MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 47 » Porota

Porota

ZPRÁVA ZE ZASEDÁNÍ ODBORNÉ POROTY KONANÉ VE DNECH 14. – 16. března A 21. – 23. BŘEZNA 2019 - HODNOCENÍ 47. ROČNÍKU MDVV LIDICE 2019

Zpráva z poroty.pdf

Autoři:

  • Lenka Zmeková - kurátorka
  • Josef Zedník - pedagog / předseda poroty
  • Romana Štajerová - pedagog
  • Martin Homola - fotograf / hodnocení fotografie
  • Ivana Junková - ředitelka Základní umělecké školy / hodnocení filmu
  • Kateřina Krutská Vrbová -  hodnocení filmu 

Členové poroty 47. MDVV Lidice 2019

Odborná porota je složená z učitelů a vedoucích výtvarných oborů na základních uměleckých školách, základních i speciálních školách a z profesionálních umělců z České republiky i ze zahraničí. Počet členů poroty není vždy stejný, zpravidla však osciluje kolem 13 - 25. Porotci mají dlouholetou praxi ve výtvarné práci a vedení dětí a také se zúčastňují porot dalších výtvarných soutěží.

  • Josef Zedník – výtvarník, Olešná

    Josef Zedník
    výtvarník, Olešná, předseda poroty
    1. a 2. kolo

 
Členové poroty z České republiky
  • Eva Bartošová

    Eva Bartošová
    pedagog ZUŠ Nové Město pod Smrkem a Domov Raspenava
    1. kolo

  • Milena Burgrová – grafik, art direktor, Kladno

    Milena Burgrová
    grafik, Kladno
    2. kolo

  • Čeněk Hlavatý – ředitel ZUŠ Mšeno

    Čeněk Hlavatý
    ředitel ZUŠ Mšeno
    1. a 2. kolo

 
  • Martin Homola – fotograf Buštěhrad

    Martin Homola
    fotograf Buštěhrad
    1. a 2. kolo

  • Vladimír Hrebeňák – pedagog ZUŠ Karlovy Vary

    Vladimír Hrebeňák
    pedagog ZUŠ Karlovy Vary
    1. kolo

  • Zuzana Hrubošová – ředitelka ZUŠ M. Stibora Olomouc

    Zuzana Hrubošová
    ředitelka ZUŠ M. Stibora Olomouc
    2. kolo

 
  • Ivana Junková – ředitelka ZUŠ Řevnice

    Ivana Junková
    ředitelka ZUŠ Řevnice
    1. a 2. kolo

  • Kateřina Krutská Vrbová – pedagog ZUŠ Řevnice, filmová střihačka

    Kateřina Krutská Vrbová
    pedagog ZUŠ Řevnice, filmová střihačka
    1. a 2. kolo

  • Helena Lisá – pedagog ZUŠ M. Stibora Olomouc

    Helena Lisá
    pedagog ZUŠ M. Stibora Olomouc
    1. kolo

 
  • Romana Pavlíčková

    Romana Pavlíčková
    ředitelka ZUŠ Most, Moskevská
    1. kolo

  • Jitka Petřeková – autorka edu programů NPÚ

    Jitka Petřeková
    autorka edu programů NPÚ
    1. kolo

  • Pavel Rajdl – pedagog ZUŠ Kolín

    Pavel Rajdl
    v důchodu, výtvarník - bývalý pedagog
    2. kolo

 
  • Jaroslava Spěváčková – pedagog ZUŠ Plzeň, Jagellonská

    Jaroslava Spěváčková
    pedagog ZUŠ Plzeň, Jagellonská
    2. kolo

  • Lenka Spoustová

    Lenka Spoustová
    pedagog ZUŠ Fr. Kmocha Kolín
    1. kolo

  • Hana Stadlerová – pedagog Katedry výtvarné výchovy PedF MU Brno

    Hana Stadlerová
    pedagog Katedry výtvarné výchovy PedF MU Brno
    1. kolo

 
  • Martina Sumcová – pedagog ZŠ Sedmikráska, Rožnov pod Radhoštěm

    Martina Sumcová
    pedagog ZŠ Sedmikráska, Rožnov pod Radhoštěm
    1. kolo

  • Romana Štajerová – pedagog ZUŠ Plzeň, Jagellonská

    Romana Štajerová
    pedagog ZUŠ Plzeň, Jagellonská
    1. a 2. kolo

  • Alena Zupková – pedagog ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku

    Alena Zupková
    pedagog ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku
    1. a 2. kolo

 
Členové poroty ze zahraničí
  • William F. Doehring – pedagog, výtvarník, International School of Prague

    William F. Doehring
    pedagog, výtvarník, International School of Prague
    2. kolo

  • Tomáš Krivý

    Tomáš Krivý
    pedagog ZUŠ Považská Bystrica, Slovensko
    1. kolo

  • Renata Mečkovskiené – pedagog Umělecké školy Trakai, Litva

    Renata Mečkovskiené
    pedagog Umělecké školy Trakai, Litva
    2. kolo

 
  • Iris Lau - zakladatelka Nadace na podporu mladých umělců, Hong Kong, Čína

    Iris Lau
    zakladatelka Nadace na podporu mladých umělců, Hong Kong, Čína
    2. kolo

  • Henry Lau - zakladatel Nadace na podporu mladých umělců, Hong Kong, Čína

    Henry Lau
    zakladatel Nadace na podporu mladých umělců, Hong Kong, Čína
    2. kolo

  • Ilze Rimicane – umělecká vedoucí Dětské a mládežnické centrum Daugmale, Riga, Lotyšsko

    Ilze Rimicane
    umělecká vedoucí Dětské a mládežnické centrum Daugmale, Riga, Lotyšsko
    2. kolo

 
  • Vsevolod Romankov – pedagog výtvarného oboru, School 1955, Moskva, Rusko

    Vsevolod Romankov
    pedagog výtvarného oboru, School 1955, Moskva, Rusko
    2. kolo

  • Debrah Sickler-Voigt – profesorka výtvarné výchovy, Middle Tennessee State University Murfreesboro, TN, USA

    Debrah Sickler-Voigt
    profesorka výtvarné výchovy, Middle Tennessee State University Murfreesboro, TN, USA
    2. kolo

  • Ivan Stoyanov – výtvarník, Nova Zagora, Bulharsko

    Ivan Stoyanov
    výtvarník, Nova Zagora, Bulharsko
    2. kolo

 
Koncepce a organizace MDVV Lidice
  • Lenka Zmeková – Kurátorka MDVV Lidice

    Lenka Zmeková
    Kurátorka MDVV Lidice

  • Dagmar Šubrtová – art direktor, výtvarník, Kladno

    Dagmar Šubrtová
    art direktor, výtvarník, Kladno

 

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2019, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus