MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Asie

Afghánistán »

Čestné uznání: Bahadoori Arif (16 let), Institute of construction and local industries, Kabul, Afghánistán

Čestné uznání:
Bahadoori Arif (16 let), Institute of construction and local industries, Kabul, Afghánistán

Arménie »

Čestné uznání: Krmoyan Karen (9 let), Educational complex Armenian national lycee after Anania Shirakatsy, Yerevan, Arménie

Čestné uznání:
Krmoyan Karen (9 let), Educational complex Armenian national lycee after Anania Shirakatsy, Yerevan, Arménie

Ázerbájdžán »

Medaile: Eyazova Lale (14 let), The Gimnasium of Arts, Baku, Ázerbájdžán

Medaile:
Eyazova Lale (14 let), The Gimnasium of Arts, Baku, Ázerbájdžán

Bangladéš »

Čestné uznání: Namreen Sanjana (9 let), Cider International School, Chittagong, Bangladéš

Čestné uznání:
Namreen Sanjana (9 let), Cider International School, Chittagong, Bangladéš

Čína »

Medaile: Chan Dun Yan Giovanni (4 roky), NG´S ART SCHOOL, Hong Kong, Čína

Medaile:
Chan Dun Yan Giovanni (4 roky), NG´S ART SCHOOL, Hong Kong, Čína

Filipíny »

Čestné uznání: Tan Krysten Alarice (14 let), St. Stephen´s High School, Manila - St. Cruz, Filipíny

Čestné uznání:
Tan Krysten Alarice (14 let), St. Stephen´s High School, Manila - St. Cruz, Filipíny


Gruzie »

Medaile škole za kolekci malby a kresby: Jamaspishvili Mikheil (4 roky), The Children´s Art Gallery, Tbilisi, Gruzie

Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jamaspishvili Mikheil (4 roky), The Children´s Art Gallery, Tbilisi, Gruzie

Indie »

Medaile: Shah Khushbu Hetal (8 let), Hobby centre, Alkapuri / Baroda, Indie

Medaile:
Shah Khushbu Hetal (8 let), Hobby centre, Alkapuri / Baroda, Indie

Indonésie »

Čestné uznání: Hendrawan Raihan Hafiz (9 let), Ananda Visual Art School, Bandung, Indonézie

Čestné uznání:
Hendrawan Raihan Hafiz (9 let), Ananda Visual Art School, Bandung, Indonézie

Írán »

Medaile: Adab Royna (4 roky), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Medaile:
Adab Royna (4 roky), KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults, Tehran, Írán

Izrael »

Čestné uznání: Abramov Ortal (4 roky), Artstudio, Petah Tiqwa, Izrael

Čestné uznání:
Abramov Ortal (4 roky), Artstudio, Petah Tiqwa, Izrael

Japonsko »

Medaile: Son Nathan (12 let), Japonská škola v Praze, Praha 6, Japonsko

Medaile:
Son Nathan (12 let), Japonská škola v Praze, Praha 6, Japonsko

Kazachstán »

Medaile: Khamidullin Rafael Ranilovich (15 let), CVR Akzhaikskogo r-ona, GKP OCDTT, Uralsk, Kazachstán

Medaile:
Khamidullin Rafael Ranilovich (15 let), CVR Akzhaikskogo r-ona, GKP OCDTT, Uralsk, Kazachstán

KLDR »

Čestné uznání: Kim Doe Hyok (15 let), Ribokjae Middle School, Pchjongjang, KLDR

Čestné uznání:
Kim Doe Hyok (15 let), Ribokjae Middle School, Pchjongjang, KLDR

Korejská republika »

Medaile: Lee Seon Joo (14 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Medaile:
Lee Seon Joo (14 let), Busan Middle School of Arts, Busan, Korejská republika

Malajsie »

Medaile: Muhammad Fakhrie Amin Robidin Fadzilah (11 let), Sekolah Kebangsaan LKTP Bukit Kvantan, Kvantan, Malajsie

Medaile:
Muhammad Fakhrie Amin Robidin Fadzilah (11 let), Sekolah Kebangsaan LKTP Bukit Kvantan, Kvantan, Malajsie

Mongolsko »

Čestné uznání: Sanzhaaperenlei L. (11 let), School No 1, Laboratory, Ulaanbaatar, Mongolsko

Čestné uznání:
Sanzhaaperenlei L. (11 let), School No 1, Laboratory, Ulaanbaatar, Mongolsko

Singapur »

Medaile škole za kolekci grafiky: Muhammad Shahir  Bin Mohd Sulaiman (16 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Medaile škole za kolekci grafiky:
Muhammad Shahir Bin Mohd Sulaiman (16 let), Si Ling Secondary School, Singapore, Singapur

Sýrie »

Medaile: Rabahia Jad (7 let), Private atelier M. Sibai, Homs, Sýrie

Medaile:
Rabahia Jad (7 let), Private atelier M. Sibai, Homs, Sýrie

Thajsko »

Medaile: Thianthong Nantaporn (11 let), Anuban Saraburi School, Saraburi, Thajsko

Medaile:
Thianthong Nantaporn (11 let), Anuban Saraburi School, Saraburi, Thajsko

Uzbekistán »

Čestné uznání: Shamsieva Sitora Saidhodjaevna (11 let), Center of Children Art

Čestné uznání:
Shamsieva Sitora Saidhodjaevna (11 let), Center of Children Art "Azbuka tvorchestva" art studio, Tashkent, Uzbekistán


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus