Kněževes, Chřášťany 68, PSČ 270 01 21 0 0 0 21 15. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Kobeřice, Školní 568, PSČ 747 27 1 0 0 0 1 16. 2. 2023
MŠ, Koloveč, Těšovice 30, PSČ 345 43 7 0 0 0 7 31. 1. 2023
ZUŠ Zdeňka Buriana, Kopřivnice, Štramberská 294/1, PSČ 742 21 10 0 0 0 10 6. 2. 2023
ZUŠ, Králíky, Nádražní 483, PSČ 561 69 12 0 0 4 16 7. 3. 2023
ZŠ, Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, PSČ 278 01 14 0 0 0 14 15. 2. 2023
ZUŠ, Kralupy nad Vltavou, Riegrova 181, PSČ 278 01 21 0 0 1 22 2. 3. 2023
Gymnázium, Krnov, Smetanův okruh 19/2, PSČ 794 01 16 0 0 0 16 14. 2. 2023
ZUŠ, Krnov, Náměstí Míru 151/13, PSČ 794 01 27 0 0 0 27 13. 2. 2023
ZUŠ, s. r. o., Krnov, Dvořákův okruh 290/21, PSČ 794 01 11 0 0 8 19 2. 3. 2023
Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž, Pilařova 3, PSČ 767 01 4 0 0 0 4 15. 2. 2023
ZUŠ, Kroměříž, Jánská 31, PSČ 767 01 21 0 0 0 21 20. 2. 2023
ZŠ, Krucemburk, Školní 440, PSČ 582 66 12 0 0 0 12 23. 2. 2023
ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem, Kunčice pod Ondřejníkem 626, PSČ 739 13 0 0 1 0 1 19. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Ledčice, Ledčice 179, PSČ 277 08 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
ZŠ, ZUŠ a MŠ, Ledenice, Náměstí 88, PSČ 373 11 2 0 0 0 2 22. 2. 2023
ZŠ, Liberec, Lesní 575/12, PSČ 460 01 4 0 0 0 4 23. 2. 2023
ZŠ Dobiášova, Liberec, Dobiášova 851/5, PSČ 46006 32 0 0 0 32 17. 2. 2023
ZŠ Švermova, Liberec, Švermova 463/40, Liberec 10, PSČ 460 10 12 0 3 0 15 18. 2. 2023
ZUŠ, Líbeznice, Měšická 322, PSČ 250 65 7 0 0 0 7 27. 2. 2023
ZUŠ, Libochovice, Riegerova 64, PSČ 411 17 2 0 0 0 2 17. 2. 2023
4. Základní škola Heuréka, s. r. o., Libochovičky, Libochovičky 10, PSČ 273 42 17 0 0 0 17 28. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Lipník nad Bečvou, Hranická 511/45, PSČ 751 31 4 0 0 0 4 8. 2. 2023
MŠ Velechvín, Lišov, Velechvín 31, PSČ 373 72 2 0 0 0 2 15. 2. 2023
Česká tábornická unie – Záskalák, Liteň, Sadová 387, PSČ 267 27 5 0 0 20 25 21. 2. 2023
ZŠ, Litoměřice, B. Němcové 2, PSČ 412 01 9 0 0 0 9 13. 2. 2023
ZŠ, Litoměřice, Ladova 5, PSČ 412 01 14 2 0 6 22 1. 3. 2023
ZUŠ, Litovel, Jungmannova 740, PSČ 784 01 2 0 3 1 6 28. 2. 2023
ZUŠ, Litvínov, Podkrušnohorská 1720, PSČ 436 01 13 0 0 9 22 17. 2. 2023
MŠ, Louňovice, Na Hořičkách 163, PSČ 251 62 2 0 0 0 2 17. 2. 2023
8. ZŠ, Louny, Školní 2426, PSČ 440 01 42 0 1 0 43 23. 2. 2023
Ateliér Arteterapie DPN, Louny, Rybalkova 2962, PSČ 440 01 2 0 0 0 2 17. 2. 2023
ZŠ Lipenec, Louny, Lipenec 119, PSČ 440 01 2 0 0 0 2 23. 1. 2023
ZŠ Přemyslovců, Louny, Přemyslovců 2209, PSČ 440 01 3 3 0 0 6 1. 2. 2023
ZUŠ, Lovosice, Přívozní 1036, PSČ 41002 5 0 0 2 7 7. 3. 2023
ZŠ a MŠ, Lukavec, Na Podskalí 282, PSČ 394 26 16 0 0 0 16 3. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Lužec nad Vltavou, 1. máje 4, PSČ 277 06 11 0 0 0 11 15. 2. 2023
Domov Petra, Mačkov, Mačkov 79, PSČ 388 01 21 0 0 0 21 3. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Maleč, Maleč 77, PSČ 582 76 3 4 0 0 7 15. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Malšice, Malšice 232, PSČ 391 75 19 0 0 0 19 17. 2. 2023
Masarykova ZŠ a MŠ, Melč, Melč 192, PSČ 747 84 15 0 0 0 15 9. 2. 2023
MŠ Zelený ráj, Mikulov, Habánská 82, PSČ 692 01 3 0 0 2 5 22. 2. 2023
DD, MŠ, ZŠ a PRŠ, Milevsko, Československé armády 777, PSČ  6 0 0 0 6 3. 2. 2023
ZUŠ Václava Snítila, Mimoň, Mírová 119, PSČ 47124 27 0 0 1 28 8. 2. 2023
DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201, PSČ 29301 0 14 0 0 14 28. 2. 2023
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211, PSČ 293 01 2 0 0 0 2 15. 2. 2023
ZUŠ, Mnichovo Hradiště, Palackého 38, PSČ 295 01 0 6 0 0 6 16. 2. 2023
ZŠ, Mníšek pod Brdy, Komenského 886, PSČ 252 10 6 0 0 0 6 1. 2. 2023
11. ZŠ, Most, Obránců míru 2944, PSČ 434 01 24 0 1 10 35 28. 2. 2023
3. mateřská škola, Most, Hutnická 2938, PSČ 434 01 7 0 0 0 7 1. 3. 2023
ZUŠ, Most, Moskevská 13, PSČ 434 01 71 3 0 7 81 7. 3. 2023
ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, PSČ 434 01 21 0 0 5 26 22. 2. 2023
MŠ, Mšeno, Havlíčkova 273, PSČ 277 35 12 0 0 0 12 14. 2. 2023
ZŠ Mšeno, Mšeno, Boleslavská 360, PSČ 277 35 7 0 0 0 7 28. 2. 2023
ZUŠ, Mšeno, Nádražní 326, PSČ 277 35 61 0 0 45 106 16. 2. 2023
ZŠ, Náchod, Drtinovo náměstí 121, PSČ 54701 6 0 0 0 6 3. 2. 2023
ZUŠ Rudolfa Firkušného, Napajedla, Komenského 305, PSČ 763 61 20 0 0 0 20 22. 2. 2023
ZŠ, Němčice nad Hanou, Tyršova 360, PSČ 798 27 3 0 0 0 3 31. 1. 2023
ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Nivnice, Komenského 101, PSČ 687 51 11 0 0 0 11 14. 2. 2023
ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Školní 1000, PSČ 549 01 0 17 0 0 17 15. 2. 2023
ZŠ, Nové Město pod Smrkem, Tylova 694, PSČ 463 65 57 0 0 0 57 22. 2. 2023
ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Žižkova 309, PSČ 463 65 53 0 0 2 55 22. 2. 2023
ZUŠ, Nové Strašecí, Komenského náměstí 189, PSČ 271 01 15 0 0 1 16 1. 3. 2023
VOŠ sklářská a SŠ, Nový Bor, Wolkerova 316, PSČ 47301 18 0 0 0 18 2. 3. 2023
ZUŠ, Nový Jičín, Derkova 1, PSČ 741 01 5 0 0 1 6 28. 2. 2023
ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574/62, PSČ 288 02 0 14 0 0 14 3. 2. 2023
Masarykova ZŠ, Obecnice, Obecnice 255, PSČ 262 21 13 0 0 0 13 9. 2. 2023
Studio Experiment z. s., Olomouc, Olomouc č.p. 587, PSČ 779 00 1 0 1 0 2 2. 3. 2023
ZŠ, Olomouc, tř. Spojenců 8, PSČ 779 00 0 0 1 0 1 19. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Olomouc, Raisova 1, Nemilany, PSČ 783 01 4 0 0 0 4 20. 2. 2023
ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Pionýrská 4/474, PSČ 779 00 60 11 1 18 90 22. 2. 2023
MŠ, Opava, Vaníčkova 39, PSČ 747 06 6 0 0 0 6 16. 2. 2023
ZŠ, Opava, Otická 18, PSČ 746 01 28 0 0 0 28 20. 2. 2023
ZŠ, Opava, Englišova 82, PSČ 74601 43 0 0 0 43 22. 2. 2023
ZŠ Opava-Kylešovice, Opava, U Hřiště 4, PSČ 747 06 17 0 0 0 17 22. 2. 2023
ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Riegrova 13, PSČ 746 01 40 0 0 0 40 1. 3. 2023
ZUŠ Opava, p. o., Opava, Nádražní okruh 674/11, PSČ 746 01 8 0 3 0 11 22. 2. 2023
ZŠ, Opočno, Nádražní 313, PSČ 517 73 3 0 0 0 3 20. 2. 2023
ZUŠ J. R. Míši, Orlová, Slezská 1100, PSČ 735 14 8 0 2 0 10 2. 3. 2023
MŠ, Osek, Hrdlovská 661, PSČ 417 05 9 0 0 0 9 16. 2. 2023
Slezská diakonie, Duhový dům, Ostrava, Klostermannova 1586/25, PSČ 70900 4 0 0 0 4 20. 2. 2023
Wichterlovo gymnázium, Ostrava, Čs. exilu 669, PSČ 708 00 1 0 0 0 1 2. 3. 2023
ZŠ, Ostrava, Jugoslávská 23, PSČ 700 30 5 0 0 0 5 18. 2. 2023
ZŠ, Ostrava, Porubská 832/12, PSČ 708 00 0 0 0 1 1 1. 3. 2023
ZŠ a MŠ MUDr. Emilie Lukášové, Ostrava, Klegova 1169/29, Ostrava-Hrabůvka, PSČ 700 30 15 0 0 0 15 25. 1. 2023
ZUŠ Dobroslava Lidmily, Ostrava, Bílovecká 1/27, PSČ 721 00 14 0 0 0 14 20. 2. 2023
ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava, Hudební 596/6, PSČ 709 00 23 0 0 1 24 28. 2. 2023
ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, 1. května 330, PSČ 725 25 5 0 0 1 6 1. 3. 2023
ZUŠ Ostrava-Poruba, Ostrava, J. Valčíka 4413, PSČ 70800 57 7 0 2 66 17. 2. 2023
SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava Mariánské Hory, Korunní 49, PSČ 709 12 0 0 0 2 2 17. 2. 2023
ZUŠ, Pacov, Španovského 319, PSČ 395 01 10 0 0 1 11 22. 2. 2023
Speciální MŠ, ZŠ a PrŠ, Pardubice, Do Nového 1131, Bílé Předměstí, PSČ 530 03 26 0 0 0 26 14. 2. 2023
ZUŠ, Pardubice, Havlíčkova 925, PSČ 530 02 17 0 0 0 17 23. 1. 2023
ZUŠ, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, PSČ 393 01 29 0 0 3 32 1. 3. 2023
Domov Zběšičky – pracoviště DUHA, Písek, Mukařovského 2309, PSČ 397 01 24 0 0 0 24 28. 2. 2023
ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek, Mírové náměstí 1466, PSČ 39701 18 0 0 0 18 15. 2. 2023
ZŠ J. K. Tyla, Písek, Tylova 2391, PSČ 397 01 24 0 0 0 24 8. 2. 2023
ZŠ T. G. Masaryka a MŠ, Písek, Čelakovského 24, PSČ 397 01 6 0 0 0 6 16. 2. 2023
ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032, PSČ 397 01 54 0 0 22 76 16. 2. 2023
ZŠ, Planá, Náměstí Svobody 59, PSČ 348 15 16 0 0 0 16 27. 2. 2023
15. ZŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 833/33-35, PSČ 318 11 18 0 0 0 18 28. 2. 2023
2. ZŠ, Plzeň, Schwarzova 20, PSČ 301 00 7 0 0 0 7 23. 1. 2023
28. ZŠ, Plzeň, Rodinná 39, PSČ 312 00 5 0 0 5 10 22. 2. 2023
Sportovní gymnázium Plzeň, Plzeň, Vejprnická 663/56, PSČ 318 00 34 0 0 0 34 7. 3. 2023
ZŠ, Plzeň, Podmostní 1, PSČ 301 00 9 0 0 0 9 17. 2. 2023
ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54, PSČ 323 00 24 0 1 0 25 19. 2. 2023
ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň, Terezie Brzkové 33, PSČ 318 00 230 13 2 23 268 7. 3. 2023
ZŠ, Poběžovice, Masarykova 282, PSČ 345 22 21 0 0 0 21 6. 2. 2023
ZŠ T. G. Masaryka, Poděbrady, Školní 556, PSČ 290 01 19 0 0 0 19 13. 2. 2023
ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Čsl. armády 347, PSČ 572 01 0 0 1 0 1 20. 2. 2023
ZUŠ, Postoloprty, Marxovo nám. 77, PSČ 439 42 11 0 0 8 19 15. 2. 2023
Katolická MŠ sv. Klimenta, Praha, U Uranie 1080/16, PSČ 170 00 4 0 0 0 4 15. 2. 2023
Gymnázium J. Patočky, Praha 1, Jindřišská 36, PSČ 110 00 10 0 0 0 10 7. 2. 2023
ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Josefská 4, PSČ 110 00 7 0 0 3 10 23. 2. 2023
ZŠ Vodičkova, Praha 1, Vodičkova 22, PSČ 110 00 12 0 0 0 12 1. 3. 2023
Česká tábornická unie, z.s., Praha 10, Kazašská 1426/6, PSČ 10100 0 0 0 3 3 21. 2. 2023
Gymnázium Altis, Praha 10, Dopplerova 351, PSČ 109 00 7 0 0 0 7 1. 2. 2023
ZŠ, Praha 10, Nad Přehradou 469, PSČ 109 00 18 0 0 0 18 3. 2. 2023
ZŠ, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2, PSČ 104 00 8 0 0 0 8 28. 2. 2023
ZŠ Břečťanová, Praha 10, Břečťanová 6/2919, PSČ 106 00 2 0 0 0 2 17. 2. 2023
ZUŠ, Praha 10, Olešská 2295/16, PSČ 100 00 3 0 0 0 3 21. 2. 2023
ZŠ Parentes, Praha 13, Tlumačovská 32, PSČ 155 00 1 0 0 0 1 23. 2. 2023
Leonardo z. s., Praha 15, Dolnoměcholupská 118/46, PSČ 109 00 10 0 0 0 10 24. 1. 2023
ZŠ Radotín, Praha 16, Loučanská 1112/3, PSČ 153 00 0 0 0 2 2 17. 2. 2023
ZŠ Genpor. Františka Peřiny, Praha 17 Řepy, Laudova 1024/10, PSČ 16300 1 0 0 0 1 7. 2. 2023
DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Slezská 920/21, PSČ 120 00 30 2 0 20 52 17. 2. 2023
ZŠ a MŠ Na Smetance, Praha 2, Na Smetance 505/1, PSČ 120 00 10 0 0 1 11 17. 2. 2023
Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita, Praha 3, Na Balkáně 2866/17a, PSČ 130 00 3 0 0 0 3 17. 2. 2023
ZŠ, Praha 3, Jeseniova 96/2400, PSČ 130 00 8 0 0 0 8 14. 2. 2023
ZŠ, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, PSČ 130 00 9 0 0 0 9 27. 2. 2023
ZUŠ, Praha 3, Štítného 520/5, PSČ 130 00 59 0 0 10 69 23. 2. 2023
Česko-britská základní škola, Praha 4, K Lesu 558/2, PSČ 142 00 3 0 0 0 3 14. 2. 2023
MŠ, Praha 4, V Benátkách 1751, PSČ 149 00 7 0 0 0 7 23. 1. 2023
MŠ 4 pastelky, o. p. Kotorská, Praha 4, Kotorská 1591, PSČ 14000 7 0 0 0 7 21. 2. 2023
ZŠ a gymnázium Square, Praha 4, Svatoslavova 6, PSČ 140 00 0 0 1 0 1 19. 2. 2023
ZŠ Křesomyslova, Praha 4, Křesomyslova 724/2, PSČ 14000 14 0 0 6 20 23. 2. 2023
ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003/66A, PSČ 147 00 5 0 0 0 5 14. 2. 2023
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114/14, PSČ 143 00 7 0 0 0 7 28. 2. 2023
ZUŠ Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673, PSČ 149 00 12 0 0 0 12 28. 2. 2023
Dům dětí a mládeže, Praha 4 - Modřany, Herrmannova 2016/24, PSČ 143 00 14 0 1 1 16 19. 2. 2023
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů s.r.o., Praha 5, Kuncova 1580, PSČ 155 00 2 0 0 0 2 18. 2. 2023
Pexeso, z.s. Kulturně - Komunitní Centrum, Praha 5, Žabovřeská 1227, PSČ 156 00 5 0 0 0 5 15. 2. 2023
Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5, Na Vrchu 304/22, PSČ 155 00 4 0 0 7 11 24. 2. 2023
Výtvarný spolek Hruška, Praha 5, Janáčkovo nábřeží 47, PSČ 150 00 8 0 0 0 8 28. 2. 2023
ZŠ a MŠ Barrandov, Praha 5, Chaplinovo náměstí 1/615, PSČ 152 00 6 0 0 0 6 17. 2. 2023
ZŠ Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 1743, PSČ 155 00 2 0 0 0 2 23. 2. 2023
ZUŠ, Praha 5, Na Popelce 18/1, PSČ 150 00 7 0 0 0 7 15. 2. 2023
ZUŠ, Praha 5, Štefánikova 19, PSČ 150 00 28 0 0 0 28 22. 2. 2023
Park Lane International School, Praha 6, Norbertov 3, PSČ 160 00 3 0 0 0 3 7. 3. 2023
ZŠ, Praha 6, Norbertov 1/126, PSČ 162 00 22 0 0 0 22 9. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Praha 6, nám. Svobody 930/2, PSČ 160 00 30 0 0 0 30 22. 2. 2023
ZŠ a MŠ Emy Destinnové, Praha 6, Nám. Svobody 3/930, PSČ 160 00 7 0 4 0 11 18. 2. 2023
ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43, PSČ 160 00 33 0 0 18 51 21. 2. 2023
ZŠ Hanspaulka, Praha 6, Sušická 29, PSČ 160 00 14 0 0 0 14 6. 2. 2023
ZŠ T. G. Masaryka, Praha 6, Nám. Českého povstání 511/6, PSČ 161 00 3 0 1 1 5 23. 2. 2023
ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6, Půlkruhová 99/42, PSČ 160 00 7 0 0 9 16 22. 2. 2023
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1, PSČ 169 00 7 0 0 0 7 7. 2. 2023
ZUŠ Petřiny, Praha 6, Nad Alejí 28, PSČ 162 00 40 0 0 0 40 23. 2. 2023
Bratrská škola - církevní základní škola, Praha 7, Rajská 300/3, PSČ 170 00 33 0 0 0 33 24. 2. 2023
Fakultní MŠ při PedF UK, Praha 7, Na Výšinách 3/1075, PSČ 170 00 5 0 0 0 5 3. 2. 2023
ZUŠ, Praha 7, Šimáčkova 1452/16, PSČ 170 00 18 5 0 0 23 22. 2. 2023
Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400, PSČ 181 00 9 0 0 0 9 27. 1. 2023
ZŠ a MŠ Dolákova, Praha 8, Dolákova 1, PSČ 181 00 22 0 0 0 22 3. 2. 2023
Centrum odborné přípravy a Gymnázium, Praha 9, Poděbradská 179/1, PSČ 190 00 9 0 0 0 9 21. 2. 2023
ZUŠ, Praha 9, U Prosecké školy 92, PSČ 190 00 61 0 0 26 87 22. 2. 2023
ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30, PSČ 193 00 9 0 0 9 18 24. 2. 2023
ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Cukrovarská 1, PSČ 196 00 98 0 0 31 129 21. 2. 2023
ZUŠ Marie Podvalové, o. p. Satalice, Praha 9, K rybníčku 8, PSČ 19015 6 0 0 0 6 21. 2. 2023
ZŠ, Prachatice, Zlatá stezka 240, PSČ 383 01 2 0 0 0 2 1. 2. 2023
Sportcentrum - DDM Prostějov, Prostějov, Vápenice 9, PSČ 796 01 2 0 0 0 2 23. 2. 2023
ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Kravařova 14, PSČ 796 01 44 0 1 4 49 9. 3. 2023
ZŠ, Protivanov, Školní 292, PSČ 798 48 9 0 0 0 9 1. 3. 2023
Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, K lomu 239, PSČ 398 11 24 0 0 0 24 21. 2. 2023
1. ZŠ, Rakovník, Martinovského 153, PSČ 269 01 0 0 1 0 1 19. 2. 2023
Domov Raspenava, Raspenava, Fučíkova 432, PSČ 463 61 17 0 0 2 19 15. 2. 2023
ZŠ, Rokycany, ul. Míru 64, PSČ 337 01 11 0 0 0 11 21. 2. 2023
ZŠ speciální, Rokycany, Čechova 40, PSČ 33701 3 0 0 0 3 9. 2. 2023
ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181/I, PSČ 337 01 8 0 0 0 8 8. 2. 2023
ZŠ, Ronov nad Doubravou, Chittussiho nám. 153, PSČ 538 42 7 0 0 0 7 28. 2. 2023
ZŠ, Rosice, Pod Zahrádkami 120, PSČ 665 01 14 0 0 0 14 17. 2. 2023
MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Školní 1805, PSČ 413 01 18 0 0 0 18 14. 2. 2023
ZUŠ, Roudnice nad Labem, Rvačov 112, PSČ 41301 20 0 0 0 20 17. 2. 2023
ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Bezručova 293, PSČ 756 61 7 7 0 3 17 28. 2. 2023
ZŠ, Rudná, Masarykova 878/115, PSČ 25219 26 0 1 4 31 23. 2. 2023
ZŠ, Rychvald, Školní 1600, PSČ 73532 12 0 0 0 12 1. 3. 2023
ZUŠ, Řevnice, Mníšecká 29, PSČ 252 30 29 7 1 0 37 1. 3. 2023
MŠ Zahrádka, Říčany, Labská 2577/6, PSČ 25101 7 0 0 2 9 21. 2. 2023
ZUŠ, Říčany, Masarykovo nám. 57, PSČ 251 01 9 0 0 1 10 22. 2. 2023
ZŠ, Sezemice, Jiráskova 664, PSČ 533 04 2 0 0 0 2 16. 2. 2023
3. ZŠ, Slaný, Rabasova 821, PSČ 274 01 16 1 0 0 17 23. 2. 2023
ZŠ, Slavkov u Brna, Komenského nám. 495, PSČ 684 01 3 0 0 0 3 14. 2. 2023
DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Na Pršíně 27, PSČ 392 01 0 0 0 1 1 18. 2. 2023
ZŠ, Soběslav, Komenského 20/22, PSČ 39201 1 0 0 0 1 16. 2. 2023
ZUŠ, Starý Plzenec, Raisova 2, PSČ 332 02 1 0 0 0 1 20. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Starý Poddvorov, Starý Poddvorov 173, PSČ 696 16 3 0 0 0 3 14. 2. 2023
MŠ, Strakonice, Lidická 625, PSČ 386 01 1 0 0 0 1 23. 1. 2023
MŠ, Strakonice, Holečkova 413, PSČ 386 01 5 0 0 0 5 14. 2. 2023
MŠ, ZŠ a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430, PSČ 386 01 6 0 0 0 6 21. 2. 2023
ZUŠ, Strakonice, Zámek 1, PSČ 386 01 107 23 0 9 139 11. 2. 2023
ZUŠ, Stříbro, Kostelní 106, PSČ 349 01 10 1 0 1 12 1. 3. 2023
ZŠ, Svitavy, Náměstí Míru 73, PSČ 568 02 1 0 0 0 1 2. 3. 2023
ZŠ, Štěnovice, Čižická 344, PSČ 33209 11 0 0 0 11 17. 2. 2023
ZUŠ, Šternberk, Olomoucká 1289/3, PSČ 785 01 40 0 0 0 40 21. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Šumavské Hoštice, Šumavské Hoštice 21, PSČ 384 71 6 0 0 0 6 3. 2. 2023
SVČ Doris, Šumperk, Komenského 9, PSČ 787 01 0 7 0 0 7 3. 2. 2023
MŠ, Tábor, Sokolovská 2417, PSČ 390 03 6 0 0 0 6 16. 2. 2023
ZUŠ, Tachov, Rokycanova 1, PSČ 347 01 8 0 0 1 9 21. 2. 2023
SŠ obchodu a služeb, Teplice, Fráni Šrámka 1350/1, Trnovany, PSČ 415 01 12 0 0 7 19 28. 2. 2023
ZŠ, Teplice, U Nových Lázní 1102, PSČ 415 01 23 0 0 0 23 13. 2. 2023
ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 392, PSČ 415 01 9 0 1 0 10 2. 3. 2023
MŠ, Turnov, Alešova 1140, PSČ 511 01 4 0 0 0 4 1. 3. 2023
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana, Týn nad Vltavou, Žižkova 285, PSČ 37501 19 0 0 0 19 28. 2. 2023
ZŠ, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, PSČ 686 06 35 0 0 0 35 15. 2. 2023
MŠ, Újezdeček, Rohová 191, PSČ 415 01 2 0 0 0 2 9. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Únanov, Únanov 56, PSČ 671 31 3 0 0 0 3 1. 2. 2023
ZŠ, Unhošť, nám T. G. Masaryka 58, PSČ 273 51 42 0 0 0 42 8. 2. 2023
ZUŠ, Uničov, Litovelská 190, PSČ 783 91 11 0 0 13 24 28. 2. 2023
ZUŠ A. M. Buxton, Úpice, Tyršova 351, PSČ 542 32 5 0 0 0 5 23. 2. 2023
SŠOŘS a ZŠ, Ústí nad Labem, Keplerova 315/7, Krásné Březno, PSČ 40007 16 0 0 0 16 15. 2. 2023
ZŠ, Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, Bukov, PSČ 400 01 5 0 0 0 5 16. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Ústí nad Labem, SNP 2304/6, PSČ 400 11 1 0 0 0 1 15. 2. 2023
ZŠ, Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, PSČ 757 01 5 0 0 0 5 9. 2. 2023
ZŠ, Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, PSČ 757 01 7 0 0 3 10 28. 2. 2023
14. MŠ Čtyřlístek, Varnsdorf, Nezvalova 2024, PSČ 407 47 13 0 0 0 13 3. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Vejprnice, Jakuba Husníka 527, PSČ 330 27 4 0 0 0 4 7. 2. 2023
ZŠ, Velké Bílovice, Fabian 1215, PSČ 69102 7 0 0 0 7 23. 2. 2023
ZŠ, Velké Meziříčí, Lavičky 62, PSČ 594 01 10 0 0 1 11 23. 1. 2023
ZUŠ, Velké Meziříčí, Poříčí 808/7, PSČ 59401 11 0 0 0 11 28. 2. 2023
ZUŠ Josefa Lady, Velké Popovice, Husova 198, PSČ 251 69 2 1 1 0 4 20. 2. 2023
ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec, Příčná 326, PSČ 783 72 1 0 0 0 1 6. 2. 2023
SŠ a ZŠ Nerudova, Vimperk, ZŠ 1.Máje 127, PSČ 38501 3 0 0 0 3 9. 2. 2023
ZŠ, Vinařice, Vl. Ulice 165, PSČ 27307 2 0 0 0 2 21. 2. 2023
Gymnázium, Vodňany, Bavorovská 1046, PSČ 38901 13 0 0 0 13 28. 2. 2023
ZUŠ, Vodňany, nám. 5.května 104, PSČ 389 01 31 0 0 0 31 6. 2. 2023
ZŠ, Votice, Pražská 235, PSČ 259 01 4 0 0 0 4 28. 2. 2023
ZŠ a MŠ Vranovice, p. o., Vranovice, Masarykova 178, PSČ 691 20 7 0 0 0 7 6. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Vsetín, Turkmenská 1612, PSČ 755 01 9 0 0 0 9 15. 2. 2023
ZŠ Ohrada, Vsetín, Nad Školou 1876, PSČ 755 01 65 0 0 0 65 28. 2. 2023
ZŠ, Vyškov, Nádražní 124/4, PSČ 682 01 52 0 0 0 52 1. 3. 2023
MŠ Pohádka, Zábřeh, Čs. armády 650/13, PSČ 789 01 6 0 0 0 6 13. 2. 2023
MŠ Strejcova, Zábřeh, Strejcova 132/2a, PSČ 789 01 4 0 0 0 4 7. 3. 2023
ZUŠ Václava Vačkáře, Zbiroh, Muchova 554, PSČ 338 08 18 0 0 0 18 9. 2. 2023
ZŠ, Zborovice, Sokolská 211, PSČ 768 32 34 0 0 0 34 16. 2. 2023
ZŠ, Zbraslav u Brna, Komenského 280, PSČ 66484 7 0 0 0 7 1. 2. 2023
MŠ Kamarád, Zdiměřice, Ke kapli 188, PSČ 25242 6 0 0 0 6 18. 2. 2023
ZUŠ, Zdounky, Náměstí 23, PSČ 768 02 1 0 0 1 2 7. 3. 2023
ZŠ Komenského 1, Zlín, Havlíčkovo nábřeží 3114, PSČ 760 01 20 0 0 0 20 14. 2. 2023
ZUŠ Morava, Zlín, Kotěrova 4395, PSČ 760 01 22 0 0 0 22 15. 2. 2023
ZUŠ, Zlín - Malenovice, tř. Svobody 868, PSČ 763 02 13 3 0 0 16 17. 2. 2023
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3/1000, PSČ 66902 25 0 0 0 25 15. 2. 2023
ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Na Pohoří 575, PSČ 285 22 8 0 2 2 12 20. 2. 2023
ZUŠ, Žatec, Studentská 1030, PSČ 438 01 12 0 0 0 12 28. 2. 2023
Active – středisko volného času, Žďár nad Sázavou, Dolní 3, PSČ 591 01 0 0 0 12 12 21. 2. 2023
ZŠ, Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, PSČ 591 01 12 0 0 0 12 9. 2. 2023
ZŠ, Želiv, Želiv 220, PSČ 394 44 21 1 3 10 35 22. 2. 2023
Celkem 5134 205 47 524 5910 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Frnková Tereza, Benešov 1 0 0 0 1 22. 2. 2023
Malák Jan, Benešov 1 0 0 0 1 22. 2. 2023
Poznarová Viktorie, Brandýsek 0 0 0 1 1 28. 2. 2023
Trousilová Anežka, Černá voda 2 0 0 0 2 15. 2. 2023
Trousilová Marika, Černá voda 2 0 0 0 2 15. 2. 2023
Kim Muni, Davle 2 2 0 2 6 22. 2. 2023
Richterova Kateřina Kristina, Dvůr Králové n. Labem 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Škaroupková Veronika, Habrovany 1 0 0 0 1 1. 2. 2023
Cejpková Johanka, Jihlava 1 0 0 0 1 1. 3. 2023
Cibulková Adéla, Kladno 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Hodák Štěpán, Kladno 1 0 0 0 1 3. 2. 2023
Náhlovská Kateřina, Kladno 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Šuranská Petra, Kněžpole 0 0 0 1 1 24. 2. 2023
Šuranská Zuzana, Kněžpole 0 0 0 1 1 24. 2. 2023
Šuranský Adam, Kněžpole 0 0 0 1 1 24. 2. 2023
Morová Eliška, Kolín 0 1 0 0 1 23. 1. 2023
Žáčková Anna, Kuřim 1 0 0 0 1 9. 2. 2023
Tělupilová Marie, Lidice 1 0 0 0 1 17. 2. 2023
Bartošová Hana, Mirošov 1 0 0 0 1 18. 2. 2023
Šonská Marie, Mladá Boleslav 0 2 0 0 2 14. 2. 2023
Habrovcová Ema, Moravany 1 2 1 0 4 18. 2. 2023
Picková Tereza, Moravany 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Grundová Camilla, Most 1 0 0 1 2 28. 2. 2023
Grundová Claudie, Most 1 0 0 0 1 28. 2. 2023
Belková Tereza, Němčice nad Hanou 1 0 0 0 1 7. 3. 2023
Horáková Anna, Němčice nad Hanou 1 0 0 0 1 7. 3. 2023
Pardíková Sofie, Němčice nad Hanou 1 0 0 0 1 7. 3. 2023
Perknovská Lucie, Němčice nad Hanou 1 0 0 0 1 7. 3. 2023
Vystavělová Adriana, Němčice nad Hanou 1 0 0 0 1 7. 3. 2023
Barták Jakub, Netvořice 1 0 0 0 1 15. 2. 2023
Křenková Pavla, Olomouc 3 0 0 0 3 21. 2. 2023
Křenková Petra, Olomouc 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Dudová Julie, Opava 6 1 0 0 0 1 23. 1. 2023
Čech Martin, Ostrava 1 0 0 0 1 1. 2. 2023
Maule Jakub, Plzeň 1 0 0 0 1 23. 2. 2023
Ryšánková Sára, Praha 3 0 0 0 3 23. 2. 2023
Votočková Marie, Praha 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Weisenpacher Filip, Praha 1 0 0 0 1 3. 2. 2023
Petřík Daniel, Praha 1 0 2 0 0 2 22. 2. 2023
Georgiev Lorian, Praha 11 1 0 0 0 1 28. 2. 2023
Živorová Daniela, Praha 2 1 0 0 0 1 1. 2. 2023
Živorová Linda, Praha 2 1 0 0 0 1 1. 2. 2023
Ryška Richard, Praha 3 0 0 1 0 1 19. 2. 2023
Vorlíčková Alžběta, Praha 5 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Olejník Matěj, Praha 6 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Olejník Oliver, Praha 6 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Olejníková Amélia, Praha 6 1 0 0 0 1 21. 2. 2023
Yusová Eva, Praha 6 1 0 0 0 1 17. 2. 2023
Lehrlová Anežka, Přibyslav 2 0 0 0 2 14. 2. 2023
Lehrlová Dorothea, Přibyslav 2 0 0 0 2 14. 2. 2023
Lehrlová Magdaléna, Přibyslav 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Svašková Maruška, Pyšely 1 0 0 0 1 22. 2. 2023
Poslušná Karla, Senohraby 1 0 0 0 1 9. 2. 2023
Vaněčková Eliška, Svojetice 2 0 0 2 4 17. 2. 2023
Stejskalová Jana, Trstěnice 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Brabencová Natálie, Třebíč 1 0 0 0 1 20. 2. 2023
Brabenec Tobiáš, Třebíč 1 0 0 0 1 20. 2. 2023
Vytisková Kateřina, Třešť 1 0 0 0 1 9. 2. 2023
Vytisková Vendula, Třešť 1 0 0 0 1 9. 2. 2023
Martinková Elen, Velká Lhota 1 0 0 0 1 15. 2. 2023
Hájková Barbora, Velké Přítočno 2 0 0 0 2 25. 1. 2023
Špaček Zdeněk, Vodňany 0 0 1 0 1 19. 2. 2023
Březíková Anna, Zlín 1 0 0 0 1 18. 2. 2023
Březíková Terezie, Zlín 1 0 0 0 1 18. 2. 2023
Karpačeva Hana, Znojmo 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Celkem 67 9 3 9 88 -

Slovenská republika

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Banská Bystrica, Okružná 2, PSČ 974 04 15 14 0 0 29 17. 2. 2023
ZŠ pri zdravotníckom zariadení, Banská Bystrica, nám. L. Svobodu 4, PSČ 974 09 7 0 0 0 7 15. 2. 2023
ZUŠ M. Vileca, Bardejov, Hurbanova 10, PSČ 085 01 12 0 0 0 12 27. 2. 2023
Spojená škola, Belá, Oslobodenia 165, PSČ 013 05 24 0 0 0 24 20. 2. 2023
art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Narcisová 8, PSČ 821 01 25 0 0 3 28 23. 2. 2023
Galileo School, Bratislava, Dudvážská 6, PSČ 821 07 19 0 0 1 20 2. 3. 2023
MŠ Felix, Bratislava, Mikovíniho 3, PSČ 831 02 4 0 0 0 4 23. 2. 2023
Spojená škola, Bratislava, Tilgnerova 14, PSČ 84104 2 0 0 0 2 22. 2. 2023
Spojená škola sv. Františka z Assisi, Bratislava, Karloveská 32, PSČ 841 04 9 0 0 4 13 24. 2. 2023
Súkromná ZUŠ, Bratislava, Prokofievova 5, PSČ 851 01 14 0 0 0 14 27. 2. 2023
SZUŠ Výtvarný ateliér LADON, Bratislava, Nevädzová 4, PSČ 821 01 22 0 0 0 22 16. 2. 2023
ZUŠ Eugena Suchoňa, Bratislava, Batkova 2, PSČ 841 01 20 0 0 0 20 22. 2. 2023
ZUŠ J. Kresánka, Bratislava, Karloveská 3, PSČ 841 04 11 0 0 0 11 23. 1. 2023
ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Sklenárova 5, PSČ 821 09 9 0 0 0 9 16. 2. 2023
ZUŠ Radlinského, Bratislava, Radlinského 53, PSČ 811 07 25 0 0 0 25 22. 2. 2023
ZUŠ, Brezno, Krčulova 21, PSČ 977 01 1 0 0 0 1 23. 2. 2023
Spojená škola internátna, Bytča, Mičurova 364/1, PSČ 014 01 16 0 0 0 16 14. 2. 2023
Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Čadca, Palárikova 2758, PSČ 022 11 11 0 0 0 11 15. 2. 2023
SZUŠ Rosnička, Červený Kláštor, Červený Kláštor 63, PSČ 059 06 1 0 0 0 1 5. 4. 2023
ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Diviaky nad Nitricou 121, PSČ 972 25 13 0 0 0 13 27. 2. 2023
ZŠ, Divín, Lúčna 8, PSČ 985 52 15 0 0 0 15 6. 2. 2023
SZUŠ Vladimíra Pánika, Dlhá nad Oravou, Dlhá nad Oravou 198, PSČ 027 55 21 0 0 0 21 6. 2. 2023
Spojená škola, Dobšiná, Nová 803, PSČ 049 25 3 0 0 0 3 15. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Dolné Orešany, Dolné Orešany 209, PSČ 91902 16 0 0 0 16 23. 1. 2023
ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Matúškova 1632/5, PSČ 026 01 46 2 0 0 48 27. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Dubnica nad Váhom, Centrum I 32, PSČ 01841 5 0 0 0 5 27. 2. 2023
ZUŠ, Dubnica nad Váhom, Bratislavská 435/12, PSČ 01841 6 0 0 0 6 21. 2. 2023
ZUŠ, Dunajská Lužná, Školská 257, PSČ 900 42 8 0 0 10 18 7. 3. 2023
ZŠ, Fričovce, Fričovce 21, PSČ 082 37 10 0 0 0 10 27. 2. 2023
ZUŠ, Heľpa, Školská 590, PSČ 97668 10 0 0 0 10 16. 2. 2023
ZŠ, Holíč, Školská 2, PSČ 908 51 23 21 0 0 44 27. 2. 2023
ZUŠ, Holíč, Bernolákova 3, PSČ 908 51 24 0 0 0 24 22. 2. 2023
SZUŠ, Hubošovce, Hubošovce 56, PSČ 082 66 7 0 0 0 7 17. 2. 2023
ZUŠ, Humenné, Mierová 81, PSČ 06601 3 0 0 0 3 23. 2. 2023
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Hviezdoslavova 12, PSČ 060 01 50 0 0 0 50 21. 2. 2023
ZŠ, Komárno, Rozmarínová 1, PSČ 945 01 1 0 0 0 1 9. 2. 2023
ZŠ s MŠ Konská, Konská, Školská ulica 399/7, PSČ 01313 1 0 0 0 1 23. 1. 2023
Súkromná ZUŠ, Koš, Nová 525/2, PSČ 972 41 19 0 0 0 19 20. 2. 2023
SŠUP filmová, Košice, Petzvalova 2, PSČ 040 11 16 0 1 0 17 27. 2. 2023
ZŠ s MŠ při zdrav. zariadení, Košice, Trieda SNP 1, PSČ 040 11 7 0 0 0 7 15. 2. 2023
ZUŠ, Košice, Kováčska 43, PSČ 040 01 17 0 0 0 17 6. 2. 2023
ZUŠ, Košice, Irkutská 1, PSČ 040 12 20 0 0 0 20 6. 2. 2023
ZUŠ, Krásno nad Kysucou, SNP 167, PSČ 023 02 11 0 0 0 11 24. 1. 2023
ZUŠ, Lendak, Školská 1, PSČ 059 07 3 0 0 0 3 22. 2. 2023
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice, Saratovská 87, PSČ 934 05 7 0 0 0 7 1. 3. 2023
Spojená škola internátna, Levoča, Námestie Štefana Kluberta 2, PSČ 054 01 6 0 0 0 6 9. 2. 2023
ZUŠ, Levoča, Nám. Majstra Pavla 48, PSČ 054 01 10 0 0 0 10 23. 2. 2023
ZUŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 591, PSČ 033 01 30 0 0 0 30 27. 2. 2023
Súkromná ZUŠ, Lozorno, Zvončínska 190/3, PSČ 900 55 13 0 0 0 13 17. 2. 2023
Súkromná základná umelecká škola, Lučenec, Novohradská 2, PSČ 984 01 26 0 0 0 26 23. 2. 2023
Súkromná ZUŠ, Lučenec, Gemerská cesta 1, PSČ 984 01 45 0 0 0 45 17. 2. 2023
Súkromná ZUŠ DEEP, Martin, M. Haľamovej 21, PSČ 036 01 53 0 0 0 53 20. 2. 2023
ZUŠ, Martin, P. Mudroňa 6, PSČ 036 01 40 0 0 0 40 15. 2. 2023
ZUŠ, Medzev, Štoska ul. 159, PSČ 04425 7 0 0 0 7 16. 2. 2023
ZUŠ A.A. Ljubimova, Medzilaborce, Mierová 328/8, PSČ 068 01 14 0 0 0 14 8. 2. 2023
SZUŠ Talent-Um, Michalovce, Okružná 3552, PSČ 07107 4 0 0 0 4 15. 2. 2023
ZŠ, Michalovce, J. Švermu 6, PSČ 071 01 6 0 0 0 6 27. 2. 2023
Spojená škola, Modra, Vajanského 93, PSČ 900 01 6 0 0 0 6 9. 2. 2023
ZUŠ, Myjava, Partizánska 290/17, PSČ 907 01 34 0 0 0 34 15. 2. 2023
MŠ Dobšinského, Nitra, Dobšinského 2885/5, PSČ 307308 14 0 0 0 14 27. 2. 2023
Súkromná ZUŠ Tralaškola, Nitra, Ďurková 18, PSČ 949 01 21 0 0 0 21 2. 3. 2023
ZUŠ, Nová Baňa, Kollárova 5, PSČ 968 01 1 0 0 0 1 17. 2. 2023
ZUŠ, Nováky, Chemikov 956/34, PSČ 972 71 7 0 0 0 7 13. 2. 2023
ZŠ, Opatovce nad Nitrou, Opatovce, 509, PSČ 972 02 7 0 0 0 7 3. 2. 2023
Spojená škola, Piešťany, Valova 40, PSČ 921 01 8 0 0 0 8 22. 2. 2023
Súkromná MŠ Stella, Poprad, Jarná 3168/13, PSČ 058 01 6 0 0 0 6 23. 2. 2023
ZŠ a MŠ Poprad, Poprad, Vagonárska 1600/4, PSČ 05801 1 0 0 0 1 22. 2. 2023
ZUŠ, Poprad, Štefánikova 99/72, PSČ 058 01 4 0 0 0 4 1. 3. 2023
ZUŠ Spojená škola, Poprad, Letná 3453/34, PSČ 058 01 0 6 1 0 7 1. 3. 2023
SZUŠ Stella, Považská Bystrica, Hliny 1414/6, PSČ 01701 9 0 0 0 9 17. 2. 2023
ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Jesenského 246/10, PSČ 01701 50 9 0 0 59 17. 2. 2023
Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20, PSČ 080 01 2 0 0 0 2 17. 2. 2023
SZUŠ DAMA, Prešov, Weberova 13, PSČ 080 01 0 0 2 0 2 19. 2. 2023
Škola Umeleckého Priemyslu, Prešov, Vodárenska 3, PSČ 080 01 2 0 0 0 2 22. 2. 2023
ZŠ, Prešov, Šmeralova 25, PSČ 080 01 23 0 0 0 23 15. 2. 2023
ZŠ, Prešov, Kúpeľná 2, PSČ 080 01 8 0 0 0 8 1. 3. 2023
ZŠ Lesnícka, Prešov, Lesnícka 1, PSČ 080 05 1 0 0 0 1 9. 2. 2023
Centrum voľného času, Prievidza, Novackého 14, PSČ 97101 0 18 0 0 18 20. 2. 2023
ZŠ J. A. Komenského, Púchov, Komenského 652/50, PSČ 02001 3 0 0 0 3 6. 2. 2023
ZUŠ, Púchov, Poštová 809, PSČ 020 01 0 0 2 0 2 19. 2. 2023
Súkromná ZUŠ Dotyk, Ružomberok, Hlavná 44/76, PSČ 034 01 0 0 0 1 1 28. 2. 2023
Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Mostová 4, PSČ 034 01 4 0 0 0 4 16. 2. 2023
SZUŠ Ružomberského katolického kruhu, Ružomberok, A. Bernoláka 16, PSČ 034 01 5 0 0 0 5 1. 3. 2023
ZUŠ, Sabinov, Námestie slobody 29, PSČ 083 01 13 0 0 0 13 23. 2. 2023
ZŠ, Sečovce, Obchodná 5, PSČ 07801 9 0 0 0 9 14. 2. 2023
ZŠ s MŠ, Sedlice, Sedlice 3, PSČ 082 43 6 0 0 0 6 15. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Sedliská, Sedliská 93, PSČ 094 09 6 0 0 0 6 21. 2. 2023
ZUŠ, Senec, Fándlyho 20, PSČ 903 01 34 0 0 0 34 15. 2. 2023
ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Kráľovská 16, PSČ 909 01 18 0 0 0 18 6. 2. 2023
MŠ, Skalité, Skalité – Ústredie 632, PSČ 023 14 8 0 0 0 8 20. 2. 2023
SZUŠ Skalité Kudlov, Skalité, Skalité 781, PSČ 02314 2 0 0 0 2 22. 2. 2023
ZUŠ, Smižany, Nám. M. Pajdušáka 2, PSČ 053 11 12 0 0 0 12 17. 2. 2023
ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Zimná 12, PSČ 059 01 62 0 0 0 62 22. 2. 2023
ZUŠ, Spišská Stará Ves, Štúrova 231/123, PSČ 061 01 5 0 0 0 5 22. 2. 2023
ZUŠ, Spišské Podhradie, Sídlisko hrad č. 28, PSČ 053 04 5 0 0 0 5 20. 3. 2023
SZUŠ Rosnička Art, Spišský Štvrtok, Školská 255/6, PSČ 05314 26 0 0 0 26 28. 2. 2023
MŠ, Stará Ľubovňa, Tatranská 21, PSČ 064 01 9 0 0 0 9 22. 2. 2023
MŠ Vsetínska, Stará Ľubovňa, Vsetínska 36, PSČ 064 01 4 0 0 0 4 22. 2. 2023
Súkromná ZUŠ, Stará Ľubovňa, Komenského 8, PSČ 064 01 12 0 0 0 12 22. 2. 2023
ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Okružná 9, PSČ 064 01 35 0 0 0 35 22. 2. 2023
ZUŠ Stará Turá, Stará Turá, SNP 293/31, PSČ 91601 12 0 0 0 12 22. 2. 2023
MŠ, Starý Tekov, Kováčova 10, PSČ 935 26 2 0 0 0 2 31. 1. 2023
ZUŠ, Svätý Jur, Kollárova 2, PSČ 900 21 8 0 0 0 8 16. 2. 2023
Súkromná ZUŠ Fantázia, Svit, SNP 145/9, PSČ 059 21 9 0 0 0 9 16. 2. 2023
MŠ Církevná sv. Imricha, Štúrovo, Družstevný rad 22, PSČ 943 01 4 0 0 0 4 24. 1. 2023
ZUŠ Ferenca Liszta, Štúrovo, Komenského 2, PSČ 94301 10 0 0 0 10 9. 2. 2023
Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany, Stummerova 20, PSČ 955 01 6 0 0 0 6 17. 2. 2023
Spojená škola internátna, Topoľčany, Tovarnícka 1632, PSČ 955 01 18 0 0 0 18 3. 2. 2023
Spojená škola internátna, Trebišov, Pol'ná 1, PSČ 075 01 9 0 0 0 9 1. 2. 2023
Súkromná ZUŠ, Trenčín, Gagarinova 7, PSČ 911 01 26 0 0 2 28 28. 2. 2023
ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Nám. SNP 2, PSČ 911 89 17 0 0 0 17 21. 2. 2023
Denný stacionár Naše stacko, Trnava, Kalinčiakova 45, PSČ 917 01 24 0 0 0 24 2. 3. 2023
Stacionář Náš Dom, Trnava, Beethovenova 20, PSČ 917 08 18 0 0 0 18 27. 2. 2023
ZUŠ, Trnava, Mozartova 10, PSČ 917 08 8 0 0 0 8 22. 2. 2023
ZŠ a MŠ, Udiča, Udiča 248, PSČ 018 01 4 0 0 0 4 20. 2. 2023
Špeciálna ZŠ, Veľký Krtíš, Za parkom 966, PSČ 990 01 6 0 0 0 6 9. 2. 2023
ZUŠ Jozefa Janigu, Veľký Meder, Železničná 16, PSČ 93201 20 0 0 0 20 16. 2. 2023
ZŠ, Velký Šariš, Školská 351/29, PSČ 08221 0 0 0 2 2 28. 2. 2023
SZUŠ, Vranov nad Topľou, M. R. Štefánika 204, PSČ 093 01 6 0 0 0 6 20. 2. 2023
ZŠ, Vranov nad Topľou, Bernolákova 1061, PSČ 093 01 1 0 1 1 3 28. 2. 2023
ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Sv. Cyrila a Metoda 20, PSČ 038 61 16 0 0 0 16 27. 2. 2023
Súkromná ZUŠ PinkHarmonyStudio, Zvolen, Jesenského 42, PSČ 96001 6 0 0 0 6 22. 2. 2023
ZUŠ, Žarnovica, Dolná 25, PSČ 966 81 17 0 0 0 17 17. 2. 2023
Spojená škola internátna, Ždaňa, Abovská 244, PSČ 04411 4 0 0 0 4 13. 2. 2023
SZUŠ, Žilina, Ružová 1637, PSČ 01001 14 0 0 0 14 22. 2. 2023
SZUŠ Brioso, Žilina, Slovenských dobrovoľníkov 122/7, PSČ 01003 21 0 0 0 21 27. 2. 2023
ZŠ Martinská, Žilina, Martinská 20, PSČ 01008 11 0 0 2 13 23. 2. 2023
ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Martinská 19, PSČ 010 08 15 0 0 0 15 27. 2. 2023
ZUŠ L. Árvaya, Žilina, Dolný val 12, PSČ 010 01 11 0 0 0 11 23. 1. 2023
ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Žilina, Gaštanová 8327/56 A, PSČ 010 07 31 0 0 1 32 18. 2. 2023
ZŠ, Žilina–Budatín, Sloven. Dobrovoľníkov 122, PSČ 010 03 17 0 0 0 17 27. 2. 2023
Celkem 1716 70 7 27 1820 -

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Tezézia Škrovanová, Holíč 1 0 0 0 1 20. 2. 2023
Mičicová Michaela, Kátov 2 0 0 0 2 27. 2. 2023
Antušáková Laura, Novoť 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Hládeková Šarlota, Novoť 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Ovšáková Katarína, Novoť 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Šusteková Soňa, Novoť 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Volčková Xénia, Prešov 0 0 0 1 1 24. 2. 2023
Jenčová Elena, Sečovce 1 0 0 0 1 14. 2. 2023
Sajko Tomáš, Veľký Biel 1 0 0 0 1 25. 1. 2023
Jánošíková Silva, Vrútky 2 0 0 0 2 10. 2. 2023
Celkem 11 0 0 1 12 -

© MDVV Lidice 2008 - 2024, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus