» Archiv ročníků » Ročník 37 » Ocenění » Účastníci ze SR
Ocenění účastníci ze SR
Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Střední školy
Mateřské školy
Poprad - Súkromná MŠ Stella, Jarná 3168/13
Čestné uznání
- Kiššková Nikola, 4 roky
- Vašková Sandra, 5 let
Základní školy
Fiľakovo - ZŠ, Farská lúka 64/A
Čestné uznání
- Koóšová Nikolett, 8 let
Horná Súča - ZŠ s MŠ Michala Rešetku, Horná Súča 242
Čestné uznání
- Čapák Ondrej, 15 let
- Gagová Žaneta, 15 let
- Chovanec Lukáš, 13 let
- Ondrišáková Lucia, 14 let
Žilina - ZŠ Hliny 7, Jarná 20
Čestné uznání
- Čadová Lucia, 15 let
- Čech Martin, 14 let
- Málek Martin, 14 let
- Miháliková Martina, 15 let
- Mirtová Martina, 15 let
- Oslancová Petra, 14 let
Základní umělecké školy
Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Grenčík Dominik, 8 let
- Hodžová Kristína, 9 let
- Javorková Veronika, 13 let
- Kramolišová Terézia, 13 let
- Krnáč Jakub, 10 let
- Lichá Zuzana, 7 let
- Masláková Marína, 7 let
- Zauška Daniel, 12 let
Bratislava - ZUŠ, Podjavorinskej 9
Čestné uznání
- Čaputová Sarah, 6 let
- Sulová Lesana, 6 let
Bratislava - Ružinov - Súkromná ZUŠ, Ružová dolina 29
Čestné uznání
- Šebová Tatiana, 12 let
Dolný Kubín - ZUŠ I. Ballu, Nám. slobody 1271/6
Čestné uznání
- Diežková Jana, 14 let
- Doležalová Anežka, 15 let
- Hrnčiariková Henrieta, 16 let
Fiľakovo - ZUŠ, Koháryho nám. 8
Medaile
- Danyi Adrián, 6 let
Čestné uznání
- Bialová Nina, 9 let
- Kurek Zoltán Dávid, 9 let
- Majorošová Lucia, 7 let
Holíč - ZUŠ, Bernolákova 4
Medaile
- Hurta Milan, 9 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Antálek Rudolf, 7 let
- Bilická Lucia, 9 let
- Bilovská Lenka, 11 let
- Janů Markéta, 7 let
- Juríková Šarlota, 12 let
- Mikula Samuel, 7 let
- Vaňková Ivana, 11 let
Košice - ZUŠ, Kováčska 43
Čestné uznání
- Smoleň Michal, 11 let
Krásno nad Kysucou - ZUŠ, SNP 167
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Cyprichová Kristína, 7 let
- Klimek Jakub, 5 let
- Kuric Filip, 15 let
- Mičicová Pavlína, 15 let
- Tomaník Tomáš, 5 let
Kysucké Nové Město - ZUŠ, Štúrova 467
Čestné uznání
- Mečárová Nikola, 13 let
- Rudincová Natália, 10 let
Lendak - ZUŠ, Školská 1
Čestné uznání
- Lizák Tomáš, 12 let
Lučenec - ZUŠ, Novohradská 2
Čestné uznání
- Šoltés Matúš, 10 let
Martin - Súkromná ZUŠ, Ul. Aurela Stodolu 60
Poprad - Súkromná ZUŠ, Letná 3453/34
Poprad - ZUŠ, Štefánikova 99/72
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Maníková Denisa, 12 let
- Mlynár Martin, 13 let
- Pavlíková Nikola, 15 let
Čestné uznání
- Michel'ová Simona, 5 let
Prešov - ZUŠ, Októbrová 32
Čestné uznání
- Birkner Samuel, 12 let
- Faybiková Sandra, 9 let
- Pribulová Alexandra, 9 let
- Salaiová Rebeka, 6 let
- Senderáková Andrea, 16 let
- Sláviková Annamária, 6 let
Medaile škole za kolekci keramiky
- Badžanová Zuzana, 6 let
- Murajdová Sára, 6 let
- Sinaiová Laura, 6 let
- Vyhonská Barbora, 6 let
- Zbyňovská Valéria, 5 let
Ružomberok - Súkromná ZUŠ, Štiavnická cesta 80
Čestné uznání
- Kopanica Jakub, 7 let
- Mikula Ivan, 7 let
- Šimek Damián, 8 let
Čestné uznání
- Fridrichová Rebeka, 11 let
Čestné uznání
- Bašistová Sarah, 9 let
- Horváth Lukáš, 10 let
- Šatan Sebastián, 8 let
- Ťapajová Veronika, 6 let
Ružomberok - ZUŠ, Nám. A. Hlinku 14
Čestné uznání
- Hošeková Vanda, 13 let
Sabinov - ZUŠ , Námestie slobody 29
Čestné uznání
- Džačovská Stanislava, 11 let
- Straka Ján, 7 let
Skalica - ZUŠ odbor výtvarný, Kráľovská 16
Medaile
- Masárová Kristína, 12 let
Čestné uznání
- Chabeň Dominik, 13 let
- Rišková Veronika, 6 let
- Špetová Karolína, 6 let
Snina - ZUŠ, Študentská 1447
Spišská Belá - ZUŠ, Zimná 12
Medaile
- Krempaská Frederika, 6 let
- Kubov Dominik, 9 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Belončák Matej, 6 let
- Petras Samuel, 6 let
- Svitana Jakub, 9 let
- Ščigulinská Kristína, 7 let
- Tomalová Radoslava, 7 let
- Zadžora Dávid, 9 let
- Zajonc Andrej E., 6 let
Čestné uznání
- Britaňáková Vladimíra, 6 let
- Dantelčáková Anna Mária, 14 let
- Hohol Robert, 8 let
- Kundl'ová Janka, 10 let
- Palušáková Mária, 12 let
- Škuta Simon, 5 let
- Zavadská Kristína, 9 let
Stará Ĺubovňa - Súkromná ZUŠ, Štúrova 3
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Kysel'ová Michaela, 11 let
- Pavlíková Monika, 11 let
- Plavnická Juliana, 12 let
- Pružinská Patrícia, 12 let
Topoĺčany - Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Stummerova 20
Čestné uznání
- Božik Ján, 15 let
- Fiartoková Tatiana, 13 let
Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Čestné uznání
- Michalcová Danka, 5 let
Vel´ké Uherce - Súkromná ZUŠ, Vel´ké Uherce 137
Čestné uznání
- Ivašková Miška, 6 let
- Svitáčová Simonka, 5 let
Žilina - ZUŠ, Martinská 19
Čestné uznání
- Buduláková Astrida, 14 let
- Gašpieriková Veronika, 11 let
- Saganová Jana, 13 let
- Štoderová Radka, 15 let
Žilina - Vlčince - ZUŠ odbor výtvarný, Gaštanová 8327/56 A
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Baláž Matej, 5 let
- Danajová Pavla, 14 let
- Hodoňová Alexandra, 12 let
- Chajdáková Silvia, 14 let
- Murínová Silvia, 13 let
- Nerádová Zuzana, 14 let
- Pecháčová Zlatica, 11 let
- Šanta Matej, 5 let
- Škorvánek Matúš, 9 let
Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením
Komárno - Špeciálna ZŠ, Hradná 7
Čestné uznání
- Bukačová Dominika, 9 let
- Horvát Martinko, 8 let
- Lakatoš Dávidko, 10 let
- Molnár Dávidko, 7 let
Střední školy
Skalica - Gymnázium F.V. Sasinka, Nám. slobody 3
Čestné uznání
- Nagy Alexander, 12 let
- Valová Dagmar, 11 let