MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 39 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Arménie, Ázerbájdžán, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Brunej, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Džibuti, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, KLDR, Korejská republika, Kuba, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Moldavsko, Mongolsko, Německo, Norsko, Paraguay, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Sýrie, Thajsko, Tunisko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela

Afghánistán

Kabul - Institute of The Local Art and Industries
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Albánie

Tirana - Group "GEZIMI I SYRIT"
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Alžírsko

Alger - Rue no. 6, Albdelkader Gadouche
Malba, kresba

Čestné uznání

Birkhadem - Residance el Andalouse
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Azirou Anais, 12 let
Birkhadem - Cooperataive Hamza Djename Sfari
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Arménie

Dilizhan - Dilizhanskaya detskaya khudozhestvenaia shkola i. O. Sharambeiana
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Vanadzor - Vanadzor 11 High school i. Griboyedov
Fotografie

Medaile

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Centre of Russian Culture
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Safarov Zaur, 9 let
Baku - Creative Center for Children and Teenagers
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Huseynova Samaya, 11 let
  • Shafiyeva Melek, 5 let
Baku - DA´Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Abdulayeva Fidan, 9 let
Baku - The Children World Qallery
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Abasova Samaya, 10 let
  • Khojayev Said, 8 let
  • Nuriyev Magomed, 7 let
  • Sazonenko Angelina, 9 let
  • Urmantzeva Aysel, 6 let
Barda - Children Art School N 1
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Ganja - Ganja city Child School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Asgerov Fariz, 16 let
Ismayilli - Detskaia shkola Isskustv im. F. Azimova
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dzhavadov Sanan Elchin, 15 let
Lankaran - Lankaran Childrens Art school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Agazadeh Azer, 14 let
  • Bagerzada Chinara, 12 let
Sumgait - Detskaya shkola iskustv imeni Bulbul N. 2
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Belgie

Denderleeuw - KCD Katholieke Centrumschool Denderleeuv
Malba, kresba

Čestné uznání

Wetteren - Akademie Voor Beeldende Kunsten/Filiaal ten ede
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bělorusko

Grodno - Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Minsk - CVR Mayak
Malba, kresba

Medaile

Minsk - Gymnazium No 75
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gubarevich Valeria, 14 let
Polotsk - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - Parkovaya str.
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Smolich Yana, 16 let
Soligorsk - Art school
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Yachina Yulia, 12 let
Soligorsk - School no. 9
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Agievich Evgeniy, 13 let
Stolbsy - Uchrezhdenie obrazovaniya GOSSh N. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kononov Sergey Nikolaevich, 8 let
Vitebsk - Art Studio "Ant-Hill"
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Gimnazia No 3 im. A. S. Pushkina
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Karchevskaia Lida, 8 let
Vitebsk - Vitebsk Children Art School no. 1
Malba, kresba
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Novi Grad / Bosanski Novi - OŠ Sveti Sava
Malba, kresba

Čestné uznání

Sarajevo - OŠ Fatima Gunič
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kujovič Asmir, 13 let
  • Smajovič Berina, 14 let
Vlasenica - Primary school "Vuk Karadžič"
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

↑ Nahoru

Brazílie

Rio de Janeiro - C. E. Almirante Tamandaré
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brunej

Brunei - Seri Mulia Sarjana School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Letnica - Shool Bacho Kiro
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ivanova Daiana, 12 let
  • Radkov Ivan, 12 let
Lovech - Art - School "GEYA"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Marinova Gergana Mario, 7 let
  • Todorova Katerina Bozhidarova, 12 let
Nova Zagora - Art Studio DUGA
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hristov Svilen, 9 let
Pleven - Children´s Art School "Kolorit"
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Sevlievo - School of Fine Arts "Razwitie" 1870
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hristova Plamena Ivanova, 16 let
  • Ionkova Ivana Milenova, 11 let
  • Serif Aidzal Senol, 11 let
Targoviste - Arts school "Arteya"
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Targoviste - Fine Arts School
Targoviste - Fine Arts Studio - Dasha
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Branimirov Tervel, 10 let
  • Rusev Dimo, 10 let

↑ Nahoru

Černá Hora

Kotor - JPU Radost
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Popovič Sara, 4 roky
Podgorica - OŠ Pavle Rovinski
Malba, kresba

Čestné uznání

Rožaje - O.Š. 25. MAJ
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Halilovič Meliha, 13 let

↑ Nahoru

Čína

Hong Kong - Big House Creative Arts Workshop
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chan Chee Lok, 4 roky
Hong Kong - Cognitio College (Kowloon)
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Cheng Kwai Yu, 12 let
Hong Kong - Fanny´s Art
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chak King Chi, 11 let
Hong Kong - Hong Kong In-form Art Education center
Malba, kresba

Čestné uznání

  • So Yea Hei, 7 let
Hong Kong - Miro Artz Gallery
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Ma Thomas, 7 let
Hong Kong - Queen Elizabeth School Old Students Association Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Chu Tin Lut, 16 let
Hong Kong - School of Creativity
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Simply Art
Cena poroty 2011
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - St. Catharine´s School for Girls, Kwun Tong
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tang Ka Yi, 16 let

↑ Nahoru

Džibuti

Djibouti - Lycée Francais de Djibouti
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Johvi - Johvi Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zaitseva Sofia, 13 let
Pólva - Art School of Pólva
Malba, kresba

Čestné uznání

Talin - Tallina Vanalinna Kunstikeskus
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Veideman Ruudi, 9 let
Tallinn - Tallinn Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Etiopie

Addis Abeba - Beshale Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Solomon Surafel, 16 let
Addis Abeba - Yewetatoch Genet Primary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Filipíny

Manila - St. Cruz - St. Stephen´s High School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Gruzie

Tbilisi - Varketili, II. m.r.
Malba, kresba

Medaile

Tbilisi - Doll Museum Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Tbilisi - Studia Angeliny Gogoladze
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Amiryan Maria, 9 let
  • Chitaia Giorgi, 13 let
  • Katalandze Nika, 13 let
  • Mxeidze Marika, 16 let
Tbilisi - The XXI. Century School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Manjgaladze Rini, 10 let

↑ Nahoru

Chorvatsko

Beli Manastir - Foto kino klub "Baranja-film"
Fotografie

Medaile

  • Katalinič Višnja [ 1 | 2 | 3 ], 15 let

Čestné uznání

  • Stojakovič Helena [ 1 | 2 | 3 ], 13 let
Koprivnica - OŠ Antun Nemčić Gostovinski
Fotografie

Medaile

  • Sušilovič Nikolina, 13 let

Čestné uznání

  • Cahunek Iva, 13 let
  • Gabaj Viktor, 13 let
  • Ogrinec Jelena, 13 let
  • Štajdohar Petra, 13 let
Križ - Foto Video Klub "35 mm" Križ
Fotografie

Čestné uznání

  • Dudarič Stella, 12 let
  • Herbst Ema, 14 let
  • Trusk Mihaela, 13 let
  • Zekič Nikolina, 12 let
Kutina - OŠ Zvonimira Franka
Fotografie

Čestné uznání

  • Kaličanin Matija, 14 let
  • Vidale Lana, 14 let
Lopatinec - OŠ I. G. Kovačica Sveti Juraj na Bregu
Fotografie

Čestné uznání

  • Pintarič Marta, 14 let
  • Vrhar Melani, 13 let
Valpovo - Centar tehničke kulture Valpovo
Fotografie

Čestné uznání

  • Šaronič Ivan, 13 let
Velika Gorica - OŠ E. Kumičica
Fotografie

Medaile

  • Plepelič - Šokec Iva [ 1 | 2 | 3 ], 12 let

↑ Nahoru

Indie

Ahmedabad - Krishna Kala Kalam
Malba, kresba

Čestné uznání

Ahmedabad - Pinky Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dolai Susmita, 12 let
Hyderabad - Young Envoys International
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Kolkata - Rahara Nibedita Art centre
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Sarkar Arighna, 12 let
Pune - Art Education Institute
Malba, kresba

Čestné uznání

Vadodara - Hobby centre
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bharadwaj Divya Kannan, 7 let
  • Desai Praharsh Milap, 6 let
  • Chokshi Dhruti Pranay, 6 let
  • Jain Vanshika Vimal, 6 let
  • Parikh Kanishk Tapasvi, 9 let
  • Patel Anokhi Prabir, 6 let
  • Shah Misri Chirayu, 6 let
Vadodara - Kanti Rana´s Hobby Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Khan Pari, 9 let
  • Patel Nirlep Savan, 7 let
  • Patel Nishkruti Angit, 7 let
  • Shah Jas Jatin, 7 let

↑ Nahoru

Indonézie

Yogya - Budi Utama Kindergarten
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Írán

Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Hosseiniraad Reyhaneh, 8 let
  • Mahdavian Sepehr, 10 let
  • Mirhosseini Ali, 7 let
  • Morteza Dana, 14 let
  • Nafisi Mahsa, 12 let
  • Nafisi Melika, 12 let
  • Raadpoor Sara, 12 let
  • Sepahvand Mina, 14 let

↑ Nahoru

Izrael

Petah Tiqwa - Artstudio The Elegant Brush
Malba, kresba

Čestné uznání

Ramat-Gan - School Vaizman
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Japonsko

Nara - Dreamy Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Praha 6 - Řepy - Japonská škola v Praze
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Tokyo - Kamon Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Panama

Lidice - Centro Basico Lidice
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Balle Alegre Rogelio, 9 let
  • Martinez Yerey, 9 let
  • Rodriguez Luis, 10 let

↑ Nahoru

Kanada

Ottawa - Riverview alternative school
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kazachstán

Aktobe - Centr detskogo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tkatchenko Ulia, 8 let
Almaty - Shkola prikladnogo dizayna "Masterskaya Krupenya"
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kuzmenko Andrei, 13 let
Kamenogorsk - Detskaya khudozhestvenaya Shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Petryaeva Angelina Sergeevna, 12 let
Karaganda - Art School Kron
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Elistratova Katya, 14 let
  • Taranova Nastya, 15 let
Pavlodar - Children´s art school N. 1
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Petropavlovsk - Spetsialnaia (korrekcionnaia) shkola-internat no. 2
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Ragozina Alena, 16 let
Petropavlovsk - Srednaia shkola-kompleks natsionalnovo vozhrozhdeniia no. 17
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kuzmina Daria Sergeevna, 9 let
Uralsk - GKKP Oblastnoi tsentr detskogo technicheskogo tvorchestva
Fotografie

Medaile

  • Dzhymagalieva Amira Nyrgalievna, 15 let

↑ Nahoru

KLDR

Nampo - Kangchol Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

Nampo - Saegori Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kim Ju Hyang, 16 let
Onchon - Haeun Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pak Chol Song, 12 let
Pchjongjang - Chonnam Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kim Jong Song, 15 let
Pchjongjang - Ri Bok Jae Middle School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kim Jong In, 12 let
  • Ri Sol Song, 13 let

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Busan Middle School of Arts
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Kuba

Havana - Casa de Cultura de Santiago de Las Vegas
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kyrgyzstán

Bishkek - Studio of drawing of Museum of N. K. Rerikha
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Trakai - Art school of Trakai
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Viekšniai - Viekšniai Kindergarten Liepaite
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Vilnius - Lithuanian training centre for the blind and visually impaired
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lotyšsko

Auce - PII Vecauce
Malba, kresba

Čestné uznání

Baldone - Baldones art school
Malba, kresba

Čestné uznání

Bebri - Bebri Boarding School
Malba, kresba

Medaile

Broceni - Brocenu Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Jelgava - Jelgava Secondary School Spidola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Smilge Liene, 16 let
Jelgava - Jelgavas Elementary School No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lejéja Lauma, 11 let
Jürmala - Jürmalas Mákslas skola
Malba, kresba

Medaile

Kekava - Kekava Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bagante Marta, 13 let
  • Bergmane Dárta, 13 let
  • Bruže Elíza, 13 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Skuja Linda, 16 let
Mälpils Novads - Mälpils Vidussskola
Keramika

Čestné uznání

Mazsalaca - Mazsalaca Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Rasa Anna, 14 let
Preili - Preilu novada Bërnu un Jaunišu centrs
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Žukovs Maksims, 7 let
Rezekne - Centre for Schoolchildren by interests
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - 88. Secondary School
Fotografie

Čestné uznání

  • Fomina Margarita, 14 let
Riga - Bernu un Jauniešu centrs Rigas Skolenu Pils
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dubovs Nikita, 7 let
  • Fonins Deniss, 6 let
  • Mucina Laura, 9 let
  • Zande Kárlis, 11 let
Riga - BJC IK. Auseklis
Malba, kresba

Medaile

Riga - Center of creative learning
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Riga - Graphic Art Workshop Galeria Centrs
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Riga - O. Kalapaks Riga folk Art Primary school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kustova Karína, 13 let
Riga - Pamatskola Ridze
Keramika

Čestné uznání

Riga - Riga Center Primary School of Applied Art
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tadeuss Pauls Rietums, 12 let
Riga - Rigas Juglas vidusskola
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile

Tukums - Tukums 2. Vidusskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Tukums - Tukums Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kazuša Ance, 12 let

↑ Nahoru

Maďarsko

Salgótarján - Madách Imre Gimnázium és SZKI
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Malajsie

Georgetown - Chung Ling High School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Chuah Kae Yang, 16 let
Johor Bahru - Pure Art House
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Cheah Qu Yang, 8 let
Kedah - YS Art Centre
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Chong Jun Jie, 15 let
  • Khor Zee Yee, 16 let
  • Tan Ke Xin, 10 let
Penang - Yeow Chye Art Centre
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Ang Desmond Chen Chuan, 9 let
  • Chung Qi Huan, 15 let
  • Lee Zi Hei, 7 let
  • Lim Luen Gui, 16 let
  • Teh Pei Wen, 14 let
Selangor - Ever Day Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Leong Leah, 16 let

↑ Nahoru

Moldavsko

Chisinau - Lyceum GINTA LATINA
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mongolsko

Choibalsan - Dornod VIII. School
Malba, kresba

Medaile

Ondorchaan - Temuuzhin
Malba, kresba

Čestné uznání

Ulaanbaatar - School 38 th
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bolikhuu Maral, 13 let
Ulaanbaatar - Shine Mongol
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Německo

Berlín - Burgerhaus Altglienicke
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mattern Paul [ 1 | 2 ], 15 let

↑ Nahoru

Norsko

Oslo - Oslo International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Paraguay

Asunción - Escuela Taller de Expresion Infantil
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Aleksandrów Kujawski - Publiczne Gimnazium Towarzystwa Salezjanskiego
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kowalczyk Agata, 14 let
Rybnik - Mlodziezowy Dom Kultury
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

Čestné uznání

  • Berger Sandra, 7 let
  • Chiertnia Martyna, 11 let
  • Sarna Kajetan, 4 roky
  • Wozniok Marta, 12 let
  • Zaik Marta, 15 let
Rzeszów - Mlodziezowy dom kultury
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Owsiany Karol, 14 let
Zamošč - Mlodziezowy dom kultury im. Kornela Makuszynskiego
Malba, kresba

Čestné uznání

Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rakousko

Neuhofen - Ahornstrasse
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rumunsko

Arad - Palatul Copiilor Arad
Keramika

Čestné uznání

Arges - Scoala Albestii de Arges
Malba, kresba

Čestné uznání

Bucharest - High School of Art Nicolae Tonitza
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Georgescu Sofia Cristina, 15 let
Iasi - Colegiul "Costache Negruzzi"
Malba, kresba

Čestné uznání

Iasi - Paradis Kindergarten
Malba, kresba

Čestné uznání

Iasi - Primary School Vasile Conta
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Anton Ioana-Bianca, 10 let
  • Bucsa Dragos, 11 let
  • Maftei Marina-Cristina, 10 let
Jibou - Clubul Copiilor Jibou
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Sorina David, 13 let
Sfanta Elena - Scoala cu cls I - VIII
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Draganova Eminka, 5 let
  • Herdu Davin Jozefin, 5 let

↑ Nahoru

Rusko

Aksai - Studiya Raduga MOU SOSC N.1
Malba, kresba

Čestné uznání

Birobidjan - Aesthetic Center
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kaliningrad - MOU DOD Detskaya khudozhesvetnaya shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Semenova Kseniya, 13 let
Kamensk - Detskaya skhola iskusstv
Fotografie

Čestné uznání

  • Gavrilova Ekaterina A., 16 let
Kazan - Fotoshkola Centra Detskogo tvorchestva
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

Kemerovo - Detskaya shkola iskusstv No.19
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bannikova Anna O., 10 let
Kozmodemyansk - GOU RME Specialnay korr. Obsh. Shkole - internat
Fotografie

Čestné uznání

  • Sokolova Anastasiy S., 13 let
Kozmodemyansk - MOU Srednyaya obshcheobrazovatelnaya shkola N. 3
Fotografie

Čestné uznání

  • Sokolova Svetlana S., 8 let
Krasnoyarsk - Detskaia khudozhestvennaya skhola no. 1 im. V. I. Surikova
Malba, kresba

Čestné uznání

Kropotkin - Khudozhestvenaia shkola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Butirina Anastasia V., 16 let
  • Grechanaia Anna A., 16 let
Moskva - Masterskaia Galeria Lito
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Perepelitsa Tatyana Sergeevna, 11 let
Nizhny Novgorod - DDT im V. P. Chkalova
Malba, kresba

Čestné uznání

Nizhny Novgorod - MOU SOSH No 22
Malba, kresba

Čestné uznání

Novozybkov - MOU DOD Novozybkovskaya detskaya khudozhestvennaya shkola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Omsk - DSHI no. 14
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - MOU DOD Deskaya khudozhestvenaya shkola No. 3 im. E. V. Gurova
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

Pervouralsk - MOU DOD PDHSH children art school
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Saratov - SGOO Detskaya studiya
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Severodvinsk - Artschool No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Verkhniya Salda - Childrens school of arts
Fotografie

Čestné uznání

  • Ivanova Elizaveta, 9 let
  • Konovalova Kristina, 9 let
Volgograd - Detskaya khudozhestvennaya galereya
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Slovokhotov Dima, 11 let

↑ Nahoru

Řecko

Chalkida - Culture art center
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Makedonie

Skopje - OU Gorgija Pulevski
Fotografie

Čestné uznání

  • Temelkovska Martina, 14 let
Skopje - OU Jan Amos Komenski
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Grčev Miroslav, 13 let
Skopje - Sekondary Gimnazium Engineering School "Zdravko Cvetkovski
Fotografie

Čestné uznání

  • Miladinovska Denica, 16 let

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Si Ling Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Slovinsko

Celje - ul. Cirila Debaljaka
Fotografie

Medaile

  • Kotnik Tatjana [ 1 | 2 | 3 | 4 ], 16 let
Ljubljana - OŠ Milana Šuštaršiča
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Hribar Rajterič Tilen, 12 let
Ljubljana - OŠ Vižmarje - Brod
Malba, kresba

Čestné uznání

Ljubljana - OŠ Vrhovci
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Baler Bernard, 7 let
  • Fekonja Martin, 8 let
Podgorje pri Slovenj Gradcu - VVZ Slovenj Gradec, enota Podgorje
Malba, kresba

Čestné uznání

Semič - OŠ Belokranjskega odreda Semič
Malba, kresba

Čestné uznání

Slovenske Konjice - OŠ Pod Goro
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srbsko

Bela Crkva - OŠ Žarko Zrenjanin
Fotografie

Čestné uznání

  • Dolhai Dorotoea, 11 let
Kikinda - Plavi Cuperak Kindergarten
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mijatovič Nevena, 5 let
Niš - Umetnička škola Niš
Malba, kresba

Medaile

  • Stojkov Gorana [ 1 | 2 ], 16 let

Čestné uznání

Subotica - Workshop "Em ART
Malba, kresba

Čestné uznání

Umka - Likovna Radionica Zrnce
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Topalovič Relja, 13 let

↑ Nahoru

Srí Lanka

Rajagiriya - Sri Lanka National Foundation for Child Art
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Sýrie

Homs - Private atelier M. Sibai
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Thajsko

Nakhonratchasima - Wonkru 2502 School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Sisaket Province - Klongsud Pracha-Utis School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Suratthani - Bansilapa Taklom Club
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Tunisko

Tunis - Ecole Privee Primaire Jeanne d´Arc
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Antalya - Ozel Hayat Ufuk Ilkogretim Okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

Istanbul - Özel Ayazaga Isik Ilkögretim Okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gülseren Isil, 13 let
Istanbul - Atasehir - Ozel Eyuboglu Atasehir Ilkogretim okulu
Malba, kresba

Medaile

Fotografie

Čestné uznání

  • Kocailik Ayse Naz, 10 let
Kocaeli/Kartepe - Kocaeli Bahcesehir Koleji
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Trabzon - Seray Resim Ve Müzik Kursu
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Trabzon - Trabzon Akcaabat Güzel Sanatlar Lisesi
Malba, kresba

Čestné uznání

Trabzon - Trabzon Özel Ata koleji
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Turkmenistán

S. A. Nyyazow - Shkola N. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ukrajina

Alchevsk - Children´s Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pedenko Katya, 12 let
Banyiliv-Pidgirniy - Achildrens photostudio Fokus
Fotografie

Čestné uznání

  • Mizkan Michael, 13 let
Chernivtsy - Youngs Technics Klub Kvarts
Fotografie

Medaile

Chuguev - Chuguev Children Art School I. E. Repin
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Lavrov Vladislav, 14 let
Donetsk - Photostudio Mig Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Fotografie

Medaile

  • Drannikova Liza, 15 let
  • Surzhenko Maria, 15 let

Medaile škole za kolekci fotografií

  • Bulaniy Grisha, 11 let
  • Gerashenko Rodion, 15 let
  • Goncharenko Elina, 16 let
  • Izomova Anastasiya, 13 let
  • Kurbanova Margarita, 15 let
  • Sinelnikov Ilija, 14 let
  • Suchkov Artem, 16 let
Herson - Tavricheskii Licei Iskusstv
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

  • Korolenko Ekaterina, 15 let
Izmail - Izmailskaia DHS
Fotografie

Čestné uznání

  • Reutova Olga Vitalievna, 5 let
Jalta - Photoclub Ogonyok
Fotografie

Čestné uznání

  • Galkina Mary, 14 let
  • Saricheva Marina, 15 let
  • Shelepen Ann, 13 let
Kerch - School of Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Kharkiv - Liceum of Arts N. 133
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kremenets - Kremenetska obshcheobrazovatelnaja shkola - internat I-III st.
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lvov - Center for Child and Youth Creativity, MZHK-1
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Lvov - Ditiacha shkola narodnykh mistetstv
Malba, kresba

Čestné uznání

Nizhyn - Children School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Odessa - Art school no. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Guseva Helena, 12 let
Odessa - Art studio A. K. Glazunov. Music school no. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Gerasimovsky Timur, 8 let
Odessa - Childrens Musical School No. 15
Malba, kresba

Čestné uznání

Poltava - Malaia Akademia Iskusstv im. R. Kirichenko
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Cherevanyova Veronika Yevgeniyevna, 8 let
Sambir - Budynok naukovo-technichnoji tvorchosti uchnivskoji molodi
Malba, kresba

Čestné uznání

Sambir - Shkola dekorativno-uzhytkovogo mystetstva
Malba, kresba

Čestné uznání

Sambir - Zrakoviy Khudozhniy Kolektiv Studiya Obrazotvornogo Mostetstva BDYUT
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dudiak Oleksandr, 15 let
  • Iurkiv Artur, 10 let
Sumy - Photostudio "We" Bespala Lubov
Fotografie

Čestné uznání

  • Timoschenko Bogdan, 11 let
Uzhgorod - Studiia obrazotvorchovo Mistetstva im. Z.C. Bakoniia
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

USA

Los Angeles - Fine Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Levotman Renata, 12 let
  • Stefan Valeri Anna, 15 let
Portland - NW Caxton Ct
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Djizak - Dom Mehribonlik No. 29
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Xandamov Oxun Yuldashevich, 15 let
Namangan viloyati - 12-sonli ixtisoslashgan maktab
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Zokirova Nilufar Dilsod q., 15 let
Namangan viloyati - 36-sonli Umumtalim Maktabi
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Qarshi - Qarshi shahar 1 - Son Bolalar Musiqa Va Sanat Maktabi
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Bazarov Arskonov A., 12 let
  • Mannonov Ilxom Alvarovich, 14 let
  • Sayfullaeva Barno Baxramovna, 13 let
Surkhadnarya - 32-umushiy urta maktab, VII-sinor uzuv
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Tashkent - Detskaia shkola muziki i Iskusstv No. 7
Fotografie

Medaile

  • Kostrov Vladislav S., 10 let
Tashkent - G.S.O.SH. No. 307
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fayziev Temur Rashidovich, 15 let
Tashkent - Khudozhestvenii tsentr detej-invalidov Sanvikt
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Velká Británie

Stoke on Trent - Ball Green Primary school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Sheldon Jessica, 11 let
  • Windsor Lisa, 10 let
Stoke on Trent - Heron Cross Primary School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Stoke on Trent - Our Lady´s Primary school
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Sakupwanya Shaun, 10 let
Stoke on Trent, Stafford Shire - Albbey Hill School and Performing Arts College
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Leese Jack, 13 let
  • Rankin Louis, 13 let
Thetford - Thetford Grammar School
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

↑ Nahoru

Venezuela

Caracas - Plastilinarte
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Balza Rogelio, 10 let
  • Benfele Daniela, 14 let
  • Rincón Angel Eduardo, 12 let

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus