MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 38 » Ocenění » Účastníci z ČR

Ocenění účastníci z ČR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia, Střední školy

Mateřské školy

Bělčice - ZŠ a MŠ, 1. máje 276
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Krstev Patrik, 6 let
  • Mach Milan, 6 let
  • Urban Vojta, 5 let
Beroun - MŠ, Tovární 44
Malba, kresba

Čestné uznání

Doksy - MŠ, Libušina 838
Malba, kresba

Čestné uznání

Dolní Cerekev - MŠ, Dolní Cerekev 26
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Lipoldová Natálie, 4 roky
  • Vodičková Adéla, 4 roky
  • Zástěra Jan, 4 roky
Hradec Králové - MŠ , Kampanova 1488/1
Malba, kresba

Čestné uznání

Chomutov - MŠ Chomutov, Palackého 4057
Malba, kresba

Čestné uznání

Jablonec nad Nisou - MŠ Žlutá školka, Jugoslávská 13
Keramika

Čestné uznání

Jeneč - MŠ, Sportovní 335
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Himlová Terezka, 6 let
  • Kamenzska Barborka, 3 roky
  • Starková Beátka, 4 roky
  • Věchetová Lucinka, 4 roky
Kladno 2 - MŠ, Vrchlického 2337
Malba, kresba

Čestné uznání

Kynšperk nad Ohří - MŠ, Školní 525
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Holub Jakub, 6 let
Mšeno - MŠ, Havlíčkova 273
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Šulcová Bára, 6 let
Opava - MŠ Opava, Vaníčkova 39
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jarošová Karolína, 4 roky
  • Tampa Vítězslav, 6 let
Plzeň - Bolevec - 87. MŠ, Komenského 46
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 1 - MŠ, Pštrossova 11
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vlčková Kateřina, 6 let
Praha 4 - MŠ, Sulanského 693
Malba, kresba

Čestné uznání

Raspenava - ZŠ a MŠ, Luhová 160
Malba, kresba

Čestné uznání

Rychnov nad Kněžnou - MŠ Kytička, B. Němcové 648
Malba, kresba

Čestné uznání

  • kolektivní práce dětí Sovy, 3 - 4 let
Slaný - 8. MŠ, Vítězná 1578
Malba, kresba

Čestné uznání

Valašské Meziříčí - MŠ, Seifertova 160
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Olšák Radek, 6 let
  • Šimíčková Michaela, 6 let
Zábřeh - MŠ, Strejcova 2a
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Šincl Marián, 6 let
Zdice - MŠ, Zahradní 801
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vargová Natálie, 6 let

↑ Nahoru

Základní školy

Bouzov - ZŠ, MŠ, ŠJ a ŠD, Bouzov 48
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mejzešová Adéla, 10 let
  • Polák Ondřej, 10 let
  • Zbořil David, 10 let
Buštěhrad - ZŠ Oty Pavla, Tyršova 77/110
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Dolní Životice - ZŠ a MŠ, Hlavní 15
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Drobný Adam, 8 let
  • Matějek Zbyněk, 8 let
Dvůr Králové nad Labem - ZŠ Podharť, Máchova 884
Malba, kresba

Medaile

Frýdek Místek - 8. ZŠ, Československé armády 570
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jurčík Bedřich, 15 let
Horšice - ZŠ a MŠ , Horšice 39
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Trhlík Vít, 9 let
Hořovice - 2. ZŠ, Jiráskova 617
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Jindřichov 457 - ZŠ a MŠ
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gergišáková Olga, 14 let
Karlovy Vary - ZŠ, Konečná 25
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Buchtel David, 7 let
  • Konopa Matyáš, 13 let
Kolín III - ZŠ, Lipanská 420
Malba, kresba

Čestné uznání

Kopřivnice - ZŠ, Mniší 66
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Harabiš David, 9 let
  • Štěpán Miroslav, 10 let
Liberec 23 - ZŠ, Kaplického 384
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lamačová Lucie, 12 let
Litoměřice - ZŠ, B. Němcové 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Moník Tomáš, 14 let
  • Mouchová Anna, 14 let
Mariánské Lázně - ZŠ Úšovice, Školní náměstí 472
Malba, kresba

Medaile

Moravská Třebová - ZŠ, Kostelní nám. 21/2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Břicháč Ladislav, 15 let
Most - 5. ZŠ, Zlatnická 186
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kováčová Růžena, 8 let
Náměšť nad Oslavou - ZŠ, Husova 579
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Sedlák Lukáš, 10 let
Napajedla - ZŠ, Komenského 268
Malba, kresba

Čestné uznání

Okříšky - ZŠ, Komenského 87
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Březnová Tereza, 13 let
  • Zemanová Kristýna, 12 let
Olomouc - ZŠ, Zeyerova 28
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hausknechtová Anna, 14 let
  • Muriová Michaela, 14 let
Olomouc - Holice - ZŠ, Náves Svobody 41
Malba, kresba

Čestné uznání

Opava - Kylešovice - ZŠ, U Hřiště 4
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Balková Dominika, 12 let
  • Gřešková Barbora, 14 let
Opava - Vávrovice - ZŠ a MŠ, Chmelová 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Ostrava - Poruba - ZŠ, A.Hrdličky 1638
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Komínková Tereza, 13 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Losert Kryštof [ 1 | 2 | 3 | 4 ], 15 let
Písek - ZŠ J.K. Tyla, Tylova 2391
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kovandová Michaela, 14 let
Plzeň - 28. ZŠ, Rodinná 39
Keramika

Čestné uznání

Plzeň - Skvrňany - 15. ZŠ, Terezie Brzkové 833/33-35
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hejkalová Michaela, 13 let
  • Hrdina Ondřej, 12 let
  • Sýkorová Anna, 8 let
Praha 1 - ZŠ, Vodičkova 22
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Beranová Magdalena, 13 let
  • Faltýnová Eliška, 12 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Ďumbalová Viktorie, 14 let
Kombinovaná technika

Medaile

Praha 2 - ZŠ, Na Smetance 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 9 - ZŠ a MŠ gen. F. Fajtla, Rychnovská 350
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lichterová Karolína, 12 let
  • Znamenáčková Radka, 10 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Pod Skalkou, Bezručova 293
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Drexlerová Andrea, 6 let
  • Stoklasová Rozálie, 6 let
  • Včelař Radek, 7 let
Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Sedmikráska o.p.s., Bezručova 293
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Coufal Kryštof, 12 let
  • Kořínek Leoš, 12 let
  • Sobotková Anna, 12 let
  • Stiborová Dorota, 12 let
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Teplice - ZŠ, Buzulucká 392
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vybíralová Lenka, 13 let
Volyně - ZŠ, Školní 300
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jirkovská Lucie, 12 let
Vsetín - ZŠ, Ohrada 1876
Malba, kresba

Čestné uznání

Zubří - ZŠ, Hlavní 70
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pernicová Pavla, 14 let
Zvoleněves - ZŠ, Zvoleněves 120
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dufková Nikol, 12 let
Žďár nad Sázavou - ZŠ, Švermova 4
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Beroun - ZUŠ Václava Talicha, Husovo náměstí 77
Keramika

Čestné uznání

Blatná - ZUŠ, J. P. Koubka 4
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Lexa Kryštof, 6 let
  • Šímová Eliška, 6 let
Keramika

Medaile

Čestné uznání

Brno - ZUŠ, Veveří 133
Malba, kresba

Čestné uznání

Brno - ZUŠ Ant. Doležala, Trnkova 81
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Klement Tomáš, 7 let
Buštěhrad - ZUŠ, Hradní 3
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Blažek Vladimír, 10 let
Čelákovice - ZUŠ Jana Zacha, Vašátkova 343
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Český Krumlov - ZUŠ, Kostelní 162
Keramika

Medaile

Medaile škole za kolekci keramiky

Dobruška - ZUŠ, Kostelní 428
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Šinkora Šimon, 8 let
Duchcov - ZUŠ Ivana Kawacinka, Kubicových 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Dvorce - ZUŠ Bruntál, pobočka Dvorce, Olomoucká 37
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Semmler Jan, 12 let
Háj ve Slezsku - ZUŠ Vladislava Vančury, Nádražní 11
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Brablec Jan, 11 let
  • Kupka Lukáš, 10 let
  • Pachulová Klára, 10 let
  • Tulis Martin, 5 let
  • Vávrová Anna, 9 let

Čestné uznání

  • Dumbrovská Helena, 11 let
  • Pavelková Lucie, 13 let
  • Raška Martin, 10 let
  • Samková Tereza, 13 let
Holešov - ZUŠ F.X. Richtera, Bezručova 675
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Galatíková Lenka, 8 let
  • Chudárková Nikola, 11 let
  • Ludková Aneta, 11 let
  • Pagáčová Andrea, 16 let
  • Pospíšilíková Terezie, 10 let
Hranice - ZUŠ, Školní náměstí 35
Malba, kresba

Čestné uznání

Hrušovany nad Jevišovkou - ZUŠ, Anenská 210
Keramika

Čestné uznání

Humpolec - ZUŠ G. Mahlera, Školní 701
Malba, kresba

Čestné uznání

Chrast - ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Náměstí 7
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Ivanovice na Hané - ZUŠ, Rostislavova 616
Malba, kresba

Čestné uznání

  • kolektivní práce dětí Vývoj motýla, 8 let
  • Smělá Michaela, 10 let
  • Vaculíková Zuzana, 10 let
  • Závadská Romana, 9 let
Jeseník - Soukr. výtvarná ZUŠ, s.r.o., Alšova 243/2
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Augustynek Jan, 11 let
  • Hamšík Adrian, 6 let
  • Horčička Tomáš, 7 let
  • Ježek Filip, 5 let
  • Král Štěpán, 6 let
  • Raif Eduard, 8 let
Jeseník - ZUŠ, 28. října 873/2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Valtošová Klára, 7 let
Kolín II - ZUŠ Fr. Kmocha, Sokolská 24
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Hofmannová Barbora, 10 let
  • Hůla Josef, 10 let
  • Chwistek Štěpán, 11 let
  • Kubáčová Kamila, 7 let
  • Kvasničková Kristýna, 14 let
  • Mocová Kristýna, 14 let
  • Novotný Matěj, 10 let
  • Novotný Vojtěch, 13 let
  • Panchártková Iva, 15 let
  • Pecháčková Markéta [ 1 | 2 ], 16 let
  • Tittlová Karolína, 13 let
  • Vejsada Matěj, 8 let
  • Vršovská Magda, 7 let

Čestné uznání

  • Cermanová Kamila, 6 let
  • Dostálová Markéta, 13 let
  • Honusová Anežka, 6 let
  • Honusová Eva, 7 let
  • Kasanová Jana, 13 let
  • Kukalová Tereza, 8 let
  • Siblíková Viola, 8 let
  • Tvrdík Filip, 9 let
  • Vonšovský Jan, 7 let
Keramika

Medaile

Čestné uznání

Kopřivnice - ZUŠ Zd. Buriana, Štramberská 294
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Balážová Barbora, 15 let
  • Ludková Kristýna, 15 let
  • Pergl Ivo, 14 let
Krnov - ZUŠ s.r.o., Dvořákův okruh 21
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Liberec - ZUŠ, Frýdlantská 19
Malba, kresba

Čestné uznání

Libochovice - ZUŠ , Riegerova 64
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chadraba Jiří, 9 let
  • Chadraba Štěpán, 11 let
Litvínov - Chudeřín - ZUŠ výtvarný obor, Soukenická 742
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Louny - ZUŠ, Poděbradova 610
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ajksner Filip, 15 let
  • Mareš Jiří, 9 let
  • Paurová Karin, 9 let
Keramika

Medaile

Lysá nad Labem - ZUŠ F.A Šporka, Školní nám. 906
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tlapák Pavel, 8 let
Most - ZUŠ, Moskevská 13
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

Keramika

Medaile

Medaile škole za kolekci keramiky

Most - ZUŠ F.L. Gassmanna, Obránců míru 2364
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Mšeno - ZUŠ, Nádražní 326
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Čotiová Natálie, 8 let
  • Dohnal Jan, 7 let
  • Glöcknerová Veronika, 10 let
  • Hálová Lucie, 12 let
  • Horčic Matěj, 7 let
  • Kostrhounová Eliška, 8 let
  • Šimáňová Katka, 8 let
  • Tichý Adam, 7 let
  • Venzara Vojtěch, 6 let
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Napajedla - ZUŠ Rudolfa Firkušného, Komenského 305
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mikošková Helena, 14 let
  • Pecha David, 15 let
Němčice nad Hanou - ZUŠ, Komenského nám. 168
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

Nové Město pod Smrkem - ZUŠ, Žižkova 309
Malba, kresba

Čestné uznání

Nové Strašecí - ZUŠ, Komenského 189
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kleindienstová Anna, 8 let
  • Svobodová Kateřina, 12 let
  • Tetaur Adam, 14 let
  • Vachková Adéla, 7 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Nymburk - ZUŠ B. M. Černohorského, Palackého třída 574/62
Fotografie

Medaile

  • Salavová Kateřina [ 1 | 2 | 3 ], 16 let
  • Špačková Anna [ 1 | 2 ], 15 let
Olomouc - ZUŠ M.Stibora-výtvar.obor, Pionýrská 4/474
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Černá Natálie, 13 let
  • Kaštil Ondřej, 13 let
  • Kostkan Tomáš, 13 let
  • Portyšová Anna, 12 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Opočno - ZUŠ, Trčkovo nám. 10
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Bastlová Lucie, 11 let
  • Hubená Bára, 10 let
  • Metelková Michaela, 11 let
  • Richterová Barbora, 15 let
Ostrava - Muglinov - ZUŠ, U Jezu 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Pardubice - ZUŠ, Havlíčkova 925
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Píšová Natálie, 8 let
  • Sákrová Anna, 10 let
  • Štěpánková Eliška, 11 let
Pečky - ZUŠ, Barákova 700
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Pelhřimov - ZUŠ, Pod Kalvárií 850
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Fanta Daniel, 6 let
  • Hrnčíř Jan, 10 let
  • Jírů Jana, 12 let
  • Zajíčková Lucie, 12 let

Čestné uznání

  • Brtna Matyáš, 16 let
  • Bulant Tomáš, 12 let
  • Neskromníková Veronika, 16 let
  • Šádová Emma, 11 let
  • Vytisková Karolína, 14 let
Písek - ZUŠ Otakara Ševčíka, Šrámkova 131
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Bártíková Anežka, 12 let
  • Bartošíková Anežka, 13 let
  • Čurdová Anna, 11 let
  • Kodýmová Barbora, 14 let
  • Kořenová Tereza, 13 let
  • Majorenko Tomáš, 12 let
  • Tesková Sylvie, 13 let
Keramika

Čestné uznání

Plumlov - ZUŠ, Na Aleji 44
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Smitalová Nikola, 10 let
Keramika

Čestné uznání

Plzeň - Soukromá ZUŠ Trnka o.p.s., Rodinná 965/39
Malba, kresba

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Jagellonská 695/14
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Benešová Denisa, 15 let
  • Burešová Terezie, 10 let
  • Cislerová Barbora, 11 let
  • Černá Michaela, 12 let
  • Černá Petra, 14 let
  • Černická Barbora, 11 let
  • Denková Adéla, 8 let
  • Fialová Jana, 11 let
  • Fialová Zdeňka, 13 let
  • Chlápková Simona, 12 let
  • Chuchlíková Anežka, 10 let
  • Kalinová Michaela, 13 let
  • Kliková Nikola, 11 let
  • Kratochvílová Alena, 15 let
  • Le Thanh Qui, 10 let
  • Ottová Petra, 11 let
  • Randová Hana, 11 let
  • Růžková Julie, 6 let
  • Stejskalová Zuzana, 5 let
  • Štajer Vojtěch, 10 let
  • Tauschová Lenka, 11 let
  • Tichotová Klára, 10 let
  • Tolarová Alena, 13 let
  • Vopalecká Anna, 10 let

Čestné uznání

  • kolektivní práce dětí Létavý hmyz, 10 - 13 let
  • Feřsteková Nikola, 6 let
  • Hrubá Valerie, 10 let
  • Kučerová Denisa, 10 let
  • Pohořelá Eliška, 10 let
  • Zátko Matěj, 8 let
Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Čestné uznání

Plzeň - ZUŠ, Sokolovská 30
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Papazianová Maruška, 7 let
  • Pašková Julie, 8 let
Plzeň - ZUŠ B. Smetany, Revoluční 100
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Černá Hana, 13 let
  • Pešťáková Lenka, 12 let
Praha 1 - ZUŠ, Biskupská 12
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fousková Emma, 6 let
  • Kryštůfek Teo, 12 let
  • Pelech Petr, 12 let
Keramika

Medaile

Čestné uznání

Praha 3 - Žižkov - ZUŠ, Štítného 520/5
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Beringerová Simona, 12 let
  • Gruberová Anna, 12 let
  • Havelková Anna, 10 let
  • Komárková Kristýna, 12 let
Praha 5 - ZUŠ, Štefánikova 19
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Budlovská Sára, 8 let
  • Dobrotková Zuzana, 8 let
  • Husák Kristián, 8 let
  • Kudrnová Barbora, 13 let
  • Leiskeová Martina, 9 let
  • Lokota Eli, 8 let
Praha 5 - Košíře - ZUŠ, Na Popelce 18
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 5 - Zbraslav - ZUŠ, Opata Konráda 1196
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6 - ZUŠ, Nad Alejí 28
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bílý Matěj, 9 let
  • Dreslerová Josefina, 14 let
  • Fňukalová Emilie, 6 let
  • Kollertová Nela, 7 let
Praha 6 - Břevnov - ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Neumannová Michaela, 7 let
  • Vonásek Savělij, 12 let
Praha 9 - Čakovice - ZUŠ Marie Podvalové, Cukrovarská 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 9 - Horní Počernice - ZUŠ, Ratibořická 30
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Málková Dominika, 15 let
  • Zimák Mikuláš, 13 let
Prostějov - ZUŠ Vladimíra Ambrose, Kravařova ul. 14
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Čestné uznání

Řevnice - ZUŠ, Mníšecká 29
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jindrová Adéla, 8 let
Starý Plzenec - ZUŠ, Raisova 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bajer Vojtěch, 9 let
  • Kloučková Kateřina, 8 let
  • Pančíková Nikola, 5 let
Strakonice - ZUŠ, Kochana z Prachové 263
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Divišová Eliška, 11 let
  • Fribertová Lucie, 10 let
  • Hrdina Jan, 8 let
  • Kostěncová Veronika, 12 let
  • Kuncl David, 13 let
  • Kuncl Martin, 16 let
  • Nešpůrková Barbora, 11 let
  • Žahourová Diana, 8 let
Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Stříbro - ZUŠ Stříbro, Kostelní 106
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Burianová Marie, 9 let
  • Fuchs Štěpán, 7 let
  • Krbcová Veronika, 8 let
  • Pokorný Bohdan, 10 let
  • Triščíková Daniela, 8 let
  • Votavová Eliška, 7 let
Šternberk - ZUŠ, Olomoucká 1289/3
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Foukalová Vendula, 11 let
  • Grégr Lukáš, 7 let
  • Janošík Adam, 8 let
  • Lhotská Gábina, 9 let
Šumperk - ZUŠ, Žerotínova 11
Malba, kresba

Čestné uznání

Tachov - ZUŠ, Rokycanova 1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Danielová Valerie, 8 let
  • Hovězáková Markéta, 11 let
Telč - ZUŠ, Nám. Zachariáše z Hradce 71
Malba, kresba

Čestné uznání

  • kolektivní práce dětí Motýli, 10 let
  • Hlatká Tereza, 10 let
Teplice - ZUŠ, příspěvková organizace, Chelčického 4
Malba, kresba

Čestné uznání

Uherské Hradiště - Slovácká ZUŠ, Palackého nám. 260
Malba, kresba

Čestné uznání

Uherský Brod - ZUŠ, Mariánské náměstí 61
Malba, kresba

Čestné uznání

Ústí nad Orlicí - ZUŠ Jaroslava Kociana, Smetanova 1500
Keramika

Čestné uznání

Velké Popovice - ZUŠ, Komenského 198
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Štanc Štěpán, 11 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Novotný Petr, 9 let
  • Sýkorová Ivana, 9 let
  • Štanc Štěpán, 11 let
Zlín - Malenovice - ZUŠ, tř. Svobody 868
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Danielová Kateřina, 10 let
  • Mikulčíková Ester, 13 let
  • Němcová Barbora, 13 let
  • Otépka Ondřej, 9 let
  • Smolka Samuel, 8 let
  • Stavjaníková Eva, 12 let
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Javorská, 12 let
  • Němcová Barbora [ 1 | 2 ], 13 let
  • Němcová K. [ 1 | 2 ], 13 let
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Blatná - Domov Petra, Mačkov 79
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dvořáková Jana, bez udání věku
  • Šíchová Veronika, bez udání věku
České Budějovice - MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s., U Hvízdala 9
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Dvůr Králové nad Labem - ZŠ při léčebně zrak. vad, Sladkovského 840
Malba, kresba

Čestné uznání

Hořovice - ZŠ a MŠ speciální, Svatopluka Čecha 455
Malba, kresba

Čestné uznání

  • kolektivní práce dětí Brouci, 12 - 13 let
Jihlava - ZŠ speciální, Březinova 31
Malba, kresba

Čestné uznání

Kladno - Rozdělov - MŠ speciální, Moskevská 3083
Malba, kresba

Čestné uznání

Kladno 2 - ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Pařížská 2199
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mizer Zdeněk, 15 let
  • Svetec Sophia, 12 let
  • Šuhay Lukáš, 14 let
Keramika

Čestné uznání

Olomouc - Topolany - SŠ, ZŠ a MŠ DC 90, s.r.o., Nedbalova 36
Keramika

Čestné uznání

Písek - Denní a týdenní stacionář Duha, Mukařovského 2309
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Praha 1 - ZŠ praktická a Praktická škola K. Herforta, Josefská 4
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Svoboda Michal, 11 let
Praha 5 - Stodůlky - ZŠ Praktická a ZŠ Speciální, Trávníčkova 1743
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Balla Anna, 9 let
  • Fiala Daniel, 9 let
  • Hradil Lukáš, bez udání věku
  • Stehlík Petr, 15 let
Protivín - Centrum sociálních služeb Horizont, K lomu 239
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Barabášová Kateřina, bez udání věku
  • Baumann Tomáš, bez udání věku
  • Mach Miloslav, bez udání věku
  • Veselá Kateřina, bez udání věku
Keramika

Čestné uznání

Raspenava - Domov, Fučíkova 432
Malba, kresba

Čestné uznání

Strakonice - Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Kadlec Jaroslav, bez udání věku
Strakonice - ZŠ praktická, Plánkova 430
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Doudová Petra, 12 let
  • Lacko Jan, 10 let

↑ Nahoru

Domy dětí a mládeže, výtvarné kroužky a studia

Česká Skalice - SVČ Bájo, Husovo nám. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Fischerová Eliška, 14 let
  • Řeháková Lucie, 14 let
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Dvůr Králové nad Labem - Keramické studio Jarmily Tyrnerové, Kohoutov 74
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kladno - Výtvarný kroužek Zdeňka, J. Kociána 2392
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Strejčková Aneta, 8 let
  • Štorkánová Katka, 7 let
Praha 2 - DDM Praha 2, STV - Umělecké studio, Vratislavova 13
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 2 - DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Slezská 21/ 920
Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Praha 3 - Žižkov - Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 100
Keramika

Medaile

Medaile škole za kolekci keramiky

Praha 5 - Smíchov - Výtvarný spolek Hruška, Janáčkovo nábřeží 47
Malba, kresba

Čestné uznání

Roztoky - ATELIÉR JoE, sdružení Roztoč, Čechova 564
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Soběslav - DDM Domeček, Na Pršíně 27
Keramika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Střední školy

Dobříš - Gymnázium Karla Čapka, Školní 1530
Malba, kresba

Čestné uznání

Holešov - Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Odložilíková Michaela, 14 let
Hořovice - Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617/6
Malba, kresba

Čestné uznání

  • kolektivní práce dětí Etikety, 12 let
  • Benetková Ilona, 12 let
  • Jelínková Veronika, 12 let
  • Karásková Jana, 12 let
  • Kebertová Daniela, 12 let
  • Nová Lucie, 12 let
Hradec Králové - Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Švecová Petra, 15 let
Jindřichův Hradec - Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II.
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Furták Daniel, 14 let
  • Kořínek Adam, 14 let
Krnov - Gymnázium, Smetanův okruh 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Šantrůčková Lucie, 16 let
Kroměříž - Arcibiskupské gymnázium, Pilařova 3
Malba, kresba

Čestné uznání

Ostrava - Poruba - Wichterlovo gymnázium, Čs. Exilu 669
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Blažková Barbora, 16 let
  • Kolář Michal, 13 let
  • Kyšková Jana, 12 let
Poděbrady - Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Studentská 166
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 4 - Gymnázium, Budějovická 680
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fingerhutová Štěpánka, 14 let
  • Hájek Jan, 14 let
Rychnov nad Kněžnou - Gymnázium F.M. Pelcla, Hrdinů odboje 36
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jarkovská Jarmila, 14 let
Valašské Meziříčí - Gymnázium Fr. Palackého, Husova 146
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bartoňová Pavla, 16 let

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus