MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 38 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Afghánistán, Albánie, Arménie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Japonsko, Kanada, Kapverdské ostrovy, Kazachstán, KLDR, Korejská republika, Kuba, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Německo, Norsko, Paraguay, Peru, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Sýrie, Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela

Afghánistán

Kabul - Institute of construction and local industries
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Albánie

Tirana - Group "GEZIMI I SYRIT"
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Arménie

Yerevan - Educational complex Armenian national lycee after Anania Shirakatsy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Baku European Lyceum
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

  • Hanifayeva Leman [ 1 | 2 | 3 ], 9 let
Baku - Nizami District Creative Center for Children and Teenagers
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mamedova Gunel, 13 let
  • Movsumova Narmin, 12 let
Baku - The Gimnasium of Arts
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Askerov Asker, 10 let
  • Qadjiyeva Nigar, 10 let
  • Qureyshi Samir, 10 let
  • Sultanov Gamal, 10 let
Siyezen - Siyezenskaya Shkola Detskogo iskusstva
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mammedova Mahizer Agabala, 15 let

↑ Nahoru

Bangladéš

Chittagong - Cider International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bělorusko

Baran - Detska Art School No 3
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ivanova Sophiya Alekseevna, 12 let
Grodno - Art School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Demida Elena, 15 let
  • Faddeeva Sofia, 13 let
  • Trohimik Alesia, 13 let
  • Tychker Renata, 12 let
  • Zajka Iulia, 14 let
Grodno - CVR "Pramen"
Malba, kresba

Čestné uznání

Kolodychy - Study "10"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pavlov Klim Arturovich, 7 let
Minsk - Children art studio by Rishard May
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Matskevich Slava, 12 let
Minsk - CVR Mayak
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Rusakovich Polina Pavlovna, 8 let
Minsk - Gymnazium No 75
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Burdyko Nastya, 16 let
Minsk - Music School N. 115
Fotografie

Čestné uznání

  • Lazar Katia, 13 let
Minsk - The centre of artistic work (creation)
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kovalyonok Nikolai, 9 let
  • Zhakova Maria, 9 let
  • Zharnovskaya Christina, 11 let
Minsk - Uchrezhdenie Zolak
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Molodechno - Childs artistic school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Senko Alina Sergeevna, 12 let
Mozyr - Centr deskogo tvorchestva, Narodnaya izostudiya "Farby"
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Agamenko Anya, 9 let
  • Starovoit Darya, 13 let
Orsha - Studia izobrazitelnogo iskusstva "Palitra"
Malba, kresba

Medaile

  • Filimonov Dmitrii [ 1 | 2 ], 4 roky

Čestné uznání

  • Levshitskaya Anna, 6 let
  • Ponkratenko Vladislav, 5 let
Polotsk - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tsarov Vadim Vadimovich, 8 let
Rechitsa - Rechitskaya gosudarstvennaya shkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Petrovskiy Aleksandr Anatolyevich, 8 let
Soligorsk, Parkovaya str.
Malba, kresba

Medaile

Soligorsk - Centre detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Azhenilok Vladislav, 10 let
  • Komarovskaya Natalia, 10 let
  • Matvienko Aleksandra, 5 let
  • Zhdanko Anna, 8 let
Soligorsk - Detskaya khudojestvenaya shkola Art school
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Zotova Polina, 9 let
Soligorsk - School no. 9
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Belko Anastasia, 14 let
  • Meleshko Cristina, 15 let
Soligorsk - Technik Centre
Fotografie

Čestné uznání

Vitebsk - Art Studio "Ant-Hill"
Malba, kresba

Medaile

Vitebsk - School No. 25
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Davidulina Margarita, 8 let
  • Petrov Kostya, 16 let
Vitebsk - UO GDTDiM izo-studia Sjuzet
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Butosiva Veronika, 9 let
  • Mankovskaya Natalya Valerievna, 10 let
Vitebsk - Vitebsk Children Art School no. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Prudnikov Igor, 15 let
  • Zerkouskaya Anastasia, 15 let

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Sarajevo - OŠ Fatima Gunic
Malba, kresba

Čestné uznání

Sarajevo - OŠ Mehmedalija Mak Dizdar
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Čovčič Benjamin, 13 let
  • Džafič Amel, 13 let
  • Majstorič Alen, 13 let

↑ Nahoru

Brazílie

Rio Claro - E.M Francisco Teixeira de Oliveira
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Rio de Janeiro - Atelier Portal Das Artes
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Magalhaes Bruna De Souza, 13 let
  • Porto Ana Catarina, 4 roky
  • Santos Thalles Maximiano, 13 let
  • Tebaldi Laura Bastos, 5 let
Rio de Janeiro - C. E. Antonio Figueira de Almeida
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pereira Livia Marcelle, 15 let

↑ Nahoru

Bulharsko

Gabrovo - Children painting group
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Angelova Viktoria, 6 let
Lovech - Art - School "GEYA"
Malba, kresba

Čestné uznání

Nova Zagora - Art Studio DUGA
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dancheva Maria, 6 let
  • Stoeva Tsveta, 9 let
Sevlievo - Children painting school by "Razvitie" cultural club
Malba, kresba

Medaile

Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Krasimirova Pavla Minkova, 9 let
Sofia - Art studio Prikazen Svjat
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dimitrova Cvetelina, 9 let
Sofia - Studio of Fine Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tomanov Denis, 9 let
Targoviste - Art Studio "Shareni Prasti"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Todorov Ivailo Plamenov, 6 let
Targoviste - Fine arts school "Arteya"- Nelly Cholakova
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

  • Nevzatova Melis, 6 let
  • Penchev Radoslav Genadi, 9 let
Targoviste - Fine Arts Studio
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Čestné uznání

  • Marinova Marina, 10 let

↑ Nahoru

Černá Hora

Bijelo Polje - Elementary School Marko Miljanov
Fotografie

Čestné uznání

  • Grandov Alexander, 14 let
Budva - JPU Ljubica Jovanović - Maše
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Rajovič Dajana, 6 let
Cetinje - JPU Zagorka Ivanović
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Borozan Ksenija, 5 let
Kotor - JPU Radost
Malba, kresba

Čestné uznání

Podgorica - JUOŠ Savo Pejanović
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Radovič Marina, 13 let
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

  • Maksan Nikola, 13 let
  • Raspopovič Nikoleta, 14 let
Podgorica - Primary School OKTOIH
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Božovič Jovana, 14 let
  • Vukmirovič Maša, 13 let
Rožaje - O.Š. 25. MAJ
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hot Melisa, 12 let
  • Kočan Adelina, 12 let
Rožaje - OŠ BAC Rožaje
Malba, kresba

Čestné uznání

Rožaje - OŠ Bratstvo Jedinstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mujevič Meris, 14 let

↑ Nahoru

Čína

Hong Kong - NG´S ART SCHOOL
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Kum Ho Fung, 4 roky
Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Suibin - 290 middle school Heilongjiang
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gao Caixia, 13 let

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Alexandria Sporting Club, Children Art class
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Abdel Menann Elgendy Rowan, 7 let
  • Ahmed el Khar Botly Hania, 5 let
  • Ahmed Kandil Karma, 4 roky
  • Allah soleh el Haddad Heba, 13 let
  • Ihab Nassar Youssef, 4 roky
  • Mohamed Gomaa Omar, 8 let
  • Yasser el Gohary Alya, 5 let
Cairo - Cairo Goverment, Zahret El Madain school
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Tallinn - Tallinna Vanalinna Kunstikeskus
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Etiopie

Wukro - Megabit Selasa
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kefey Biniiyam Weldegebriel, 14 let
Wukro - St. Mary
Malba, kresba

Čestné uznání

Wukro - Wukro Secondary School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Gebremariam Selemon Negussie, 15 let

↑ Nahoru

Filipíny

Manila - Ramon Magsaysay High School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Desamero Dheil Christian, 13 let
Manila - St. Cruz - St. Stephen´s High School
Malba, kresba

Čestné uznání

Quezon - Bagong Silangan High School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Manalon Jedediah Paul, 14 let
Quezon - Batasan Hills National High School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Perez Jeson, 14 let
San Lorenzo - Assumption College Basic Education Division
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Gruzie

Tbilisi - Saint Tamars School
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - The Children´s Art Gallery
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Chorvatsko

Delnice - OŠ Ivana Gorana Kovačica
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Jakovac Dominik, 10 let
Kriz - Foto Video Klub "35 mm" Kriz
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Hersst Ema, 13 let
  • Trusk Mihaela, 12 let
Lopatinec - Ivana Gorana Kovačiča Sveti Juraj na bregu
Fotografie

Čestné uznání

  • Kadi Lovro, 13 let
Zagreb - Hrvatski fotosavez
Fotografie

Medaile

  • Bosnar Filip [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ], 15 let
  • Ferderber Dario [ 1 | 2 ], 14 let
  • Grguliaš Hrvoje [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ], 14 let
  • Konjevič Anamarija [ 1 | 2 | 3 | 4 ], 15 let
  • Lončarič Katarina [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ], 14 let
  • Mačešič Dajana [ 1 | 2 | 3 | 4 ], 14 let
  • Ostovič Juraj [ 1 | 2 ], 14 let
  • Šklebar Tomislav [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ], 14 let

Čestné uznání

  • Franov Maria Silvia, 14 let
  • Kadrič Hana, 14 let
  • Kusanovič Renato, 15 let
  • Martinič Josip, 13 let
  • Pintar Ivan, 14 let
  • Vodopivec Filip, 12 let
Zagreb - Hrvatski shkolski muzei
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indie

Alkapuri / Baroda - Hobby centre
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Desai Bhavi Mehul, 9 let
  • Shah Harin Sanjay, 7 let
  • Shah Ridham Hitul, 8 let
  • Yadav Swara Manoj, 12 let
Barasad - Children´s Art World (Centre for Creative Art and Culture)
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Sarkar Sree Moyintee, 13 let
Guntur - Sri Poojitha Public School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Aleti Suneel, 13 let
Hyderabad - Office Sekretary Young Envoys International
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Faiz MD., 11 let
  • Reddy Mounika, 9 let
  • Shreetej A., 8 let
Kolkata - Rangak Art school
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kolkata - The Park Institution
Malba, kresba

Čestné uznání

Mumbai - Shefali´s Art Classes
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Basu Ekisha, 9 let
  • Gomes Elden, 8 let
  • Hariawala Virken, 12 let
  • Hodavdekar Manasi, 10 let
  • Mehta Navya, 9 let
  • Patel Vidhi, 9 let
  • Paurush Shetty, 11 let
  • Salvekar Ankit, 13 let
  • Shetty Prathishta, 10 let
  • Vira Khushi, 8 let

↑ Nahoru

Indonézie

Bandung - Ananda Visual Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Írán

Arak, Sahar Ave.
Malba, kresba

Čestné uznání

Borazjan - Boushehr - ARTA Art Institute
Malba, kresba

Čestné uznání

Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Heydari Amir-Mahdi, 6 let
  • Kheirkhah Amir -Abbas, 6 let
  • Majidian Hatef, 7 let
  • Mir - Hosseini Ali, 6 let
  • Sepideh, bez udání věku

↑ Nahoru

Itálie

Montecorvino Rovella, via Tullio Lenza
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Izrael

Petah Tiqwa - Artstudio
Malba, kresba

Čestné uznání

Ramat-Gan - Hamatmid
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Assulin Noam, 10 let

↑ Nahoru

Japonsko

Nara Kashiharashi - Dreamy Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6 - Japonská škola v Praze
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Hidaka Yunosuke, 12 let
  • Makino Shunya, 15 let
  • Matsui Makoto, 12 let
  • Morisawa Rindai, 11 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Tokyo - Kamon Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Furukawa Taisei, 5 let
  • Yoshida Shotaro, 5 let

↑ Nahoru

Kanada

Dundas - Dundas Valley School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kapverdské ostrovy

Praia - Centro Cultural Brasil - Cabo Verde

↑ Nahoru

Kazachstán

Almaty - School "Best"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Adylov Daniyar, 10 let
Almaty - SHG 83 cv. Pechcat, GUDSH
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kamenogorsk - Detskaya khudozhestvenaya Shkola
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Ogeredova Ira, 12 let
  • Tokenova Madina, 14 let
  • Vediakina Ksenia, 16 let

Čestné uznání

  • Kurakova Kristina, 10 let
Petropavlovsk - Detsko-iunosheskii centr vneshkolnoi raboty
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kuznetsov Roman Olegovich [ 1 | 2 ], 8 let
Uralsk - CVR Akzhaikskogo r-ona, GKP OCDTT
Fotografie

Medaile

  • Khamidullin Rafael Ranilovich [ 1 | 2 | 3 | 4 ], 15 let

↑ Nahoru

KLDR

Pchjongjang - Ribokjae Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Busan Middle School of Arts
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Choi Ju Hyan, 14 let
  • Jang Youn Joo, 13 let
  • Jang Yu-lim, bez udání věku
  • Kim Ah-Young, 15 let
  • Kim Eunchae, 14 let
  • Kim Gyu Ri, 14 let
  • Kim Ju Hyeon, 14 let
  • Lee Da Young, 13 let
  • Moon Han Eul, 14 let
  • Park Joeng Eun, 14 let
  • Song Soo Jee, 14 let
  • Yang Won Kyung, 13 let

↑ Nahoru

Kuba

Havana - Casa de Cultura de Santiago de Las Vegas Boyeros
Malba, kresba

Čestné uznání

Trinidad - Casa de Cultura Julio Cueva Diaz
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Gargzdai - Vaivorykštés Gymnasium
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Griciute Greta, 14 let
  • Jankauskaite Gabriele, 14 let
  • Lotuzaite Gabriele, 15 let
  • Lukaite Ausra, 16 let
  • Luza Kestutis, 14 let
  • Rupeikaite Zivile, 15 let
Jonava - Jonavos J. Miščiukaites Meno Mokykla
Malba, kresba

Čestné uznání

Lentvaris - Lentvaris Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kozlovskij Arnoldas, 9 let
Trakai - Art school of Trakai
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Viekšniai - Viekšniai Kindergarten Liepaite
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Anužyte Gabriele, 6 let
  • Gudavičius Gratas, 5 let
  • Jurkute Darija, 5 let
  • Turauskaite Dainora, 6 let
Vievis - Vievis Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Markevičius Raigardas, 9 let
Vilnius - Lithuanian training centre for the blind and visually impaired
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vilnius - Vilnius Art School for Children and Youth
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dauderyte Barbora, 9 let
  • Jakaite Elena, 10 let
  • Kibildis Juozas, 9 let
  • Puolyte Paula, 8 let
  • Rinkevičius Rafal, 8 let

↑ Nahoru

Lotyšsko

Césis - Césis Bérnu un Jauniešu centr
Keramika

Čestné uznání

Daugavpils - BJC "Jauniba"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kravcova Viktorija, 9 let
Engure - Engures school of Music and arts
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vigante Laura, 13 let
Jelgava, Laksttagalu
Malba, kresba

Medaile

Jürmala - Art school Jurmala
Malba, kresba

Čestné uznání

Kekava - Kekava Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Berkmane Darta, 12 let
  • Engele Elvira, bez udání věku
  • Grebze Agate, 12 let
  • Oto Liva, 13 let
  • Reisone Reicela, 11 let
  • Zuka Katrina, 12 let
Keramika

Čestné uznání

Lapmežciems - Lapmežciema Pamatskola
Keramika

Čestné uznání

Livani - Livänu bërnu un jauniešu centrs
Keramika

Čestné uznání

Málpils Novads - Málpils Vidussskola
Keramika

Čestné uznání

Marupe - Marupe Music and Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Eglite Ulrika, 9 let
Olaine - Olaine Secondary School No 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Preili - Preilu novada Bërnu un Jaunišu centrs
Malba, kresba

Čestné uznání

Rezekne - Centre for Schoolchildren by interests
Malba, kresba

Čestné uznání

Rezekne - Magic Paintbrush
Malba, kresba

Medaile

Riga - 88. Secondary School
Fotografie

Čestné uznání

Riga - Bernu un Jauniešu centrs Rigas Skolenu Pils
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Riga - BJC IK. Auseklis
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zinčenko Natalija, 11 let
Riga - Graphic Art Workshop Galeria Centrs
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Eisaka Kate, 5 let
  • Malniece Sofija, 7 let
  • Mauerzaks Elmars, 9 let
  • Stepina Annija, 5 let
  • Šteimane Zane, 9 let

Čestné uznání

  • Veirina Diana, 7 let
Riga - Private Lessons
Malba, kresba

Medaile

Riga - Riga Center Primary School of Applied Art
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - Rigas Juglas vidusskola
Kombinovaná technika

Medaile

Riga - Rigas Rinužu Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - Tehniskas Jaunrades Nams
Malba, kresba

Medaile

Kombinovaná technika

Medaile

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Salaspils - Salaspils Music and Art school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Susko Viktorija, 9 let
Tukums - Tukuma Mákslas skola
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Valka - Valka Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Valmiera - Valmiera Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Taurite Renate, 10 let
Varaklani - Varaklanu Muzikas UN Makslas skola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Stafecka Liga, 13 let

↑ Nahoru

Maďarsko

Budapest - Elementary School for Low Vision Children
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Malajsie

Georgetown - Chung Ling High School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Hong Jun Jie, 14 let
  • Lim Chun Yang, 14 let
  • Lim Kai Xern, 15 let
  • Neoh Kai Chyuen, 14 let
  • Ooi Lim Seong Liang, 15 let
  • Sim Zhiwei, 15 let
  • Tan Isaac Li Shung, 14 let
  • Tan Kelvin Chuin Keng, 14 let
  • Tan Yu Kai, 14 let
Kedah - YS Art Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Kuala Lumpur - Balai Seni Lukis Negara - National Art Gallery Malaysia
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Amer Bin Hafizuddin, bez udání věku
Kvantan - Sekolah Kebangsaan LKTP Bukit Kvantan
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Muhammad Fakhrie Amin Robidin Fadzilah, 11 let

↑ Nahoru

Mexiko

Mexicali Baja California, Av. Rio Mayo
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Moldavsko

Chisinau - Lyceum GINTA LATINA
Malba, kresba

Čestné uznání

Kishinev - Khudozhestvenyi licei A. V. Shchuseva
Fotografie

Čestné uznání

  • Bykova Aleksandra Borisovna, 15 let

↑ Nahoru

Mongolsko

Ulaanbaatar - Childrens Art Centre of Mongolia
Malba, kresba

Čestné uznání

Ulaanbaatar - School No 1, Laboratory
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Gütersloh - Malschule "Artige Kinder"
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Norsko

Oslo - Voksen Skole
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Paraguay

Asunción - Escuela Taller de Expresion Infantil
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Peru

Trujillo - Taller de Arte Trazos
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Rybnik - Mlodziezowy Dom Kultury
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Kralka Zuzia, 5 let
  • Kulpok Agata, 5 let
  • Stypka Julia, 7 let
  • Zajac Milosz, 7 let
Rzeszów - Mlodziezowy dom kultury
Malba, kresba

Čestné uznání

Zamošč - Mlodziezowy dom kultury im. Kornela Makuszynskiego
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rakousko

Gramastetten - VS Gramastetten
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rumunsko

Arges - Scoala Albestii de Arges
Malba, kresba

Čestné uznání

Iasi - Paradis Kindergarten
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Cozma Eduard, 4 roky
  • Motruc Andrei Constantin, 8 let
Iasi - Primary School V. Conta
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Sfanta Elena - Scoala cu cls I - VIII Sf. Elena
Keramika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rusko

Birobidjan - Aesthetic Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Chelyabinsk - Dvorec pionerov i shkolnikov
Malba, kresba

Medaile

Elektrostal - Children art study, Lyceum 7
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lusin Misha, 7 let
Kizil - Children´s school of arts
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lukyanova Karina, 12 let
Krasnodar - Studiya "Ivolga"
Malba, kresba

Čestné uznání

Krasnoyarsk - Detskaia khudozeshtvennaya skhola no. 1 im. V. I. Surikova
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Langepas - LGMAOU DOD khudozhestvenaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tazhieva Adelina Erikovna, 12 let
Luga - Lujskaya detskaya hudojestvennaya shkola
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Belehova Valeriya Romanovna, 16 let
  • Forsman Julia Mihailovna, 14 let
  • Tupicyna Anastasiya Alexandrovna, 14 let
Megion - Detskaya khudojestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ivanova Uliya Viktorovna, 13 let
Megion - Shkola iskusstv No 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Luzin Mikhail Ivanovich, 9 let
Mejdurechensk - Municypalnoe obsceobrazovatelnoe ucherejdenie shkola N. 19 s uglublennym izucheniem ekonomiki
Fotografie

Čestné uznání

  • Makashova Mariia Igorevna, 16 let
Moskva - Children´s Art Studio "Ulei"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Romanova Zoja, 7 let
  • Soboleva Katy, 7 let
  • Ziman Sasha, 7 let
Moskva - Darwins museum art studio
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chereshneva Anna Andreevna, 7 let
Moskva - GOU SOSH N.26
Fotografie

Medaile

  • Dronjaev Oleg Igorevich [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ], 12 let
Moskva - School No. 1188
Malba, kresba

Čestné uznání

Nizhny Novgorod - DDT im V. P. Chkalova
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Guseva Svetlana Sergeevna, 5 let
  • Razumova Maria Dmitrievna, 10 let
Nizhny Tagil - Art-studiya Maia
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Savchenko Valeriya Vladimirovna, 11 let
Nizhny Tagil - Children Art School No 1
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gavrilova Tanya, 14 let
Novoshakhtinsk - DXSH
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lavruchin Maksim, 8 let
Novosibirsk - MOU Sanatornaya shkola -internat No 133
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Brodova Angelina Olegovna, 13 let
Novozybkov - Novozybkovskaya detskaya khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Nikolaenko Aleksadra, 7 let
Omsk - DSHI-14
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chudinova Marina, 13 let
  • Kuzina Sofia, 8 let
  • Podolnaya Vladlena, 15 let
Orenburg - Poselok Rozthoshi - MOU Gimnazia No 4
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gorbunova Yuliya Andreevna, 9 let
  • Sevostyanova Margarita Igorevna, 8 let
Pervouralsk - MOU DOD PDHSH children art school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Melehin Alexey, 5 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Belts Mariya, 11 let
Salsk - MOU DOD Detskaya khudozhestvennaya shkola goroda Salska
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Shamoyan Diana Gigamovna, 13 let
Saratov - School C/g No 242
Malba, kresba

Čestné uznání

Saratov - SGOO Detskaya studiya
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Sarov - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kadetova Sofija, 13 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Sarov - Detskaya schkola iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Derevenec Vadim Valdemarovich, 7 let
Severodvinsk - Artschool N.2
Malba, kresba

Čestné uznání

Shatsk - MOU Shatskaya srednaya obshcheobrazovatelnaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Churubrova Polina Alekseevna, 6 let
Staraya Kupavna - MUK "Dvorec Kultury "Akrikhin"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kalbalieva Zumrud Gabilovna, 9 let
Taganrog - Art studio "Sobitie"
Malba, kresba

Čestné uznání

Tobolsk - MAU DOD DHSH im. V. G. Perova
Malba, kresba

Medaile

Togliatti - ANO DO "Planeta detstva Lada" d/s No 146 "Kalinka"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bazin Vladimir, 4 roky
Tolgliatti - MOU DOD DJUC Planeta
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kamagaev Egor, 4 roky
Ufa - MU GDK (Gorodskoi dvorec kultury)
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mukhametdinova Snezhana, 6 let
Volgograd - Detskaya khudozhestvennaya galereya
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Zelenogorsk - School of Children´s Art
Keramika

Čestné uznání

Zhigulevsk - MOU Detskaya shkola iskusstv No 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bondarenko Alisa Aleksandrovna, 5 let

↑ Nahoru

Řecko

Athens - Art and Cultural Center of Dafnis Municipality
Malba, kresba

Čestné uznání

Chalkis - Culture art center
Malba, kresba

Čestné uznání

Haidari - Culture Center Municipality of Haidari
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Makedonie

Kavadarci - OU Toso Velkov Pepeto
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dimova Aleksandra, 14 let
Skopje - OU Ljuben Lape
Malba, kresba

Čestné uznání

Skopje - SUGS "Nikola Karev"
Fotografie

Medaile

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Si Ling Secondary School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

↑ Nahoru

Slovinsko

Cerklje - OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem
Malba, kresba

Čestné uznání

Makole - Primary school Anice Černejeve Makole
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lampret Vid, 12 let

↑ Nahoru

Srbsko

Subotica - MKC Nepker
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Fazekas Izabella, 15 let
  • Hajnal Monika, 16 let
  • Paszterko Richard, 13 let
  • Sábity Anita, 13 let
  • Szabó Szebastián, 16 let
  • Veselinovic Nevena, 9 let
Subotica - Workshop "Em ART
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bartol Brigitta, 13 let
  • Gresak Lea, 9 let
Valjevo - OŠ Andra Savčic
Fotografie

Čestné uznání

  • Ljubičič Dunja, 13 let
Velika Plana - Primary School Karadjordje
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Popovič Biljana, 12 let
Vlasenica - Primary school "Vuk Karadžič"
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

  • Mišič Mira, 14 let
  • Sekulič Daniela, 12 let
  • Tojčič Dajana, 13 let
  • Vidovič Jelena, 13 let

↑ Nahoru

Sýrie

Homs - Private atelier M. Sibai
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Abbara Mona, 6 let
  • Abozeed Mohamad Dyiaa Aldeen, 13 let
  • Al Akrass Salma, 5 let
  • Al Uchwan Amžad, 8 let
  • Daabull Seedra, 10 let
  • Dra Sibai Zen, 9 let
  • Janseez Naya, 5 let
  • Rajjoub Kenan, 10 let
  • Terkawi Fáres, 6 let
  • Terkawi Maya, 5 let

↑ Nahoru

Thajsko

Nakhonratchasima - Wonkru 2502 School
Malba, kresba

Čestné uznání

Saraburi - Anuban Saraburi School
Malba, kresba

Medaile

Suratthani - Bansilapa Taklom Club
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Srisaksa Pongtanakorn, 9 let
  • Srisuk Kittthat, 6 let
  • Thumjan Nichapat, 8 let

↑ Nahoru

Tunis

Tunis - Ecole Privee Primaire Jeanne d´Arc
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Aksaray - Aksaray Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Akkas Bedriye, 16 let
  • Gözkaya Büsra, 16 let
  • Özkan Canan, 16 let
Aksaray - Hasandagi I.Ö.O.
Malba, kresba

Čestné uznání

Ankara - Ankara University Edukational Development Foundation Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Balcioglu Özge, 9 let
Gaziantep - Özel Sanko Okullari
Malba, kresba

Čestné uznání

Istanbul - Enka Schools
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Özgen Ela, 8 let
Istanbul - Atasehir - Ozel Eyuboglu Atasehir Ilkogretim okulu
Fotografie

Čestné uznání

  • Kocailik Aysenaz, 9 let
Izmir - Cifte Havuzlar IÖ. Okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Yaliniz Melis, 14 let
  • Zorluoglu Elifnur, 14 let
Izmir - Dugrallar ilkőgretim okulu
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Can Esma, 9 let
  • Kogak Fincan, 12 let
  • Kogak Kürsat, 14 let
  • Kogak Yusuf, 12 let
Izmir - M.E.B. Özel Cocuk Sanat Atolyesi
Malba, kresba

Čestné uznání

Izmir - M.E.V Özel Izmir Ilkögretim Okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

Izmir - Özel Güzelbahce Piri Reis Ilkogretim Okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Alkanat Yalim, 10 let
  • Evci Zeynep, 11 let
  • Kaplan Ali Egemen, 8 let
Kocaeli - ODTU G.V. Ozel Kyod ILKOGRETIM OKULU
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ucum Ilgin, 8 let
Ordu - Ordu Bilim Sanat Merkezi
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Osmangazi - BTSO Sait Ete Ilkögretim okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

Trabzon - Özel Gülbahar Hatun Koleji
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Usta Sude, 8 let
Trabzon - Trabzon Akcaabat Güzel Sanatlar Lisesi
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Koca Rymeysa, 16 let

↑ Nahoru

Ukrajina

Dnepropetrovsk - City Palace of children and youth
Malba, kresba

Čestné uznání

Dnetropetrovsk - Kulturno-delovoy centr Dnetropress, izostudia Shanc
Malba, kresba

Čestné uznání

Donetsk - Photostudio Mig Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Fotografie

Medaile

  • Bugashev Konstantin [ 1 | 2 ], 15 let

Čestné uznání

  • Goncharenko Elina, 15 let
  • Kusarin Serafim, 14 let
  • Pirog Anna, 16 let
  • Protasova Anna, 16 let
Jalta - Center of Children creative works
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Belaya Alina, 7 let
Kerch - Music school 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Vasetskaya Anna Urievna, 14 let
Kerch - School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Kharkov - Liceum of Arts N. 133
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

  • Banityuk Ann, 8 let
  • Gura Valentin, 7 let
  • Ivanova Kristina, 12 let
  • Kovalenko Kseniya, 15 let
  • Shagun Artem, 7 let

Čestné uznání

  • Karizskaya Zlata, 8 let
Kramatorsk - Art School No 3
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Sanzharevskaya Dasha, 9 let
  • Tkachenko Diana, 6 let
Lugansk - Obrazcovaya studia izobrazitelnogo iskusstva "Fantazia"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lomakin Kirill Vadimovich, 6 let
Fotografie

Čestné uznání

  • Nekrasova Evgeniya Dmitrievna, 8 let
Odessa - Art school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chereda Anna, 9 let
Odessa - Art studio Musikal school No. 2 Named after A. K. Glazunov
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Shvetn Mark, 6 let
Odessa - Private School "ASTR"
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Koven Lena, 5 let
Odessa - Private School "Veda"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ogorodnik An, 7 let
  • Vorobyov Andry, 8 let
Odessa - Studio of Decorative Applied Art "Vytynanka"
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - The Child´s Musical School No. 4 of the junior group of the Painting Class
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Shchebetenyuk Nastya, 9 let
Poltava - School of Arts named by R. O. Kirichenko
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Polapa Artem, bez udání věku
Sambir - Shkola dekorativno-uzhytkovogo mystetstva
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Girnyk Hrystyna Bogdanivna, 12 let
  • Kanonik Vláda Sergiivna, 7 let
Sumy - Photostudio "We" Bespala Lubov
Fotografie

Čestné uznání

  • Doroshenko Veronika, 14 let
  • Chizhov Pavel, 16 let
  • Sazonova Ksenia, 14 let

↑ Nahoru

USA

Praha, Oldřichova ul.
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Tashkent - Center of Children Art "Azbuka tvorchestva" art studio

↑ Nahoru

Velká Británie

Thetford - Thetford Grammar School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Venezuela

Caracas - Plastilinarte
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus