MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 38 » Ocenění » Účastníci ze SR

Ocenění účastníci ze SR

Mateřské školy, Základní školy, Základní umělecké školy, Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením, Střední školy

Mateřské školy

Poprad - Súkromná MŠ Stella, Jarná 3168/13
Malba, kresba

Čestné uznání

Starý Tekov - MŠ, Kováčova 10
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Základní školy

Fiľakovo - ZŠ, Farská lúka 64/A
Malba, kresba

Čestné uznání

Horná Súča - ZŠ s MŠ Michala Rešetku, Horná Súča 242
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ondrišáková Lucia, 15 let
  • Vašíčková Simona, 15 let
Pribeta - ZŠ s VJM - Alapiskola, Školská 8
Malba, kresba

Čestné uznání

Pribylina - ZŠ a MŠ J. Lajčiaka, Pribylina 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Rajecká Lesná - ZŠ, Záplotie 414
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Zákamenné - ZŠ s MŠ Jána Vojtaššáka
Žilina - ZŠ Hliny 7, Jarná 20
Malba, kresba

Čestné uznání

Zlatníky - ZŠ
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gunárová Nikoleta, 15 let
  • Šimo Šimon, 15 let

↑ Nahoru

Základní umělecké školy

Banská Bystrica - ZUŠ Jána Cikkera, Štefánikovo nábrežie 6
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Bardejov - ZUŠ M. Vileca, Hurbanova 10
Malba, kresba

Čestné uznání

Bratislava - Súkromná ZUŠ, Prokofievova 5
Malba, kresba

Čestné uznání

Bratislava - Ružinov - Súkromná ZUŠ, Ružová dolina 29
Malba, kresba

Čestné uznání

Dolný Kubín - ZUŠ I. Ballu, Nám. slobody 1271/6
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Fiľakovo - ZUŠ, Koháryho nám. 8
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Borbála Anna, 5 let
  • Kormendi Vivien, 7 let
  • Tóth Viktória, 8 let
Hlohovec - ZUŠ, Pribinova 5
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hanásová Gabriela [ 1 | 2 ], 15 let
  • Urminská Barbora, 16 let
Holíč - ZUŠ, Bernolákova 4
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Humenné - ZUŠ, Štúrova 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Kežmarok - ZUŠ Antona Cigera, Hviezdoslavova 12
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Džadoň Maroš, 11 let
  • Figlár Marek, 12 let
  • Gemzová Vesna, 7 let
  • Hantáková Tatiana, 8 let
  • Hritz Martin, 9 let
  • Paciga Filip, 8 let
  • Sisková Terezia, 8 let
Košice - ZUŠ, Kováčska 43
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Krásno nad Kysucou - ZUŠ, SNP 167
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lendak - ZUŠ, Školská 1
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Liptovský Hrádok - ZUŠ odbor výtvarný, Partizánska 185
Malba, kresba

Čestné uznání

Lučenec - ZUŠ, Novohradská 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Martin - Súkromná ZUŠ, Ul. Aurela Stodolu 60
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Holá Zuzana, 11 let
  • Kasanická Zuzana, 8 let
  • Košíková Katarína, 10 let
  • Kotríková Miriam, 10 let
  • Kuchárová Simona, 10 let
  • Mareková Nikola, 8 let
  • Mišík Juraj, 10 let
  • Šišmišová Zorka, 11 let
  • Valachová Zuzana, 10 let
  • Vel´ký Martin, 10 let
Martin - ZUŠ, P. Mudroňa 6
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Olajec Tomáš, 12 let
  • Oĺhová Hana, 12 let
  • Rahdju Benjamin, 8 let
Myjava - ZUŠ, Partizánska 290/17
Malba, kresba

Čestné uznání

Námestovo - ZUŠ, Hattalova 367/15
Malba, kresba

Čestné uznání

Partizánske - ZUŠ, Nám. SNP
Malba, kresba

Čestné uznání

Poprad - Súkromná ZUŠ, Letná 3453/34
Malba, kresba

Čestné uznání

Poprad - ZUŠ, Štefánikova 99/72
Malba, kresba

Čestné uznání

Prešov - ZUŠ, Októbrová 32
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Prievidza - ZUŠ Ladislava Stančeka, Rastislavova 745/13
Malba, kresba

Čestné uznání

Rajec - ZUŠ, Ul. 1. mája 412/1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tužinčin Patrik, 12 let
Rimavská Sobota - ZUŠ, Salvova 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Ružomberok - Súkromná ZUŠ, Štiavnická cesta 80
Malba, kresba

Čestné uznání

Sabinov - ZUŠ, Námestie slobody 29
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pállová Andrea, 15 let
Skalica - ZUŠ, Kráľovská 16
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Spišská Belá - ZUŠ, Zimná 12
Cena poroty 2010
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Alexyová Adriana, 10 let
  • Čekovská Radoslava, 7 let
  • Ježík Matej, 9 let
  • Kovalčík Lukáš, 6 let
  • Kovalčíková Katarína, 10 let
  • Kundl´ová Janka, 10 let
  • Líneková Lenka, 9 let
  • Majerčák Tomáš, 10 let
  • Malíková Zuzana, 6 let
  • Mušková Bibiana, 7 let
  • Plišková Janka, 9 let
  • Sebešová Natália, 6 let
  • Sedlák Ján, 9 let
  • Slovjaková Miroslava, 10 let
  • Smiková Viktória, 8 let
  • Štefaňáková Karolína, 8 let
  • Úrodová Zuzana, 10 let
  • Zamkovská Helena, 9 let

Čestné uznání

  • Belončák Matej, 7 let
  • Čarnogurská Dominika, 6 let
  • Čekovská Michaela, 13 let
  • Čupková Mária, 5 let
  • Kovalčíková Lívia, 5 let
  • Kvasňáková Miriam, 6 let
  • Labusová Ruženka, 7 let
  • Pisarčíková Kristína, 6 let
  • Pisoňová Dominika, 10 let
  • Rennerová Soňa, 6 let
  • Sisková Timea, 6 let
  • Strišovská Jana, 11 let
  • Škvarek Adam, 5 let
  • Šoltysová Ema, 5 let
Svätý Jur - ZUŠ, Kollárova 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fiam Filip, 8 let
  • Hutňan Daniel, 9 let
Topoľčany - Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Stummerova 20
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Petrásšková Lívia, 13 let
Trenčín - Súkromná ZUŠ, Gagarinova 7
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Syrná Kristína, 8 let
Vrútky - ZUŠ Frica Kafendu, Sv. Cyrila a Metoda 20
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Bosini Veronika, 12 let
  • Ďurica Bystrík, 7 let
  • Holonková Lea, 7 let
  • Kubisová Adelka, 9 let
  • Tomková Janka, bez udání věku
Žilina - ZUŠ, Gaštanová 8327/56 A
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Bevelaqua Adrián, 11 let
  • Hodoňová Simona, 14 let
  • Masaryk František, 9 let
Žilina - ZUŠ Ferka Špániho, Martinská 19
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Milová Soňa, 11 let
  • Žigo Lukáš, 14 let
Žilina 3 - ZUŠ - Kysucké Nové Město, Poboč. ZŠ, Slov. Dobrovoľníkov
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Speciální školy, školy se zdravotním zaměřením

Komárno - Špeciálna ZŠ, Hradná 7
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Bukačová Dominika [ 1 | 2 ], 10 let
  • Horváth Martin, 8 let
  • Lakatos Sebastian, 8 let

↑ Nahoru

Střední školy

Skalica - Gymnázium F.V. Sasinka, Nám. slobody 3

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus