MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 39 » Předávání cen

Předávání cen

Předávání cen českým dětem

Medaile nejlepším oceněným dětem z českých škol byly předány při slavnostní vernisáži na zahradě Lidické galerie 1. června 2011.

V den vernisáže byla také předána křišťálová paleta Cena poroty MDVV 2011, která byla letos udělena škole Simply Art z Hong Kongu. Ceny si přijelo převzít 12 oceněných dětí této školy a také pedagogové Henry a Iris Lau. 

Diplomy a medaile pro ostatní české děti byly odeslány 3. června 2011, jednotlivé školy a organizace zajistí jejich předání oceněným dětem. Ve stejný den byly odeslány i děkovné dopisy neoceněným školám.

Předávání cen v zahraničí

Diplomy a medaile pro oceněné děti v zahraničí budou zaslány začátkem září 2011 do konkrétních zemí na české zastupitelské úřady, které zajistily předání ocenění.

Způsob předání cen v jednotlivých zemích záleží na zvyklostech a možnostech pracovníků ambasád (případně Českých center) - pro děti bývá na velvyslanectví připraven slavnostní program s občerstvením a kulturním vystoupením, při kterém oceněným předává ceny osobně velvyslanec ČR. Často navštěvuje velvyslanec jednotlivé školy a ceny předává přímo na škole, v případě větších vzdáleností jsou ocenění zasílána dětem a školám poštou.

 

Jak se předávaly ceny


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2024, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus